Wojna Światów? Niepokojące sny – Rafał Jędrasik

Od jakiegoś czasu miewam sny o ataku pozaziemskich sił. Są na tyle dramatyczne, że jeszcze przez chwilę po przebudzeniu odczuwam dziwny niepokój. Nie jest to  jeden powtarzający się sen, przeżywany raz za razem od nowa, ale raczej motyw przewodni, który jawi się w różnych formach, zawsze angażujący pozaziemskie formy istnienia, i zawsze ma dramatyczny przebieg.
Dzięki możliwości globalnej komunikacji wiem, że podobne sny miewają ludzie dookoła świata. Niewątpliwie ogromny wpływ mają na to media, karmiące naszą wyobraźnię powieściami, filmami oraz grami o podobnej tematyce. Od czasu Wojny Światów przemysł rozrywkowy nieprzerwanie eksploruje temat ataku Obcych na Ziemię. Czy jest to jednak tylko kolejna forma na zarobienie dużych pieniędzy, czy jak w przypadku tematu wojny, stoi za tym coś jeszcze?
Wielokrotnie udowodniono iż motyw militarny wykorzystywany przez przemysł rozrywkowy nie tylko przynosi pieniądze, ale przede wszystkim kolejne pokolenia żołnierzy, którzy jako młodzi ludzie  z zafascynowaniem podziwiają heroizm ekranowych bohaterów. Dodatkowo, poprzez przemysł rozrywkowy, zaszczepia się odbiorcom pewne idee polityczne. Więc może wizyta pozaziemskich istot, niekoniecznie w celach pokojowych, zamykana przez Hollywood w ramach sience-fiction, ma więcej wspólnego z rzeczywistością niż może się wydawać?
Czy UFO w ogóle istnieje? Dla niektórych to kwestia sporna, dla innych naiwną ignorancją jest idea człowieka jako jedynego inteligentnego gatunku we wszechświecie. Rząd nabrał wody w usta na temat niezliczonych „kontaktów 3. stopnia”, ewentualnie „dementując pogłoski”. Niemniej jednak tony akt i efekty badań jednego z najwspanialszych naukowców świata, Nikola Tesli, który jako pierwszy prawdopodobnie nawiązał kontakt z pozaziemską formą inteligencji, zostały zarekwirowane przez okupujących oficjalne stanowiska w Waszyngtonie… i nigdy nie zostały opublikowane. Sam ten fakt niepokoi mnie podobnie jak mój sen.
Jednak bardziej niepokojące są realne fakty na jakie natknąłem się idąc tropem fikcyjnego snu:
Amerykańska straż pożarna wydała instrukcje dla strażaków jak postępować na wypadek inwazji Obcych, która nawet instruuje jak udzielać pomocy rannym Obcym
oraz
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/53199/UFOs_U_S__Government_and_Aliens_FireFighters_Guide/
Na zlecenie amerykańskiej Generalnej Dyrekcji Zarządzania Kryzysowego (FEMA) opracowano grę komputerową, która ma na celu przygotowanie amerykańskich dzieci m.in. na wypadek pozaziemskiego ataku.
NASA wydała ostrzeżenie oraz instrukcje dla wszystkich swoich pracowników na temat przygotowań do poważnej katastrofy, wliczając atak pozaziemskich sił. 
http://www.nasa.gov/centers/hq/emergency/personalPreparedness/index.html
Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób w  krajowej kampanii reklamowej ostrzega o „Apokalipsie Zombie” oraz instruuje  jak się do niej przygotować.
http://www.bt.cdc.gov/socialmedia/zombies_blog.asp
Skąd pomysł na powyższe ostrzeżenia, skoro sam fakt istnienia Obcych nie został oficjalnie potwierdzony? A może jednak pozaziemska, bardziej zaawansowana forma inteligencji istnieje, Tesla rzeczywiście nawiązał kontakt, a technika umożliwiająca to została wykorzystana w niewłaściwy sposób, doprowadzając do międzygatunkowego konfliktu?
Od jakiegoś czasu w sieci krążą, powielane przez różne portale, informacje na temat 3ch obiektów zbliżających się do Ziemi  
http://www.examiner.com/ufo-in-canada/3-very-large-objects-space-flying-to-earth.
Główne agencje informacyjne,  jak zwykle, milczą. Jeśli ta informacja okaże się prawdziwa… to rząd USA jak zwykle okazał się „przewidujący” i przygotował nas na „nieoczekiwane”. Ale jak wielokrotnie udowodniło życie, podstawą rządowej „przewidywalności nadchodzących problemów” jest zazwyczaj aktywność jaką ten sam rząd wykazuje podczas ich tworzenia. Ale tego już pogrążone w amerykańskim śnie społeczeństwo nie dostrzega. I ten amerykański koszmar jest o wiele bardziej niepokojący niż mój prywatny sen…

Rafał Jędrasik

—–Ode mnie słów kilka:

Przede wszystkim jeśli już inwazja, to tylko zainscenizowana przez elity tego świata, w celu „obrony” ludzkości i utworzenia New World Order… To oni właśnie boją się otwarcia na kosmos, bo ludzie wówczas zupełnie inaczej będą patrzeć na swoje życie. Trzeba ich zatem odpowiednio nastroić i pokazać jak to wielkie zagrożenie im grozi.. Odsyłam to artykułu o planach sztucznej inwazji:
Na całym świecie ilość obserwacji UFO oraz innych dziwnych zjawisk na naszym niebie wzrasta lawinowo. Czy to już przygotowania do zagrania „kartą obcych” przez NWO za pomocą Blue Beam-u, czy też faktycznie na Ziemi wzmaga się ruch przybyszów z kosmosu w związku z niedługim ich ujawnieniem się światu? A może jedno i drugie? (czytaj więcej).
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Wojna Światów? Niepokojące sny – Rafał Jędrasik

 1. adam pisze:

  Nie chce być nie grzeczny ale prosze o branie pod uwagę przepowiedni baby wangi która mówiła ale o sfingowanym ataku obcych, przeprowadzonym przez ludzi, jest to najbardziej logiczna mozliwosc na zmniejszenie populacji do minimum. Sam fakt o posiadaniu takiej technnologii przez ludzi dzieki Hitlerowi nie podlega już dyskusji, kluczem do wedzy jest historia.

 2. ada pisze:

  Zupełnie nowe spojrzenie na całą sytuację jaka się rozgrywa na Ziemi,daje książka „Podróżnicy z
  Kosmosu”.Oczywiście nie ma pewności ,czy przedstawiane fakty są prawdziwe ,jednak pozycja
  jest warta uwagi.
  Według Podróżników nasi ziemscy Iluminati ze swoją technologią Blue Beam to tylko małe pionki w tej wielkiej rozgrywce o Ziemski Portal.

  http://zkosmosu.blogspot.com/2011/02/wielka-gra-o-ziemski-portal-amenti.html

  Cytaty:”
  WIELKA GRA o ZIEMSKI PORTAL AMENTI MATRIKS CZASU I JEGO ZNIEWOLENIE

  Portal Amenti (stad prawdopodobnie wywodzi sie nazwa projektu) jest bardzo waznym strategicznym elelementem rozgrywek na Ziemi i manipulacji rasy ludzkiej przez Starszyzne Iluminatow ***(Mowiac tutaj o Iluminatach nie mam absolutnie na mysli naszego ziemskiego Zakonu Iluminatow zalozonego przez Weishaupta w 1792 roku, lecz Starszyzne Iluminatow – pozaziemską, bardzo stara cywilizacja istot, ktore przeszly przez proces powrotu do Zrodla juz tak dawno, ze zapomnialy, iz sa Jednoscia ze Zrodlem.)***
  I od setek tysiecy lat. Jest to glowny przejsciowy portal pomiedzy rdzeniem Ziemi z drugiego wymiaru, a Tara sprzed katastrofy w piatym wymiarze (Tara jest to inne okreslenie uzywane na Ziemie znajdujaca sie w Harmonijnym Wszechswiecie Nr 2, od czwartego do szostego wymiaru). Jest on jednoczesnie czescia skladowa Hal Amenti, skladajacych sie z szesciu portali. Hale Amenti są doslownie portalami, dzieki ktorym mozna sie stad (mam na mysli ten Matriks) wydostac i wzniesc wyzej. Hale Amenti sa przejsciami Portali
  Czasu laczacymi sie z systemami gwiezdnymi.

  …Sami wiec widzicie, dlaczego juz od tak dawna rozgrywaja sie kosmiczne wojny o ten portal, tak istotny, zarowno dla Istot Swiatlosci, chcacych bronic dostepu do niego, zachowujac ludziom mozliwosc ascendencji oraz dla Starszyzny Iluminatow, chcacej zawladnac nim i jednoczesnie ewolucja i przyszloscia odczuwajacych istot zamieszkujacych ten Wszechswiat.

  ….Zeby zrozumiec zamiary Zeta oraz dramaty rozwijajace sie wewnatrz waszego Wszechswiata, musicie miec pojecie o dzialaniu Keylonta. Jest to jezyk zakodowanych symboli („podswiadomych” z waszej perspektywy), fundament kazdej formy i struktury w obrebie systemow wymiarowych, jezyk swiatla, dzwieku, pulsacji i wibracji energii, oraz metod za pomoca ktorych tworzona jest i podtrzymywana forma wewnatrz waszego systemu. Reprezentuje to zyjace kody materii, oraz wszystkich biologicznych form zbudowanych na ich podstawie. Kody Keylonta ustanawiaja wszystko poczalwszy od rodzaju ciala, w ktorym pojawicie sie za pomoca genetyki waszej biologii, az po same chemiczne, hormonalne i energetyczne funkcje utrzymujace cialo w ruchu. Jest to klucz do waszego znanego i nieznanego Wszechswiata.
  Zeta oraz inne pomagajace istoty pozaziemskie sa swiadomi tych kodow i wiedza, jak mozna je uzywac w stosunku do ludzkiego organizmu, oraz systemu ziemskiego. Zeta od samego poczatku wejscia w kontakt z wami, wykorzystuja kody Keylonta do kierowania i manipulowania ludzka percepcja. To za pomoca tych kodow, oraz aktywnej wiedzy na temat ich wykorzystywania, Zeta sa w stanie wytwarzac zaklocenia percepcyjne i zaburzenia zmyslowe wspomniane wczesniej.
  Nie probujemy was przestraszyc, lecz jesli wkrotce nie wezmiecie odpowiedzialnosci za opanowanie do mistrzostwa waszej wlasnej biologii, bedziecie, ze tak powiemy „przyneta”, dla tych, ktorzy rozumieja jej dzialanie.

  Za pomoca mechaniki Keylonta mozna zmienic wasza strukture komorkowa. Wasze ciala moga zostac uleczone, a wasza swiadomosc rozszerzona.

  2.5 Zaklocenia percepcyjne

  Keylonta jest srodkiem za pomoca ktorego, Zeta sa w stanie wytworzyc zaklocenia percepcyjne. Posiadaja taka moc dzieki wykorzystaniu tej mechaniki, że zwyczajnie wytwarzaja masowe halucynacje. Ta slowo nie jest naszym ulubionym w waszym jezyku angielskim, zamiast niego wolimy uzywac slowo „hologram”, gdyz jego znaczenie jest blizsze wlasciwej rzeczywistosci, ktora ma miejsce. Termin hologram umyslowy, moze dac wam nieco lepsze wyobrazenie koncepcji, jaka chcemy przekazac.
  Poprzez manipulacje kodami impulsow, wlasciwymi dla ludzkiej biologii, mozna najzwyczajniej wytworzyc „obrazy rzeczywistosci”, ktore bedzie odbieral nic nie przypuszczajacy czlowiek. Nie mowimy tutaj o wyobrazeniach (obrazach) mentalnych, ani o prostych halucynacjach, ale raczej o wlasciwych, trojwymiarowych nakladkach rzeczywistosci, ktore pojawiaja sie w otoczeniu okreslonego srodowiska. Takie wymyslone „obrazy rzeczywistosci” mozna zakodowac, aby pojawily sie jako przeszle wspomnienia, lub obiektywne trojwymiarowe doswiadczenia w czasie terazniejszym. W przeciwienstwie do prostych halucynacji „obrazy rzeczywistosci” nie tylko wplywaja na osobe indywidualna lub na grupe, ktora jest modyfikowana, ale maja takze wplyw na kazdego, kto wejdzie w obwod kodowanego obszaru. Jest to tak, jakby ktos stworzyl dla was obraz „wirtualnej rzeczywistosci”, abyscie przez niego przeszli, a jego kontury sa tak niewidoczne w porownaniu z wasza „rzeczywistoscia”, ze nie zdajecie sobie sprawy z tego, iz cos zostalo zmienione. W ten sposob mozna wyprodukowac dla was wydarzenia, bez waszej wiedzy i pozwolenia. W takich przypadkach „to o czym nie wiecie” moze rownie dobrze wasz skrzywdzic, a wy mozecie nie byc swiadomi, co sie robi. Odnosimy sie do tych „obrazow rzeczywistosci”, lub „nakladek doswiadczeniowych” jako do „wstawek holograficznych”. Nadszedl czas, aby ludzkosc stala sie swiadoma istnienia takich technologii, gdyz wykorzystywane je juz w waszej historii do modyfikacji i zakrzywiania natury waszego historycznego postepu.

  Wstawki holograficzne dzialaja na wiele rozmaitych sposobow. Przede wszystkim, aby je wytworzyc potrzebne jest skuteczne zrozumienie zaleznosci pomiedzy biologia, energia i percepcja. Ludzie w waszym systemie jeszcze nie posiadaja takiej dzialajacej wiedzy.
  Kiedy zrozumie sie zasady mechaniki energii (tak, jak sa one rozumiane przez grupy, tj. Zeta) wowczas jest calkiem prosto puscic impuls na podstawowe kody ludzkiego DNA, w celu wprowadzenia i zmiany wymyslonego „programu” lub elektrycznego odcisku. Z chwila, kiedy podstawowy kod DNA zostanie elektrycznie zmieniony, wowczas cala fizjologia danej jednostki zostaje zmodyfikowana na poziomie chemicznym i hormonalnym. Wtedy struktura neurologiczna przetwarza ten zmodyfikowany kod poprzez rzeczywiste mechanizmy cielesnej materii, umysl oraz zmysly i wytworzony zostaje zwyczajny hologram. Caly ten proces moze byc dla was trudny do zrozumienia, poniewaz wasza nauka nie zdaje sobie jeszcze sprawy z podstawowych zasad tego, jak trojwymiarowa iluzja wytwarzana jest poprzez ludzki organizm. Ludzkiego ciala jeszcze nie zidentyfikowano jako „mechanizmu projekcji zywego hologramu”, ktorym jest w rzeczywsitosci.

  Obecnie wstawki holograficzne uzywane sa przeciwko wam przez Zeta i inne grupy. Jesli mozecie nauczyc sie zasad ich dzialania (poprzez Keylonta), mozecie powstarzymac ich manipulacje wami. Mozecie ochronic siebie i utrzymywac wasza percepcje czysta, oraz mozecie wzrastac.
  Obecnie wprawiono juz w ruch wydarzenia, dzieki ktorym mozna wykorzystywac wstawki holograficzne na poziomie mas. Jest to czescia wspomnianych wczesniej planow Zeta. Juz od jakiegos czasu przetestowano jednostki ludzkie i eksperymentowano na nich, dzieki czemu w pelni dostrojono odpowiednie procesy. Teraz, Zeta gotowi juz sa do wykorzystywania wstawek holograficznych na poziomie masowym, rozpoczynajac od malych grup, a nastepnie przesuwajac sie w kierunku calej zbiorowosci. Wewnetrzny Rzad juz od dawna przyzwala, aby takie eksperymentowanie mialo miejsce, a jego czlonkowie, sami zostali najlepszymi przedmiotami testow dla Zeta; ulegli oni wszystkim tym taktykom wykorzystywanych przeciwko ludziom, ktorych zostali nauczeni przez Zeta. Nie zdziwcie sie, jesli za kilka lat (przypominam, ze ksiazka pisana byla w roku 2000 -przyp tlumacza), zaczniecie widziec w waszych mediach, oraz brukowcach, coraz to wiecej doniesien o dziwacznych wydarzeniach, swiadkami ktorych beda masy ludnosci. Wiele z nich nie bedzie „wymyslonych” przez fanatycznych reporterow, lecz zaznacza one wlasciwe wydarzenia wstawek holograficznych w dzialaniu.
  W kolejnym podrozdziale, odkryjemy, jak wstawki holograficzne wykorzystane zostaly w stosunku do zjawiska, ktore nazywacie „wzięciami przez UFO”.

  ….Zagrożenie wstawkami holograficznymi, oraz transplantacją matriksu, jest rzeczywistością dla waszego systemu w przedziale czasowym rozciągającym się przez następne 75 do 100 lat (od roku 1997 przez rok 2072, aż do roku 2097), głównie w przeciągu następnych 50 lat (od 1997r do 2047r). Po tym czasie, z powodu większych cykli ewolucyjnych, częścią których jest Ziemia, plan Zeta powiedzie się, lub zawiedzie. Ludzka zdolność do przezwyciężenia swojej obecnej podatności na wstawki holograficzne, oraz przyśpieszenie własnego procesu ewolucyjnego, będą głównymi czynnikami określającymi wynik tych wydarzeń. Jeżeli stary plan Zeta rzeczywiście powiedzie się, ludzie będą tego nieświadomi, gdyż większość będzie, do tego czasu, wszczepiona do Matriksu Umysłu Zbiorowego Zeta i zaprogramowana zostanie do dostrzegania jedynie „istniejącego stanu rzeczy”, oraz permanentnych struktur holograficznych, utrzymywanych na miejscu przez kolektywny program.
  Jeśli im się powiedzie, będzie wydawać się, że nastąpiły ulepszenia na wielu obszarach, takich jak zdrowie, opieka zdrowotna, odbudowa środowiska, oraz stabilności ekonomicznej, która widoczna byłaby przez zastosowanie scentralizowanego, elektronicznie nakazanego Systemu Światowego Banku, który reguluje przepływem i przeliczaniem „plastikowych pieniędzy” na skalę globalną, poprzez zlokalizowaną centralnie, skomputeryzowaną sieć, obsługiwaną przez Zeta. Ludzie nie będą mieli pojęcia, że Zeta, oraz 13 głównych korporacji, którymi potajemnie kierują, kryją się za tymi instytucjami. Jest to sieć „Niewidocznego Wielkiego Brata”, do którego wasze biblijne przepowiednie odnoszą się, jako do Jednego Światowego Porządku. Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy wolnym, zjednoczonym globalnie kolektywem, a centralnie zarządzaną siecią kontrolowanych systemów.
  Będą istniały dobrze zorganizowane „duchowe” zgromadzenia z potężnymi, autorytatywnymi liderami, którzy będą indoktrynować specyficzne, ideologiczne interpretacje teologii tradycyjnych oraz „New Age”. Cudowne zdarzenia staną się pospolite, a wszystko będzie wydawać się znacznie lepsze, niż w chwili obecnej. Będzie wydawać się, że ludzkość osiąga nowe wyżyny, gdyż Zeta potajemnie będą wspierać gatunek, oraz planetę w wypełnieniu większych wizji. Zeta rozpoczną proces wdrażania do społeczeństwa swoich nowych hybryd, oraz zaczną systematyczną eksterminację „genetycznie niepożądanych” ludzi. W społeczeństwie kontrolowanym przez Zeta zauważycie znaczny spadek zainteresowania Wyższą Percepcją Sensoryczną, oraz ideologiami, które mogłyby doprowadzić do jej zastosowania, jak również szybki rozwój technologiczny. Atrybuty społeczeństwa Zeta, mogą wydawać się uwodzące, gdyż dzięki zastosowaniu programów holograficznych, będzie wam się wydawać, że prowadzicie znacznie wygodniejszy styl życia, aniżeli kiedykolwiek dotąd. Jednak, jeśli moglibyście widzieć (a nie będziecie mogli, gdyż wasza Wyższa Percepcja Sensoryczna będzie odłączona), zbeszczeszczenie waszego Matriksu Duszy i planety, która istnieje w rzeczywistości poza hologramami, nie bylibyście uwiedzeni. Zauważylibyście również, duży wzrost „emocjonalnych i psychicznych” problemów w społeczeństwie Zeta (gdyż tak, jak wspomnieliśmy już o tym wcześniej, są to wady transplantacji matriksu), które leczone byłyby chemicznie za pomocą terapii lekowych.
  Pojawi się „nowy” rozstrój psychiczny w którym to, jednostki będą wydawać się „przeskakiwać pomiędzy mnogością tożsamości” i nie będą w stanie utrzymać zwartego skupienia tożsamości w czasie. Pojawi się zaburzenie równowagi chemicznej w organizmie, która postrzegana będzie jako przyczyna trudności, kiedy naprawdę zaburzenia równowagi chemicznej, oraz będące jej wynikiem zniekształcenia percepcji, oba będą symptomami wymuszonej transplantacji matriksu. Nastąpi także wzrost „zakłóceń subtelnej pamięci”, która przypominać będzie objawy starości, lecz będzie ona przydarzać się większości społeczeństwa. W systemach wodnych wielu krajów umieszczone zostaną określone elementy „w celach oczyszczających”, które będą służyły zapobieżeniu niektórym z symptomów wymuszonej transplantacji matriksu, oraz wsparciu ludzkiego ciała w pozostaniu wewnątrz struktur kontrolowanych częstotliwości, poprzez stłumienie układu emocjonalnego. Będą to niektóre z wczesnych wskazań tego, że plan Zeta powiódł się.
  Jeśli ludzie będą w stanie efektywnie przyśpieszyć swoją ewolucje i do pewnego stopnia rozwinąć zmysły Wyższej Percepcji Sensorycznej, tworząc silniejsze połączenie ze swoimi Matrycami Duszy, zanim zagroda częstotliwości, która rozbiłaby te częstotliwości, zostanie zainstalowana, wtedy nieoświeceni Zeta nie będą w stanie osiągnąć swoich celów. W takim przypadku odlecieliby do innych systemów, lub przyłączyliby się do swoich bratnich Zeta, pracujących z Aethien, oraz innymi pracującymi w kierunku braterstwa. Niektóre z sił Wewnętrznego Rządu pozostałyby, lecz bez korzyści władzy i wiedzy dostarczanych przez ich kohorty Zeta, a ich siła manipulacji zostałaby zmniejszona. Pozostaliby na miejscu kontynuując swoje potajemne taktyki, oczekując na kolejną potencjalną okazję reaktywacji starego planu. Niemniej jednak, bezpośrednie zagrożenie gatunku zostałoby usunięte i rozszerzyłyby się możliwości wzrostu.

  5.11 Wolne społeczeństwo

  Tak, jak byłyby możliwe do zaobserwowania wskazania na to, że plan Zeta powiódł się, tak samo byłyby również widoczne przesłania tego, że ich plan został porzucony. Pierwszym najbardziej zauważalnym znakiem byłby wzrost w doniesieniach o obserwacjach UFO, spotkaniach z obcymi, oraz komunikaty z przekazów. Chociaż, stare paradygmaty wierzeń, przebarwione przez program „prania umysłu”, będą wciąż istniały, to również wiele nowych odłamów i przejawów, nowych modeli wierzeń objawi się na globalnym obszarze. Pojawi się długo oczekiwane uzdrowienie różnic ideologicznych w powszechną postawę braterstwa, za pomocą tolerancji. Poczynione zostaną nowe odkrycia na obszarach zdrowia, które udostępnione zostaną ogółowi społeczeństwa. Pozornie cudowne unowocześnienia w uzdrawianiu holistycznym, ujrzą światło dzienne, pomagając naprawić wyrwę pomiędzy medycyną tradycyjną, a współczesną holistyką. Wiele nowych technologii wykorzystujących nauki światła i dźwięku zostanie wytworzonych i zastosowanych w uzdrawianiu problemów socjalnych, ekonomicznych i środowiskowych, oraz poczynione zostaną postępy w znajdowaniu rozwiązań. Chociaż wiele z tych samych cech, obecnych będzie w społeczeństwie Zeta, przynajmniej przez jakiś czas odczucie kryjące się za nimi będą się różnić – obecne będzie uczucie „lekkości”, lub „nieobecności napięcia”.
  Coraz więcej jednostek rozpocznie ponowne odkrywanie swojej duchowej orientacji, oraz poczyni starania przyśpieszenia rozwoju. Za pośrednictwem tych grup, pojawią się silne systemy poparcia dla struktur ekonomicznych wielu krajów. Przedsiębiorstwa zostaną przeprojektowane tak, aby pozwolić na zdrowy rozwój rodziny, dając możliwości pracy w domu, oraz dostęp do elastycznych godzin pracy. Wiele dużych firm zmniejszy się, tworząc w to miejsce większą ilość małych korporacji, które będą pracowały na zasadach współpracy, a nie współzawodnictwa. Ludzie zaczną brać odpowiedzialność za własną opiekę zdrowotną, wykorzystując dostępną, zwiększoną duchową i naukową wiedzę. Zwrot w kierunku „medycyny energetycznej” lub Terapii Keylonta, wniesie samo ukierunkowane zdrowie, oraz uzdrowienie w życie mas, a wiele grup emisariuszy reprezentujących te technologie, będzie podróżować po całym świecie, dzieląc się swoją wiedzą z obywatelami trzeciego świata, aby mogli oni rozpocząć proces swojego własnego uzdrowienia.
  Nastąpi restrukturyzacja rządów na wszystkich poziomach i jeszcze kilka dekad mogą trwać rozgrywki na niższych poziomach władzy, gdyż ludzie zażądają zwrotu władzy w swoich rządach i rozpoczną tworzenie socjalnych, oraz politycznych przemian, potrzebnych do otwarcia przyszłości dla braterstwa. Będą tez okresy niestabilności wewnątrz każdego kraju, gdyż nowe idee, które promują pomyślną ewolucję ogarną zbiorową świadomość rasy, a ludzie zjednoczą się w sprawach humanitarnych i środowiskowych. Nastąpią zmiany Ziemi na określonych obszarach, gdyż energie Ziemi, tak samo jak energie ludzi wzniosą się na wyżyny. Zaświta „Wiek Oświecenia” i przyniesie on wiele wspaniałych i cudownych niespodzianek. Wolność stanie się celem i procesem tych czasów, a wasze gatunki wzrosną i rozwiną się poprzez wiedzę, która napłynie do was. Stare kierunki będą wzrastać u boku nowych, łącząc się w nowa perspektywę, która ma braterstwo w swoim rdzeniu, oraz pokojowe współtworzenie za swój cel.
  W ciągu około 50-ciu lat, oświeceni Zeta, oraz inne grupy ET pracujące w kierunku zaawansowania ludzkiej rasy, uczynią swoją obecność widoczną dla dużej ilości ludzi i rozpoczną tworzenie wzajemnych relacji w nauczaniu ludzi, którzy będą pragnęli takiego oddziaływania. „Wzięcia” nie będą już dłużej miały miejsca, gdyż goście będą mogli przedstawiać zaproszenia, zamiast działać poza świadomością ludzi. (Ci odpowiedzialni za wzięcia bez zgody, opuszczą wasz system). Będzie to rzeczywiście wspaniały wiek, znacznie różniący się od stłumionej „roboto podobnej” egzystencji holograficznej rzeczywistości, utajonej i scentralizowanej kontroli. Wasz gatunek, na podstawie wyborów dokonywanych w waszym obecnym czasie, podejmie ostateczną decyzję, w której rzeczywistości widzi siebie. Dokonajcie dobrego wyboru. (Wybór ten będzie sfinalizowany w roku 2017, na mocy wydarzeń opisanych w drugim tomie „Podróżników”: Tajemnice Amenti, oraz w tomie trzecim: Anielskie archiwa).
  Czeka na was wiele nagród, jeśli wybierzecie wzrastać świadomie, gdyż poprzez rozwój Wyższej Percepcji Sensorycznej, pole waszej percepcji poszerzy się wraz z waszą zdolnością do łączenia większych zakresów częstotliwości. Odkryjecie wiele wspaniałych rzeczy o świecie w którym żyjecie, rzeczy które przedtem zupełnie umknęły waszemu wzrokowi. Z chwilą, kiedy zaczniecie patrzeć inaczej na swój świat, zaczniecie również widzieć siebie w innym świetle i odzyskacie niektóre z nieograniczonych aspektów waszej istoty, które pozwolą radości dotknąć was, z chwilą, kiedy siła życiowa będzie przemieszczać się przez was. Wybór przyspieszonej ścieżki ewolucyjnej, nie tylko ochroni was, dając wam narzędzia potrzebne do odsunięcia niebezpieczeństwa wstawek holograficznych, ale również przyniesie wam cały nowy „magiczny” świat percepcji do odkrycia. Na tych nowych niezbadanych obszarach znajdziecie rozwiązania waszych obecnych wyzwań, zarówno osobiście, oraz jako ludzki kolektyw.

 3. Przemek pisze:

  No właśnie o tym samym pomyślałem- być może powoli w życie wchodzi Blue Beam?
  Wolałbym aby to była bajeczka, ale jesli faltycznie służby ratownicze otrzymały takie wskazówki to kto wie?
  Najgorsze jest tylko to, że gdyby doszło do niby inwazji, to wówczas nie jesteśmy w stanie nic zrobić, bo i tak 90% ludzi to łyknie i nasuwa się pytanie co robić w takiej sytuacji???
  CHyba możemy jedynie starać się przemówić do jak największej ilości osób i ich uświadamiać, to jedyna broń.
  Osobiście nie chce mi się wierzyć, że obcy szykują się do jakiejś inwazji, po co mieliby to robić?
  No chyba, że tak jak Mikołaju napisałeś, jaszczurki pojawią się w roli „obrońców”, oby do tego nie doszło…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s