Rok 2011 – rok katastrof. Fala 2012 już działa

Wielu głosicieli apokaliptycznych wizji przyszłości twierdziło, że w tak zwanych czasach ostatecznych pojawi się zauważalnie dużo katastrof różnego rodzaju. Gdyby to była prawda to faktycznie jesteśmy zgubieni, bo pod tym względem rok 2011 jest wyjątkowy.
Niektórzy stwierdzają wręcz, że jest to najgorszy rok w historii biorąc pod uwagę kryterium ilości klęsk żywiołowych. Ten niechlubny rekord może być jeszcze wyśrubowany, bo rok jeszcze się nie skończył.
Do tej pory były już ogromne powodzie z rozlewiskami o szerokości kilkuset kilometrów. Zalało dużą część Australii, zalało USA, Pakistan, Tajlandię, Indie, Chiny, Włochy, Hiszpanię… długo można by jeszcze wyliczać. Jak to zwykle bywa, gdy gdzieś są nadmiary wody w innych miejscach jej brakuje i rok 2011 to również czas wielkiej suszy w USA, Meksyku, Europie, Rosji czy Chinach. Ewidentnie widać, że cyrkulacja termohalinowa uległa jakimś zaburzeniom, prawdopodobnie związanym z innymi niż zwykle kierunkami prądów powietrznych i morskich.
Ale 2011 to nie tylko wielkie powodzie, susze i potężne pożary będące ich następstwem. To również rok ogromnych i zabójczych tornad głównie w USA gdzie sumarycznie śmierć w ich wyniku poniosło ponad 480 osób. Dla porównania w 2010 było to 45 ofiar, czyli wzrost jest dziesięciokrotny.
(Źródło: zmianynaziemi.pl)
Mój komentarz:
Ewidentnie widać, że COŚ się zbliża. Nie można już zakłamywać i sztucznie się uspokajać, że to wszystko normalne, że to tylko wina rozrastających się mediów i nagłaśniania tych zjawisk, albo że to samo minie… Fala 2012 oddziałuje już na naszą planetę. Tak – fale przechodzi i Ziemia i Słońce – nie tylko my jako ludzie. Zzombienie ewentualne to tylko część zjawiska – Ziemia ma swoją transformację, co odbija się na zjawiskach pogodowych. Słońce przechodząc przez to samo może spowodować naszej cywilizacji więcej problemów – jeden większy jego wybuch a nasza elektronika stanie się przeszłością (co ma swoje plusy i minusy notabene – system nadzoru i kontroli NWO także słabnie, ale…).
Czy ludzie w końcu otworzą oczy? Niestety większość nie zdąży. Dopóki jest kościół, telewizja nadaje seriale a markety wciąż działają ludzie wciąż będą błogo śnić. A jak zacznie się gra na całego, dla wielu będzie zdecydowanie za późno, by jakkolwiek się na to przygotować…
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Rok 2011 – rok katastrof. Fala 2012 już działa

 1. fakir777 pisze:

  Nie ma co propagować negatywnych wizji. Świat dla jednych się wali, ale Ci którzy wybrali miłość i światło dla nich powstaje nowe pole do życia. I jeśli ktoś odcina się od tego i przejmuje tym wszystkim co jest na świecie, to może powinien się zastanowić czy czasem nie wybrał tego pierwszego…

 2. wszechwiedzący i autorytarby – to tylko ocena twego umysłu. Dla mnie teoria o precorsupach i zzombieniu ma wiele innych potwierdzeń tylko trzeba poszukać i podejść do tego bez emocji, a więc nie jest to dla mnie kuriozalne.

 3. mescalito pisze:

  Przepraszam za być może nadmierną złośliwość Mkołaju, ale razi mnie wszechwiedzący i autorytarny sposób przekazywania swojej wiedzy przez panią Rajską. A jej teorie o prekorsupie i zzombieniu ludzi są doprawdy kuriozalne. Pozdrawiam serdecznie.

 4. kamil pisze:

  2011-12-13
  2+0+1+1+1+2+1+3=11
  47 rannych (pierwsze informacje)
  4+7=11
  I wszystko jasne!~!
  Inne przykłady:
  Trzęsienie ziemi 11 marca 2011 roku (fukushima)

  11 wrzesień 2001r ataki na 2 wieże.
  warto dodać że 11 września jest 254 dniem w kalendarzu gregoriańskim.
  2+5+4=11
  22.07.2011 – wyspa Utøya
  2+2+7=11 /Anders Behring Breivik – mason

 5. rafradek pisze:

  „Dopóki jest kościół”

  W kraju zdemoralizowanym nie chciałbym mieszkać. Znam osobę co była w kraju w większości ateistycznym (Czechy), gdzie ludzie rozwodzą się co kilka lat, luźno podchodzą do związków seksualnych. W dodatku in-vitro (gdzie zabija się 6 osób i tylko 2 przetrwają do zapłodnienia).

 6. komentarz jest, nie tam kliknąłem gdzie trzeba, przepraszam. natomiast nadal nie podoba mi się styl i nie będę tolerował najeżdżania i insynuacji, bo można się nie zgadzać, ale jak czytam właśnie takie złośliwe komentarze to one nic nie wnoszą, poza próbą docinania nam

  Jak czytam „NO TAK ZNOWU KTOŚ SZyKuJE PLAN B JAK REWELACJE PANI R. SIE NIE SPRAWDZĄ…’ to zastanawiam sięzawsze, po co ludzie z góry negujący jakieś osoby z takim upodobaniem cały czas wchodzą i mącą? Sprawia im to radość czy co?

  NIe lepiej napisać ” nie zgadzam się z teorią o zzombieniu i fali 2012 p. rajskiej bo a) b) c). uważam że będzie tak czy siak… A tak widze jedynie docinki.

 7. mescalito pisze:

  Widzę, że Mikołaj nie zamieścił mojego komentarza, nie mówiąc już o ustosunkowaniu się do niego. No cóż, czy tak postępują ludzie wolni, nie obawiający się krytyki swoich poglądów? A może prawda w oczy kole, lub też pani Rajska zabroniła? Szkoda gadać.

 8. Taaaaaak, zawsze były jasne…:)

 9. Kuttel pisze:

  Ja jakoś nie zauważam nic szczególnego w tym roku, katastrofy powodzie itp.. zawsze były są i będą, trochę to jest naginanie faktów do teorii, myślę, że chyba nic takiego szczególnego się nie wydarzy do końca roku, no chyba, że nastąpi kryzys finansowy UE..

 10. mescalito pisze:

  „Zzombienie ewentualne to tylko część zjawiska – Ziemia ma swoją transformację, co odbija się na zjawiskach pogodowych.”

  Jakie „ewentualne”? Przecież jest to jeden z absolutnych i niewzruszonych dogmatów filozofii pani Jarskiej? Czyżby następowała stopniowa zmiana frontu w razie nadchodzącego obciachu, czyli niespełnienia proroctwa dotyczącego tzw. „lutowych odcięć” i zzombienia 70% populacji?

  Pożyjemy, zobaczymy – luty nadchodzi wielkimi krokami – i myślę, że rewelacje teamu Rajskich zostaną wtedy dobitnie zweryfikowane.
  Gdy to się stanie, to czy dalej będziesz Mikołaju, organizował lukratywne sympozja propagujące „rewelacyjne” treści tzw. polskich lightworkerów, czy wreszcie obudzisz się i przejrzysz na oczy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s