Rząd USA uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju

Infowars.com otrzymał dokument pochodzący z KBR firmy zależnej od Halliburton, który dostarcza informacji na temat zdecydowanych ruchów mających na celu uruchomienie obozów koncentracyjnych FEMA i amerykańskich obozów wojskowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Dokument zatytułowany „Omówienie projektu i przewidywane wymogi projektu,” opisuje usługi pod jakie KBR poszukuje podwykonawców.
Dokument został przekazany nam przez pracownika administracji rządowej, który z oczywistych względów chce pozostać anonimowy.KBR wygrały przetarg na budowę obozów.
Mail z ofertą KBR:

 

Usługi zawierające się w dokumencie obejmują catering, budowę ogrodzeń i płotów, usługi pralnicze i medyczne, wytwarzanie energii, wywóz śmieci i innych usług niezbędnych w czasowym „stanie zagrożenia” dla obozów położonych w pięciu regionach Stanów Zjednoczonych.
Przetargi na obsługę obozów pojawiły się po przegłosowaniu ustawy National Defense Authorization Act (NDAA). Przetarg KBR na obsługę obozów FEMA pojawił się wkrótce po tym jak Senat przegłosował zdecydowaną większością głosów ustawę National Defense Authorization Act (NDAA), która pozwala wojsku na zatrzymywanie i przesłuchiwanie podejrzanych o terroryzm Amerykanów z naruszeniem Czwartej Poprawki i Posse Comitatus. Sekcja 1031 ustawy NDAA definiuje całe Stany Zjednoczone jako „pole bitwy” i pozwala na aresztowanie amerykańskich obywateli na terytorium USA i osadzenie ich w Guantanamo Bay. Znacząca liczba organizacji broniących swobód obywatelskich stanęła w opozycji do legislacji, przede wszystkim Japanese American Citizens League (JACL), najstarsza i największa Azjatycka organizacja broniąca praw cywilnych i praw człowieka w USA. W piśmie skierowanym do Kongresu, S. Floyd Mori, dyrektor krajowy JACL, powiedział, że NDAA jest pierwszym przypadkiem kiedy to Kongres ograniczył prawa przewidziane przez ustawę Non-Detention Act z 1971 roku. Mori powiedział, że przepisy, jeżeli wejdą w życie i będą zastosowane, będą powtórką niekonstytucyjnych zatrzymań na czas nieokreślony Amerykanów japońskiego pochodzenia podczas II wojny światowej.
KBR jest odpowiedzialne za pobudowanie obozów w 2006 roku.
W 2006 r. KBR otrzymał kontrakt od Departmentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Department of Homeland Security (DHS)), rzekomo w celu wsparcia obiektów departamentu imigracyjnego i celnego w przypadku “stanu zagrożenia”, podał Market Watch. KBR przekazało, że umowa ze skutkiem natychmiastowym pozwoliła na stworzenie miejsc tymczasowego aresztowania i przetwarzania oraz na rozwój istniejących obiektów zatrzymań ICE i obiektów programu Removal Operations Program w przypadku krytycznego napływu imigrantów do USA lub w celu szybkiego wspierania rozwoju nowych programów. Umowa zawiera również wspieranie aresztowań imigrantów dla innych organizacji rządowych w razie kryzysu emigracyjnego, jak również opracowanie planów reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa narodowego, takich jak klęski żywiołowe.KBR jest odpowiedzialne za pobudowanie obozów w 2006 roku.

Obozy FEMA na terenie USA:

(Więcej na: http://www.prisonplanet.pl/polityka/rzad_uruchamia_obozy,p1577680516)
———————————————–Słowo od Mikołaja R:):—————————————————-
Obozy FEMA… Kiedyś wszyscy byliśmy przekonani, że są one przygotowane dla przeciwników NWO i rządu światowego…. Dziś, wiedząc o fali 2012, znając teorię o „zzombieniu” mas coraz bardziej mam wrażenie, że światowe władze szykują się na masowy problem z ludźmi… W sieci kolejna ciekawostka odnośnie ewentualnej epidemii Zombie:
„Z wielu różnych konkursów organizowanych w 2010 r. jeden przypadł nam szczególnie do gustu. Ogłosiła go firma Architects Southwes, a jego celem było wyłonienie najlepszego projektu kryjówki na wypadek ataku zombie.(…)” (czytaj więcej)

??!!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Rząd USA uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju

 1. YDS pisze:

  Witajcie! Temat zombi był wielokrotnie już wałkowany jednak niewielu zdaje sobie tak naprawdę sprawę, co to dla nas oznacza. Wiele osób nie wie, jak będzie można się uhronic przed nimi. Zombi są to istoty, których żadna broń materialna nie będzie wstanie im zaszkodzic, a tylko spotęguje te istoty. Już teraz wiemy, jak się przed nimi bronic. Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego filmiku i obejrzenia go w całości:

 2. Sabrina pisze:

  A ja się zastanawiam, czy w przypadku „zzombienia” naszych bliskich będziemy umieli przejść z tym do porządku dziennego.?A także zastanawiam się, czy w takiej sytuacji będziemy umieli się spokojnie rozwijać, udając, że nic się nie stało. Przecież to jakiś koszmar!
  Mam nadzieję, że to nie będzie tak wyglądało.
  A! I jeszcze jedno – jeśli wystąpiłoby to zjawisko „zzombienia”, to czy ludzie jeszcze będą mogli się przebudzić i przyjąć wartości Nowej Ery?

 3. pablosmaximos pisze:

  Elity elit może i nie są nieświadome i wiedzą co się dzieje ale są to niskie świadomości reprezentujące obecnie upadający system… świadomości te które nie są zainteresowane dalszym rozwojem a fala ma chyba dać nam przysłowiowego „kopa” do dalszego rozwoju więc elity chcące pozostać na tym samym etapie rozwoju mimo ich wiedzy co się dzieje nie są „odporne” na działanie fali i jej działanie ich dotknie równie skutecznie. Nie spodziewam się jakiegoś nagłego rewolucyjnego zniknięcia istot o niskiej świadomości – zarówno zwykłych ludzi jaki i tzw elit. sądzę raczej że nie będzie to natychmiastowe: istoty niedostosowane ewolucyjnie do nowych warunków przestaną się wcielać na tej planecie i odejdą tam, gdzie te odpowiednie warunki znajdą – na inną 3-gęstościową planetę – w efekcie będzie ich tu z każdym dniem, miesiącem i rokiem ubywało. Owszem można się spodziewać, że ludzie na najniższym stopniu rozwoju świadomości po prostu „ześwirują” i będzie ich przez jakiś czas więcej niż dotąd, ale będzie to etap przejściowy. Ci mniej niedostosowani może nie zwariują od razu ale z czasem życie tu na Ziemi po przejsciu fali stanie się dla nich po prostu nieznośne i dojdą do przekonania, żeby „dociągnąć” obecne życie tutaj sposób naturalny i później odejść na świat gdzie znajdą bardziej sprzyjające ich rozwojowi warunki. Tak moim zdaniem tak się to najpewniej odbędzie. Nie będzie jakiejś masówki, że naraz kilkadziesiąt procent populacji postrada zmysły, bo to odbyło by się (ze względu na towarzyszący temu chaos i strach) ze szkodą dla rozwoju także tych lepiej rozwiniętych. Nie będzie kataklizmu, który zmiecie naszą obecną cywilizacje – bo to wywołało by podobny efekt. Wiele przekazów mówi, że to nie odbędzie się nagle w jednej chwili – że nastąpi to stosunkowo szybko, ale stopniowo nie jednym wielkim nagłym skokiem, który mógłby być zabójczym szokiem.

 4. Ci o niskiej świadomości także oczywiście. Ale elity elit wcale nie są tak nieświadome….

 5. pablosmaximos pisze:

  o owym masowym „zzombieniu” ludzi jest też mowa w filmie „Jestem legendą” z Willem Smithem w roli głównej. wiedząc że filmy (gównie sf, katastroficzne czy przygodowe) wychodzące z wielkich wytwórni filmowych są niejednokrotnie inspirowane przez elity, aby przygotować ludzkość na zmiany to możnaby w takim kontekście podejrzewać, że coś jest w tym co piszesz Mikołaju.
  wspomniany przeze mnie film może być równie dobrze jedynie typowym straszydłem mającym wywołać emocje strachu. jak będzie w rzeczywistości wkrótce się przekonamy…

 6. kornak52 pisze:

  A czy „jaszczury”,przedstawiciele rządów,illuminatów i innych osobników tzw.”ciemnej strony” nie będą podlegać „zząbieniu”? Ciekawe,jakie jest w tym temacie zdanie Pani J.Rajskiej?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s