Inwazja na Irak w 2003 roku była zbrodnią!

                                
Były prezydent USA George W. Bush oraz premier Wlk. Brytanii Tony Blair zostali uznani winnymi zbrodni wojny i ludobójstwa – przeciwko pokojowi i ludzkości – decydując się na inwazję Iraku w 2003 roku. Taką decyzję podjął Kualalumpur War Crimes Tribiunal (Trybunał Zbrodni Wojennych w Kualalumpur), który ma swoją siedzibę w Malezji.
Inwazja na Irak została określona jako akt nieuprawnionej agresji, która skutkowała śmiercią wielu Irakijczyków. Sędzia podkreślił, że sfabrykowali oni dokumenty świadczące o rzekomym posiadani broni masowego rażenia przez Saddama.
Francis Boyle, międzynarodowy prokurator badający zbrodnie przeciwko ludzkości powiedział, że Bush i Blair zostali skazani w oparciu o to samo prawo, w oparciu o które w Norymberdze skazano część elit nazistowskich. „Bush i Blair są zbrodniarzami wojennymi i winni być zatrzymani przez każde szanujące prawo międzynarodowe państwo. Nie ustaniemy w naszych działaniach, dopóki Bush i Blair nie zostaną zatrzymani i wsadzeni do więzienia.”.
Nazwiska Busha i Blaira zostają dopisane do listy poszukiwanych zbrodniarzy wojennych.
Trybunał został powołany z inicjatywy Prezydenta Malezji i nie ma umocowania w żadnym tworze typu ONZ, ale ma swoje umocowanie jako trybunał niezależnego kraju i jego wyroki podlegają wykonaniu na terenie większości krajów – także zachodnich. Tak więc sytuacja jest dość precedensowa i zobaczymy jak się rozwinie na świecie. Decyzja Trybunału jest kamieniem milowym w zmianie paradygmatu bezkarności elit rządzących. Oczywiście teraz rozpoczną się zakulisowe przetargi, gdzie Panowie Bush i Blair mogą bezpiecznie pojechać, a gdzie nie, ale z pewnością jest to krok w stronę lepszego świata. Zaczyna być naprawdę ciekawie:)
(Źródło: http://www.schodamidonieba.pl/)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Inwazja na Irak w 2003 roku była zbrodnią!

  1. Anika pisze:

    News na schodamidonieba jest utrzymany w śmiertelnie poważnym tonie, a to całe wydarzenie (sprzed miesiąca) to bardziej happening niż prawdziwy wyrok. W tym kontekście ostatni akapit tekstu jest śmieszny (i zawiera bzdury), i mam nadzieję, że to ironia. Ten cały Kuala Lumpur War Crimes Tribunal (a nie Kualalumpur War Crimes Tribiunal, szanowny dziennikarzu :P) to organizacja pozarządowa, niemająca nic wspólnego z prezydentem Malezji. Może się autorowi pomieszało coś, bo założycielem jest BYŁY premier Malezji, Mahathir bin Mohamad. W podobnym tonie było także stanowisko Amnesty Interational (chyba z 30 listopada 2011), tutaj ciekawy dokument na ten temat: http://amnesty.org/en/library/asset/AMR51/097/2011/en/2cf1a32e-c7ba-4646-b719-69eef553fb60/amr510972011en.pdf

  2. Rave pisze:

    No to Obama jest drugim w kolejce zbrodniarzem!

  3. Pablos pisze:

    a jakąś nagrodę za ich schwytanie wyznaczyli 🙂 😀 ??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s