Koniec Projektu Cheops i sabotaż na Wolnej Ludzkości – same dobre wiadomości!:)

Dobra wiadomość to taka, że Projekt Cheops nie osiągnął swego celu i rytuały się nie odbyły – bo te w pokojach w Kairze nie mogą być uznane za cokolwiek istotnego. Druga dobra, że kolejna osoba pokazała nam, jak wiele osób myśli w starymi schematami i potrafi przetestować naszą wytrwałość i niezłomną wolę atakując nas perfidnie. Nasz były admin w obronie „wartości” hołdowanych przez część Projektu Cheops oraz Enkiego postanowił nas sabotować. Dziękujemy!!!
Dlaczego mam dobry humor, dlaczego dziękuję? Bo taka właśnie jest rola tzw. „zła”, czy generalnie ciemnej strony mocy, by testować nasze słabe punkty, by dzięki jej działaniu nauczyć się sporo i wyciągnąć jak najwięcej dla siebie. I to robimy!
Nasz kolega admin założył nam stronę, założył kanał livestreamowy i miał pozwolić nam  swobodnie działać. I wszystko byłoby świetnie, gdyby nie 2 fakty: po pierwsze zachował sobie niczym dyktator wszystkie najważniejsze hasła (na początku mieliśmy do niego zaufanie pełne), po drugie okazało się, że jego sympatia do części Projektu Cheops (m.in. Lucyna Łobos, Horoszy itp) jest czymś znacznie więcej… On ich nie mal kochał, oraz wielce szanował istotę zwaną EnKi… Nie lubił jedynie Wójcikiewicza i tych rozłamowców, ale generalnie niczym wielkim się to nie różni od całej idei – jedynie szczegółami.
Zatem tu był pies pogrzebany. W momencie, gdy rozpoczęliśmy naszą całą akcję z Projektem Cheops naszemu koledze bardzo się to nie spodobało. Oj bardzo! Wykorzystał swą moc i poczynił wiele szkód na kanale. Potem niby doszliśmy do porozumienia – dał słowo, że się wycofa, że da nam hasła i nie będzie szkodził, ani się angażował. Dał słowo! Ale co tam, w końcu w imię walki z urojonymi wrogami można zrobić wszystko, nawet łamać fundamentalne zasady, prawda? No tak, ale przecież trza bronic honoru Enkiego – pana Ziemi…
No właśnie – nasi oponenci jakże chętnie uchwycili się tego buntu zapominając kogo słuchają! Koleś popiera Lucynę Łobos zmanipulowaną do cna przez Enkiego, która tak naprawdę przez wiele lat działała z Wójcikiewiczem ramię w ramię z Projekcie Cheops, by zrobić rytuały – tyle że inne, oraz broni Pana Horoszego, który w wywiadzie (przeprowadzonym właśnie przez niego samego) powiedział, że w zasadzie ludzie przed Enkim powinni paść na kolana, że on właściwie nie musi nas o nic prosić bo i tak jest już panem tej planety!!!! Takiego czegoś chcecie, takich ludzi bronicie? Nasi wrogowie rzucą się w ramiona nawet takiej osobie, tylko po to by nam dopiec i zaatakować… ZABAWNE!!!
Nasz błąd polega na tym, że jesteśmy zbyt ufni oraz nie potrafimy przewidzieć zachowań tak niegodnych, gdyż zwyczajnie nie wyobrażamy sobie, by móc tak działać. My tak nie umiemy.
Ale cóż, oberwaliśmy w słusznej sprawie. Nagłośniliśmy sprawę jakże ważnych dla ludzkości rytuałów 11.11.11 i wraz z ludźmi z całego świata wysłaliśmy w kosmos info, że nie ma na Ziemi zgody na coś takiego. Nie było zgody zdecydowanej większości i jest efekt. Projekt Cheops de facto nie ma czego szukać – stąd zresztą takie desperackie zachowania ludzi z nimi powiązanych, ludzi hołdujących podobnym, orionidzkim tendencjom – hołdowaniu istotom, oddawaniu się ich woli, czekaniu na kolejnych „panów Ziemi…” Oberwało się więc nam na wielorako – były ataki energetyczne oraz tego typu działania, jak ze stroną i TV.
Prawda jest taka, że jako jedni z niewielu tak naprawdę mieliśmy odwagę tak otwarcie publicznie to powiedzieć, nazwać głośno i zdecydowanie skrajną nieodpowiedzialnością to co ta grupa planowała pod dyktando ich boga. Wielu ludzi ze świata ezoteryki doskonale o tym wie, ale nieliczni o tym mówią. Dlaczego? A a to ze zwykłego strachu – gdyż wiedzą, jak potężne, wpływowe siły stoją za PCH, a to z pobudek czysto politycznych, a nawet czysto marketingowych – po co z nimi walczyć, skoro można obok nich zgarnąć coś dla siebie, a to wyjazd do Egiptu, a to zaproszenie na ich sympozjum, a to jeszcze coś innego…
A my pojechaliśmy „ostro” ktoś powie. OK, ale wciąż zaznaczam – nie używaliśmy siły, ani przemocy. Chcieliśmy medytacji nakierowanej na prawdziwie wolną i suwerenną Ziemię!
Prawdziwa zbrodnia nieprawdaż?:)
I tak ktoś nas atakuje, bluzga, obrzuca błotem, wyśmiewa, sieje insynuacje – a my jesteśmy wdzięczni za to, albowiem możemy dzięki temu poznać prawdziwą naszą moc wewnętrzną, moc naszej niezłomności, hartu ducha! Nie robimy tego dla sławy czy popularności, ale dlatego, że właśnie tak czujemy.
Jedyne zatem czego chcemy to mieć możliwość informowania, dzielenia się naszą wiedzą, doświadczeniem, spostrzeżeniami oraz wnioskami. Czy to coś złego? Dlaczego tak wiele osób mówiących o bezwarunkowej miłości, tolerancji i WOLNOŚCI, chce nam zamknąć usta, obrzuca błotem i złorzeczy? Czy zrobiliśmy komuś krzywdę? Niech zgłosi się ta osoba, której zrobiliśmy coś złego, bo ja nie znam takowej. Najbardziej atakującymi osobami są osoby gdzieś z daleka, którzy nigdy z nami nie rozmawiali, nigdy nas tak naprawdę nie poznali, ale ulegają niekiedy jakiejś psychozie, projekcjom ich umysłów zbudowanym na strachu, a ten wyrósł li tylko z niezrozumienia.
To chyba wszystko. My działamy dalej. Do zobaczenia na warsztatach oraz w naszej nowej telewizji! Nasz nowy kanał to: http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Koniec Projektu Cheops i sabotaż na Wolnej Ludzkości – same dobre wiadomości!:)

 1. Tao. pisze:

  Zmartwię WAS! Ale istnieje możliwość, że jednak im się udało, to co z tego, że rytuał przeprowadzili z balkonu, można przecież całkiem mentalnie wykonać rytuał i mimo tego, że ciałami jesteś TU – energetycznie, duchem możesz być gdziekolwiek zechcesz! To po prostu działa i mówię z własnego doświadczenia. Sam miałem nadzieję, że im się to nie uda… Czas pokaże i się zobaczy, co i jak…

 2. Lawenda pisze:

  Hej, a gdzie właściwie jest wpis Redmuluca, o którym wcześniej napisał Ripsonar?

 3. Tobiasz pisze:

  Niestety… ale ja też się musze z tym zgodzić..
  Przypomina mi się pewna przypowieść o kogucie który przez większość swojego życia myślał że słońce wstaje rano tylko dzięki niemu, dlatego że on pieje… lecz gdy pewnego ranka on zaspał a słońce wstało „bez jego pomocy” utracił wszystko..

 4. Fornax pisze:

  A bo inni sekciarze to z zazdrości robią. Całe życie na miano sekty pracowali, a tu wyskakuje taka trzy osobowa grupa z jednym wyznawcą Mikołajem 🙂

 5. nnka pisze:

  Cytaty:” Zwrócono mi jakiś czas temu uwagę, że to co przekazuje teraz Samuel jest bardzo podobnym przekazem do tego z 1904 roku – nie sposób nie zauważyć podobieństw, żeby tego było mało, Aiwass przekazał Crowleyowi Księgę Prawa w Egipcie, czyli w miejscu gdzie obecnie zmierza Projekt Cheops, miało to miejsce w Kairze w hotelu, mało istotne jest to jednak gdzie to dokładnie było, ważne, że było to w Mieście Piramid – celu Projektu Cheops o którym to mówi Samuel.”
  http://nnka.wordpress.com/2011/11/15/podroz-po-diademy-czyli-co-ma-wisiec/#comment-536

 6. Jolka pisze:

  dzieki Karmelu ze widzisz sytuacje taka jaka jest,a nie taka jak ja inni interpretuja
  jeszcze raz – wielki szecun ode mnie

  serdecznosci

  P.S.na biezaco czytalam czat,a zaznajomienie sie z nim to podstawa na udzielanie wypowiedzi w tym watku uwazam,taki drugi punkt widzenia……..

 7. assun pisze:

  powinniście robic kopie wszystjich audycji i przechowywać je w innym miejscu – po prostu szkoda pracy i dobrych audycji. mam nadzieje że pomyslicie o tym teraz.
  niestety nie obejrzałem wszystkich audycji a było jeszcze kilka dla mnie ciekawych ,szkoda.

 8. Jolka pisze:

  i z czego sie tu tak cieszyc???,na przestrzeni kilku miesiecy juz drugi raz zamykaja Ci radio/TV pod zarzutem,propagowania,reklamowania Rajskich

  TEN,kogo stac na myslenie,niech to czyni…….a i intuicja sie podeprze

  serdecznosci

 9. Ripsonar pisze:

  Przed chwila przeczytałem wpis Redmuluca.. który to jeszcze lepiej ujął tj::
  ….”Teraz powiedz ile cennego czasu straciłeś, na te ezoteryczne bzdety, ile czasu pisałeś o Elenin o zagładzie, o odłączeniach, o niebezpieczeństwie rytuału PCH, antychrystach, i dziwacznych opisach czegoś co sobie Rajska wymyśliła. Pamiętam czasy kiedy nie potrzebowałeś NIKOGO…po co ci takie pasożyty jak LW przez które cierpi twoje dobre imię ? Nie możesz kopnąć jej w cztery litery i skupić się TYLKO na ważnych sprawach a nie tracić dziesiątki roboczogodzin na promocję czegoś…co w ostateczności okazało się…mniej groźne niż rzeczywistość pokazuje…bo co się stało…NIC kompletnie nic. Twoja energia idzie w 80% w gwizdek…20% audycji to fakty reszta…to robota nie na swoje konto ale na konto pasożytów które cię wykorzystują..twoją siłę i energię… Ty nie musisz się wspierać poparciem nikogo…czy David Icke to robi…absolutnie nie. Strzeż się oszustów. Zresztą sam wiesz, oni mają już deadline, sami ją sobie ustalili. Pamiętaj że to ty ich wspierasz… i że to LW potrzebują Ciebie i innych a nie ty ICH. …”
  Red miał lepsza inspiracje w przesłaniu jak ja… he, he, ale zgadzam się z tym w 100% i wierzę że też to dostrzeżesz:)

  Hej

 10. Ripsonar pisze:

  Witaj Mikołaj. Ostatnimi czasy widzę tylko problemy, konflikty i smutki, … Czas przebudzenia obecnie stwarza więcej rozłamów i zatargów niż zjednoczenie, a przede wszystkim tak namiętnie oczekiwane przebudzenie. Chyba że przebudzeniem jest kolejny wariant zaistniałej sytuacji i postawienie się z jednej ze stron barykady:( Ale nie o tym tu chciałem pisać.
  Uważam że powinieneś ponownie przeanalizować sobie Grupę Rajskich bo to Ci, którzy najwięcej zamieszania robią. Śmiem twierdzić iż to własnie Rajskich poczynania są bardziej niebezpieczne niż wywody Enkiego ( o Samuelu nie wspomnę bo to kpina), bo bardziej przyziemne i kieszeniowe srebrniki łaskawsze. A i popularność jest jak narkotyk. Każdy kto tego próbuje, to i mu posmakuje.. a to wystarczy wpaść w sidła swego Ego…… Ciebie potrzebują dla marketingu, prywatnego Showmana aby więcej owieczek im sprawić. Im popularność nakręcasz , a swoją idei którą od tak dawna promujesz – tracisz. Czyż tego nie widzisz? Już ciemne siły złudnie z przyjacielem mylisz, a swoich w różowych okularach widzisz… . Zmanipulowali Cię doszczętnie- a szkoda bo cel miałeś doniosły, tj. informować co w świecie piszczy w omawianym zagadnieniu.
  Życzę Ci jak najlepiej. Pomyśl, proszę przez chwilę nad owymi słowami, bo dobrą robotę robiłeś i nie chciałbym abyś się zmarnował człowieku:)

  Pozdrawiam

  Ripsonar

 11. aha dlaczego o Tusku skoro nie jestem za zadna. Bo on teraz ma wladze, po ch… miał bym mowić o kaczyńskim teraz? E??? Rozliczam go na bierząco Tuska, moje zdanei ze dlaczego on jeszcze jest bna wolnośći? przeciez ten czlowiek powinien siedzieć w wiezieniu. Gdzi eodpowiedzialność która bierze na siebie startujac na takie stanowisko. Odpowiedzialnosci brak bo brak kar. To szopka jakaś chyba. zobaczymy jak rozliczy kryminalistow z policji za marsz niepodleglosci, to se zobaczycie za kim stoi, a buty na twarz to szły…ehhh szkoda ze to nie wasz dzieciak dostał 10 kopow na twarz za darmo , gazem . wtedy bym chetnie poczytał wasze wypociny. teraz macie zdanie jak jakis zacofany idiota, mowie jeden incydent i zmieniacie zdanie, wiele trzeba?zastanowcie sie za czym jestescie, kto krzyczał ” mordercy” kiedy mordowali stoczniowców? przeciez to samo sie dzieje, ludzie za darmo dostaja na marszach i krzyscza gestapo a wy wybieracie, malo tego dajecie im wladze, siedzac w domku , wyjdz na marsz, dałes glos na to zeby policja miala wieksze prawa(glos wewn.) to wyjdz, dostaniesz gazem, pala wrocisz, wkurw….ny zajechany krwią i powiesz do żony co sie ta mk….dzieje. policja jeban….a…aale co? Nic!!!!Nic nie zrobiłem, szedłem……szczwany tchurzu

 12. to zaczyna przypominac polityke. jak pada słowo cheops to i rajska. Te schematy odbijania pileczek i nie widzenia problemu takiego jakim jest to juz zaczyna byc troche straszne. Co ludzie maja w głowach ze odpowiadaja na problem innym problemem, jestesmy juz tak chorzy ze zamaist rozwiazan widzimy inne podobne przyklady nimi sie poslugujemy do porownywania i..gdzie to ma sens. oj ludzie zacznijcie myslec bo tusk was sprzeda z butami. mowie o nim bo on ma wladze. oczywiscie odezwalo by tu sie zaraz cale PO ze kaczynski to i tamto. omowilem we wstepie wasz problem z glową i schemat dzialania. ja nie jestem za zadna partia. roznica taka ze ja mysle wysluchacie i powtarzacie. pozdrawiam owieczki moje;)

 13. Masz prawo tak sądzić… Ale my działamy w grupie

 14. a wywiad z Horoszym? Poza tym my wiemy dlaczego on to zrobił. To co napisałem to prawda..

 15. No i dobrze się stało, że im się nie udało… Chociaż, szczerze to tak myślałem, że taki właśnie będzie finał… Pozdrawiam Mikołaj i czekam na dalsze audycje ! 😉

 16. Warszawiak pisze:

  Mikołaj człowieku , Ty to masz życie… 🙂
  Idź pod prąd !
  Pozdrawiam z Warszawy !
  Te treści są w ludziach ! Wiedz o tym !
  1 500 000 wyświetleń nie poszło na marne !

 17. Tobiasz pisze:

  sorry, nie wczoraj tylko 11.11.

 18. Tobiasz pisze:

  Wiesz Mikołaju.. w zasadzie to mam mieszane uczucia co do tego wszystkiego.
  Jakoś tak, coś mnie wczoraj tknęło by wejść na wasz kanał 11.11 wieczorem.. i wtedy właśnie działa się zażarta dyskusja między waszym aktualnie – byłym adminem a osobami na kanale… przez dłuższy czas obserwowałem co tam piszą, czasem coś sam napisałem.. ale jakoś nie przypominam sobie by „były admin” wyrażał jakieś pozytywne uczucia do PCH… raczej przeciwnie.. poza tym wspominał też różne inne rzeczy o których w zasadzie nie wiedziałem co mam myśleć.. jak np. możliwość, że Rajscy to też mogą być Ci „źli”. W każdym bądź razie, czas pokaże. ; ) Modyfikując trochę pewne przysłowie powiem: „Wrogów trzymaj blisko, a przyjaciół jeszcze bliżej”. Bo czasem, samo łamanie schematów.. może stać się schematem. Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi. 😉 Pozdrawiam

 19. p pisze:

  Czesc audycji jest na youtube, mozna je łatwo pobrac do pliku mp4 albo flv, sadze ze wiecie jak to zrobic. Jakby co chetnie pomogę. estatoos(at)tlen.pl

 20. Fornax pisze:

  A tak na poważnie, to szkoda tych archiwów na live stream. Bardzo fajne były te materiały z sektą Rajskich 🙂 Chciałem se jeszcze to przeglądnąć, wiele cennych informacji dla mnie tam było o bezpieczeństwie w poza ciałem. Co prawda za chiny nie jestem w stanie przetworzyć algorytmów dotyczących turlaków 🙂 Ale i tak ich polubiłem, tych lightworkerów 🙂 Prawdziwi z nich kosmici 🙂 Pozdrawiam

 21. astromaria pisze:

  Wielce szanowny Mikołaju, mam nadzieję, że niniejszym przestaniesz ufać sponsorom i trzeci raz nie dasz się zrobić w trąbę. Kto daje kasę, ten trzyma władzę, zupełnie jak FED. Lepiej ogłosić zbiórkę od narodu, niech każdy da ile może, choćby dychę, bo to da ci wolność działania.

  Jeśli możesz napisz więcej o tym, jakie cheopsiarze odprawili rytuały, bo wszyscy się niepokoją, że jednak im się udało, mimo zamknięcia piramid. Czułam coś, że im nie wyszło, ale ich buńczuczne przechwałki nieco mnie irytowały.

  A zakichany „opiekun planety” niech się wypcha, pod jego „opieką” mamy tu jeden wielki burdel. Poradzimy sobie bez jego pomocy!

 22. Mikołaj możesz udostępnić zdjęcie autora zamieszania byś my mogli przesłać mu podziękowanie 😉

 23. Kamphora pisze:

  Chrystus rozliczy wszystkich. My i tak wygramy te bitwe 🙂

 24. Fornax pisze:

  Ten Enki to cwana bestia, nawet wie, że został uznany za egregora 🙂
  A ja kiedyś taki wierszyk wymyśliłem w 2001 roku 🙂 Na bazie snu ( albo oobe ) Sory z błędy.

  Nibiru 2001
  Za jeden i trzy cykle zimnego słońca, Pan Światła stanie na progu świata.
  Jego pokuta zakończyła się, gdy wiadomość dotarła do bliskiego słońca.
  Będzie czas, ale się nie przyda.
  Wszyscy zawyją z bólu i upadną na ziemię.
  Nowa rasa istot zawiedzie, obserwatorzy z plastra miodu też.
  Gdy On odzyska swoją własność, przyjdzie.
  Nie będzie ucieczki przed myśliwymi.
  Zaprawieni w pustynnych łowach, będą niewidoczni dla zwierzyny.
  Dobrze znasz tych myśliwych, nie mów im, że jesteś drugim człowiekiem.
  Zabiorą wszystko co potrzebne do nocnego życia i nikt się nie dowie kto był pierwszy.

  A więc jest dobrze. Ceremonie nie mogła się powieść ponieważ jeden z prętów był o dwa milimetry za ktutki ! 🙂

 25. agnieszka88 pisze:

  Szkoda, że nie będzie tych audycji, bo chciałam jako źródło wykorzystać w moim artykule, no ale cóż i tak bywa.

  A tak apropos tej całej sytuacji, to chciałam wyrazić moje zdanie, bo myślę, że moje spojrzenie jest dość obiektywne, a że przypadkiem byłam na czacie podczas całej tej sytuacji, to po części mnie to dotyczy 😉
  Od całkiem niedawna oglądam tv wolnaludzkosc.pl (na szczęście obejrzałam wszystko [pragnę zaznaczyć, że dość dokładnie, bo będzie to miało wpływ na dalszą część wypowiedzi] zanim zostało to usunięte) no i ogólnie nie wiedziałam o żadnych sporach, kto, gdzie z kim i jak i o żadnych podziałach – także zupełnie czyste spojrzenie (później mimowolnie dowiedzialam się o całej historii z radiem BC i w ogole)
  W piątek, kiedy Adrian usunął stronę i kanał, akurat byłam na czacie oraz obserwowałam co później się tam działo i moje wnioski są następujące:
  -cała akcja odbyła się z tak wielkim fochem,żal pluciem jadem i ironią, że aż przykro na to było patrzeć
  -oczernianie, wyśmiewanie, kwestionowanie i wyciąganie prywatnych spraw przy gronie osób, których się nie zna, raczej, a raczej na pewno nie jest smaczne.. Co gorsza od razu to się rozdmuchało i każdy powtarzał jak papuga co usłyszał, a sam swojego mózgu to już nie potrafił uruchomić (no tak „powtarzacze” są wśród nas)
  -przeinaczanie informacji, bo nie pamiętam fragmentu, w którym pani Rajska w audycji powiedziała, że „to ona powstrzymała ceremonię” – chyba niektórzy słyszą co chca słyszec, i wyłapują poszczególne sylaby zamiast kontekstu – jakies omamy? Ogólnie straszny atak był napanią Rajską, widać, że jakieś stare żale i w ogole totalna nienawiść (nie chce wnikać i nie obchodzi mnie to w sumie).
  -jeżeli ktoś słuchał wcześniejszych audycji na WL, to wyłapał, że Adrian bronił idei pani Łobos oraz samej istoty En-Kiego, wyraźnie zaznaczał, że En-Kiego nie należy mieszać z ceremonią Projektu Cheops, co zresztą potwierdził na czacie rozmawiajac z ludźmi, cytuję: „a to co się dzieje w egipicie to co innego o czym mowic puki co nie bede, bo już tyle razy byl sabotaz… jak przyjdzie czas to pokazemy i to nie tylko tu ale swiatu”, „nie sądze, żeby enki sie zniżał do poziomu zeby sie z rajska bic”, „ale nie oceniajcie jeszcze enkiego czy innych istot innych wymiarów skoro tam nie jesteście, tylko tu na ziemi gówno wiedząc”
  -obserwowałam rozwój sytuacji, jedna dziewczyna weszła nie wiedząc o co chodzi i chciala się dowiedzieć, widzialam, że ktoś wczesniej mial screeny z czata z tamych rozmow w których Adrian się wypowiadał, więc zaproponowałam, zeby ktos jej to dał i niech sama oceni sytuacje, ale oczywiście juz „repeatersi” – „powtarzacze” – przekazali swoją informację i teraz kracze razem z nimi..
  Naprawdę ludzie czasami warto poobserowować sytuację, a nie „ktos powiedział, bo ktos powiedzial, to teraz TO jest złe, więc możemy sobie wspólnie ponajeżdżac, pokombinować jak uratować tych biednych opętanych ludzi i wszystko jest ok, no tak bo przecież jestesmy tacy oświeceni i obudzeni..” -.-
  Apeluję o trochę wiecej rozsądku i obiektywizmu, bo patrzyłam na to z boku ze zdumeniem, przerażeniem oraz niedowierzaniem, bo myslałam, że na takich czatach siedzą ludzie trochę bardziej ogarnięci.

  A Mikołaja i ekpie pozdrawiam, mam nadzieje, że audycje szybko ruszą 🙂

 26. Darior pisze:

  Dzieki Mikolaj 🙂
  Na taka odpowiedz czekalem ! Szkoda troche, ze tak pozno, ale – jak to sie mowi – Lepiej pozno, niz pozniej 😉
  Pozdrawiam !

 27. Pawel pisze:

  Szkoda tych wszystkich archiwalnych audycji. Tyle ciekawych informacji w nich było.

 28. marian pisze:

  Admin zakochał sie w Enkim, ty sie zakochałeś Mikołaju w obu Rajskich – znaczy serwerowniach i innych dyskach twardych czy cuś… 🙂 na jednym wózku jedziecie 🙂

 29. Slavija pisze:

  trzymam kciuki za odzyskanie audycji :))))

 30. Karmel pisze:

  Okej, to twoje zdanie Mikołaj. Jak uważasz. Pozwól, że wkleję drugi punkt widzenia, prawda się obroni sama, niech ludzie sami ocenią co jest prawdą. Podkreślam, że nie jestem ani za Cheopsem ani za Joanną.

  Logi z chatu w którym Adrian Dudkiewicz, autor stron WL przedstawia swoją wersję, jego nick to „wolnaludzkość”
  http://www.radiobc.org/LW/log.txt

  A Tutaj zdjęcie piramidki Jacka Czapiewskiego do robienia kaski o czym wspominał Adrian.
  http://imageshack.us/f/853/piramidka.jpg/

  Pokój. Pamiętajcie, że cokolwiek będzie się działo to tylko gra. 😉 Koniec transmisji.

 31. Prawdopodobnie nie, na pewno nie wszystkich. Robimy co możemy.

 32. Dominik89 pisze:

  Czy to oznacza, że nie bedzie mozliwosci obejrzenia starszych audycji wolnejludzkosci ??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s