Czy Samuel ma coś wspólnego z historią Antychrysta?

                
Jutro bardzo specjalny odcinek „Czasu Przebudzenia”. Oprócz naszego gościa (Bogdana Trawkowskiego) w przeddzień planowanych rytuałów Projektu Cheops w dniu 11.11.11 przy piramidach w Egipcie, zastanowimy się także o analogiach pomiędzy tą historią a zapowiedziami nadejścia Antychrysta podczas „czasów końca”…
Według definicji: Antychryst (gr. antichristos) – przeciwnik, oponent Chrystusa (anti – przeciw, zamiast; christos – pomazaniec); duch będący zaprzeczeniem Chrystusa, jego antytezą. Szatan; anioł upadły, zły duch, czart, władca, który rządzi w powietrzu (Biblia: List do Efezjan, 2,2), kusiciel, książę ciemności, w wierzeniach judeo-chrześcijańskich główny duch zła we wszechświecie.
Czy Samuel to właśnie nie biblijny Antychryst mający nieźle zamieszać na Ziemi zaraz przed przybyciem Jezusa, a raczej – jak my twierdzimy – Chrystusowej Świadomości (fala 2012)?
Według przekazów, w wyznaczonym przez Boga czasie, nazwanym przez Biblię „czasem ostatecznym” lub „wielkim uciskiem”, duch Antychrysta, wcieli się w człowieka (za sprawą szatana), który obejmie panowanie nad ziemią 1260 dni (3,5 roku). Początkowo jako zwiastun pokoju, by później stać się dyktatorem i autorem nowego światowego porządku i systemu monetarnego…
Czy to tylko przypadkowe podobieństwa, czy coś więcej – o tym porozmawiamy w Czasie Przebudzenia 10.11.11 jak zawsze od 20.00 w TV Wolna Ludzkość. Program być może potrwa nawet do północy!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Czy Samuel ma coś wspólnego z historią Antychrysta?

 1. gaster pisze:

  Co się stało z audycjami na Wolnej Ludzkości tv??
  Poginęło…

 2. mescalito pisze:

  widzę, że teraz zupełnie nic nie ma w archiwum…

 3. Dominik89 pisze:

  Zapomnialem napisać ” Mianowicie strona wolnaludzkosc.pl przestała ISTNIEĆ, bo na tę chwilę to pisze, że strona jest skaskowana!?” 🙂

 4. Dominik89 pisze:

  Przepraszam, ale niewiem gdzie mam zamieścić moje pytania.
  Mianowicie strona wolnaludzkosc.pl przestala bo na tę chwilę to pisze, że strona jest skasowana!? A ważne jest to dla mnie, że niemam za każdym razem czasu sluchac calości audycji, a chciałbym odsluchac ostatniej audycji Anity z serii 12 spojrzeń o kontaktach międzyludzkich. Pytam się więc, czy bedzie jeszcze taka mozliwosc, bo to nietylko jej audycja mnie interesuje, ale i inne, na które swego czasu niemialem możliwości słuchac w całości ??

 5. Artur pisze:

  Co się stało z Wolną Ludzkością?

 6. agnes88 pisze:

  „Czy Samuel ma coś wspólnego z historią Antychrysta?” Jak widać cała ta historia ma wiele z tym wspólnego, ale czy to jedna istota czy raczej ich grupa..? W każdym razie widać tylko skutki ludzkiej antyświadomości i pławienia się w rytuałach (nie tylko w kontekście ceremonii, ale i tych rytuałach, w których siebie i swoją wolną wolę składają na ofiarę – poprzez swoje działania). Myślę, że te tego typu istoty nie po raz pierwszy mają niezły ubaw i satysfakcję z tego, że jak zagrają tak naiwni ludzie im zatańczą. Po części jest to przykre, ale przede wszystkim żenujące. Na szczęście są jeszcze ludzie świadomi, którzy mają wgląd w całość no i wciąż to NASZA planeta – bez walki jej nie oddamy. Pozdrawiam i wiedz, że są ludzie którzy ogarniają 😉

 7. Mirek pisze:

  ”W planach karmicznych jest możliwość dokonania przesunięć na siatce , ale konieczność dokonania tych przesunięć świadczy o tym, że nie jest to związane z wyższymi szczeblami duchowymi lecz z naciskiem ze strony sił które miały cel w odegraniu szopki. I w sumie jest to kolejna „odsłona” energii Enki-Samuela, która tym kieruje, ponieważ sama ceremonia skrzywi tor zdarzeń, więc można oczekiwać zawirowań.”

  http://nnka.wordpress.com/2011/11/11/szopka-cheops-trwa-slijcie-wsparcie/

 8. observer2011 pisze:

  Z ostatniej chwili:

  (2011-11-11 18:00:00)

  11 listopada 2011

  Dzisiejsza poranna Ceremonia odbyła się. Została przeprowadzona o godz. 11:00 rano w warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji. Wzięły w niej udział cztery „ziemskie Anioły“: Anna Dolińska z Polski, Inga Bruning z Danii, Michał Papierski z Polski i Gerardo Pizarro z Peru.

  Było to niezwykle silne przesłanie wraz z uruchomieniem odpowiednich energii poprzez kryształ, złote pręty oraz energię Wielkiej Piramidy. Poza główną Ceremonią z udziałem czterech ziemskich „Aniołów“, odbyła się równoległa medytacja z osobami przybyłymi do Kairu z Polski, Polaków z Chicago oraz z innych krajów.

  O godz. 23:00 odbędzie się również Ceremonia wieczorna – tak jak zostało to zaplanowane, choć nie będzie na terenie Plateau, ale w pobliżu Trzech Piramid.

  Wszyscy zainteresowani proszeni są o medytację i wysłanie energii miłości w stronę Wielkiej Piramidy i Matki Ziemi dzisiaj o godz. 23:00 czasu egipskiego (godz. 22:00 czasu polskiego). Dziękujemy za wsparcie.

  O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

  źródło: http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=

 9. Juvia pisze:

  KŁAMCY PARSZYWI ŚCIEME WALNELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODBYŁY SIE TE ICH WALNIETE W DEKIEL CEREMONIETKI o_o!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
  11 listopada 2011

  Dzisiejsza poranna Ceremonia odbyła się. Została przeprowadzona o godz. 11:00 rano w warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji. Wzięły w niej udział cztery „ziemskie Anioły“: Anna Dolińska z Polski, Inga Bruning z Danii, Michał Papierski z Polski i Gerardo Pizarro z Peru.

  Było to niezwykle silne przesłanie wraz z uruchomieniem odpowiednich energii poprzez kryształ, złote pręty oraz energię Wielkiej Piramidy. Poza główną Ceremonią z udziałem czterech ziemskich „Aniołów“, odbyła się równoległa medytacja z osobami przybyłymi do Kairu z Polski, Polaków z Chicago oraz z innych krajów.

  O godz. 23:00 odbędzie się również Ceremonia wieczorna – tak jak zostało to zaplanowane, choć nie będzie na terenie Plateau, ale w pobliżu Trzech Piramid.

  Wszyscy zainteresowani proszeni są o medytację i wysłanie energii miłości w stronę Wielkiej Piramidy i Matki Ziemi dzisiaj o godz. 23:00 czasu egipskiego (godz. 22:00 czasu polskiego). Dziękujemy za wsparcie.

  OMFG

 10. mescalito pisze:

  Chciałem obejrzeć dzisiaj audycję, ale nie ma jej w archiwum, dlaczego???

 11. Kuttel pisze:

  Kontrolę nad Płaskowyżem w Gizie przejęły władze wojskowe. Wszystkie zaplanowane na dzień 11 listopada spotkania i medytacje w Wielkiej Piramidzie w Gize zostały odwołane. Umundurowani wojskowi patrolują ulice i cały teren wokół Płaskowyżu. Zamknięte dla ruchu są ulice prowadzące na teren Piramid. Ogłoszono, że w dniu 11 listopada nie dostanie się tam żadna grupa. Sytuację taką wywołały protesty lokalnych grup, którym podsunięto nieprawdziwe informacje o rzekomej wizycie 1500 Żydów, którzy mieli „odprawiać modły” w intencji „powrotu Żydów” do Egiptu. W rezultacie uniemożliwiono wejście na teren Płaskowyżu w Gizie.

  Reakcja wojska usprawiedliwiana jest względami bezpieczeństwa.

  Warto zaznaczyć, że na Ceremonię wieczorną zgłosiło się przez biura turystyczne około 2000 osób. Rozczarowaniu uczestników towarzyszy utrata wiarygodności obecnych władz, które dopuściły do takiej sytuacji.

 12. Sylka pisze:

  Gdzie można będzię odsłuchać czwartkową audycję? Bo widzę, że nie ma w archiwum;(
  pozdrawiam!

 13. Noni pisze:

  Hahaha Anioły miały racje nie mogę zaraz spadnę z krzesła wiedziałem o tym już 2 tygodnie temu. Brawo góra się postarała.

  Moja Opiekunka powiedziała 2 tygodnie temu na pytanie czy ceremonia się odbędzie:

  „Będzie mały sabotaż i większość ich planów im się nie uda”

  Widocznie wcale nie potrzebujemy ratować planety…..

  Co nie zmienia faktu że siły ciemności mają prawo w tych czasach namieszać i zrobią to. Prawdziwa ofensywa przeciwko ludzkości wg Moich źródeł zacznie się w roku 2012 i będzie trwać 3 lata.

 14. tengu pisze:

  Nieładnie usuwać komentarze 😉

 15. U Ciebie wywołuje to lęk? Bo u mnie nie – coś z Tobą nie tak:):):) Tak samo zarzucają ludzie że ktoś mówi o strasznym NWO – że po co o tym mówić i straszyć – he he, ja się ich nie boję. Projektujecie własne leki na kogoś innego

 16. Boisz się Antychrysta Siostro? Bracie? Rezygnujesz z własnej mocy i odwagi bo ktoś Cię postraszy? Jak zrezygnujesz,to ich nie masz.Więc Cię zje.Zatem uważaj,żeby się nie bać.Tylko wtedy Moc jest z Tobą, a Antychryst jest malutkim pikusiem pozbawionym umowy o pracę. I zasiłku dla bezrobotnych. 🙂 :*

 17. Artur pisze:

  Mikołaju lubię gdy dociekasz prawdy lecz czasami wygrzebywanie i łączenie różnych faktów jedynie co wnosi do sprawy to lęk, strach i niepewność. Kiedy mówisz że to ciekawe to ludzie podzielają twój entuzjazm i wyczekują komet, katastrof, zmian. Myślę że po tym wielkim bumie pt 2012 zaczynamy być zwyczajnie zmęczeni natłokiem negatywnych informacji. Nie dziwmy się że zaczyna się poszukiwanie w PCH, LW, FP itd Tu z kolej jest wszędobylska „miłość” która zamienia nas w małe ufne dzieci.
  PS Jeżeli czujesz się czasami zawiedziony odbiorem własnych przekazów i niedoceniania twojej pracy to może zajmij się czymś całkowicie odmiennym (na pewien czas) żeby złapać dystans.

 18. panBlaki pisze:

  Mimo, że „uroczystości” w Gizie nie odbędą się, to przecież nadal aktualny jest rytuał z wykorzystaniem kryształowych czaszek, który będzie mieć miejsce jutro w Los Angeles.

  Bez względu na to, czy się odbędą, czy nie – moim zdaniem obie „ceremonie” są tylko rodzajem zasłony dymnej mającej na celu odciągnięcie uwagi od prawdziwego, tajnego rytuału, który odbędzie się w miejscu niedostępnym dla zwykłych śmiertelników, z udziałem światowych power whores.
  Spróbujmy ustalić, gdzie podziewać się będą jutro najmożniejsi tego świata.

  Jak większości z Was wiadomo, naszą rzeczywistość tworzymy przede wszystkim przy użyciu naszych myśli.
  Jeśli rzeczywiście na jutro zaplanowano jakiś rytuał, można się spodziewać tego, że energia milionów ludzi na świecie zostanie w podstępny sposób przekierowana i wykorzystana w celu zapewnienia powodzenia temu obrządkowi.

  Jakie wsparcie energetyczne otrzyma ów rytuał od światowych przywódców religijnych (podczas nabożeństw odprawianych na całym świecie z okazji 11/11 mogą paść narzucone przez B16, pozornie niewinnie brzmiące słowa-klucze, które wyzwolą pewne emocje niezbędne do pomyślnego zakończenia rytuału)?
  Watykan od zawsze ingeruje w treść kazań, nakazując m.in. odczytywanie swoich listów z „przesłaniem”.

  W jaki sposób wesprą to światowe media, większość z których jest kontrolowana przez ludzi spod znaku piramidy z okiem Horusa?
  Telewizje nadając programy o pozornie różnej tematyce, przy użyciu przeróżnych sztuczek (np. szereg słów-kluczy) również mogą wywołać u oglądających konkretne stany energetyczne.

  Choć na dobrą sprawę, ani Watykan, ani media nie będą się musiały szczególnie wysilać.
  11/11 w większości państw europejskich i nie tylko, jest dniem ponurym niejako „z urzędu”.
  Gloryfikowanie triumfu jednego człowieka nad drugim, wojny, śmierć, wylewająca się z tv krew bohaterów wojennych, rozdrapywanie starych ran itp.
  Czy do przeprowadzenia czarnego rytuału (o ile takowy się odbędzie) można sobie wymarzyć lepszy dzień?

  Jutro jest dla mnie i grupy moich przyjaciół, od dawna planowanym, dniem wolnym od pracy.
  O planowanych rytuałach wiemy od dawna i nasza wspólna medytacja stanowi mikroskopijną (ale jednak!) część przeciwwagi dla czegokolwiek negatywnego zaplanowanego przez NICH na jutro.

  Większość dnia zamierzamy spędzić medytując (15-20 minut co godzinę, zaczniemy o 10:00 GMT, ostatnie wspólne „wejście” o 23:00; w ten sposób, o różnych porach połączymy się z grupami medytacyjnymi z nieomal całego świata).
  Aby nie dopuścić do siebie jakichkolwiek negatywizmów, nie włączę jutro komputera, tv, a na czas medytacji, jak zwykle, zostaną wyłączone z sieci wszystkie zbędne urządzenia elektryczne (szum elektromagnetyczny!) poza lodówką i piecem gazowym.
  Żadnych negatywnych wyrażeń, pojęć, skojarzeń.
  Popłynie od nas w świat mnóstwo pozytywnej energii w najczystszej postaci.

  Zachęcam Was do przyłączenia się o dowolnej porze, na tak długo, na ile możecie sobie pozwolić. Jeżeli nawet nic złego na jutro nie zaplanowano, to przecież potężna dawka pozytywnej energii ludzkości nie zaszkodzi.

  Jak powiedział mój polonista, motywując do czytania książek:
  „Panowie! [klasa męska]
  Oczywistym jest, że nie odwiedzicie wszystkich miejsc na świecie, w które chcielibyście się udać. Nie namówicie do seksu z wami [<-tutaj padało mocniejsze wyrażenie] wszystkich pięknych kobiet. Nie przeczytacie wszystkich książek, jakie napisano. Ale przynajmniej PRÓBUJCIE!"

  W pojedynkę żaden człowiek świata nie naprawi, ale kolektywnie działania w dobrej wierze mogą przynieść (i przyniosą) pozytywne rezultaty.

  Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  Do jutra!

 19. star pisze:

  wg.mnie to całkiem prawdopodobna koncepcja.
  tylko dlaczego znowu my?
  ale cóż, jeszcze nie tak dawno nasi rodacy potrafili sprzedawać Polskę za przysłowiowy długopis i kolorowe torebki foliowe plus sponsorowana wycieczka np. do DDR,
  aktualnie robią to samo za duże pieniądze i obietnice brukselskich stanowisk,
  ale nie spodziewałam się, że zechcą inicjować kupczenie cała planetą wraz z mieszkańcami,
  i to za co? za jakąś nikczemną obietnicę?, czy tylko dla połechtania własnego ego?
  tego niestety nie wiem, ale bardzo rozczarowały mnie osoby, które uważają się za „oświecone”, a tak chętnie i beztrosko zgodziły się na tę „wycieczkę do Egiptu”.
  czy to wyłącznie głupota? przecież oświecenie kojarzy się z wielką mądrością i rozwagą.
  czy może chodzi tylko nieuchronnie wypełniają się przepowiedni?
  przecież wzniosłe plany ratowania Ziemi zmieniły się w jakieś niejasne rytuały wyreżyserowane w sumie przez nie wiadomo kogo, a „oświeceni” nadal są tacy chętni do pomocy.
  miałam nadzieję, że to wszystko nie dojdzie do skutku, że w ostatniej chwili ziemscy inicjatorzy się opamiętają i odwołają tę „podejrzaną imprezę”.
  ale jeśli naprawdę chodzi o sprowadzenie Antychrysta na Ziemię, to nie wiem, czy da się temu łatwo zapobiec. na opamiętanie się „oświeconych” ty chyba nie ma co liczyć, bo prawdopodobnie
  ich umysły zostały opętane przez siły ciemności, ale może są jeszcze na świecie jakieś istoty bardziej oświecone i bardziej rozumne? miejmy nadzieję, że tak i że wkrótce sprawa się wyjaśni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s