Natura rzeczywistości, przepowiednie, transformacja 2012 – rozmowa z Bogdanem Trawkowskim w „Czasie Przebudzenia”

Jaka jest natura rzeczywistości? Czy naprawdę to MY kreujemy ten matrix? Jaki mamy na niego wpływ i co to oznacza w kontekście transformacji 2012? O tych tematach, oraz o rytuałach 11.11.11 Projektu Cheops porozmawiamy z naszym następnym gościem – Bogdanem Trawkowskim.
To będzie dzień szczególnie ważny, bo następnego poranka miały odbyć się rytuały 11.11.11 przy piramidzie Cheopsa. Będzie więc najnowsze info oraz działań medytacyjnych w tej sprawie ciąg dalszy.
A teraz nieco o naszym kolejnym gościu w Czasie Przebudzenia: Bogdan Trawkowski, astrologiczny Wodnik w ascendencie Skorpiona, urodził się w 1954 roku w Poznaniu. . W 1980 roku ukończył w tym mieście Akademię Wychowania Fizycznego. Pracował jako nauczyciel, trener i rehabilitant. Poparte nauką zainteresowania radiestezją, bioenergoterapią i psychotroniką zaowocowały zmianą profesji. Praktycznie od roku 1987 zaczął pracować jako naturoterapeuta.
Począwszy od roku 2005 swoją wiedzę zaczął przelewać na papier, czego dowodem są artykuły: „Wegetarianizm a rozwój psychoenergetycznego potencjału” opublikowany w „Zielonych Brygadach” (7-8/2005) i w „Wegetariańskim Świecie” (12/2005), „Zdrowie dzieci i młodzieży a czynnik radiestezyjny” w periodyku poznańskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „Uczyć lepiej” (5/2006), „Liga Irokezów – korzenie Epoki Wodnika” w tygodniku „Gwiazdy mówią” (31/2006) oraz „Dlaczego nie należy bać się nowotworu”, opublikowany w „Nieznanym Świecie” (3/2008). W 2006 roku wydał książkę pt. „Inteligencja materialna a poszerzona świadomość i zjawiska paranormalne”, która jest ukoronowaniem jego dotychczasowej pracy terapeutycznej. Z początkiem roku 2009 biografia Bogdana Trawkowskiego znalazła się w encyklopedycznym wydaniu „Who is Who w Polsce.
Obecnie, pracując jako terapeuta w Ośrodku CZAS HARMONII, przygotowuje do wydania drugą książkę zatytułowaną „Ewa była pierwsza. Rzecz o największym przekręcie w dziejach ludzkości i jego skutkach we współczesnym świecie”. Jest od 1980 roku żonaty, ma dwójkę dorosłych dzieci.

Zapraszam serdecznie do oglądania!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s