Manifestujmy świadomość prawdziwie wolnej Ziemi i ludzkości!

W związku z rytuałami 11.11.11 planowanymi przez Projekt Cheops zachęcamy gorąco do medytacji indywidualne i wspólne jako wyrażenie naszej woli, że to jest NASZA planeta, należąca do ludzi, że jesteśmy tutaj u siebie w domu i nie życzymy sobie ani obcej ingerencji, ani obecności na tak zmanipulowanych zasadach. Jesteśmy świadomi, wolni i suwerenni w podejmowaniu decyzji co do naszej planety i wspólnej przyszłości naszej cywilizacji!
To bardzo ważne!!!
Nie dzielmy się teraz na zwolenników i wrogów tamtych czy innych, szukajmy tego co wspólne i działajmy w zjednoczeniu. Wszyscy chcemy przecież – jak sądzę wolnej i suwerennej Ziemi oraz prawdziwie wolnej ludzkości. Niech kosmos usłyszy nasz „głos”. Zatem nie skupiajmy się na tym czego NIE CHCEMY (więc przeciw Projektowi Cheops i istocie zwanej Samuelem), ale na tym czego CHCEMY.

Proponujemy takie krótkie medytacje codziennie w wolnej chwili oraz zawsze o 20.00 – będziemy to prowadzić w TV Wolna Ludzkość w naszych programach na żywo!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Manifestujmy świadomość prawdziwie wolnej Ziemi i ludzkości!

 1. wankac pisze:

  Ani „Ludzkość” ani „człowieczeństwo” na Ziemi.. jeśi jest to Chaotyczna Faza Wstępna i Samorozwój gatunków, opierających swe „pomysły,. idee” na PROGRAMUJĄCYM nas, Model Zwierzoludzia,.. PROGRAMOWYM DZIALE SYSTEMU NADRZĘDNEGO „NATURA”…oraz Drugim, po Naszych instynktowych reakcjach Świata Zwierzecego, PROGRAMIE dla Materii nieoświeconej Improwizującej TRADYCJĄ na …JEGO INSPIRACYJNEJ funkcji w Niskiej Wartościowo skali Materializmu i Mechaniczności… Realizowania się POTRZEB Odkrywanych , w masie pokoleniowych, o Nośniku Genetycznym… Zwierza Wyższego.

 2. Mirek pisze:

  Z ostatniej chwili:
  NOWOŚCI 6 LISTOPADA 2011 R.
  (2011-11-06 20:41:14)
  6 listopada 2011 roku

  Z uwagi na chwilowe problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa Ceremonia w dniu 11 listopada 2011 roku została zawieszona. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd

 3. rafradek pisze:

  Idealnie w święto niepodległości. Lepszej daty nie można było wsiąść? np. 12.12.12

 4. „Jesteśmy świadomi, wolni i suwerenni w podejmowaniu…” – Ja to powtarzam przy każdym pacierzu ale nie wiem czy to pomoże

 5. suchmaschine pisze:


  „That’s here. That’s home. That’s us. On it everyone you love. Everyone you know. Everyone you ever heard of. Every human being who lived out their lives. The aggregate of our joy and suffering, Thousands of confident religions, ideologies, and economic doctrines, Every hunter and forager, Every hero and coward, Every creator and destroyer of civilization, Every king and peasant, Every young couple in love, Every mother and father, hopeful child, inventor and explorer, Every teacher of morals, Every corrupt politician, Every ‚superstar’, Every ‚supreme leader’, Every saint and sinner in the history of our species lived there – on a mote of dust suspended in a sunbeam.”

  – Carl Sagan: 10/13/1994

 6. Damciu18 pisze:

  Acha i nigdzie nie jest zapisane że na ziemi muszą żyć ludzie:)Mogą ich zastąpić istoty z innych planet jeśli ludzie odejdą tak to moze wyglądać ale zależy od nas samych jako ludzkość:):)Pozdrawiam

 7. Damciu18 pisze:

  Ziema nie należy do nas ludzi tylko do Boga naszego i my jesteśmy drzewcami tylko na tej planecie:)A czy bedziemy żyć na tej planecie po roku 2012 to zależy czy dojdzie do zabezpieczenia a jeśli nie no to odejdą istnienia ludzke na ziemi a zastąpi nas o wiele bardziej rozwinięta cywilizacja od nas technologicznie i moralnie czy bardziej o otwartych sercach i umysłach niż nasza:)Czyli te cywilizacje z kosmosu nas zastopią jeśli ludzie odejdą:(Acha jeśli masz serce to nic ci nie bedzie jak bedzie przejscie wymiarowe a jeśli nie masz a masz fałszywą miłość i udajesz że kochasz to bedzie trudno przejsć przez tą brame w roku 2012:)Medytacja nie jest ważna tylko co masz w sercu i czy jesteś świadomy:)Przecież nie którzy ludzie rozwijają się pięknie bez żadnych medytacji itp:)No to zależy co masz w sercu czyli w środku i w duszy swojej:)Damian Pozdrawiam cię Mikołaju:)

 8. nnka pisze:

  zdecydowanie lepiej to wygląda teraz . Pozdrawiam.

 9. a wy znowu o walce… ja pierdziele. Bardziej pokojowej inicjatywy nie widzę obecnie, a Wy wciąż widzicie walkę? Co jest z Wami?

 10. Aleksander pisze:

  Oto komentarz Michała Papierskiego odnośnie zawieruchy wokół ceremonii 11.11.11
  http://www.fioletowyplomien.com/aktualnosci/93-miejserceipatrzajwserce

 11. zwykły człowiek pisze:

  dokładnie tak! to jest nasza planeta,nie jesteśmy tu w jakimś hotelu w którym musimy za wszystko ciągle płacic.to nasz dom mamy do niego takie same prawo,nie jesteśmy tu gośćmi,nie zamierzamy wiecznie pracowac i płacic garstce ludzi którzy uwarzają sie tu za gospodarzy.my rownież jesteśmy tutaj gospodarzami,jesteśmy takimi samymi ludzmi jak kazdy.

 12. Mikołaju czy ty na prawdę nie wiesz że nie jesteśmy jedynymi ludźmi na Ziemi, są jeszcze ci z wewnętrznej Ziemi.
  Swoją drogą, niech otworzą portal, a przy okazji wszystkie inne, bo zapominasz bracie, że i ty jesteś portalem, jak każde inne stworzenie, w tym i ludzie, planeta ma w sumie parę portali, główny to ten na gizie,
  Od ciebie zależeć będzie do jakie świata, wymiaru otworzysz przejście, a czy ty rozwijasz się duchowo, nie tylko o mówienie prawdy chodzi, ale i o rozwój, więc słuchaj swego serca, nie rozumu, kochaj siebie, ale co ważne kochaj siebie, ufaj sobie i wierz w siebie.
  Pamiętaj na poziomie serca jak i miłości gady, ciemni nie działają, ich masz jak i ja, uleczyć ich, tą właśnie miłością bezwarunkową, a nie z nimi walczyć, bo to zły wybór, gdyż negatywnymi emocjami, uczuciami, myślami, wyobrażeniami, pragnieniami itd, się gady żywią.
  To i tak ma się wydarzyć, iluzja ma zniknąć, by zobaczyć jaki ten świat jest na prawdę, oraz i tych co nas zniewolili.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s