LIGA IROKEZÓW – awangarda okresu oświecenia i korzenie Ery Wodnika. Bogdan Trawkowski

Obecny czas, zgodnie z astrologią różnych kultur, stanowi przejście z Ery Ryb w Erę Wodnika. Czym różni się jedna era od drugiej i gdzie należy szukać źródeł Nowej Ery? Fascynujące zjawiska związane z wkroczeniem w Nową Erę wymagają odpowiedzi na te dwa fundamentalne pytania. Być może krótkie ukazanie historii powstania indiańskiej Ligi Irokezów przybliży na nie odpowiedź.
By szanownego Czytelnika wprowadzić w klimat związany z Erą Wodnika, podajemy poniżej cechy różniące tę erę od poprzedniej – Ery Ryb. Pierwszą zasadniczą cechą różniącą Erę Wodnika od Ery Ryb jest dążenie do szeroko rozumianej wolności. Mam na myśli zarówno wolność zewnętrzną, związaną ze zrzucaniem jakiegokolwiek niesprawiedliwego jarzma, narzuconego i utrzymywanego przez agresywne siły, jak i wewnętrzną, rozumianą jako wyzwolenie się z więzów krępujących wszelkie ludzkie poznanie i działanie na rzecz rozwoju ludzkich możliwości umysłowych oraz jak najpełniejszego wykorzystania tkwiącego w Naturze potencjału.
(czytaj więcej)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s