Powstrzymać Projekt Cheops – prawda o rytuałach 11.11.2011 przy piramidzie!

Już 11 listopada tego roku przy piramidzie Cheopsa ma odbyć się rytuał mający rzekomo uruchomić piramidę i „uratować” Ziemię, przed jakimiś kataklizmami. My twierdzimy, że jest to gruba prowokacja niezbyt przyjemnej istoty, która chce tutaj dostać się na naszą planetę, a wraz z nią wielu nieprzyjemnych kolegów… Nie możemy na to pozwolić i dlatego działamy!
W całej tej akcji ratuje się rzekomo Ziemię przed kataklizmami roku 2012 – przez uruchomienie piramid. Wszystko jest robione według poleceń istoty zwanej EN-KI (czasem Samuel – jest z tym zamieszanie, ale trzymajmy się EN-Ki). Nikt w tym projekcie nie wie tak naprawdę kim ta istota jest, jakie ma intencje wobec nas i interes w tym, by niby nam pomagać, jak tak naprawdę działają piramidy i do czego można je używać, nikt nie zadaje sobie pytań dlaczego nagle władze egipskie udostępniają na własność na kilka dobrych godzin piramidy dla ok 1000 osób dla akcji, która przecież – rzekomo – ma uratować Ziemię i znieść nad nią kontrolę NWO…
Uczestnicy PCH twierdzą, że „co złego może się zdarzyć, skoro będziemy razem wysyłać energię miłości”… Moi drodzy – to jest RYTUAŁ a nie zabawa, rytuał podany przez tak naprawdę n/n istotę. Gdyby oni robili to sobie wg własnych zasad, terminów i z własnej inicjatywy przede wszystkim – moglibyśmy o tym rozmawiać. Ale w ten sposób uczestniczą oni w grze na zasadach innej istoty obiecującej ratunek… Przed czym? Przed transformacją, przed zmianami! To chcemy ich czy nie? A może ratujmy NWO?
Sprawa jest prosta – jeśli my, jako ludzkość nic nie zrobimy, nie wyrazimy swego zdania w tym temacie wszechświat uzna, że taka właśnie jest ludzka wola, że taki jest poziom świadomości tutaj pozwalający na stare hasła i slogany o zbawieniu i ratowaniu świata nabrać ludzi. Niestety nieobecni nie mają racji, a zatem jeśli my się nie wypowiemy wyjedzie na to, że oni reprezentują całą ludzkość. Czy naprawdę chcemy tego?
Dlatego rozpoczęliśmy akcję informacyjną na ten temat i proponujemy wspólne medytacje indywidualne i wspólne jako wyrażenie naszej woli, że to jest NASZA planeta, należąca do ludzi, że jesteśmy tutaj u siebie w domu i nie życzymy sobie ani obcej ingerencji, ani obecności na tak zmanipulowanych zasadach. Jesteśmy świadomi, wolni i suwerenni w podejmowaniu decyzji co do naszej planety i wspólnej przyszłości naszej cywilizacji!
Proponujemy takie krótkie medytacje codziennie w wolnej chwili oraz zawsze o 20.00 – będziemy to prowadzić w TV Wolna Ludzkość w naszych programach na żywo!
Można też wysyłać maile z takim przesłaniem na adres mailowy Projektu Cheops:
cheops@projekt-cheops.com
Prosimy zatem o reklamowanie tej inicjatywy, rozsyłanie jej wszędzie gdzie można i wspólne działanie w tej materii, albowiem sprawa jest naprawdę poważna.
Poniżej więcej tła dla całej sprawy w postaci artykułów niżej:

Projekt Cheops – kosmiczny eksperyment i niebezpieczna zabawa

W przeszłości już nie raz pisałem o Projekcie Cheops i nigdy pozytywnie. Miałem jednak wówczas zupełnie inną perspektywę, bo też i inny zasób wiedzy, więc widziałem to z zupełnie z innej strony. Dziś nowe informacje pokazują pełniejszy obraz gry, jaka odgrywa się dzięki tajemniczej istocie raz zwącej się En-Ki, raz Samuel.
Kilka tygodni temu miałem okazję rozmawiać z kilkoma uczestnikami Projektu Cheops, którzy chcieli pomagać nam w kilku inicjatywach. Było to budujące, że znajdujemy obszary wspólne naszych działań i aktywności, ale niemniej było widać fundamentalną różnicę zdań co do ich działalności. Były to dość szczere rozmowy, a dziś trzeba pewne fakty ujawnić, by uzmysłowić powagę sytuacji z jaką mamy do czynienia. Projekt Cheops nie zdaje sobie bowiem sprawy z konsekwencji gry w jaką się bawią z de facto nie znaną im istotą.
Teraz opiszę Wam cały obraz sytuacji jaki rysuje się ze zbieranych przeze mnie informacji o En-Ki i całym Projekcie Cheops. Zaznaczam, że jest to moja wizja tego co się dzieje i nie musi być w pełni prawdziwa, ale wydaje mi się, że całkiem dobrze oddaje to, co się dzieje.
Po pierwsze. Cała ta gra i ten projekt jest swego rodzaju kosmicznym eksperymentem. Ma on dać odpowiedź – jaka tak naprawdę jest ludzka świadomość tu na Ziemi. Szczególnie chodzi tutaj o zachowanie, postawy i wybory ludzi uznanych za elity środowiska duchowego, ludzi o sporym potencjale, wyższej niż średnia świadomości, odczuwających więcej.
Jeśli takowa grupa da złapać się na tanie chwyty stosowane przez Enkiego i dokona jakiegoś rytuału według jego instrukcji będzie to znak, że ludzkość znajduje się na niestety niezbyt wysokim poziomie rozwoju i będzie to dla nas swego rodzaju kompromitacja, która będzie miała niestety swoje poważne konsekwencje dla ludzkości.
Dlaczego jest to tak istotne? Aby to było jasne muszę dać Wam więcej tła.
Obecnie jesteśmy bacznie obserwowani przez istoty z kosmosu, całe cywilizacje, różne frakcje i sojusze, różne grupy interesu. One wszystkie wciąż spierają się i debatują, co tu zrobić z naszą cywilizacją. Na dzisiaj jesteśmy raczej dla nich problemem, jaki są małe rozwydrzone dzieciaki zagrażające samym sobie oraz niestety nawet i kosmosowi w pewnym sensie. NWO odgrodziło nas nie tylko od wiedzy o nas samych, ale i od wiedzy o kosmosie, trzyma nas w ignorancji. Elity same zaś nie raz zawiązują głupie układy z niektórymi siłami, frakcjami, cywilizacjami (najczęściej szarakami) i np. za możliwość porywania i testowania na ludziach różnych rzeczy oraz korzystania z ich organów dostają niewiele wartą w kosmosie technologię. Dla nich jest warta o tyle, że służy umacnianiu kontroli i władzy nad planetą. To oczywiście są pirackie zagrywki, nielegalne z punktu widzenia prawa kosmicznego, gdyż nasza cywilizacja do pewnego momentu (już niedługiego zresztą) jest odcięta od ingerencji z zewnątrz – nie powinno być więc żadnych oficjalnych kontaktów z innymi cywilizacjami, ale jak widać odbywa się tutaj swego rodzaju potajemna „wolna amerykanka.”
Ziemia z perspektywy kosmosu jest łakomym kąskiem i ważny miejscem. Obok nas ponoć znajduje się portal, dzięki któremu można łatwo i szybko podróżować przez galaktykę, zatem Ziemia stanowić może swego rodzaju port. Jedne cywilizacje – te mniej nam przychylne – są za tym by tutaj położyć swą „łapę” na Ziemi, a nas postawić bądź to w roli niemalże niewolników (a przynajmniej nie mających nic do powiedzenia) bądź całkowicie nawet z Ziemi wyeliminować – jako, że nie prezentujemy wyższej świadomości i nie rokujemy na rozwój przez to niszcząc tak piękną planetę. Ta najgorsza dla nas opcja jest ponoć najmniej prawdopodobna, niemniej realna i trzeba się z tym liczyć, że niektórzy tak by z nami postąpili. Zdecydowana większość jednak wolałaby, aby ludzkość wykorzystała falę 2012 i wzniosła swą świadomość na odpowiedni poziom, by można tutaj było budować nową cywilizację w pełni kosmiczną. Ich zachowanie względem nas, ich polityka, będzie zależeć od tego jak my będziemy zachowywać się w czasach przemiany.
No i jest sobie taka oto istota jak En-Ki lub Samuel – dwie twarze z wielu, ale jednej postaci umiejscowionej w 6 gęstości. Jest to istota, która z jakiegoś powodu potrzebuje dostać się na naszą gęstość, gdyż zapewne potrzebuje jeszcze tutaj pewnych doświadczeń, aby móc dalej awansować i przejść na poziom wyżej. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że ta istota jest z gadziego rodu (na gadziej matrycy powiedzieliby inni) – a więc działa według starych schematów wszechświata, opartych na kłamstwie, manipulacji, kontroli, dwulicowości. Dla tej istoty liczy się jedynie własny interes, własne korzyści, zaś wszystko inne ma tylko temu służyć. Będzie zatem działał według tych wartości, gdyż ona właśnie w ten sposób funkcjonuje.
Jest jeszcze jeden ważny element – za tą istotą, jeśliby się tu dostała, przyjdzie jej wielu „kumpli” na podobnych matrycach, zatem może tu być niezłe zamieszanie. Warto też dodać, że Projekt Cheops to nie jedyna taka operacja Enkiego – on jako istota 6 gęstościowa może nie tylko próbować się tu dostać przemawiając do wielu jednocześnie w różnych miejscach, ale też na innych planetach. Zatem Pch jest tylko jedną – z tego co wiem – z wielu jego prób dostania się do tego lub podobnego świata.
Dlaczego zatem jest to kosmiczny eksperyment? Właśnie dlatego, że w tym szczególnym czasie roku 2012 i fali (Co sprytnie En-Ki chce wykorzystać) inne cywilizacje plus słynna Rada Galaktyczna obserwują co tu się dzieje i jaka świadomość manifestuje się na Ziemi. W pewnym sensie pozwolono na takie działania, na taki właśnie eksperyment, by wykazać, czy Ziemianie złapią się na stare sztuczki, zagrywki starego świata. Chodzi tu więc i o szukanie zbawiciela, „opiekuna Ziemi”, Boga Ziemi”, kogoś kto nas uratuje, da pokój i szczęście. To są stare programy jakie niestety tkwią głęboko w naszym myśleniu i które z całą pewnością trzeba odrzucić! Nikt nam nic nie da za darmo, nie spadnie manna z nieba, czas zakasać rękawy i wreszcie wziać odpowiedzialność za nasz los, za sprawy Ziemi i ludzkości. Jeśli sami sobie nie zorganizujemy nowej rzeczywistości nikt nam nie da tego w prezencie odwalając za nas całą robotę. Wszechświat tak nie działa – nie daje nic za darmo.
Na koniec pragnę podkreślić jedno: sytuacja jest o tyle skomplikowana, że w tym projekcie biorą udział często ludzie o stosunkowo  wysokim poziomie duchowym, ludzie wartościowi i dobrzy – z jak najlepszymi intencjami, ale niestety uważam, zbyt naiwni, zbyt ufni. Brakuje im świadomości, a dokładniej świadomości tej „ciemniej strony mocy”, zasad jej działania, mechanizmów jakimi się posługuje. Wielu z nich woli „kąpać się w świetle i miłości”, widzieć tylko to co białe, pozytywne i dobre, nie dostrzegając ani w sobie, ani w otoczeniu działania drugiego bieguna, działania „ciemności”. Niestety – prawdziwa świadomość to rozumienie biegunowości w naszym świecie, a więc nie uciekanie od tematów trudnych, złych, ciemnych, ponieważ nic to nie da. Zamykanie oczu na te zjawiska, nie docenianie i nie dostrzeganie „ciemnej strony mocy” skutkuje jeszcze większą podatnością na jej działanie. Gdzie nie ma świadomości, nie ma światła, a tam powstaje właśnie ciemność.
Wszechświat nie daje nic za darmo, nie nagradza tylko za dobre intencje. Powiedzenie, że dobrymi intencjami piekło jest wymurowane – jest całkiem słuszne. Nie wystarczy zatem wysyłać miłości automatycznie, by znikały wszelkie konsekwencje naszych nieodpowiedzialnych zachowań.
 To, co posiejesz, to zbierzesz. 
Kilka słów od Anity:
Wszystko co dzieje się wokół Projektu Cheops w bardzo ładny sposób pokazuje jeszcze jedną rzecz, która dotyczy naszej świadomości jako mieszkańców Ziemi.  Okazuje się bowiem, że udaje się jakiejś wyżej zaawansowanej istocie zgromadzić wokół siebie gromadę ludzi, którzy teoretycznie stanowią kwiat ziemskiej” duchowości”, a pozwalają się prowadzić „pasterzowi” w jej postaci, w dodatku krojącymi manipulację w sposób oczywisty.
Okazuje się zatem, że na Ziemi Istoty posiadające wyższy niż przeciętnie poziom świadomości też mogą zostać zmanipulowane. Otóż słowem – wytrychem w tym przypadku staje się tak zwana „miłość”. Nie o to chodzi, że jej nie ma we wszechświecie w ogóle. Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że  jeśli grupa ludzi „oświeconych” leci jak mucha do lepu, w odpowiedzi  na słowa jakiejś duchowej istoty, która im mówi , że ich bardzo kocha….. No cóż: pokazują owi ludzie, jak bardzo są owej miłości „pełni”.
Możemy pogratulować  Enkiemu- Samuelowi za to, że jest pełen miłości, również dla nas, ponieważ standardem jest to, że wyewoluowana Istota jest miłości pełna. To jest tak samo jakbyśmy w odniesieniu do kogokolwiek oczekiwali wdzięczności i uwielbienia na okoliczność faktu posiadania przez nas włosów czy oczu.
To, że dajemy się nabrać na takie puściutkie słowa, świadczy o poziomie naszego rozwoju. Nie możemy mówić o świadomości, jeśli oczekujemy od kogokolwiek jakiegoś zbawstwa.  Akcja „Cheops”, a raczej akcja „Enki” jest dla nas  pewnego rodzaju sprawdzianem. To od nas wszystkich zależy jaki będzie jego wynik.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

91 odpowiedzi na „Powstrzymać Projekt Cheops – prawda o rytuałach 11.11.2011 przy piramidzie!

 1. wojtek pisze:

  Glupot wiekszych nie czytalem.Chyba tylko w USA sa wieksze swiry cuz tam pala wiecej trawy wiec jest jak jest ,nie twierdze ze jestesmy sami w kosmosie ale glupot nie che mi sie juz czytac.To tak jakby oglac amerykanski film o ludziach bioracych cale drzewo na plecy i idacych swobodnie-czytaj rambo.

 2. Me pisze:

  Do następnego „mędrca” który napisał, że nie ma żadnego Enkiego.
  Gwarantuję, że przekonasz się że jednak ENKI jest…

 3. Me pisze:

  Do klamar
  Wydaje mi się że nie pomyślałeś/aś zanim napisałeś/aś coś takiego o Enkim.Taka mała rada- myśl człowieku, zanim się wypowiesz.

 4. Piotr pisze:

  Już naprawdę niebawem, demony – nasienie węża, przywdziawszy mniej odrażające dla ludzkiego oka kształty (upodobnią się one do ludzi), całą swoją olbrzymią zgrają przybędą na Ziemię / zmaterializują się w naszym wymiarze egzystencji (część z nich już tu zresztą jest od dawna – zajmują one szereg czołowych stanowisk w polityce, wojsku, policji, Kościele i sektorze finansowym). I to właśnie one przygotowują obecnie grunt pod przejęcie steru światowej władzy przez ich diabolicznego szefa – lucyfera vel szatana. Na początku (przepraszam za ten slangowy zwrot) demony, które w rzeczywistości są upadłymi aniołami oraz ich dzieci (hybrydy spłodzone np. ze stosunków płciowych z homo sapiens) będą „wciskać nam wszystkim kit”, iż przybywają do nas w pokoju z innych planet, układów słonecznych i galaktyk oraz że chcą z nami żyć w przyjaźni, partnerstwie i przy okazji pomagać nam w rozwoju duchowym, społecznym, ekonomicznym i technologicznym. Będą kłamać, iż na Ziemię przybyli szukając schronienia od prześladowań ze strony innych Bytów Niebiańskich, które są złe. Będą udawać, że są niewinnie pokrzywdzonymi i uciśnionymi kosmicznymi bidulkami. Tak – prawdą jest, iż są one w Niebiosach rzeczywiście prześladowane, ale robi to sam Pan Bóg Ojciec Wszechmogący karząc je za grzechy jakich dopuściły się we Wszechświecie. Gdy demony będą już na Ziemi, to ujawnią ludzkości szereg historycznych i archeologicznych artefaktów, świadczących o tym, iż one już kiedyś tu u nas były i tysiące lat temu, w starożytności pomagały ludziom tworzyć szereg zaawansowanych kultur i cywilizacji np. w starożytnym Egipcie, Grecji, Ur, Mezopotamii, państwie Sumeryjskim, Babilonie, Imperium Azteckim, Inkaskim itp. Przypomną Wam, iż nasi pra-pra-praprzodkowie uważali ich za bogów (np. Baal’a, En-Ki’ego, Marduk’a, Molocha, Belfegora, Mammon’a, Samaela (Samuela), Amona, Isis, Horusa, Ra, Hathor, Izydę, Ozyrysa, Seta, Isztar, Peruna, Zeusa, Jowisza, Herę, Quetzalcoatl’a, Kali, Thora itd.) i ich czcili. Powiedzą Wam ci obłudni kłamcy, również (wyjątkowo i o dziwo zgodnie z prawdą), że u zarania dziejów „udoskonalili” genetycznie człowieka np. poprzez płodzenie dzieci (nefilim’ów – gigantów opisanych w Biblii) z córkami człowieczymi. Niektóre z demonów, w swej żądzy władzy, posuną się jednak tak daleko, iż będą Wam perfidnie kłamać „prosto w oczy”, że to one, a nie Bóg Ojciec Wszechmogący, stworzyły człowieka od podstaw, a więc teraz będą wymagać od ludzi w zamian za to wdzięczności, hołdów, posłuszeństwa i poddaństwa. Powiedzą Wam także, w znacznej mierze również zgodnie z prawdą, że to one wymyśliły wszystkie starożytne religie, jak również te, które istnieją do tej pory, a tym samym, że wszystkie te religie są tylko zwykłymi systemami polityczno-społeczno-prawnymi, które one same, w swej łaskawości dla nas jako „nierozgarniętych dzikusów i barbarzyńców” opracowały, abyśmy się nawzajem, ze strachu przed „boską karą” nie powybijali dzidami i kamieniami. Celowo jednak „zapomną” przy tym dodać, to jest świadomie i z pełną premedytacją ukryją / zatają przed Wami jedną niezmiernie istotną rzecz, a mianowicie to, iż jest jedna, autentyczna i prawdziwa religia ustanowiona z Mocy Pana Boga Najwyższego i Jedynego, Który stworzył zarówno ludzi, jak i też wszystkie anioły (w tym i upadłe, którymi oni są), a tą prawdziwą religią jest CHRZEŚCIJAŃSTWO. Demony celowo wyjawią wtedy prawdę o tym, iż wszystkie pozostałe religie Świata są fałszywe i przez nich wymyślone / zrobione oraz ustanowione, gdyż będą po cichu liczyć na to, iż my ludzie się wtedy od tych wszystkich religii odwrócimy i zaczniemy je traktować jak bajki lub w najlepszym razie tak, jak teraz traktujemy starożytną mitologię Greków i Rzymian. Tym samym, demony spowodują to, iż ludzie na fali swojej wściekłości na wszelkiej maści duchownych i kapłanów różnych istniejących obecnie na Świecie religii, za to że nas przez tysiące lat oszukiwali w zakresie prawdy religijnej i źródła pochodzenia wierzeń, odwrócimy się w swym rozpędzie i szale nienawiści od tych religii, a przy okazji, w swojej głupocie, odwrócimy się także i od Religii Prawdziwej, to jest od Religii Rzymsko – Katolickiej. I o to właśnie, tak naprawdę demonom w tym wszystkim będzie chodzić, gdyż odwrócenie się ludzi od Pana Jezusa Chrystusa automatycznie zamknie im drogę do Prawdziwego i Jedynego Boga, Raju i Zbawienia, a wtedy już na zawsze pozostaną oni własnością szatana, gdyż Zbawiciel zabierze swoich ludzi, a po tych oszukanych i zwiedzionych przez diabła już nigdy nie powróci. To właśnie jest tzw. wielkie oszustwo / wielkie zwiedzenie, które ma się dokonać w czasach ostatecznych. Gdy znaczna część z nas da się oszukać demonom i zostanie „oddzielone ziarno od plew”, a Zbawiciel zabierze ze Sobą swoich wiernych wyznawców do „Nowego Jeruzalem”, to demony wtedy zrzucą swoje przyjacielskie maski i pokażą oszukanym ludziom swoje prawdziwe oblicza. Abstrahując od tego, iż fizycznie (w sposób dosłowny) będą one gadzie, obmierzłe i przerażające, to pokażą one wtedy ludziom także swoje prawdziwe oblicza duchowe – czarne, złe, mściwe, drapieżne, nienawistne, sadystyczne i nieskończenie potworne. Zanim jednak do tego dojdzie, tj. zaraz po przybyciu demonów na Ziemię, w czasie gdy jeszcze będą podawać się za naszych wybawicieli, bogów i kosmicznych braci, zaproszą wszystkich chętnych ludzi do oglądania swoich niebiańskich pojazdów mówiąc, iż każdy kto tam wejdzie zostanie uleczony. W tym przypadku (jak mało kiedy) rzeczywiście będą mówić prawdę, ale przy okazji ukryją przed Wami to, że każdy kto z takiej pomocy medycznej skorzysta zostanie jednocześnie opętany – zniewolony psychicznie, fizycznie i duchowo. Tym samym, już na zawsze zostanie własnością szatana i nie dostąpi Zbawienia. Pamiętajcie o tym !!! Lepiej dożyć swych dni w chorobie i trafić po śmierci do Raju, niż za byle zabieg medyczny, zaprzedać duszę diabłu. Jak Pan Bóg będzie chciał, to Was Sam uzdrowi i nie będzie do tego potrzebował maszyn, medycyny i technologii. On po prostu dokona Cudu, gdyż On jest Bogiem Jedynym i Najwyższym, a tym samym Ma taką Moc. To właśnie te demony (o ile nie przeprosimy Pana Boga i nie ubłagamy Go, aby wziął nas w opiekę), przy pomocy sprzedajnych ludzi – masonów i iluminatów utworzą wkrótce jeden ogólnoświatowy rząd (NWO – Nowy Porządek Świata) i zrobią to na bazie Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz sekt spod znaku „New Age” czytać „Niu Ejcz”. To oni także specjalnie „rozkręcają” obecnie liczne konflikty zbrojne na Ziemi (np. Rosja – Ukraina, kraje arabskie itd.) oraz destabilizują przy okazji sytuację ekonomiczną, aby za niedługo móc mówić Wam, że jest potrzebny jeden silny „człowiek”, który przejmie całość władzy na Ziemi i zrobi wreszcie porządek na Świecie, tj. wygasi wszystkie konflikty zbrojne oraz przywróci stabilizację ekonomiczną sektora finansowego. Gdy my ludzie damy już temu rzekomemu wybawcy (antychrystowi) taką pełnię władzy, to demony po prostu przestaną na jego cichy rozkaz „podgrzewać” światowe konflikty i sytuacja rzeczywiście sama z siebie natychmiast się unormuje. Wtedy antychryst przypisze sobie z miejsca zasługę za to dzieło. Nie powie on Wam jednak nigdy prawdy, to jest nigdy się przed Wami nie przyzna do tego, iż wcześniej, to on sam te konflikty prowokował i wywoływał przy pomocy demonów oraz swoich ludzkich sługusów będących aktualnie u sterów władzy poszczególnych państw – tak, aby na fali niezadowolenia społecznego przejąć władzę absolutną nad całym Światem. Moi Kochani, niestety antychrystowi uda się to przejęcie rządów, gdyż my sami mu tę władzę oddamy i jeszcze w swojej głupocie będziemy się cieszyć z tego, że on zechciał ją od nas przyjąć. Będziemy w swojej naiwności błędnie myśleć, że daliśmy władzę wybitnemu, mądremu, dobremu i prawemu mężowi stanu, który na stałe przywróci ład, pokój i bezpieczeństwo na Świecie, a w rzeczywistości oddamy władzę oszustowi, słudze szatana i bestii w ludzkiej skórze. Antychryst nie będzie się jednak długo napawał swoim sukcesem, gdyż bladym świtem dnia następnego, po dniu, w którym zostanie podpisany (jak na ironię w Świętym Mieście, tj. w Jerozolimie) pakt światowego porozumienia, które to porozumienie będzie jednocześnie konstytuować ogólnoświatowy / globalny i masoński rząd antychrysta, rozpęta się III Wojna Światowa (największa wojna religijna w dziejach ludzkości), która zakończy się definitywnym i ostatecznym zwycięstwem Chrześcijaństwa.

 5. Felix pisze:

  Poczytajcie sesje – powstanie portret domniemanych bogów.
  Ja poczytałem i nie zgadzam się z tym aby moja inteligencja została stworzona na wzór i podobieństwo Pań (przewodników duchowych prowadzących sesje), – od Boga oczekuję więcej treści technicznych i imponującego sposobu rozważań w wypowiedziach, a nie targowej gwary!
  Prawdziwe Medium powtarza słowa, które słyszy a nie interpretuje ich na swój wąski zakres wypowiedzi.
  Pozdrawiam Wszech Obecne Dobro!

 6. Johnc74 pisze:

  It’s perfect time to make some plans for the long run and it is time to be happy. I have learn this publish and if I may I want to suggest you few attentiongrabbing things or advice. Maybe you could write next articles regarding this article. I desire to read even more things about it! dffbaddbefkf

 7. klamar pisze:

  Enki srenki w du.ie mięki

 8. Anonim pisze:

  ja w to wierze

 9. new post pisze:

  I normally do not comment, but your information is so great I needed
  to. It even provided an idea for my site (same niche market as yours; a sub niche really).
  I am going to send you a link to it as soon as I’m done, if you want that is.

 10. Drgaon181 pisze:

  Interesuje się PCH od półtora roku razem ze znajomym. Z początku nie negowaliśmy lecz przyglądaliśmy się z ciekawością jak to się dalej wszystko potoczy. Byliśmy oboje nawet na jednej konferencji w Warszawie. Wszystko było profesjonalnie przygotowane a nastrój oraz obecnośc ważnych osobistości takich jak np. Dyrektora Rady Starożytności Egiptu robiły wrażenie. Na końcu oczywiście odbyła się sesja z p. Anną Dolińską przez którą przemawiał „Samuel”. Podczas powrotu do domu przechodząc obok miejsca zamieszkania byłem świadkiem dziwnej sytuacji.
  Przy moim blokowisku codziennie widuje psa kolegi, który biega sobie luzem po całym osiedlu. Tego ranka kiedy jechałem do Warszawy leżał sobie na chodniku czekając, aż znów któryś z sąsiadów go dokarmi a ja przeszedłem o 30 cm obok niego,nie zwrócił na mnie w ogóle uwagi. Po powrocie idąc chodnikiem przy skrzyżowaniu zauważyłem go idącego w moją stronę. Było to na rogu skrzyżowania między płotem posiadłości a ulicą. Kiedy mnie również spostrzegł zatrzymał się i zaczął się dziwnie zachowywać. Ja również się zatrzymałem bo nie wiedziałem co się dzieje. Odwróciłem się za plecy by upewnić się w czym jest problem ale niczego podejrzanego nie zauważyłem. Spojrzałem się znow na niego i dając krok do przodu zauważyłem, ze on rowniez zaczął się cofać, był strasznie czymś zaniepokojony. Szedłem dalej a on nie mając gdzie „uciec” przeszedł kolo mnie najdalej jak to było możliwe czyli na samym krawężniku jezdni patrząc cały czas na mnie z przerażonym wzrokiem, nawet gdy był już za mną. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. Bylem przerażony bo przypomnialem sobie po chwili ze własnie wrocilem z konferencji PCH, podczas której „Samuel” podobno „ładował” nas jakąś energią. Tamta sytuacja zachwiała moim postrzeganiem tej fundacji jakby miała być czymś pozytywnym. Nigdy tego nie zapomnę. Dodam, ze już kilka dni po tamtej dziwnej sytuacji pies kolegi znów traktował mnie jak powietrze.

 11. enki pisze:

  Ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem… czemu wy piszecie o manipulacji i klamstwach jakiegos enkiego do kurwy nedzy.
  Nie ma czuby jebane zadnego kurwa enkiego.
  To lucyna klamie.
  PCH klamie i jest pojebane – owszem. Ale wy jeszcze bardziej jesli wierzycie ze ta baba jest opetana czy cos.
  Jebana klamliwa baba ktora WYMYSLILA ta postac dla korzysci materialnej. DURNE GLABY !!!!!!!

 12. Anonim pisze:

  Kurwa ja też chce takie zioło. Ludzie są naprawde pojebani, że wierzą w takie bzdury osób chorych psychicznie.

 13. Cyr4x pisze:

  Medytacje o wyznaczonej godzinie? Jakaś kontrola przez istotę z innego wymiaru? Skontaktujcie mnie z waszym dilerem, ja też chcę trochę tego zioła, co palicie.

 14. ewa pisze:

  Jak przeczytacie te 3 ksiazki odkryjecie wszystkie klamstwa Enkiego i prawdziwe jego intencje oraz manipulacji jakich rasa szarakow dopuszczala sie na przelomie wielu setek tysiecy lat ! .Ashayana Deane „Anielskie Rzeczywistości ” PodróżnicyTajemnice Amenti Tom II,”Podróżnicy Śpiący Uprowadzeni” Dowiecie sie m.in. o
  1. Azurytowa Świątynia Zgromadzenia Melchizedeka (Zarejestrowana Organizacja)
  – Czcigodny Michael Deane mgr inż. Eckar Zgromadzenia Melchizedeka
  2. Poziomy Administracyjne Szmaragdowego Zgromadzenia Zakonu Melchizedeka (EOMC) oraz Rasy Założycielskie Szmaragdowego Przymierza
  – Od tłumacza
  – Yunasai
  – Yanas
  – Rasy Założycielskie Zgromadzenia Breneau
  – MSWS – Międzywymiarowe Stowarzyszenie Wolnych Światów
  – Rada Mistrzów Eieyani z Gęstości-5
  -Azurytowa Grupa Bezpieczeństwa Uniwersalnego Systemu Gwiezdnych Wrót
  – Liga Opiekunów – LO
  3. Płyty CDT, Szmaragdowe Przymierze oraz Ogólny Dramat
  4. Przedstawiciele Ligi Opiekunów
  – Typy Głównych Ras Opiekunów
  – Przedstawiciele Dwóch Rywalizujących Odwiedzających Grup „Intruzów”
  5. Kim są Goście i skąd pochodzą?
  6. Jak ludzie wybierani są do kontaktu z Gośćmi
  7. Metody kontaktu i manipulacji stosowane przez Gości
  – 8 głównych metod kontaktowania się stosowanych przez Gości
  – 7 podstawowych metod manipulacji stosowanych przez Gości
  8. Dlaczego Goście powrócili?
  – Otwarcie 7 Pieczęci
  9. Ziemia równoległa oraz zmieszanie czasu
  – Związki z Ziemią równoległa i wewnętrzna Ziemia
  10. Większy obraz
  11. Starożytne korzenie jednego światowego porządku
  12. Jak ludzkość utraciła świadomość swojej duszy nr l
  13. Jak ludzkość utraciła świadomość swojej duszy nr 2
  14. Skutki zniekształceń starożytnych tekstów
  15. Dlaczego ludzie pozostają w konflikcie
  16. Uwiecznienie konfliktu
  17. Linie ras ziemskich ludzi
  – Matryce niższych nasion oraz niższych nic DNA
  18. Rasy Założycieli
  – Linie Ludzkiego Graala Diamentowego Słońca
  – Zdegradowane Rody Hybrydowe Słońc Belila
  – Zdegradowane Rody Hybrydowe Czarnych Słońc
  19. Podstawowe typy Hybryd oraz struktura szablonu DNA
  20. Program Pierwszy – Wizja Diamentowego Słońca
  21. Diamentowa Wizja Planu Szmaragdowego Przymierza
  22. Program Drugi – Wizja Słońca Belila; Program Annu – Elohim i Annunaki
  23. Program Trzeci – Wizja Czarnego Słońca; Program Reptiliańskiej Rasy Draco – Zeta
  24. Interwencja Ras Opiekunów
  – Dowiedzieliśmy się o:
  – Rozwiązania.
  – Rozwiązania – odporność i diamentowa wizja
  25. Rozwijanie zdolności w rozróżnieniu Gości, a także zaawansowana mechanika bio-pól
  26. Postawy umocnienia w trakcie kontaktu
  27. Spełnianie swojej roli jako umocniony kontakt
  28. Domaganie się swojego prawa wyboru, odnośnie tego, czego nie robić podczas kontaktu z Gościem
  – Poziom – 2 Czakry i Siatki Kryształowej Pieczęci Kathara
  – Poziomy Auryczne, Czakry i Odpowiadające im Ciała Hova
  – Silikatowy Matriks 12 Nici DNA
  29. Mechanika Skalarna -Technologie Umysłu
  30. Podstawowa Skala Kolorów (długości fali) do kierowania międzywymiarową częstotliwością
  31. Protokoły Kontaktu Szmaragdowego Zakonu
  32. Plan Szmaragdowego Zakonu zgromadzenia Melchizedeka
  33. Tymczasowa Pieczęć Maharyczna Technika Bio -Regenezy
  34. Ewolucja Rasy; Symptomy aktywacji czwartej nici wzorca DNA
  35. Pięć technik rozróżniania Gości
  36. 5 technik na uwalniania od manipulacji przez Gości
  37. „Maharata” Kotwiczenie Planetarnego Pola Chrystusowego
  38. Sześć Kroków ku Radości
  39. Sześć Kroków ku Radości z Innymi

  Ashayana Deane
  Ocena:
  (5 głosów, średnia ocena: 4.4 na 5)
  Pokaż recenzje (2), Dodaj swoją recenzję

  Po raz pierwszy w dziejach ludzkości ujawniono tajemny Język Keylonta – Kosmiczny Kod o między- Wszechświatowym znaczeniu, aby przywrócić pierwotny zamiar ewolucji Człowieka i jego Wzniosłość w przyrodzonym mu stanie wolności pośród gwiazd.

  Struktura wszechświata; Wymiary; Gęstości; holograficzna projekcja świado-mości; wstawki holograficzne; zagrody energetyczne; wielka gra o Ziemski Portal Amenti; Matriks Czasu i jego zniewolenie; Istoty w konspiracji; Cykl Aktywacji Gwiezdnej i wzorzec 12. nici DNA – aktywacja i holistyczny rozwój duchowy; Interwencja Opiekunów; między- Wszechświatowa Hierarchia – Poziomy Administracyjne; Ascendencja w jednej chwili; urodzeniowe Prawo Mocy; techniki wolności i uzdrawiania; poziomy tożsamości; Kody i nauka Keylonta – i wiele innych niezwykłych tematów.

  Kosmogonia/ Uniwersalna Świadomość
  Zobacz Zestaw: Podróżnicy Tom I + Tom II cz 1. i cz. 2
  Razem raniej, 15%!

  Wyraziste, dokładne, bezpośrednio przekazane informacje od Ligi Opiekunów, dotyczące odwiedzin Istot Pozaziemskich, planów Zeta, Nauki Keylontycznej oraz przyszłości Ziemi. Liga Opiekunów jest ogromną grupą istot, zamieszkującą obręb, w niezliczonej ilości miejsc, w Matriksie Przestrzeni/Czasu. Asystuje ona w ewolucji, harmonizacji i integracji niezmierzonych kultur w obrębie całego Kosmosu, wliczając w to Ziemię. Ashayana Deane została wyszkolona osobiście przez Ligę Opiekunów, aby wnieść na Ziemię, nową (ale starożytną) naukę Keylonta – nauka światła, dźwięku, podświadomych symboli kodowych i podstawowych kodów materii. Tom I z serii „Podróżnicy”, dostarcza podstawy, których potrzebujecie, żeby zrozumieć naturę rzeczywistości oraz powagę sytuacji, w której znajduje się obecnie Ziemia. W tym tomie nauczycie się o:

  Poziomach Administracyjnych Szmaragdowego Zakonu Zgromadzenia Melchizedeka.
  Życzliwych Opiekunach i zainteresowanych sobą Intruzach.
  Prawdziwym pochodzeniu człowieka oraz o trwających Programach Hybrydyzacji.
  Położeniu Zeta Reticuli i ich planach względem Ziemi.
  Nauce Keylontycznej – nauce wymiarowej rzeczywistości.
  Roli świadomości, emocji i intuicji.
  Ćwiczeniach na podniesienie waszych częstotliwości i przygotowanie do zmian.

 15. ewa pisze:

  Drodzy panstwo przeczytalam wszystkie sesje z pania Lucyna Lobos i wasze argumenty.Jestem praktykujaca buddystka z linii wadzrajana kagju ,gdzie glowa lini jest XVII Karmapa, Trinlej Taje Dordżeod . W tybetanskiej ksiedze odrodzenia moga poznac panstwo wszystkie mozliwe reinkarnacje i opisy istot takich jak demony,duchy,polbogowe,bogowie foremni i bezforemnii, stopnie adeptow sciezek buddyjskich itd .Bodhisatwa to wyzwolona istota reinkarnujaca sie dla dobra innych istot.Enki jest rodzajem ducha lub bytu,ktory nie moze dzialac dla wyzwolenia innych ,poniewaz jest wciaz pod wplywem swojego iluzorycznego ego ! Do tego wszystkiego wybaczcie mi ale ma staroswieckie poglady . Powinien sie wstydzic a nierozumiejacych nic ludzi razem z nim. Smiech we mnie wywoluja wszystkie te sesje ,ktore maja nadal miejsce i powaga z jaka ludzie podchodza do nich naiwnie wierzac w to wszystko.Pojedzicie choc raz na nauki do reinkarnowanego buddy a dam sobie reke uciac ,ze wiekszosc z was nigdy juz nie poslucha zarozumialego Enkiego.

 16. ixi pisze:

  Gościu, tak -TY od tego artykułu.Co ty chrzanisz? czy ty masz równo pod kopułą? jakie obce siły? ty jesteś zdrowy na umyśle? jakie en0ki? ty myslisz,ze to jakiś obcy hahaha który manipuluje ludzmi kusząc ich jak sztan żeby odkopali piramifdy a potem zobaczymy co się będzie dzialo? ty na prawdę lecz się w psychiatryku.JAKI OBCY? nie ma czegos takiego jak aliens, obcy czy jak to tam mówisz UFO.Ty chyba nie mówisz powaznie? jesteś jakimś nie wiem-parapsychologiem czy jak? to jest nienormalne co ty piszesz.Zaden twoj argumewnt co do wycofania projektu cheops mnie nie przekonal. To ja myślę,zobaczę,pocztam dlaczego nie-jakie argumenty.A ty wymyslasz jakieś istoty pozaziemskie? to od razu świadczy ze nie jesteś katolikiem bo w duchy wierzysz hahaha.Smieszny artykuł. JA jak najbardziej popeiram odkrycie piramid i zbadanie w końcu co tam jest,niech sprazwdzą te labirynty,nie dla ocalenia ziemi-dla wykopalisk archeologicznych aby zbadać lepiej cala kulturer starozytncyh egipcjan.

 17. stanislaw pisze:

  Ludzie! wedlug wiedzy zaczerpnietej z glinianej bibloteki sumerow,Enki(Pan ziemi)dzieki inzynieri genetycznej ,przyspieszyl nam ewolucje o 2.000.000 lat. To on uratowal ,dzieki „arce”bliskich sobie ludzi i zachowal ,dzieki zapisom kodow genetycznych,zwierzeta ,ktore w tym czasie istnialy.Enki nie jes „jakims tam „Enllil,brat Enki,nie byl przychylny ludziom,w tym czasie i chcial wykorzystac zblizajacy sie potop/dzialanie pola magnetycznego zblizajacej sie planety „Nibiru”spowodowalo usuniecie sie gory lodowej do oceanu/ zeby sie pozbyc,wedlug niego,rezultatu nie udanego experymentu.Po wyladowaniu arki na gorze Arat i on zmienil zdanie,wynagradzajac tych co przezyli. Polecam,cykl kronk ziemi,Z.Stachnina i odwiedzenie muzeum w Londynie.

  Pozdrawiam.Stanislaw.

 18. niezalezny pisze:

  dziwi mnie tak madzy ludzie dali sie omotac glupota w imie niby ratowania ludzkosci pod podszewka slowa milosc. kiedys poszedle m do lekarza ,lekaz do mnie powiedzial wczym moge pomoc ja wyciagnalem 1000 zl no ipomogl mi bo dostalem dwa tygodnie wolnego.tak samoslowo milosc moze miec rozne oblicze.

 19. tom pisze:

  witam.Andrzej Wojcikiewicz to nie człowiek na usługach ciemnych sił ale to dosłownie ciemna siła czyli HYBRYDA REPTILIANSKA.Mozecie nie wierzyc ale tak jest.Jego manipulowaniue ludzmi podczas np.nauczania metody Silvy jest pewna sprawą.Na szczescie rytuał w piramidzie sie nie udał!!!

 20. tom pisze:

  zgadzam sie

 21. nnka pisze:

  Zaplanowana na dzisiaj szopka, w której wzięły udział cztery ziemskie anioły Anna Dolińska z Polski, Inga Bruning z Danii, Michał Papierski z Polski i Gerardo Pizarro z Peru , mimo trudności związanych z zamknięciem Wielkiej Piramidy w Gizie odbyła się. Przed nami kolejny akt o godz 23.00

  Wszyscy zainteresowani proszeni są o medytację i wysłanie energii miłości w stronę Wielkiej Piramidy i Matki Ziemi dzisiaj o godz. 23:00 czasu egipskiego (godz. 22:00 czasu polskiego).
  http://nnka.wordpress.com/2011/11/11/szopka-cheops-trwa-slijcie-wsparcie/

 22. Golvan pisze:

  http://chomikuj.pl/StanWu/*2b+2012+PODAJ+DALEJ+*2b/2011+11+07+-+Konferencja+Chicago,1148794610.mp3 Nic dodać nic ująć. Fragment sesji chanelingowej p. Lucyny – posłuchajcie od ok 11 minuty. No cóż – sprawy zostały tam dobrze nazwane. A p. Wójcikiewicz jest niestety zmanipulowany przez takie istoty, których byśmy woleli nie poznawać. Cała ta grupa niestety zgubiła gdzieś to, co się nazywa ludzką wolną wolą, suwerennością i potęgą ducha. Miłość nie grozi, nie przymusza, nie krytykuje, nie osądza itd. A zatem z czym mamy do czynienia?

 23. Karmel pisze:

  Czy jest pozwolenie z 6 gęstości na aktywacje piramidy? Joanna mówiła, że jest potrzebne… 😉

 24. Magia pisze:

  Trafiłam dziś przypadkowo na YT na rozmowę Mikołaja z p. Wójcikiewiczem.
  Po pierwsze zaskoczyło mnie zderzenie przemyślanej, „dorosłej” argumentacji Mikołaja z kompletną ignorancją (przepraszam, nazywam po prostu rzeczy po imieniu) p. Wójcikiewicza.
  Ten człowiek z pism de Chardina zapamiętał tylko tyle, że „odkrył energię miłości”; o Harrameinie wie tylko tyle, że to „chyba pół Szwajcar pół Irańczyk”; z Geryla zapamiętał jego opowieści o wielkich kataklizmach i przebiegunowaniu. Śmiem twierdzić, że jeśli chodzi o rzetelne badania nad piramidami w Gizie, p. Wójcikiewicz wie tylko, że są w Egipcie. Ten facet nie zadał sobie nawet trudu, żeby sprawdzić czy od tzw. „rewolucji egipskiej”, faktycznie cokolwiek się zmieniło! Czy przypadkiem zamiana Mubaraka na rządy junty wojskowej to nie zamiana „siekierki” na „kijek” pod dokładnie tym samym kierownictwem, które od dawna pociąga za sznurki pozostając za kulisami. I on chce „ratować ludzkość”? Rozpacz!

  Po drugie, channeling to nie zabawka. Wydaje mi się, że p. Wójcikiewicz i jego wyznawcy zapominają, że rzecz dzieje się w stanie (mniej lub bardziej) zaburzonej świadomości channelera. Zapominają, że te „przekazy” nie mogą naruszać wolnej woli poprzez nakazywanie wykonania czegokolwiek. Jeśli tak się dzieje, to można z dużą dozą pewności założyć, że tzw. „źródło przekazu” realizuje własne interesy i cele a jego motywacje bliższe są STS niż STO. Tymczasem grupa p. Wójcikiewicza wyrzekła się wolnej woli i podporządkowała żądaniom tego czegoś, co określa się „En-ki-Samuel”. To już nie głupota, to krańcowa pomroczność i rozdęte do granic „ego” tych niby „zbawicieli ludzkości”!

  Po trzecie, solidna wiedza. A właściwie jej brak, nie tylko zresztą u p. Wójcikiewicza, ale też u wielu innych ludzi, skądinąd o dobrych intencjach, którzy wolą koncentrować się na „wylewaniu kubłów miłości” gdzie popadnie niż na zdobywaniu rzetelnej wiedzy, czyli budowaniu własnej świadomości. Mało tego, oni są święcie przekonani, że „wysyłaniem fal energii miłości zmienią świat”! 😯
  Jest takie, (bardzo mądre IMO), powiedzenie: „co na górze to na dole”. No, to proponowałabym zapoznać się p. Wójcikiewiczowi et al. z fizyką fal, bo wtedy może się okazać, że jednak te „fale miłości” mogą np. nałożyć się na np. „fale nienawiści”, interferować jedne z drugimi, odbijać się, być pochłaniane, itd., co wcale nie musi dawać pozytywnego efektu, który grupa p. Wójcikiewicza sobie założyła. [Tak przy okazji, Harramein czy Hoagland to żadni naukowcy. Jeden posługuje się fizyką na poziomie szkoły średniej (sprawdzone), drugi po prostu sieje dezinformację (ostastnim przykładem są jego „objawienia” w temacie komety Elenin, kiedy to z przesłanek „dane ciało w kosmosie wygląda jak kometa, zachowuje się kometa, porusza się jak kometa” wysnuł wniosek, że jest „to jest statek kosmiczny obcej cywilizacji! Obłęd?! 😯 ]

  Po czwarte, data 11.11.2011. jest może „śfjetna” w pewnym określonych kręgach. Jednakże z punktu widzenia faktycznej szczególności numerologicznej lepsza byłaby 11.02.2011, którą można czytać wprost i wspak, co zdarza się raz na jakieś 10 000 lat. 🙂 Zostawmy jednak numerologię, którą tak uwielbiają „władcy marionetek”, na boku. O wiele ciekawsze rzeczy dzieją się „na górze”.
  a) 8 listopada między Ziemią a Księżycem znajdzie się asteroida 2005YU55. Nie, nie walnie w Ziemię. 🙂 Jednakże istnieją badania, które świadczą o możliwości perturbacji barycentrum Ziemi i Księżyca przy przejściu między nimi takiego obiektu („The Astronomical Journal, 117:1086, 1999 February”)
  b) Na naszym Słońcu formuje się największa, od wielu lat plama, która może dać silny CME skierowany w stronę naszej planety. (http://www.space.com/13497-largest-sunspot-years-observed-sun.html)
  c) jeśli „a” i „b” zbiegną się w czasie to, przy uwzględnieniu założeń oddziaływań elektromagnetycznych w skali kosmicznej, jak jest to prezentowane w teorii „elektrycznego wszechświata”, MOŻE dojść do różnego rodzaju zakłóceń: np. w komunikacji radiowej (zbieg okoliczności? – FEMA akurat w tym czasie będzie przeprowadzać ćwiczenia z nadawaniem audycji RTV w stanie „emergency”), czy też wzmożonej aktywności sejsmicznej i wulkanicznej.
  No, ale tymi „fanaberiami” p. Wójcikiewicz et al. nie zawracają sobie głowy. Oni, akurat w tym czasie, będą „ratować ludzkość”. Mam nadzieję, że spełniając jakiś durnowaty rytuał, pod dyktando jakiegoś „en-ki-samuela”, nie spowodują większych szkód niż jest to możliwe i bez ich udziału.

  Uszanowanie dla Mikołaja, za jego wnikliwość i dojrzałość.
  Pozdrowienia dla wszystkich —
  Magia

 25. poczatkujaca pisze:

  11.11.11 to jest po dodaniu 6 a trzy dni ciemnosci jakie zapadna kiedy zapanuje szatan sprawia ze 6 bedzie panowalo przez trzy dni czyli na kazdy dzien panowania 6 co daje 666 opanujcie sie cheops

 26. Charbela pisze:

  Mikołaj, na filmiku Twój komentarz od mniej więcej 6min.6sek.- do 7min.22sek. jest zagłuszony muzyką !?

 27. nnka pisze:

  Wielkie Misterium Ostrzeżenie
  Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy znają zagadnienie samoistnego pobudzenia kundalini- Energii Ziemi od strony praktycznej (!), aby przekazać informacje jak należy sobie radzić w chwili jej uaktywnienia. Poważne komentarze będą umieszczane jako wpisy, niepoważne wyrzucane do kosza. http://nnka.wordpress.com/2011/11/01/wielkie-misterium-ostrzezenie/

 28. Mirek pisze:

  Pytania do przebudzonych i świadomych no i ziemskich aniołów rozwiniętych duchowo ponad miarę:

  Czy Państwo wiedzą, że Ziemia jest aktualnie w Sferze Cienia i tą Sferę opuszcza? Czy Państwo wiedzą, że w tej Sferze funkcjonuje coś, co nazywa się lucyferyczną siatką świadomości, na której jest „zawieszona wasza” cywilizacja? Czy Państwo wiedzą, że ta siatka MUSI PĘKNĄĆ, bo jej struktura oparta jest na wibracji Strachu? Czy Państwo wierzą tak naiwnie w swoją MOC, że czują się Panami Żywiołów Uniwersum? I wiedzą jakie skutki przyniesie wzmocnienie TEJ SIATKI ŚWIADOMOŚCI?

  http://nnka.wordpress.com/2011/10/30/kiedy-slepy-slepego-prowadzi/

 29. Amon pisze:

  Projekt Cheops podchodzi o tej sprawy zbyt pochopnie, gdy pojawia się światło w tunelu zrzuca cały balast człowieczeństwa w ciemną otchłań szukając odpowiedzi w nieznanym świetle, które wydaje się czystą miłością, lecz tej pozór czystej esencji światła jest zgubny, ponieważ aby ingerować w siły kosmiczne wpierw musimy mieć wgląd w słuszność tej decyzji i być może od tego jest data 21.12.2012 Kiedy ta świadomość się poszerzy dając dogłębny wgląd w nature egzystencji człowieczeństwa. Jeśli chodzi o samego Enkiego był bóstwem starożytnego Babilonu występował pod postaciami Yima lub Freyr imie nordyckie miedzy Enkim a Enilem doszło do sporu ponieważ Enil oskarżył go o wine za niepomyślne hybrydy ludzkich robotników w tradycji mezopotamskiej enki już raz wzmocnił swą pozycje poprzez bunt ludzi. Studiując Historie Sumerów od długiego czasu mogę jasno stwiedzić iż to właśnie Enki jest najlepszym kandydatem do idetyfikacji z biblijny Lucyferem. Enki podobnie jak Jahwe jest najbardziej “osobowym” ze wszystkich sumeryjskich bogów i podobnie jak Jahwe był uważany przez Sumerów za potężnego, łaskawego i mądrego. Jednak najbliższą paralelę między Enki a Jahwe można znaleźć w opisie najważniejszej teofanii Starego Testamentu, kiedy to Jahwe ukazał się Mojżeszowi w krzewie gorejącym, co relacjonuje
  Księga Wyjścia 3:13-14:
  Mojżesz zaś rzekł Bogu: Oto pójdę do Izraelitów i powiem im: Bóg ojców naszych posłał mię do was. Lecz gdy oni mnie zapytają, jakie jest Jego imię, to cóż im mam powiedzieć? Odpowiedział Bóg Mojżeszowi: JESTEM, KTÓRY JESTEM. I dodał – Tak powiesz synom Izraela: JESTEM posłał mnie do was. Enki (…) był nazywany Ea po akadyjsku (w języku wschodnio-semickim) – czyli w tradycji babilońskiej. Uczeni ustalili, że imię Ea było wokalizowane “Eja”. Zatem kiedy Mojżesz stanął przed krzewem gorejącym i zapytał o imię boga góry, czy ten naprawdę odpowiedział “Jestem, który jestem” (po hebrajsku Ejah aszer ejah)? Ta dziwna fraza od dawna intrygowała teologów, teraz jednak pojawia się przed nami proste wyjaśnienie. Głos Boga odpowiedział po prostu „Ejah aszer Ejah ” – “Jestem (ten, który jest) nazywany Ejah”, używając zachodniosemickiej (czyli hebrajskiej) formy imienia Ea. Uczeni po prostu nie zauważyli, że jest to jedna z charakterystycznych gier słownych, w które obfituje Stary Testament. “Jestem (Ejah) ten, który jest nazywany (aszer) Ea (Ejah)”, to typowa dla Biblii gra słów. To wyjaśnia też na pozór nonsensowne polecenie Boga: “Tak powiesz synom Izraela: JESTEM posłał mnie do was”. W rzeczywistości słowa Boga należy przetłumaczyć “Ejah posłał mnie do was”. “Ejah” lub po prostu “Ja” to skrócona forma imienia Jahwe, pojawiająca się jako element składowy wielu starotestamentowych imion. Tak więc Enki/Ea – bóg, który stworzył człowieka, a później ostrzegł Ziusudrę/Utnapisztima przed zbliżającą się zagładą – jest identyczny z bogiem Mojżesza

 30. Damciu18 pisze:

  A jeśli chodzi o ceremonie 11 11 11 to z tym nic nie ma wspólnego Lucyna Łobos:)To jest zupełnie inne medium czyli Anna Dolinska.:)A Samuel to jest zupełnie inna istota która chce i manipuluje ludzmi do celu żeby otworzyli portal w dniu 11 11 11 żeby przez ten portal przeszły istoty z syriusza b i bedą opętywać ludzi lepiej żeby nie doszło do tego wszystkiego i całej ceremoni:(Lucyna Łobos jest tym wszystkim przyrażona i juz nie współpracuje z Projctem cheops jest teraz pod inna nazwą:)En-ki mówił że przez ten portal przejdą byty z syriusza b i bedą opętywać ludzi ale pozniej zostanie ten portal zamknięty po trzech dniach kochani to sie nie martwcie:):)Słuchajcie serca a nie rozumu:)I czytajcie uważnie sesje a pozniej piszcie swoje opinie na temat En-kiego itp:)Damian Pozdrawiam

 31. Damciu18 pisze:

  Każda istota która jest wcielona z innej planety ma za zadanie zupełnie inne niż ta która jest w tym wszystkim ratowania ludzi i ziemi:)Tak naprawde nikt nie zna prawdy :)A jak widze to wszyscy sie kłucą:)To jest udawanie miłości:(Bo wyższym wymiarze maja żyć ludzie którzy sie kochają i nie ma gorszych :)A to co tu sie robi wyglada na miłość warunkową a nie na bezwarunkową:(To jest fałszywa miłość:(A przecież wszyscy idziemy do epoki serca:)Nie musimy wierzyć we wszystko ale szanować innych prawde:)Każdy ma swoją prawde:)A nie negatywnymi opiniami atakować ludzi jak Lucynę Ł. i innych oni nikogo nie atakują a jak co to mowia prawde:)Bo to co wy robicie teraz to wytykanie ludzi i osądzanie jak sami nic nie wiecie o niczym jaka prawda jest i co sie stanie:)Acha jeśli chodzi że przez piramidy mają sie dostać tak jakby Jaszczury to po co im piramidy by były potrzebne do tego i żeby przez portal przechodziły jak te jaszczurki są na wyzszym stopniu technologicznym niz ludzie i oni maja statki kosmiczne i bez problemu by sie dostały do ziemi bo by tu przylecieli a nie:)I dawno by nas już mogli zniszczyć i zasiedlić ziemi czy ja zniszczyc bez piramid gizie:)A nie pomyście o tym a pozniej oceniajcie a nie:)heheheheh:)Teraz wiem jak głupota ludzka nie zna granic:)Sami jesteście manipuluwani przez ciemnych czyli iluminatów bo oni chcą żeby ludzie odeszli z ziemi żeby wygyneli itp:)Tak to jest:):)Damian Pozdrawiam

 32. OlO pisze:

  no wiesz, staramy się 😀

 33. Coraz to nowe teorie spiskowe – pomysłowość ludzka nie zna granic;)

 34. OlO pisze:

  Czy możliwe jest że filozofia w Hiperfizyce jest zaczerpnięta z kabały? Np w Pieczęci Salomona i w książce są siódemki. A ten tzw rdzeń ang. core http://en.wikipedia.org/wiki/Core, teraz w nowych komputerach montowane są procesory kilku rdzeniowe.
  ENCORE z ang. na pol. tłumaczy się „bis”, rozbić te słowo ENCORE na EN CORE wychodzi en rdzeń, w chemii przyrostek EN jest to nazwa węglowodorów nienasyconych zawierających jedno wiązanie podwójne które tworzy się przez zamianę przyrostka -an w nazwie odpowiedniego węglowodoru nasyconego na przyrostek -en (ogólna nazwa alkeny), czasami w słowach angielskich są przeciwstawne litery czy nazwy na polski język
  ENCORE
  ENKI
  może te dwa powyższe słowa to jest jedno wiązanie podwójne, czyli filozofia autorów książki Hiperfizyka i Projektu Cheops może być ze sobą w jakiś sposób powiązana a wynikiem może być kabała czyli czarna magia. Nie wiem czy to jest właściwe mogę się mylić ale jednak coś jest nie tak.

  Zauważyłem jeszcze coś, bardzo prostą metodę nauki jakiekolwiek wiedzy. Metoda polega na rozśmieszeniu adepta a w ten sposób tworzy się zaufanie na którym w łatwy sposób nauczyciel może wgrać wiedzę i to każdą.

 35. Ktoś pisze:

  Ciekawe ile ludzi udało by się mi zmanipulować, gdybym powymyślał podobne historie i się wypromował…?
  Wystarczy naopowiadać trochę historyjek o kosmitach, gęstościach i innych wymiarach, potem zaprawić to elementami mówiącymi o miłości z domieszką fantastyki naukowej… Puszczając wodzę fantazji mógł bym napisać książkę dzięki której zdobędę kasę i wyznawców… Jakie to proste! Omamienie ludzi to czysty banał, wystarczy wpłynąć na emocje i gotowe! Bardzo prosty przepis, na założenie sekty.
  Ale ja nie skorzystam bo brzydzę się tego typu zachowaniem oraz fałszem, obłudą, dezinformacją, kłamstwem itp.
  Pomyślcie trochę! Nie dajcie się wkręcić, nie bądźcie jak te barany!

 36. Bax pisze:

  P.S. Małe prawdopodobieństwo pomyłki w czynieniu dobra , żeby uściślić, gdyż wysoki poziom rozwoju to większa świadomość Boga, Bóg to miłość, miłość to dobro.

 37. Ktoś pisze:

  Teraz widzę, że w tym co mówi „Cała prawda o Rajskich” jest jakieś ziarno prawdy widać to po niezwykle agresywnej postawie istoty „maupa102”, oczywiście używanie specjalnych „masek” do ukrycia swoich realnych emocji w postaci mówienia o „miłości” gdy czuje się co innego wygląda co najmniej głupio.

 38. Bax pisze:

  Fioletowy płomień, kto ma taką świadomość, żeby się nim posługiwać , albo przynajmniej widzieć jego energię ? Nikt pewnie na tym forum, ale ekspertów , tak przytomnych, że wiedzących wszystko o wszystkich aspektach sprawy , jest większość, łącznie ze mną hehehehehe . Czy istoty wysoko rozwinięte duchowo, panujące nad siłami natury, mogą nie wiedzieć, co czynią, pewnie wszyscy eksperci z forum łącznie ze mną wiedzą, bo niuchnęli rozszerzonej świadomości, posmakowali pola informacyjnego i wiedzą , że takim stanie osoba o wysokim statusie kosmicznym może się mylić albo też i nie. Jak to w końcu jest, może się mylić , czy nie ? Stawiam na to, że jest małe prawdopodobieństwo pomyłki.

 39. snajper-s pisze:

  Ludzie piszą książki i prowadzą róznego rodzaju projekty ANTYNWO, ale dla dla pieniędzy-DALEKO W TYM KIERUNKU „niuejdżowym” NIEPOPŁYNĄ .

  Piramidki kryształowe, złote pręty orgonitowe, energia miłości, wizualizacje i domek dla barbie? Myslicie że te bajkowe precjoza mają cokolwiek wspólnego z nieznaną stroną wszechrzeczy?

  Tak wogóle jest tu cenzura, bo cokolwiek bedzie powiedziane/napisanie niezgodne z waszą ideologią jest BEZCZELNIE WYCINANE, a wam się wydaje że wszystko wiecie jak jakiś PAPIEŻ WATYKAŃSKI

 40. czarny_elf pisze:

  „BIEDNA ISTOTO, żal mi Ciebie, naprawdę!”
  to po rajskiej taki cynizm ? ;p

 41. Charbela pisze:

  Pani Krystyno, czy mogłaby Pani coś więcej napisać o tych Jaszczurach, bo większość
  ludzi wątpi w ich istnienie.
  Tutaj na blogu są opisane bliskie spotkania z nimi :
  https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2010/11/13/bliskie-spotkania-z-reptilianami/
  Podaję linka ,bo nie wiem czy to Pani czytała.

  Pozdrawiam :))

 42. nnka pisze:

  11 11 11 jest tez Wielka Ceremonia 13 Kryształowych Czaszek rutuał sprzed 26 tys lat . http://nnka.wordpress.com/2011/10/27/wielka-ceremonia-13-krysztalowych-czaszek-11-11-11/
  Pozdrawiam.

 43. gawes22 pisze:

  Witam
  cały projekt na nic się zda ,żadnego przejścia nie otworzą głównym celem jest zwrócenie uwagi na swoją działalność i sprawa materialna żeby jak najwięcej zarobić na ludziach nieświadomych.P.Rajska również jest tyle warta co cały ten projekt ,wykorzystać i zarobić..
  Pozdrawiam

 44. ada pisze:

  Argumenty jakie przedstawiła grupa Wolna Ludzkość oraz LW są dla mnie wystarczające,
  aby poprzeć ich w tej konkretnej spawie.

 45. btl pisze:

  „chasła” daje po oczach, proszę poprawić:)

 46. xx pisze:

  Nikogo nie będę tutaj oceniał natomiast osobiscie doświadczyłem tego co mówią Rajscy i uważam jedno wielu ludzi ma zbyt niską świadomość by zrozumieć tego typu istoty.

 47. strumyk pisze:

  gdzie jest film?

  rano był, świetny materiał pozdrawiam

 48. kocisko1Irbis pisze:

  En-Ki jest istotnie rodu jaszczurzego … ale kiedys był Ziemianom przyjazny .. Teraz juz nie jest ! I to wlasnie chcą wykorzystać ludzie typu Rajscy i inni … Ludzkość bezposrednio po eksperymentach jaszczurzych istotnie stała sie barzdo potęzna … Owi jaszczurzy genetycy (lub inaczej „bogowie”) poczuli sie zagrozeni wiec usilowali zniszczyc Ziemie z ludzką rasą powodująć potop … i powodując wybuchy nuklearne … (do tej pory naukowcy są w stanie je odkryc w niektorych regionach). Po potopie wrocili tu i odcieli ludziom 10 helis .. czyniac ich mniej groznymi dla nich samych …

 49. kocisko1Irbis pisze:

  Mikołaj nie może za bardzo skikać … Pomogli mu wydać książkę … Więc cos za coś … Mikołaj był początkowo niezalezny i to sie czuło ale od kiedy dopuścił do siebie tych „ludzi” … teraz sie od nich uzaleznił … Ale to JEGO wybór ! Tylko nie przynajmniej nie atakuje tych ludzi ktorzy to widzą, wiedzą i IM wode z mozgu nie zrobi żadna Rajska, Papierski czu inni jakiś pseudoguru …

 50. kocisko1Irbis pisze:

  Ja tez to od dawna usiłuję wyjawić i wyjasnić Mikolajowi ale on chyba został przez tę Rajską i Papierskiego tak przestawiony energetycznie że już jest łatwym do obrobienia (jak wosk) narzędziem dla nich … a dla Jaszczurów takze … Rajska zmienia zdanie bardzo łątwo jak jej to wygodnie i jak jej pasuje. Jakis czas temu widzialem filmik na youtube jak to p. Rajska kreuje sie na wielką „kapłankę” i „guru” wszystkowiedzące i pełne mocy … Była ZA programem Cheops a tu nagle taka zmiana opinii … No no no … 🙂 Wydaje sie jej że NIKT nie widzi KIM ona naprawde jest i ze tylko ona (i jej kilku podobnych) są wszechwładni i mogą narzucac innym swoje myślokształty … Mogą tylko TYM ktorzy sie na to zgodzą i dadzą im na to pozwolenie, nie wiedząc co to naprawde oznacza.

 51. Artur pisze:

  Wszystko fajnie, każdy broni swojego, są komentarze „każdy ma swoje zdanie”, „myśl co chcesz”, ale jednak dochodzi do indoktrynacji nowych wyznawców pod hasłem zastanów się, nie słuchaj innych. Tylko że to jest jak drabina po której każdy się wspina i z czasem patrzy z góry na tych pod sobą. Nie ma mowy o ukierunkowywaniu innych z uwagi na subiektywizm pojęcia prawdy. A nawet gdyby o nią chodziło to i tak nikt wszystkich ze sobą nie zrówna.
  Najmądrzejsze słowa które mogły by kiedykolwiek paść pochodziłyby od osób które nigdy nic nie powiedzą. Komunikacja werbalna wyczerpała i tak już swój potencjał w opisywaniu tego czego nie widać.

 52. Mariusz pisze:

  Witam Wszystkich. Byłem zwolennikiem PCH do czasu gdy chodziło o wykopanie dowodów. Teraz nie jestem przeciwnikiem PCH – każda inicjatywa „ezoteryczna” prywatnych osób za prywatne pieniądze budzi szacunek. To trudne przedsięwzięcia. Zgadzam się również z wieloma tezami z Pana książki. Tyle wstępu.

  Proszę mi / nam , czytającym / wyjaśnić pare kwestii . Tu cytaty z Pana listu i moje pytania/komentarze:

  1. (…) istota jak En-Ki lub Samuel – dwie twarze z wielu, ale jednej postaci umiejscowionej w 6 gęstości ——– Wg. „Materiały RA” czy Kasjopeański eksperyment ŻADNA ISTOTA Z GĘSTOŚCI POWYŻEJ CZWARTEJ może działac wyłącznie w STO / służba drugiemu / Więc EN KI , skoro stwierdzacie , że jest z 6 tej , to może /chce/ tylko służyć innym. Swoją drogą , jak to ustaliliscie , że akurat z 6 a nie np 7 czy 5 tej ?

  2. (…) Cała ta gra i ten projekt jest swego rodzaju kosmicznym eksperymentem. Ma on dać odpowiedź – jaka tak naprawdę jest ludzka świadomość tu na Ziemi. Szczególnie chodzi tutaj o zachowanie, postawy i wybory ludzi uznanych za elity środowiska duchowego, ludzi o sporym potencjale, wyższej niż średnia świadomości, odczuwających więcej. —— Czyli ludzie PCH to elita środowiska duchowego. No tak , więc może lepiej poznać , rozmawiać a nie kwestionować ? Nie dowiedziałem się , dlaczego TAK albo dlaczego NIE… Całe nasze ŻYCIE to GRA. Po to tu żyjemy i tylko poprzez ruch dokonuje się energia , doświadczenia i wybory. Budowanie przez NWO , Gady czy kosmitów nowej grupy / jakże nielicznej .. 1000 osób to garstka / skoro zbudowane są tym systemem grupy religijne o znacznie znacznie większej mocy- liczące miliony i miliardy ludzi. Taki argument jest więc niedorzeczny , łatwiej byłoby naprowadzić np Św.Jehowy na takie działanie , tym badziej , że pastor Russel pochowany jest , zgodnie ze swym zyczeniem, obok wlk. piramidy i ten badacz pisma św. wielokrotnie zawiązywał do wlk piramidy i apokalipsy. Wyjaśnijcie mi / nam czytelnikom / proszę dlaczego te wszechpotężne i wszechobecne GADY pisałyby nowy programik dla tak nielicznych ?

  3.(…) Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że ta istota jest z gadziego rodu (na gadziej matrycy powiedzieliby inni) – a więc działa według starych schematów wszechświata, opartych na kłamstwie, manipulacji, kontroli, dwulicowości. Dla tej istoty liczy się jedynie własny interes, własne korzyści, zaś wszystko inne ma tylko temu służyć. Będzie zatem działał według tych wartości, gdyż ona właśnie w ten sposób funkcjonuje.——– Proszę w końcu o tym napisać ; Każdy człowiek ma ten GADZI mózg. Ale ciało , powierzchowność nie warunkuje tego KIM JESTEŚ. Wiele planet zamieszkuje wiele istot o odmiennej formie fizycznej niż nasza. Niektóre są w naszym pojeciu odrażające tak samo jak my dla nich. To jest biologia , natura a nie DUCHOWOŚĆ. Gdzie tolerancja ? Prześledzenie kolejnych wcieleń może doprowadzić do wniosku , że był ktoś z Was był Gadem a może Modliszką , hmm ? No i co z tego ? To , kim jestem warunkuje zespół DUCH-CIAŁO a nie ” program ONI ŹLI GADY , my PIĘKNI DOBRZY LUDZIE ” Jesteście Państwo pewni swoich działań ? Poddam pod rozwagę jeszcze jedno ; Ludzi zajmujących sie ezoteryką , duchowością jest mało , bardzo mało. I jaki przykład płynie ? Tu , gdzie człowiek oczekuje odnaleźć wiedzę , mądrość , oświecenie , spokoj i miłość dostaje wojenki , przepychanki , straszenie – taka „polityka ezoteryka” , wspieram to , tamto a to źle i walczę z tym. Słabe to jest , niestety . LIGHT WORKERS nie powinni z niczym walczyć lecz uznać , że Światło nie istnieje bez Ciemności. I tylko w Ciemności widac , że Światło jest. Walczy tylko Ciemność a Światło uznaje , że wszystko jest IDEALNE.

  4.(…) Nikt nam nic nie da za darmo, nie spadnie manna z nieba, czas zakasać rękawy i wreszcie wziać odpowiedzialność za nasz los, za sprawy Ziemi i ludzkości. Jeśli sami sobie nie zorganizujemy nowej rzeczywistości nikt nam nie da tego w prezencie odwalając za nas całą robotę. ———— Tu zgoda. Co Państwo proponują na płaszczyźnie faktów ? Czytam Pana WWW jak i wiele innych. Ale gdzie jest ta wizja Świata i sposobu jego reorganizacji ? Jak dotąd zalazłem wizję możliwej przyszłości wg.ANASTAZJI / Megre/ – czyli powrót do Gai. Oraz N.D Walsch – w „Rozmowy z Bogiem” Tam są wskazane możliwe kierunki zmian. I tu CIEKAWOSTKA. BÓG w rozmowie z Walschem sugeruje , że to właśnie struktura państwa na wzór zwiazku United States jest dla Ziemi najwłaściwsza. Jak to się ma do NWO ?
  Chociaż nie wspieram ceremonii 11.11.11 to też nie widzę sensu blokować tej inicjatywy z powodu przytoczonych przez Was argumentów.

  PODRAWIAM MYŚLĄCYCH

  Mariusz.

 53. redmuluc pisze:

  Gratuluję kolejnego odważnego i jakże bezużytecznego pomysłu. Takie samo pieprzenie jak o komecie Elenin kiedy to byłeś śmiertelnie obrażony że śmiem Cię krytykować że rozpowszechniasz totalne bzdury kiedy negowałem fikcyjne zagrożenie i wszystkie bajki tutaj wypisywane. Gdzie te cholerne statki rajskiej …rzekomo miały lecieć za kometą…coś przyleciało ?
  Owszem – wielki smród kłamstwa z jej strony . Sprawę z kometą Elenin zamiotłeś pod dywan…po cichu, ale to ja miałem rację. Teraz też mam.

 54. wkurwiony pisze:

  Pieprzona sekta ! Tak żerujecie na ludziach.. Kurwa trzeba was pozamykać skurwiele ! http://www.youtube.com/watch?v=Seg4FFRYrRs&feature=related

 55. Ewa pisze:

  Zgadzam się z panem że coś się niedobrego szykuje.Najpierw Enki mówił o roku 2012 a w chwili obecnej zmienił datę na 11.11.2011-dzień otwarcia ostatniego portalu międzygwiezdnego na ziemi.
  Głównym celem piramidy w Gizie ,było umocnienie portalu międzygwiezdnego Arki Przymierza oraz
  służenie jako międzywymiarowe centrum teleportacyjne.Umożliwiało ono błyskawiczną interwencję i ochronę Ziemi przez opiekunów, a także dawała łatwy dostęp dla odwiedzin Ziemi.Aż do około 11500
  lat temu,ludzkość cieszyła się z korzyści,jakie dawał otwarty związek z zaawansowanymi kulturami istot pozaziemskich.Ta otwarta relacja zakończyła się w 9500 r.p.n.e.w wyniku wydarzenia przez atlantydzkich Annu.Po tym wydarzeniu ludzka kultura weszła w okres zbłądzenia,gdyż planeta umieszczona została pod międzygalaktyczną kwarantannę, a poprzednia moc zaawansowanych cywilizacji została utracona.
  Podejrzewam więc że grupa PCH pod kierownictwem Enki ma powstrzymać ponowne otwarcie portalu międzygwiezdnego i nie dopuścić do procesu rozwoju ludzkiego wzorca ewolucyjnego ponieważ Ziemia wkracza w nowy 26 556 Letni Cykl Czasu:Cykle Ascendencji. Jeśli Korytarze Amenti nie otwworzyłyby się podczas tego finałowego cyklu Ascendencji, dusze mas ludzkich, nie byłyby
  a stanie wznieść się na Tarę przez kolejne 26 556 lat. Rok otwarcia przypadał na 2012 a ponieważ na Ziemi zaczyna wzrastać częstotliwość czas ten prawdopodobnie przypada na 11.11.2011. Dzięki temu Enki będzie chciał zblokować otwarcie się portalu.

 56. Maria_st pisze:

  Po co i w jakim celu te personalne podjazdy ?
  Niczemu to nie służy a tylko świadczy o nas–ludziach…gdzie szacunek, tolerancja .
  Jesli chodzi o tzw jaszczury i smoki, to proponuje coś na ten temat poszukać na stronie pana Białczyńskiego a także w chińskich przekazach o latających smokach a nie straszyć się wymyślonymi bytami—jakoś przypomina mi to bibline anioły i szatany i jeśli w to wierzysz—jesteś swój, czyli pozytywny….jeśli nie wierzysz……..obcy, negatywny.
  Zachowajmy wiecej rozsądku i nie dajmy sie straszyć czymś co obecnie jest takie modne—-reptoidy, gadziny…..ciekawe, ze wszelkie nowości pojawiają się w naszych czasach jak grzyby po deszczu i pod płaszczykiem dobrych intencji, podpowiedzenia….niosą kolejny strach—–diabły straciły moc…a więc czas było wymyśleć nowy straszak dla zniewolenia umysłów.
  O tym jaką moc mają słowa widać nawet w naszych wypowiedziach—-jak dużo słów zapożyczamy ale czy zdajemy sobie sprawę —-z biblii i innych starożytnych ksiag, musimy jednak pamiętać że nie wszystkie przekazy są ” czytelne i czyste ” ponieważ często przekazywano je ustnie a nasz umysł potrafi „płatać figle „.
  Jeśli chodzi o 11.11.2011—to będzie kolejny dzien jak codzien—-żadnych ” reptilian „-szatanów a „przyszłość ” pokaże jak ten dzien wykreowaliśmy.

 57. Woland pisze:

  zapwwne gdzies w opcjach filmu. Moze to pomoze android.stackexchange.com/questions/3329/why-do-some-many-youtube-videos-not-play

 58. maupa102 pisze:

  BIEDNA ISTOTO, żal mi Ciebie, naprawdę! Twoje słowa ociekają żółcią! Kipisz nienawiścią! SZKODZISZ SOBIE BIEDACTWO, I TO BARDZO!!! Oczyść się energetycznie i otwórz się na miłość, bo w tej chwili przyciągasz tylko „negatywy”. Jesteś wściekła, że do Ciebie nikt nie przychodzi na zabiegi (?!), że nie masz zysku z wydanej książki i że nikt nie chce z Tobą robić wywiadów!!?? WYHAMUJ, PROSZĘ, BO ROZSIEWASZ ZŁO !!!!!! Znam p.Rajską właśnie z zabiegów i mam pozytywne odczucia w związku z jej INNOŚCIĄ 😉 Ja „czuję ludzi” sercem, które mnie nie zawodzi! UŚMIECHNIJ SIĘ ISTOTO !!!! 😉

 59. ofkors:) Ja tam nieźle się z nimi bawię w sensie żartów itp, jaja sobie robimy z siebie nawzajem – pełne poczucie humoru i dystans do siebie, W ogóle fajna ekipa się z nas utworzyła – ludzie na poziomie, trzymający się razem.. Jak ktoś nas zna na żywo i pozna będzie miał inne zdanie. A reszta niech se lata z krucyfiksem – to takie zabawne:):):)

 60. Cała prawda o Rajskich pisze:

  Też ich znam, dobrze, dlatego napisalem to co napisalem

 61. POWIEM KRÓTKO bo szkoda mi czasu na komentowanie insynuacji. Poznałem ich dobrze i nie znalazłem szatana. Przykro mi:) A Joanna i Jacek to najbardziej wyluzowana ekipa z całego środowiska ezoterycznego. Żartujemy z niej, jaja robimy – pełen luz. ja ich znam. A wy?:) Nie osądzajcie pochopnie. pozory mylą

  Niech ich wiedza mówi sama za siebie. Sami się obronią. pozdrawiam

 62. Cała prawda o Rajskich pisze:

  Jest jeszcze takie cos jak uzaleznianie siebie od innych. Rajska robi zabiegi, ale nie jest to ani Reiki ani nic co dokladnie wyjasni. Plan jest prosty, jesli ktos nie widzi tych gestosci, ma zablokowane kanaly to mozna go zmanipulowac pod pozorem pomocy. Czyli MY RAJSCY widzicie jacy jestesmy super i jakie mamy kotankty. Tez chcecie ? To zapraszamy na zabieg, po ktorym tak bardzo „zrozumiecie” na ile to bedzie im potrzebne. To jest bardzo ciezka manipulacja na wielu poziomach, i wystarczy do tego tylko i wylacznie ZGODA osoby ktora ma sie zabiegowi poddac. Tak najezdzales na Papierskiego ze swoja grupke robi, a nie widzisz ze Rajscy to samo robia. Prawda jest taka ze swiat sie sypie dlatego ze wlasnie ludzie nie widza ze cala moc i sila jest w nich, a nie w Rajskich, i teraz Panie Mikolaju pytanie, czy poddał sie pan zabiegowi Rajskiej, czy pytales co dokladnie sie stanie i jak to bedzie dzialac? Bo od ostatniego czasu mozna pomyslec ze Rajscy i nic wiecej nie ma dla ciebie, akcja antyenki… sam straciles radio, teraz masz tv, ale ciagle ta sama gadka, atakowanie innych i obrona rajskich. Nie widzisz ze im to jest BAAAAAAAAARDZO na reke, bo zanim ich wlaczyles do siebie to klepali biede, a teraz maja Piotra jako mowce, ciebie jako radiowca, kogo tam jeszcze zwerbuja?

 63. Cała prawda o Rajskich pisze:

  Uwazajcie na Rajskich tyle wam powiem. Swietnie manipuluja umyslem osob ktore wyraza na to zgode, bo robia z siebie GURU, w kazdym temacie ezoterycznym jaki srodowisko polskie proboje przekazac.Udaja ze wiedza wszystko najlepiej bo od rdzenia i to oni tacy genialni potrzebuja tutaj na ziemi pomocnikow (czytaj wyznawcow). Ktos juz dobrze napisal, akcja przeciw Enki i 11.11.11 ma na celu zwroceniu uwagi na nich, panicznie potrzebuja pieniedzy i ludzi ktorzy beda za nich robic rzeczy. To jest nic innego jak mala sekta, tylko ze nie graja na uczyciach ale juz naprawde manipuluja gestosciami. Jest takie przyslowie, najciemniej jest pod latarnia, a skoro oni mowia ze En-Ki to jaszczur to mam pytanie, skoro tak i 6500 lat temu En-Ki genetycznie modyfikowal ludzkosc, to czemu nie jestesmy jaszczurami tylko ludzmi? Nie mogl nam wtedy dodac ogona i zrobic z nas jaszczorow tylko czekali by az ludzkosc urosnie „w sile” ?

  Mikolaj zostal pieknie przejety, idealny przyklad dla tych co maja jeszcze serce otwarte i potwafia zobaczyc, ze od momenu kiedy mikolaj jest z rajskimi to wypowiedzi w radio i TV staly sie atakami na inne osoby, aby na koncu gloryfikowac Rajskich, bo niby taka fajna wiedze maja, ale w USA jest pelno informacji tych samych co Rajskie przekazuja, ba nawet jest info jak to dokladnie dziala, jak np, same Rajske maniupuluja ludzmi, Mikoaj zobacz tutaj: (skoro masz wolna wole) : http://montalk.net/matrix/66/why-negative-forces-seem-to-respect-freewill

  I wiecej jest tam artykulow, zanim ktos wskoczy na wozek Rajskich jako guru ze maja super wiedze to zapoznajcie sie do czego oni ta swoja wiedze wykozytstuja… Ostatnio w TV powiedziala Joanna ze to ONA z Enki rozmawiala i pakt jakis podpisala ze po 15 roku maja sie wcielac, Czy to nie brzmi dziwnie, jakas kobitka po 40 bedzie w imieniu ziemian mowic co byt jak En-Ki ma robic i na jakich warunkach, a kim ona jest zeby warunki stawiac skoro jest tutaj na ziemi a nie tam w kosmosie.

  Kto kims manipuluje nie zdaje sobie sprawy ze sam jest manipulowani, oni dostaja informacje tez z innych gestosci, ostrzezenia, rady i plany co maja zrobic… bo za samych siebie chyba nie mysla, przeciez powiedzieli ze oni Czark nie maja, i ze energia Khundalili im nie potrzeba, tacy zaawanswowali juz sa… a Jacek ma alergie… forma wyzwolona z alergia…

  Zanim ktos do nich dolaczy i wskonczy na wagonik ANTY ENKI, to przypomnne ze w tych czasach ma byc „duzo falszywych prorokow”.

  Zobaczcie ze ONI nic poza przeczytaniem ich ksiazki (kasa) nie sugeruja, pogadaja, powiedza cos o gestosciach ale nie widac zeby ogolnie ich cel byl pomoc innym, to jest przerosniete ego tych osob, ktore tak zostaly zmanipulowane ze sami sa teraz takimi bezuczuciowymi robotami dla szarakow i jasczorow….

 64. Każdy ma prawo sądzić co chce. Niech tylko dobrze posłucha, poczyta a nie słucha innych. pozdrawiam

 65. Karmel pisze:

  Poglądów myślę, że zdrowo wyrobionych bo na poczatku byłem wobec Rajskich neutralny, a nawet próbowałem się na siłę przekonać. Bardzo lubię Ciebie i Twoją stronkę, ale w tej kwestii będę stanowczo wyrażał swój pogląd. Teoria o podłączeniu energetycznym Joanny pod jakieś podejrzane siły trzyma się kupy. Tak jak w tym artykule który i tak nie poruszył tematu w pełni. http://www.ezoszczecin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=163:gwiezdne-wojny&catid=34:artykuly&Itemid=54
  Skąd wiemy kto gdzie ostatnio inkarnował i co mu tam robiono?
  Pokój!

 66. Wacław pisze:

  a może samemu utworzyć kontakt z tym pseudo Enkim ale na bazie zabezpieczenia świetlistego, wtedy to przynajmniej będą jakieś dowody, odczucia, rozmyślania i itp
  Trzeba to zbadać na poziomie fizycznym, duchowym, mentalnym, astralnym, subiektywnym, pozytywnym i negatywnym, a na pewno będą jakieś wyniki.

 67. Wacław pisze:

  Przypuśćmy, mając dane: Odpalanie piramidy i tworzenie rządu światowego, w granicach rozsądku można dociec że dzisiejsi kontrolerzy systemu doskonale wiedzą co robią.

  Watykan i tak ma już kontrolę nad dużą częścią świata, powbijał zasady i nakazy nieświadomym ludziom, jak odpalą piramidę albo otworzą portal z innego wymiary to sumując jesteśmy jak na patelni i mogą zrobić co im będzie podobać się.
  Watykan prawdopodobnie posiada prastare księgi okupacyjne i doskonale wie jak ich używać, myśląc jak istoty z tej przestrzeni czy wymiaru oni pozostawili sobie tzw linkę asekuracyjną inaczej zabezpieczającą ponieważ one wiedziały że czynią źle a doświadczenie ich istnienia nie poszło w przemianie z nowymi prawami wszechświata czy kosmosu.
  Spory na Ziemi są wynikiem chorych racji bytu które od kilkunastu tysięcy lat wykręciły życie na jej powierzchni.

  Tak naprawdę nie wiadomo jak to będzie w przyszłości ponieważ tworzymy rzeczywistość teraz czyli w tej chwili. Jesteśmy tylko gośćmi na nauce i doświadczeniu, i szanujmy gospodarza ponieważ przeszedł naprawdę trudne okresy.

 68. Oczywiście Andrzej Wójcikiewicz to organizuje – nastąpił podział w PCH jakiś czas temu

 69. Och jeśli tu jest mało argumentów to ja nie wiem. Na wolna ludzkość TV wiele o tym mówimy – zapraszam tam

 70. Obiło mi się o uszy… To dobra recenzja Twych poglądów…

 71. Karmel pisze:

  Przyganiał kocioł gankowi niestety. W gruncie rzeczy kwestia Rajskich jeszcze jest nierozwikłana bo nadal to podejrzana grupka, ale już ruszają nowe inicjatywy z nimi w roli głównej gdzie kogoś krytykują stawiając się w roli autorytetu. Nie żebym był za projektem cheops, jestem przeciw jakimś rytuałom, ale argumentacja Rajskich jest tu tyle warta co plecenie o enkim i jego ochronie ziemi. Ponad to obiło mi się o uszy, że Joanna mówiła, że PCH nie może nic koło piramidy zrobić bez jej pozwolenia więc w czym problem?

  Światełek. 🙂

 72. Ze swojej strony gorąco polecam stosowanie medytacji odpowiedzialności o której pisałem wczoraj na blogu http://przemyslawbajno.pl/2011/10/medytacja-odpowiedzialnosci/

 73. Irbis pisze:

  To wszystko o czym pisze w tym tekscie to ja wiem od dawna … Próbowalem pisać o tym i mówic ale albo mnie blokowano albo oskarzano o wrogosc wobec „światła” … Oczywiście że jestem tego wszystkeigo świadomy .. i dlatego ze swojej strony także jestem za tym by sie temy przeciwstawić ! Zasada jest prosta : zaufajmy swojej intuicji i nie bierzmy sie za coś czego do końca nie rozumiemy. Stawiajmy konkretne pytania i żadajmy prostej, uczciwej i niepokrętnej odpowiedzi .. bo po rodzaju odpowiedzi wyczujemy komu ją zadaliśmy !

 74. Irbis pisze:

  En-ki jest istotą jasczurza (reptyliańską) i choć kiedyś był Ziemianom przychylny – to nie wiadomo jaki jest teraz … ! A to b. wazne ! Najprawdopodobniej nie jest juz przyjazny. Wg niektorych ma sie odbyc ostatnia bitwa rasy Reptylian i Ludzkiej … i przez niektore chwilowo nieczynne portale ma sie tu wedrzec ponad 20 milionów Reptylian … Uruchomienie przez naiwnych Ziemian ale TAKZE .. U W A G A ! – przez Ziemian współpracujących z Jaszczurami (dla takich czy innych powodow) … tego portalu ma IM to ulatwić ! Ziemianie ci – to wlasnie ci ktorzy kreują sie na „guru” i „wszystko wiedzacych” … dla konkretnych korzysci … Nie bede wchodzic tu w detale…Mikołaja – moim zdaniem – wykorzystano ! Mowilem mu o tym wczesniej ale uwazał ze go atakuję ! A bylo dokladnie odwrotnie. Bardzo go lubie i cenię za odwagę i prostolinijność. Grupka ludzi (kreujących sie na „oświeconych” … w czym celuje głownie (ale nie tylko) pani Rajska i jej córka … – same o gadzich cechach … co doskonale widzę i czuję ) wykorzystala jego wiedzę i pozytywne nastawienie oraz ufność. Nadużyto go aż zanadto …

 75. Irbis pisze:

  MÓWIŁEM O TYM W SWOICH POSTACH … ale uważano że jestem nastawiony „anty …” Ostrzegalem Mikołaja i innych by nie dawali sie wciągać w działania ktorych nie rozumieją … ale on uwazal zejestem natawiony do niego krytycznie … a było dokladnie odwrotnie ! – bo nie wiadomo tak naprawde DLA kogo sie pracuje i KTO za tym stoi ! Ci ktorzy najwiecej mowią o „świetle” sami dzialają barzo czesto dla mroku i ciemności !

 76. erykbednarz pisze:

  ok. właśnie śniła mi się koleżanka w brązie…1000 osób w piramidzie może nie mieć znaczenia bo w większości osoby te mają nieoczyszczony umysł, prawdopodobnie nic się nie stanie najwyżej sobie krzywdę zrobią i tak i tak kosmici już są na ziemi, żyją wśród nas, a jak najadą ziemię to może się przynajmniej ludzie zjednoczą, tak jak jednoczą się przeciw kaście politycznej i bankowej, najpierw proponuje wygrać tą wojnę.W sprawach zwykłych ludzie wykazali się gorszym być może podejściem niż zwierzęta … więc wszystko jest zmienne… generalnie człowiek jest najgorszym gadem więc jak inne gady przybędą to je wyzabija, jak wyzabijał olbrzymy…przydały by się bardziej naukowe dowody, sama filozofia to za mało, trzeba ujawnić co chce czy prosi ten enki, no i go zaskanować ,zbadać itp… spr. czy nie ma racji , zrobić małą symulacje itd…

 77. marcin pisze:

  popieram te inicjatywe w 1000000%

 78. Aga pisze:

  Szkoda,ze tak pozno „zwietrzylismy” zagrozenie. Nie jestesmy w stanie fizycznie powstrzymac tych ludzi..wiec zostaje medytacja…hmmm.

 79. kasior666 pisze:

  O jestem pod wrażeniem. Myślę podobnie i co ciekawe bez większej znajomości rzeczy. Zapraszam na Netlog, gdzie piszę Apokalipse wdług świętego Graala. Ciekawa jestem Państwa opinii.

 80. Woland pisze:

  Mikolaju, filmik nie dziala na urzadzeniach mobilnych. Popraw to prosze.

 81. erykbednarz pisze:

  za mało danych, za mało argumentów za dużo przypuszczeń za mało faktów , proces ochrony wydaje się klarowny,- gdzie jest błąd w takim razie? łatwo się krytykuje, łatwo nie robić nic, pominięto w komentarzu kilka ważnych faktów z tego w jakiej sytuacji znajdzie się ziemia w kosmosie, a jakiś tam enki nie ma na to wpływu.

 82. Ripsonar pisze:

  Witaj Mikołaju. Czegoś nie rozumiem. Bo w końcu się pogubiłem, kto organizuje owy rytuał 11.11.2011, jeżeli Lucyna Łobos Brown oraz Barbara i Ryszard Choroszy twierdzą iż …”NIE BĘDZIEMY BRAĆ UDZIAŁU W CEREMONII 11-11-2011 roku…”

  więcej tutaj: http://www.misjafaraon.pl/

  Ktoś mi wytłumaczy w takim razie, kto organizuje ten rytuał?? Byłbym wdzięczny..

  Ave

 83. Sabrina pisze:

  Ja się przyłączam 🙂

 84. Maria_st pisze:

  Gdy czytam o projekcie Cheops to zastanawiam sie jak daleko sięga ludzka głupota .
  Odnosnie tej całej zabawy wypowiadałam sie w artykule z wywiadem z panem Andrzejem .
  Teraz coś mnie zainspirowało po przeczytaniu tego arta.
  Sa wątpliwości kim, czym jest ta istota podająca sie za En.kiego…czy tam Samuela i gdy zobaczyłam iż w jakiś sposob połączono to z NWO…pomyślalam sobie o manipulacji ludzkim umysłem….a przeciez naziści zaczęli prace nad tym bardzo dawno…cóż za problem przesłac słowa do umysłu nie tylko pojedynczego człowieka ale i grupy osób……ano…ŻADEN .
  Zaskakujące było to że ludzie beda mogli tam w takiej ilosci przebywać……ciekawe….jaką tu ktoś ludziom szykuje….”niespodzianke”……ano…inni ludzie…ktoś podsuwa dziwny pomysł…ze w czasie tej zabawy….przejda…wlecą……OBCY…pies ich wie……jacy .
  Przypomniał mi się dawny sen…..miasta /wybrane/ atakowaly nieduze samoloty/ jakies 10 m /, ze ściętego przodu wydobywały sie promienie laserowe …niszczac wszystko co napotkały na drodze, miało to wygladac na atak OBCYCH, ale ja wiedzialam ze są one zdalnie sterowane przez ludzi a nie obce istoty. Kazdy mial znak ale mialam dla bezpieczenstwa nie pamietac .
  Ciekawe tez, ze ten projekt nawiązuje do góry Ślęzy….okolic gdzie przed IIWS i w czasie naziści robili eksperymenty genetyczne i nie tylko, bo zajmujac sie okultyzmem dązyli do czegoś więcej .
  To czym się zajmowali przypomina w malenkiej skali działalność tzw „bogow „…..wsrod nich byli…En.lil, En.ki, Ninhursag,
  Naziści poszli droga En.lila………dlaczego więc poslugują sie imieniem En.ki ?
  Myśle ze dla oglupienia ludzi.
  Wielka Piramida…Dom Izydy……..alchemiczne złoto ….sluzyła czemu innemu……ktos…grupa ludzi chce sie posluzyc ludzmi podatnymi na sugestie / Egipt——wspaniałość, wielkość, bogowie—to pobudza wyobrażnie / …..nieraz aby wdrozyc jakis plan idzie sie kretymi drogami.
  Mówi się, że najciemniej jest pod latarnią.
  Jestem dobrej MYŚLI—–nasza lekcja w drodze do CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO zależy tylko i wyłącznie od nas samych…..
  Pozdrawiam
  Maria_st

 85. krystyna konowalska pisze:

  Mikolaju czuje podobnie byl czas ze zaczelam interesowac sie tematami -Fioletowego Plomienia- lecz zorientowalam sie ze tam jest cos nie w porzadku i odcielam sie-mieli dobre intencje lecz zaszla zmiana,czytalam o tych gadzich istotach ,snily mnie sie po smierci syna 2001r majz 2-3 a to byl lipiec , budzilam sie iw tym momencie widzialam dwoje tych Jaszczurow przechodzili przez moje mieszkanie,jaka duma ,pycha w tych istotach nie daj Boze zeby przejeli nasza planete to rzeczywiscie bylibysmy niewolnikami ,mozna to bylo odczytac z ich ruchow-dziekuje ze poruszyliscie ten temat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s