Wywiad z Andrzejem Wójcikiewiczem na You Tubie

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawe wywiady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Wywiad z Andrzejem Wójcikiewiczem na You Tubie

 1. Sagana pisze:

  „bo ją stworzyła”

  może tak: bo nią JEST (Istota Najwyższa jest NADŚWIADOMOŚCIĄ) , ale słowa są tylko słowami i każdy ma inne interpretacje. Pozdrawiam

 2. krzy pisze:

  Dzień dobry Panie Mikołaju.

  Śledziłem audycje na żywo, czytałem Pana książkę. Pisaliśmy trochę na te tematy.

  Miałem pytanie do pana Wójcikiewicza, ale każda próba wysłania emaila kończyła się niepowodzeniem.
  Szkoda, bo Projekt, który śledzę prawie od początku, najpierw mnie zaintrygował.
  Ba, przez pewien czas byłem jego wielkim zwolennikiem.

  Potem w mój umysł zaczęły wkradać się wątpliwości, które teraz przerodziły się w przerażenie.

  Oto moje pytanie:

  Co sie stało z Anibalem Kanczaja z Peru (prawidłowa pisownia Canchaya)?
  Kiedyś pojawił się na jednej z sesji, nazywany był kapłanem JUNO przewodnikiem kapłanki KI (Lucyny Łobos) i teraz nagle znikł.
  Ciekawe i dziwne.

  Pytam, bo poznałem Anibala kilka lat temu i jego wielka osobowość wywarła na mnie ogromne wrażenie.
  Na prawdę OGROMNE.

  Zastanawia mnie dlaczego (prawdopodobnie), Anibal sam odsunął się od Projektu.
  Lub dlaczego tak łatwo w Projekcie zmieniają swoich uczestników?

  Szkoda, że nie udało się zadać tego pytania, choć pan Wójcikiewicz wzorem swego idola mógł mnie wysłać na osobno płatną „sesję osobistą”.

  Pozdrawiam serdecznie i podziwiam Pana talent, odwagę i bystrość umysłu

  cogito

 3. Maria_st pisze:

  Czytając te komentarze mam wrazenie, że ludzie maja obsesje na punkcie dat—–a dzieje się tak zwłaszcza od kilku lat.
  11.11.2011 co się stanie?
  NIC
  To mżonki, żle pojęta ludzka historia—–zwlaszcza te smoki, jaszczury…….bo jeśli tak juz wymyślamy to pomyślmy ze Metatron / henoch / —-ma w sobie duzo jaszczura…hehehehehe, ludzie tez …….może dlatego tak lubimy sie bać, straszyć.
  Zapomniałam o aniołach–to tez jaszczury.
  To bzdury i nie zrozumienie, zapomnienie tego co widzieli nasi przodkowie.
  Panie Andrzeju, panie Papierski to człowiek sam jest odpowiedzialny za swoj byt nie tylko fizyczny ale tez duchowy.
  Jesteśmy istotami duchowymi w ciele fizycznym, tworzymy ale często zapominamy ze Myśl jest pierwsza……….po co tworzyć coś co jest nam niepotrzebne.
  Czy osoby o tzw rozwoju duchowym dość wysokim nie maja poznania , że biora udzial w lekcji pokonując każda klase aby zakonczyć tą nauke ?
  Jakoś trudno uczyć się na błedach….może trzeba zostać aby zrozumieć co jest istotne ?
  Ciężko coś nam przejść do następnej klasy aby stac się CZŁOWIEKIEM ŚWIADOMYM .
  Projekt Cheops to głupota, a En.ki jest tu pokazany jako istota o chorym umyśle .
  En.ki prawdziwy dał ludziom wiedze i dawał zawsze…….znamy Go także jako Saint Germaina a Wielka Piramida to Dom Izydy ……….pierwsze jej imie to Ninhursag–pani Gór ……na przestrzeni wieków ma wiele imion………to nauka…..
  Skupiamy sie na Egipcie a przeciez to ma swoje zrodlo …w nas.

 4. Sabrina pisze:

  Istota Najwyższa jest ponad Nadświadomoscią ;-), bo ją stworzyła.

 5. Karakal pisze:

  Oby nie rozpętali czegoś czego nie znają i nie wiedzą jak ujarzmić … Przeciez tak naprawde to NIKT z nich nie wie w co sie tak naprawde angazuja ? Przeciez ta cala otoczka kolo tej piramidy Cheopsa … moze byc preludium do wyzwolenia czegoś co wlasnie zniszczy a nie uratuyję Ziemię … a tak własciwie to PRZED CZYM ma ten projekt ją uratowac ? Wrogie nam i nieprzyjazne obce istoty maja technologię tak zaawansoaą że gydby chcieli zniszczyć Ziemie zrobiłyby to w ciągu kilku chwil a jednak tego nie zrobiły … Tak wiec PRZED CZYM miałoby to „chronić” ZIemie ?
  Nie angażujmy sie w coś czego do końca nie rozumiemy tylko dlatego że ktos sie kreuje na wszystkowiedzącego i wybranego .. bo nie trzeba byc bardzo oczytanym ani wyjatkowo mądrym aby wiediec ze to są zagrania tzw. sekciarskie …

 6. Sagana pisze:

  Jedno zdanie: „…odpowiedź była, że dostał takie zadanie od Istoty Najwyższej czyli od Boga…że ma ochronić Ziemię…”

  Czyli Istota Najwyższa potrzebuje pośrednika, gdyż sama nie jest w stanie ochronić Ziemię?
  Od kiedy Istota Najwyższa…Bóg, lub mówiąc moimi słowami Nadświadomość zabiera Ludzkości wolną wolę i szansę doświadczania samych siebie, od kiedy „wtrąca” się w dzieje Ludzkości… nie uczynił, nie czyni i nie uczyni tego nigdy… pozwala na indywidualny rozwój… i dla Nadświadomości nie istnieje zagłada, więc przed czym i kim chronić Ziemię?
  To my tworzymy i my doświadczamy, my jako zbiorowa Świadomość i my nie potrzebujemy zbawiciela, gdyż nikt nas nie zbawił i nie zbawi…

  Pozdrawiam sercem Sagana

 7. Dla mnie nie jest to nadal zrozumiałe. To jest zabawa wg opisu istoty jakiej nie znamy i jakiej intencji nie znamy a możemy spodziewać się najgorszego. Gdyby oni sobie to zrobili wg własnej inicjatywy to jeszcze.. ale tak – to dla mnie głupota i naiwność

 8. Aleksander pisze:

  Kolego, przeczytaj sobie jak Michał Papierski uzasadnił swój udział w ceremonii (skrót w moim poście wyżej), wtedy może stanie się to dla Ciebie bardziej zrozumiałe.

 9. Aleksander pisze:

  Spójrzcie co napisał Michał Papierski, który weźmie udział w ceremonii:
  http://www.fioletowyplomien.com/przymierzeswiatla

  Poniżej skrór teksu:

  OŚWIADCZENIE W SPRAWIE UCZESZTNICTWA W MISJI PROJEKTU CHEOPS

  Przyjąłem to zaproszenie!

  Nie bez wahania, gdyż jeszcze do niedawna nie miałem pewności, jaka miałaby być moja w tej ceremonii rola.
  ….
  Pozostawcie koncepcje, które mącą w głowach. Decyzje są łatwe i proste. Wystarczy do nich otwarty umysł i czyste serce.

  Pewność i zrozumienie co do mojej roli w tym wydarzeniu spłynęły na mnie dziś w porannej medytacji:
  Kochani, przez kilkanaście godzin będziemy mieli do dyspozycji największy na ziemi „nadajnik”. Zadbajmy o to, aby do najdalszych zakątków kuli ziemskiej dotarł jasny i oczywisty sygnał przebudzenia.

  Większość znanych mi ludzi duchowo rozwiniętych przeczuwa, że do punktu kulminacyjnego przemian na Ziemi dojdzie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Przemiana nie rozpocznie się jednak 11.11.2011. Tego dnia może natomiast rozpocząć się ŚWIADOMOŚĆ, KTÓRA DO PRZEMIANY DOPROWADZI. Tak się stanie, jeżeli w tym zgodnie dopomożecie.

  Wszystkich wątpiących i zaniepokojonych pragnę uspokoić w kwestii zdawałoby się logicznej i oczywistej, jednak w rozpędzie spekulacji i podejrzeń rzadko branej pod uwagę. To nie kosmiczne duchy lecz my ludzie zgromadzimy się w piramidzie i wokół niej. W efekcie wydarzyć może się tylko to, co przez nas ludzi jest przywoływane i co jest dla nas korzystne. Dlatego tak ważne jest aby w tym wydarzeniu wzięło udział jak najwięcej ludzi o rozbudzonej świadomości i czystym sercu. Tacy ludzie są najlepszą gwarancją właściwego procesu „budzenia piramidy”, który w rzeczywistości jest niczym innym jak budzeniem ludzkości. Proszę zatem się nie wahać i wziąć udział w tym wydarzeniu.

 10. Bax pisze:

  Skoro ceremonia , tak czy siak by się odbyła, lepiej jeśli jest obecny tam ktoś odpowiedzialny, mogący nadać sprawom właściwy tok. Pytanie pozostaje jeszcze jedno, jak dużo rzeczy jest dla Ciebie zrozumiałych ? Wtedy Twoje słowa miałyby odpowiednią wartość, małą albo znaczącą, ważne przy wyrażaniu opinii łączonymi z nazwiskami.
  Takie tam luźne moje dywagacje.

 11. ubiquality pisze:

  Troszkę ryzykowna zabawa, zbyt mało wiemy, aby znać wszystkie konsekwencje takich działań. (Co nie oznacza, że muszą być złe konsekwencje.)
  Życzę, aby ta ceremonia przyniosła pozytywne skutki, bo szczerych i dobrych intencji Panu Andrzejowi odmówić nie mogę.

 12. Zbys pisze:

  Rzygać mi się już chcę tymi przesłaniami, jakimiś bogami cholera wie skąd, mistrzami z waty cukrowej….. http://www.youtube.com/watch?v=Seg4FFRYrRs&feature=player_embedded

 13. Wojtek pisze:

  Witam i z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale mieszkam za granica i korzystam nie ze swojego komputera.
  Powiem krotko, kompletny brak ODPOWIEDZIALNOSCI ze strony p. Andrzeja, lub tez celowe dzialanie. Widzac p. Andrzeja zakladam ze nie jest on szesnastolatkiem, tak ze podejrzewam ta druga opcje, tym gorzej dla nas wszystkich.
  Zwracam sie do wszystkich ludzi chcacych brac udzial w tej ceremoni, aby to przemysleli.
  Poza tym, p. Andrzej myli ostroznosc ze strachem. Sa to dwie rozne rzeczy i odwaga, czy tez brak strachu bez ostroznosci jest po prostu glupota.
  Nie jest moim celem obrazanie kogokolwiek, ale sluchajac wypowiedzi i argumentacji p. Andrzeja „rece opadaja”.
  Jeszcze jedna sprawa, bardzo szanuje i cenie sobie p. Michala Papierskiego, tym bardziej jest dla mnie niezrozumialy jego udzial w tej ceremoni.
  Pozdrawiam Wszystkich ze Swiatlem i Miloscia. Wojtek.

 14. Bax pisze:

  P.S. Można sobie również zadać pytanie, nad jakim głowią się matematycy, według jakiego algorytmu układają się liczby pierwsze i czy w ogóle układają się one w jakimś porządku ? Znają na nie odpowiedź pewnie ci, którzy widzą więcej, rozumieją więcej, widzą, jakie algorytmy pracują w przyrodzie i po co są w ogóle liczby pierwsze.
  Nam ludziom z ograniczoną świadomością nie widzących wszystkiego, może wydać się jedynie podejrzane , że takie daty mógł sobie wybrać ktoś dla jaj, albo że liczby pierwsze nie mają żadnego porządku. Życie jest pełne tajemniczych zagadek, tych zagadek jest pełno, nikt ich nie chce dostrzegać.

 15. Bax pisze:

  Poniższy tekst odnośnie uruchomienia poszczególnych kryształów z przesłania Metatrona.
  Święta geometria rządzi wszystkim, tak jak ciemni wykorzystują do planowania zamachów odpowiednie układy energetyczne, kryjące się pod odpowiednimi datami, także światło opiera się na świętej geometrii. Nóż może służyć chirurgowi do leczenia, a innym do zabijania, energia może być wykorzystywana zależnie od intencji.

  „W roku 2008, w czasie letniego przesilenia powróci Błękitny Kryształ Mądrości budząc jedną czwartą swojej mocy. W dniu, który nazywacie 8-8-8 czyli 8.08.2008 zastartuje 144-częściowa kryształowa sieć do trzech czwartych funkcji, co ma związek z połowiczną aktywacją w/w kryształu. To pobudzi w odpowiednich odstępach czasu włączenie programu u innych kryształów.

  Każdy (z kryształów) otworzy się w czasie portali potrójnych dat. Każdy będzie powiązany z aktywacją czterech pozostałych dwunastu części 144-częściowej sieci, tworząc podwójny pentagonalny dodekaeder. Pierwsze osiem z tych dwunastu części sieci jest już w pełni funkcjonalnych.

  Włączenie i nowe oprogramowanie

  Żaden kryształ nie będzie pracował z pełną mocą przed 2012 rokiem. Jedynie Błękitny Kryształ Wiedzy, Szmaragdowy Kryształ Uzdrawiania I Kryształ Słońce-Księżyc będzie na pełnym biegu, inne potrzebują więcej czasu. Będą się budziły i rozpoczynały proces rozruchu zgodnie z swoim nowym oprogramowaniem. To nowe programowanie szczególnie będzie dotyczyło Kryształu Ogniowego z Bimini, który nie będzie w pełni aktywny przed 2020 rokiem.”

 16. admin pisze:

  Raczej nie liczyłbym na odpowiedź 😉 Większość ludzi nie zastanawia się nad kalendarzem, okrągła data to okrągła data, a że rachubę dni wielokrotnie już zmieniano to nikogo nie interesuje – http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_gregoria%C5%84ski. PS. swoją drogą zawsze mnie zastanawia dlaczego numerolodzy używają zawsze systemu dziesiątkowego a nie np. dwunastkowego? Przecież wtedy wychodzą zupełnie inne cyfry przy tych samych liczbach 🙂

 17. ale mam pytanie co do 11.11.11 – dlaczego ta data? Przeciez te 3 x11 to wg naszego zmanipulowanego już przez kontrolerów systemu kalendarza! Zatem to tylko czysta manipulacja… jesli byłoby to wg jakichś dat wziętych z kosmosu nie miało to by nic symbolicznie wspólnego z okrągłymi datami naszego kalendarza

 18. Bax pisze:

  W przekazie od archanioła Metatrona, opisana jest sieć kryształów stworzonych alchemicznymi metodami, która działała za czasów Atlantydy . W czasie upadku Ziemi ,cała ta sieć została zniszczona, niektóre kryształy zaginęły. Przekazane jest również, że główne ocalałe kryształy , będą włączane odpowiednio 08.08.2008, 09.09.2009, 10.10.2010, 11.11.2011. W listopadzie ma być włączony kryształ rezonujący z energią serca i zasilający ten czakram energią miłości, znajduje się on pod obszarem góry Pinnacle w Arkansas. Cały czas był ukryty głęboko pod ziemią w innym wymiarze, żeby Jaszczury nie mogły go znaleźć.
  Linki do artykułów mówiące szczegółowiej o powyższym:
  http://krystal28.wordpress.com/category/archaniol-metatron/

  http://www.ezoforum.pl/ksiazki-literatura/18882-arkansas-przebudzenie-krysztalow-atlantydzkich-i-przypadek-atlantydy.html

  https://21grudnia2012.wordpress.com/category/co-mowia-nam-o-koncu-swiata-pozaziemskie-cywilizacja/

  W związku z wywiadem i powyższymi informacjami, przychodzi mi myśl, że obecność podczas rytuału w piramidzie , wysoko zaawansowanych w rozwoju duchowym ludzi, ma zabezpieczyć przed ewentualnym importowaniem przez En-ki, jakiejkolwiek ciemnoty mogącej zakłócić cały proces włączania bardzo ważnej energii, energii miłości, bez której jakikolwiek rozwój nie jest możliwy.

  Bardzo dobry artykuł, włączenie się w odpowiednim momencie Lightworkerów ze swoją oceną i opinią, pozwala łatwiej ocenić z jakimi siłami i manipulacjami , mamy do czynienia w przypadku Projektu Cheops.

 19. tomasy2623 pisze:

  Czytalem kiedyś przekas z innej planety tam bylo napisane ze nie morzemy wierzyc w jakiekolwiek istoty ktore mogom nam pomuc bo to morze obrucic sie przeciwko nam!.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s