Channelingiowa manna z nieba – oddzielmy ziarno od plew

Przekazów channelingowych jest tak wiele, że nie da się ich tak łatwo ocenić jednoznacznie. Wszystko w zasadzie zależy od tego z kim się gada. Wiele jest bardzo cennych i inspirujących, nieco takich sobie nie wiele wnoszących, ale też mnóstwo o zabarwieniu manipulacyjnym..
Jak doskonale wiecie zawsze staram się wyznawać zasadę Złotego Środka, równowagi, umiaru i rozsądku w ocenianiu kogokolwiek i czegokolwiek. To samo tyczy się channelingów – zawsze uważałem, że nie można ich tak łatwo zaszufladkować jednoznacznie do jakiejkolwiek kategorii, bo najzwyczajniej w świecie rzeczywistość nigdy nie jest czarnobiała, zero-jedynkowa, i płaska. Gdy ktoś mocno atakował totalnie tę formę przekazu i informacji uważałem, że to jest postawa kompletnego ignoranta. To tak samo jak z fotografiami UFO – jest ich setki tysięcy, no i co z tego że 90% z nich może być pomyłką lub fałszerstwem, skoro wystarczy, że 1 z nich jest autentyczny i to zmienia całkowicie nasze widzenie świata. Wyrzucanie wszystkiego do kosza od razu co prawda faktycznie ułatwia nasze widzenie świata, bo je klaruje, upraszcza i generalizuje – nie trzeba więc wówczas za dużo myśleć! A ja zachęcam do myślenia jednak.
(Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s