Powstaje „Wolna Ludzkość”! Dołącz do nas!

Poniżej apel do ludzi, działaczy, blogerów, stron i portali internetowych w naszym środowisku – proszę Was o dołączenie się do inicjatywy, współkreowanie jej oraz reklamowanie i rozsyłanie dalej:Tworzona jest nowa inicjatywa pod nazwą “Wolna ludzkość” – portal, forum plus TV (livestream)
Intencją jej jest zjednoczenie wszystkich stron, portali i ruchów alternatywnych na jednym portalu, gdzie będą wszystkie bannery stron podpisujących się pod deklarację niżej.
Wszystkie portale wspierające to zjednoczenie docelowo będą miały swoje newsy i miejsce na artykuły oraz możliwość nadawania w naszej telewizji, jeśli jest taka wola.
Zjednoczenie ma dotyczyć ogólnych, wspólnych kwestii – jakie opisuje deklaracja. Chodzi tu o wspólne działanie, informowanie się oraz koordynację i planowanie działań – wówczas będzie łatwiej nam wszystkim osiągnąć nasze cele.
Owszem – wiele nas różni, ale wiele też łączy i uważam, że najwyższa pora pod jakimś sztandarem się połączyć. To nie oznacza ujednolicania na siłę, bo każdy działa dalej po swojemu, jednak w pewnych kwestiach musimy działać razem by cokolwiek móc osiągnać.
Nazwa “Wolna ludzkość” jest maksymalnie neutralna – chyba wszyscy chcemy prawdziwej wolności, a dziś dzięki NWO nie za wiele jej mamy. Chcemy popierać wszelkie inicjatywy mogące zmienić obecny stan rzeczy.
Proszę bardzo Was serdecznie koledzy po fachu o odpowiedź i przyłączenie się do tej inicjatywy – ale nie tylko przyłączenie, ale współkreowanie, gdyż nikt nie będzie sobie przypisywał jej własności.
CZAS SIĘ ZJEDNOCZYĆ!
Z poważaniem
Mikołaj Rozbicki
(Czytaj wspólną deklarację)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Powstaje „Wolna Ludzkość”! Dołącz do nas!

 1. Kasia pisze:

  Dobrze że powstają takie inicjatywy. Powinniśmy się zjednoczyć. Szkoda, że nikt inny wcześniej na to nie wpadł. Mikołaju nie przejmuj sie tym Rebmulucem. Sam by tego nie wymyślił!

 2. Czy to iluzja czy nie, pozwólmy rozsądzić ludziom – ja wierzę w mądrość i intelekt. Skoro to coś złego – odrzucą to, ale niech sami się przekonają a nie bazują na lękach, uprzedzeniach i strachu

 3. redmuluc pisze:

  Nazwa może i jest neutralna…ale właściciele już nie. Środowiska ezoteryczne ( w tym przypadku Lightowrkers z Rajskimi) których celem zebranie bazy informacyjnej tylko do swoich celów. Uważam że nie mam mowy abyśmy się łączyli pod sztandarem ukrytej grupy nie wymienionej w nazwie portalu która pociąga za wszystkie sznurki. Przykro mi ale taka współpraca nie wchodzi w rachubę bez pozbycia się ezoterycznych oszustów chcących jedynie osiągnąć własne cele. Nie pisze się na „ukrytą” współprace z Rajską która nazywa się Boskim Przewodnikiem. Doskonale wiem że ona ma obsesję na punkcie władzy, zbawiania, i swojej osoby i mesjanistycznej misji.
  Grupy czanelingujące chcą jedynie przejąć kontrolę nad przbudzeniem i rozwojem duchowym…aby uwiarygodnić swoją mętną działalność, cudzym kosztem jak zwykle, sami jedynie sprzedają iluzję dobrej roboty.

  Ci co znają się na tej tematyce powinni wiedzieć o co mi chodzi.

 4. ste2 pisze:

  Litości,……wszystko tylko nie: Livestream !!!
  Multimedia powinny być dostępna we: flv lub mp4
  tak jak jest na np. youtube lub innych porządnych
  serwisach.

 5. PJ pisze:

  popieram

 6. Akurat na stronie davida icke jest tak wiele tekstów antyizraelskich, antysyjonistycznych, że ten zarzut w jego przypadku jest mylny. Zresztą kiedyś ADL – liga przeciw zniesławieniu – ta żydowska oskarżała Ickego o ukryty antysemityzm – że niby reptilianie to tak naprawdę sianie nienawiści do żydów !:)

 7. Karmel pisze:

  Mozna by kwestię żydów poruszyć, a nie tylko NWO. Jakoś ich nie bolą programy Alexa Jonesa czy D Icka, ale jak ktoś o żydach wspomni to zaraz z antysemityzmem wyskakują i szykanują. Widac tam najbardziej boli. Poza tym bądźmy szczerzy, jak ktoś słyszy o reptilianach czy illuminatach to ma ubaw po pachy, a żydowską agendę ludzie prędzej kupią. Z „teorii spiskowych” żydów najłatwiej przełknąć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s