AWAKENING THE WORLD – budzenie świata

… KAŻDE SERCE ROBI RÓŻNICĘ

Proszę dołącz się do pokojowej rewolucji – skup się na obrazku serca o jednej godzinie w 9.30pm czasu UK czyli

U.S.
9:30pm EST
9:30pm PST
Australia
9:30pm EST

A więc 22.30 czasu polskiego!

Oto akcja zainicjowana przez Davida Icke – więcej tutaj:
http://www.davidicke.com/articles/the-awakening-mainmenu-118/50759-awakening-the-world-every-heart-makes-a-difference
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „AWAKENING THE WORLD – budzenie świata

 1. Sven pisze:

  Wielka medytacja dla Pokoju na Świecie

  Otrzymałem dzisiaj maila z następującą informacją:
  „1 października, tj sobota, o godzinie 17.00 czasu polskiego, w całej Europie, obu Amerykach i w Australii tysiące ludzi połączy się w wielkiej Medytacji dla Pokoju na Świecie.
  W latach 2009-2010 organizowane były medytacje „Ameryka Medytuje”, w których w sumie wzięło udział blisko 20 000 osób z ponad 100 miast i 30 krajów Ameryki Północnej i Południowej.
  W tym roku do wspólnej medytacji dołącza Europa. Zgłosiło się już 20 krajów, w tym między innymi Niemcy, Bułgaria, Hiszpania, Finlandia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Macedonia, Portugalia, Serbia, Szwecja, Szwajcaria i Turcja.”
  Co o tym sądzicie? Czyżby ogrom Światła i Miłości miał otoczyć wkrótce całą Ziemię?

 2. Barbara pisze:

  http://24timezones.com/eu_map/europe_time_pl.htm.
  Tak jest, w Polsce bedzie to o 22.30
  Barbara

 3. Aleksander pisze:

  Czasy dla U.S. i Australii to dodatkowe trzy osobne czasy dla osób z innych rejonów świata. Chociaż, może też można się podłączyć 🙂

 4. Sven pisze:

  To nie jest równanie z jedną niewiadomą. Są cztery poprawne odpowiedzi, a może nawet więcej. Chodzi o to, że zaproponowane przez Davida Icke`a godziny są różne. Kiedy w Londynie będzie 9:30 pm, to w Polsce będzie 22:30. To się zgadza.

  Ale kiedy w Nowym Jorku będzie 9:30 pm, to w Polsce będzie 4:30 rano następnego dnia. Kto z rana budzi się z otwartym sercem, dla tego może to być dobra pora.

  Kiedy w Los Angeles będzie 9:30 pm, w Polsce będzie już 7:30 następnego dnia. Dlaczego nie mielibyśmy właśnie o tej porze łączyć naszych serc z braćmi i siostrami z zachodniego wybrzeża USA i Kanady?

  A co z Australią? Dla Melbourne, Sydney, Brisbane różnica czasu wynosi 8 godzin względem Polski. Czyli kiedy tam będzie 9:30 pm, to w Polsce będzie dopiero 13:30 tego samego dnia.

  Co prawda David Icke nie napisał nic o Moskwie, ale i tam przecież są nasi bracia i siostry. Oni też znają angielski i też mają serca. Zatem moglibyśmy też łączyć nasze serca z nimi o tej samej porze. Kiedy w Moskwie będzie godzina 22:30, w Polsce będzie 20:30. Też dobra pora, prawda?

  Może Polacy chcieliby łączyć serca w tym samym czasie co David Icke, ale on sam przecież nie napisał, że będzie koncentrował się na energii swego serca tylko wtedy, kiedy w Wielkiej Brytanii będzie godzina 9:30 pm.

  Moim zdaniem istotą tej akcji nie ma być koncentrowanie się na obrazku, lecz na energii swojego duchowego serca. Dla większości osób będzie to czyste placebo, ale ci, którzy nauczyli się pracować z subtelnymi energiami, mogą zdziałać niemało. Zatem podoba mi się sama idea tej akcji, ale zanim miliony ludzi nie popracują nad sobą, to nie spodziewałbym się, że skutki koncentracji paru tysięcy osób na obrazku serca wywołają magiczną przemianę tej planety i jej mieszkańców.

  http://24timezones.com/

 5. OlO pisze:

  Mikołaj, ale dlaczego na obrazku serce pali się ?

 6. Zbys pisze:

  nie jestem pewien ale to chyba będzie 22:30 🙂

 7. btl pisze:

  W Polsce powinna być 22:30, tu jest aktualny czas w Londynie:
  http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=136

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s