Wspólna deklaracja

W związku z ostatnimi sporami, kłótniami oraz niebywałą i niepotrzebną zupełnie eskalacją konfliktu związanego z pewnymi teoriami i poglądami w danej materii, my niżej podpisani deklarujemy chęć zakończenia bezsensownej wojny i wzajemnych ataków, które tak naprawdę szkodzą obu stronom, są na rękę kontrolerom „matrixa”.
Każda ze stron tego sporu wyraża chęć swobodnego, spokojnego i merytorycznego wypowiadania się w kontrowersyjnych kwestiach z szacunkiem dla swoich oponentów, mimo dość dużych rozbieżności i znaczących różnic w ocenach pewnych osób i poglądów.
Każdy zatem idzie w swoją stronę i działa według własnych zasad, jednocześnie jednak deklarujemy obustronną pomoc i wsparcie dla jakichkolwiek inicjatyw, akcji i projektów skierowanych przeciwko wszelakim złym zjawiskom, systemowi kontroli oraz służących ideałom wolności życia w każdym aspekcie.
Mikołaj Rozbicki i Krzysztof Rogala
PS. Ja tylko dodam od siebie, że potępiam ataki hackerskie na forum davidicke.pl z całą mocą i mam przemożne wrażenie, że są siły którym mocno zależało, by nas skłócić jeszcze bardziej w ten sposób – bo podejrzenie padło na mnie oraz na Rajską:). Skoro bowiem zaraz po „aferze” pada strona jednego z uczestników sporu, zaś druga strona dziwnym trafem uruchamia swoje nowe forum –  mógł on podejrzliwie na to patrzeć… – świetny moment na atak.
Mam nadzieję, że to koniec szaleństwa i dzielenia się bez sensu, grając na rękę NWO.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Wspólna deklaracja

 1. ASTRE pisze:

  Redmuluc !
  Zrób coś z sobą!
  Nie wiem, czy Ty tego nie widzisz, czy nie chcesz widzieć, ale wciąż obrażasz publicznie ludzi.
  Gdyby to było tylko jeden raz, czy dwa to bym się jeszcze zastanowił i machnął na to ręką.
  Ale robisz to notorocznie z uporem maniaka jak tylko nadarzy się ku temu jakaś okazja.
  Co gorsza co niektóre Twoje sformułowania brzmią już jak groźba !
  LW nie użyli publicznie wobec Ciebie ani jednego nawet obraźliwego słowa, a nawet chyba jednego epitetu, obrażającego Twoją godność.
  Ty robisz dosłownie odwrotnie.
  Zatem nie wiem, czy można merytorycznie z Tobą rozmawiać skoro nie stać Cie nawet na minimum dobrej woli, której w świetle swoich poczynań zupełnie nie wykazujesz.

 2. redmuluc pisze:

  Owszem…za wyjątkiem kilku bardzo istotnych rzeczy…nie licząc faktu nazywania się najwyżej rozwiniętą istotą na ziemi, Boskim Przewodnikiem…serwerem itp…nie licząc nieweryfikowalnych bajek w książce nazywaną mylnie „hiperfizyką” . Pójdź do psychiatryka i uwierz pierwszemu kto poda się za napoleona tylko na słowo…jego własne słowo i zostań jego zwolennikiem. Gratuluję przenikliwości i kompletnego braku zrozumienia problemu. Zgadza się biegniemy dalej…jak LW dostaną kopa w tyłek na pożegnanie, na co się nie zanosi. Nie mam mowy abym działał pod egidą tych oszustów…bo za takich ich uważam.

 3. Ehh pisze:

  No bardzo fajnie :).
  P.S. A strona DI padła po raz już chyba 4 czy piąty…

 4. megi pisze:

  Uf…..wreszcie rozejm ,gratuluję .Wzajemne spory na dłuższy czas tylko niszczą wspaniałe rzeczy które tworzą otwarte umysły..Możecie się merytorycznie spierać ,ale to do słuchaczy należy ostateczny wybór co chcą słuchać ,Ja chętnie słucham obydwu panów i z każdej audycji biorę to co najlepsze.Pozdrawiam i posyłam światło pokoju.

 5. redmuluc pisze:

  Podejrzenie padło nie bezpośrednio Rajską ani na Ciebie (tym bardziej nigdzie tego nie pisałem) ale na fanatycznych zwolenników LW. Nikt z LW tego nigdy nie sprostował, niby oczywiste ale nikt się nie poczuwał z LW do wypowiedzenia się w tym temacie, bo po co prawda ? Jacek coś wspominał jedynie. Druga sprawa…zaczęło się i skończyło tylko i wyłącznie na jednym …na tym że całkowicie nie akceptuję LW i ich wszelkich działań bo nadal moje zdanie się o nich nie zmieniło i nie zmieni. Nie widzę powodów abyś pisał ze taki dotyczyły tylko Ciebie bo to bzdura, cała sprawa dotyczyły tylko i wyłącznie twojego podejścia i promowania LW z którym ani ja (od początku) ani sponsor RB się nie zgadzali. Resztę przyjąłeś na siebie osobiście nie potrafiąc już rozdzielić co jest „atakiem” na Ciebie od moich opinii o LW, które nie uległy zmianie i nie ulegną. Nie będę milczał w tym temacie i będę przyglądał się działaniom wszystkich ezoterycznych grup.

  Warto też oddzielić ostatnią deklarację:
  „Mam nadzieję, że to koniec szaleństwa i dzielenia się bez sensu, grając na rękę NWO.”

  A jaki jest sens angażować się z pełnym poparciem wobec wszelkich grup ezoterycznych ?
  Cz te grupy w jakikolwiek sposób przyczyniają się w tych działaniach ? Bo ja nie zauważyłem.
  David Icke NIGDY nie wspierał jakichkolwiek podobnych grup. Ja mam zamiar postępować. podobnie. Doki nie nauczysz się wyraźnie rozgraniczać ezoteryki i powiązań z podejrzanymi grupami, nie ma mowy o jakimkolwiek wsparciu z mojej strony.

  Kolejna sprawa, nie mam zamiaru uczestniczyć w jakichkolwiek spotkaniach ezoterycznych grup, wspierać ich i reklamować ich „inicjatywy” jak podejrzane zgrupowania przy piramidzie Cheopsa, kupowanie ich produktów czy książek.

  Wojnę wywołała tylko i wyłącznie działalność samozwańczej grupy Lightworkers która wykorzystywała poczytne portale i osoby do własnej promocji.

  Wspólna deklaracja owszem, ale NIGDY z grupami ezoterycznymi.

 6. suchmaschine pisze:

  nosz całe szczęście :)))

 7. maczikszcz pisze:

  kto jak kto ale my Polacy pamiętamy jak sowiectwo rozprawiało się z podziemiem wg zasady „dziel i rządź”. Czyli „jeśli uda nam się ich podzielić i zaszczuć na siebie to mamy ich w sumie z głowy- wystarczy jedynie jeszcze bardziej podsycać konflikt”. Ciesze się że zgadzacie się na to żeby mieć odmienne zdanie ale działać wspólnie – nie dajmy się podzielić. Szczerze mówiąc cały konflikt wydawał mi się strasznie małostkowy i (sorry) żenujący mimo że szanuję Mikołaja i ekipę davidicke.pl

  Będą kolejne próby poróżniania was chłopaki i dziewczyny – trzymajcie się razem choćby nie wiem co, Życzę wam tego z całego serca.

  ONE LOVE 🙂

  pozdro pozdro

 8. Sabrina pisze:

  Ja też się cieszę z zakończenia sporu 🙂

 9. OlO pisze:

  NO, I TO CHCE SŁYSZEĆ! 😀

 10. ASTRE pisze:

  Cieszę się bardzo Mikołaj, że poszukujesz rozwiązań.Jak rzekł wielki mistyk OSHO, człowiek świadomy poszukuje, człowiek świadomy pragnie zrozumieć………
  Bo jedynie zrozumienie uwalnia od wszelkich problemów. Nic innego !
  Czyli pragniemy zrozumieć…….
  Domniemam, że głównym zarzewiem ”konfilktu” byli LW.
  Niemniej jednak, głęboka, a nie tylko powierzchowana analiza przekazywanych treści przez LW skłania mnie do innych wniosków.Otóż zadałem sobie trud dokładnego przeanalizowania akurat tych treści
  LW, które dotyczą tzw. psychologii rozwoju świadomości.Nie znalazłem niczego (poza pewnymi wyjątkami) co nie było by zgodne z tym czego uczą wielkie szkoły świadomego rozwoju.
  W świetle powyższego przekonuje mnie to, że LW przekazują prawidłowe treści.
  A jeżeli, ktoś ma wątpliwości, to może odwiedzić choćby internetowy portal tzw. Cudowny Portal i sobie porównać.

  http://www.cudownyportal.pl/
  I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Nie ważne co było.Bo to co było, to już było, minęło, przeszło, a teraz jest TERAZ.
  TERAZ, to wszystko co istnieje !
  A więc, żyjmy chwilą obecną, gdzie tylko w chwili obecnej można mieć wgląd w rzeczywistość (Eckhart Tolle)
  Zatem w tej bezcennej chwili obecnej chwytamy się razem WSZYSCY za ręce i ….biegniemy dalej………

 11. Hipokrates pisze:

  Ja równierz jestem za !!! popieram tą inicjatywę !!!

 12. Eve pisze:

  Niezmiernie sie cieszę że to już koniec konfliktu, przezwycieżyliście kryzys i próba poróżnienia was nie powiodła się, to wskazuje, że można mimo różnicy poglądów żyć ze sobą w zgodzie. Chcę jeszcze dodać, że my wszyscy jako ludzie mamy skłonność do kategoryzowania, widzimy rzeczy jako czarne albo białe i trudno nam dopuścić możliwość że jednak jest wiele odcieni pomiędzy tymi dwoma skrajnościami. Powinnismy pamiętać o tym zawsze kiedy dochodzi do zaognienia sytuacji, będziemy wtedy zdolni do kompromisu i pojednania w imię wyższych celów.

 13. Pan_Staszek pisze:

  Również popieram tą inicjatywę !!! 🙂 🙂 🙂
  Pan_Staszek z Mannheim 🙂 🙂 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s