„Czas Przebudzenia powraca! Projekt „Wolna Ludzkość”

Jako, że przez koniec mej współpracy z Radiem BC mój program „Czas Przebudzenia” nie był nigdzie nadawany, mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na nową edycję mego programu – na nowo tworzonym portalu „Wolna Ludzkość”. Start – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem –  już w najbliższy czwartek o 20.00!
http://www.livestream.com/wolnaludzkosc
Tak więc „Czas Przebudzenia” powraca!
(a na razie  zapraszam na razie na forum: http://forum.wolnaludzkosc.pl/)

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii *Video komentarze Mikołaja R.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „„Czas Przebudzenia powraca! Projekt „Wolna Ludzkość”

 1. Mirek pisze:

  Witam. Ja pragnę wyrazić tutaj obawę zgodną z tym co napisał Bolo. Moje obawy dotyczą co prawda bardziej działalności pani Lucyny Łobos w Gizie – a właściwie istoty która się z nią kontaktuje i kieruje jej działaniami. Mam mocne przeczucie że ta istota nie jest przyjazna ludzkości a dzięki pani Lucynie realizuje swój własny, nieznany i raczej złowrogi plan… Być może taki właśnie, jak opisał Bolo. Co do mych obaw – obejrzałem i wysłuchałem film z przekazem od tej istoty, przeczytałem relacje z kilku przekazów tej istoty i…. mam przeświadczenie że ta istota nie jest tym za kogo się podaje a podawane przez nią niektóre fakty są niespójne, przeczą sobie i są zgodnie z posiadaną przeze mnie wiedzą nieprawdą… Oczywiście to tylko moje przeczucia, mogę się mylić i nie twierdzę że mam rację, ale dokładne zbadanie kim jest ta istota i jakie są jej prawdziwe intencje i plany, byłoby bardzo wskazane abyśmy się o tym nie przekonali – jak pisze Bolo – za późno… Pozdrawiam wszystkich Mirek

 2. remek pisze:

  „Andrzej Wójcikiewicz wraz ze swoja grupa otwierając mentalnie portal w Gizie uruchomi największe zło na Ziemi. Przez 3 dni kiedy portal będzie otwarty na ziemie przybywać będą ciemne moce. ”
  NIE PRAWDA to nie portal od czy do przywoływania wężowych okupantów i ich (ciemnych mocy),
  a do uruchomienia osłony Starożytnych przeciwki Nibiru (ORI).

 3. Bolo pisze:

  Andrzej Wójcikiewicz wraz ze swoja grupa otwierając mentalnie portal w Gizie uruchomi największe zło na Ziemi. Przez 3 dni kiedy portal będzie otwarty na ziemie przybywać będą ciemne moce. W pierwsze kolejności opętają one uczestników tej ceremonii, a następnie miliony innych ludzi. Nie pomoże uczestnikom tej ceremonii otaczanie się fioletową energią i wysyłanie energii miłości. Zapraszając ciemne moce na Ziemie muszą w pierwszej kolejności ponieść konsekwencje kontaktu z nimi.Ta ceremonia będzie najbardziej satanistycznym obrządkiem na ziemi jaki kiedykolwiek miał miejsce. Skutki tej ceremonii odczują wszyscy ludzie na Ziemi. Jeszcze jest czas na opamiętanie się i odejście od tej ceremonii. Jeszcze raz nawołuję opamiętajcie się!!!

 4. PJ pisze:

  Mam pare takich samych swetrów jak Ty, w ogole ubieram sie podobnie. Np. ten co masz na sobie w tym filmiku kupiles w C&A, natomiast masz tez sweterek na półzamek czarny z CARRY – też go mam 🙂

 5. Edward pisze:

  Witam !
  Wielka radość z Twojego powrotu.
  Po burzy zawsze świeci Słońce !
  Pozdrawiam Wszystkich Myślących.

 6. kopernikus pisze:

  Poganko;;masz pomysła lepszego niż Kiepski!!! .Znając trochę męską psychikę wykorzystał bym męskie ego.;Wiesz dobrze że jak kobieta chce zgnoić faceta to wystarczy że mu powie że byl cienki w łóżku.Jest to bodziec działający jak płachta na byka.Myślę że we wszystkich blogach do jakich mamy dostęp powinniśmy umieszczać informacje o skutkach działania chemitralu na popęd sexualny.i rozrodczość. Nie trzeba nikogo okłamywać aby przyciągnąć jego uwagę i zainteresowanie,wystarczy ujawniać prawdę o skutkach działania tych trucizn.;; Jak wiecie rozpylane substancje zawierają tri aluminium,brom który dodawany był do wody w obozach koncentracyjnych a także do kawy w wojsku w celu wyhamowania popędu sexualnego oraz obojętności i spowolnienia reakcji człowieka,fluoru,strontu i kilku innych toksyn,a także oleju transformatorowego/najgorsza trucizna niszcząca pole Meisnera/aurę/ i wiele odpadów organicznych mających na celu zniszczenie naszego systemu immunologicznego. Taka mieszanina nie jest przypadkowa i ma celu blokowanie dopływu tlenu do organizmu,blokowanie sił witalnych,oraz niszczenie neuronów w mózgu.;Chroniczne niedotlenienie powoduje problemy w zwodzie a na dłuższą metę impotencję.a niszczenie sił witalnych i neuronów niechęć do sexu.; Energia Kundalini odpowiedzialna za popęd zostaje zablokowana.; I taki jest cel chemitrial dokonać depopulacji hamując i blokując popęd sexualny.Najnowsze badania pokazują że 40% plemników u młodych mężczyzn nie ma już możliwości rozrodczych i są nieaktywne.Jestem w stanie udowodnić każdemu „naukowcowi” i niedowiarkowi że chemitrial jest przyczyną rosnącej bezpłodności i impotencji w celu wyniszczenia ludzkości.Myślę że na wszystkich blogach związanych z chemitrial powinno pisać;;;CHEMITRIAL TO PRZYCZYNA ROSNACEJ BEZPLODNOSCI I IMPOTENCJI PANOWIE,;;Co ty na to Astromario.;;;Kopernikus

 7. tomekmistak pisze:

  Czasem milczenie jet złotem, będziemy z Tobą we czwartek 😉
  Pozdrawiam

 8. racja – kasuję film Ado. To już nie ma sensu

 9. Mowi się ”on w ciebie kamieniem ty w niego chlebem ” mnie się lepiej podoba tak ” on w ciebie kamieniem ty w niego solą w oczy” hahaaa taki żart. GORĄCO POZDRAWIAM CZAS PRZEBUDZENIA.

 10. ada pisze:

  A propo drugiego video komentarza :CZAS ODPUŚCIĆ.
  Odbijanie piłeczki,obrzucanie się nawzajem błotem nikomu nie służy ,pozbawia jedynie
  energii ,którą można bardziej konstruktywnie wykorzystać.
  Oponentów i tak nikt i nic nie przekona.
  Kiedy emocje opadną (a podobno mamy 20-krotne przyspieszenie) cała sprawa nie
  będzie już taka ważna dla żadnej ze stron.Było ,mineło.
  Zbliżamy się do końca kalendarza Majów ,po 28 paździenika 2011 ludzkość powinna zacząć
  posługiwać się Sercem i Intuicją,aby przetrwać zbliżający się „sztorm”.
  Możemy jednak zacząć już TERAZ.

 11. ada pisze:

  Bardzo się cieszę Mikołaju,że już w czwartek wznawiasz swoją audycję.
  Fajnie ,że należysz do tych co nigdy się nie poddają,a trudności potraktowałeś jako trampolinę
  do czegoś nowego,lepszego.
  Pozdrawiam

 12. Wiem, ale skoro nie ma zgody samych zainteresowanych nie mogę tego zrobić. Namawiam ich na to – to jedyne co mogę. Nie chciałem w ogóle przecież o tym wspominać, ale skoro się mnie pomawia znowu…?

 13. Ehh pisze:

  Mikołaju, albo ujawniaj, albo nie mów „ja też mam to, to i to…” bo to niekoniecznie jest lepsze wyjście.

 14. Jarek pisze:

  Genialnie panie Mikołaju , szkoda tylko że tak moło jest bohaterów w tych czasach, takich jak pan ,Serdeczne dzięki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s