Niech RMF FM drąży temat smug chemicznych! Ślijmy maile!

Nie dawno rozpoczęliśmy akcję wysyłania maili, a tutaj niespodziewanie w radiu RMF FM poruszono spraw smug chemicznych. Trzeba tutaj zdecydowanie zareagować i pokazać dziennikarzom, że ludzie interesują się tym tematem i żądają rzetelnego zbadania sprawy!
Chodzi o ten artykuł: http://zmianynaziemi.pl/wideo/smugi-kondensacyjne-czy-smugi-chemiczne. Trzeba kuć żelazo póki gorące – ślijmy maile do tego radia, aby dziennikarze nie odpuścili tego i dalej drążyli sprawę! Jeśli ktoś z Was napisze jakiś szablon tekstu w tej sprawie, proszę przesłać mi na pocztę. Ja pewnie coś naskrobię w wolnej chwili, ale później. Im więcej wersji tym lepiej, piszcie też zupełnie od siebie.
Oto jeden z maili do zastępcy Dyrektora Informacji. RMF FM
rafal.szafran@rmf.fm
Więcej redaktorów i maili tutaj: http://www.rmf.fm/ludzie/
Działajmy!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Niech RMF FM drąży temat smug chemicznych! Ślijmy maile!

 1. Best future pisze:

  Czy ktoś z was otrzymał odpowiedź z radia w tej sprawie?

 2. pan maryjan pisze:

  Sorry za zbaczanie trochę z tematu ale chodzi o podobny pomysł z naciskiem w jakiejś sprawie. Większość z was pewnie nie słyszała, co niektórzy zasiadający w polskim rządzie kombinują po cichutku. Oto link do sprawy, na który przypadkiem niedawno się nadziałem http://hotnews.pl/artpolska-1543.html oraz dowody do artykułu z linkami do pism http://www.lexnostrum.pl/Afera-w-białostockiej-prokuraturze.php Może by tak też gdzieś coś powysyłać w tej sprawie i ogólnie zacząć cisnąć władzę z rządaniami demokratycznie nam i prawnie, jako obywatelom naszego kraju przysługującymi. Bo jeśli tutaj nam ogólnie szanowany pan premier z cynicznym przed kamerami uśmieszkiem na swojej niewzbudzającej w we mnie żaden sposób zaufania gębie (kiedyś w klatce sąsiadka miała małego wrednego kundla który reagował na mnie tak, jak ja na widok wspomnianego pana) propaguje szczęście, wolnośćogólnie utopię i demokrację, to mamy prawo według demokratycznych rządów prosić osobiście rząd o różne niepasujące nam w jakiś sposób rzeczy. Tak jak mama się nami opiekowała i spełniała nasze prośby (zwłaszcza te ważne), tak tusk powinien spełniać nasze. Po to do cholery jest i po to właśnie co miesiąc pobiera od nas podatki. Zwłaszcza jeśli jesteśmy w stanie wszystko poprzeć faktami, dowodami czy ogónie powodami. Przecież ciągle nam nawijał z telewizora, zwłaszcza w trakcie kampani (nawet zrobił z siebie wg. mnie klowna biegnąc z prawdziwymi sportowcami), bajki o cudownym kraju opiekuńczym, które będziemy mieć już po niedzieli i że będzie praktycznie jak u mamy. W sumie nie wspomniał po której niedzieli zacznie coś naprawdę robić dla polaków, którzy wierzą w demokrację. Poza tym po co większość polaków idących na wybory, schowanych za jakiś prowizoryczny parawan, z błyskiem w oku potajemnie zaznaczają ptaszkiem kolejnego darmozjada, który będzie niedługo śmiał się, niby po kryjomu z telewizora z tych co go wybrali. A później jedyne co robią to narzekanie, że życie jest strasznie ciężkie i bez przerwy pracować trzeba, bo ciągle jakieś nowe koszta, akcyzy i PODAAATKI… i tu cięcie wylewnego komentarza – chyba mi sie właśnie przelało.

  Fajnie by było żyć w aktywnym, szanującym samych siebie polskim społeczeństwie, a nie w wielonowym tłumie, który siedzi tylko na fotelu przed telewizorem, między innymi biernymi pospolitymi zjadaczami chleba, którzy nawet nie próbują żyć lepiej i w dodatku dają się jawnie, za przeproszeniem, okradać. Oczywiście jest wiele wyjątków ale to chyba tylko jakiś promil, chociaż może już nawet procent polaków. Przepraszam urażonych, którzy wierzą w przez siebie wybranych…

 3. pan maryjan pisze:

  ja chyba zacznę jednak od stacji typowo regionalnej. poruszając dużo małych lokalnych społeczności wywoła ogólną głośną dyskusję… tzw. z ust do ust. cała Polska będzie mówiła o tym w przeciągu miesiąca!

 4. Leszek pisze:

  Proponuje przyprzeć władze nieco do muru i wysłać zapytanie do odpowiedniego ministerstwa (Transportu, Obrony Narodowej) Niech w trybie KPA odpowiedzą, co to za samolot leciał danego dnia o danej godzinie w danym miejscu i czy można sprawdzić czy ma sprawne silniki bo strasznie kopci….
  Trzeba tylko udokumentować smugi. Najlepiej zasypać ich zdjęciami z różnych miejsc podając dokładne daty i godzinę.
  Podobnie jak to zrobił autor portalu hotnews.pl pytając o niezidentyfikowany obiekt.
  Co więcej otrzymał odpowiedź z Departamentu Prasowo – Informacyjny MON
  Jest tutaj: http://hotnews.pl/artnauka-457.html
  Pozdro!

 5. pawel pisze:

  Witam Pana Redaktora!

  Mam na Imie Pawel i mieszkam w Dublinie w Irlandii od 5 Lat.

  Na poczatku chcialem powiedziec ,ze slucham radia RMF od lat najmlodszych i dla mnie notabene jest to jedyne radio z rzetelnymi informacjami i audycjami dla nas sluchaczy – a za nasze samopoczucie jestescie jakoś odpowiedzialni,jak etyka lekarska tak etyka dobrego informatora lezy na waszych barkac,jestescie ostatnia nadzieja..

  Jednak czesto odczuwam ja i moi przyjaciele ,ze zasób informacji jest tak ubogi w obliczu globalnych wojen i nie doinformowanego prezydenta ,ze media to kompletnie ignoruja.

  Dlaczego nie pokazujecie ,ze macie JaJa!

  W wiadomosciach telewizyjnych slychac jak niedzwiedz ucieka z zoo-dosyc „sensacyjne info”.Potem kilka info odnosnie kilku sportowych rozgrywek na stadionach kumulujacych masy a na koncu krotki zart prezentera i rodzina może isc spac..swiat jest bezpieczny..

  Tak naprawde na naszych oczach rozgrywa sie dosyc smutny scenariusz…Ludzie ogladaja wiadomosci i ida spac myslac ,ze zyja w czasach dosyc stabilnych..dobranocka zaliczona a prezenter z ekranu przeciez nigdy niemoglby nas oklamac bo siedzi w tym kwadracie ponad 20 lat…wtedy uciekamy do radia ,co nas wtedy moze spotkac..no wlasnie.

  Czy w zwiazku z tym ,ze RMF napewno nie jest skorumpowane czy mozecie poruszyc temat Rozpylania przez samoloty przerobione w cysterny okolo 20 megaton aluminium nad najwiekszymi aglomeracjami polski i polami uprawnymi by zmnieszyc populacje przez elity?

  Czy wiecie ,ze ludzie wiedza i sie niepokoja odnosnie smug chemicznych?Czy zdajecie sobie sprawe ,ze bedziemy umierac na raka mlodo?Czy powstanie audycja przeciwko GMO-genetycznie modyfikowanej zywnosci..?Czy macie otwarte oczy na to co zgotowac nam chca elity?

 6. Panie pseudo dziennikarzu – polecam zapoznać się z tym filmem i nie robić nam wody z mózgu.

  pozdrawiam

 7. Maniek pisze:

  NAMALOWAŁEM MAILA DO PANA REDAKTORA, ZOBACZYMY JAKIE BĘDĄ EFEKTY

 8. dziennikarz pisze:

  Patrzycie w niebo i nic nie widzicie, oprócz smug które są dla was „opryskiem”, a tak naprawdę nie zadajecie sobie trudu aby to sprawdzić. Podstawowa sprawa to zagłębić się w dziedzinę lotnictwa, fizyki i meteorologii… Obserwujcie niebo, ruch lotniczy, ale do tego trzeba jeszcze trochę więcej chęci aby zapoznać się z tematyką lotniczą, z fizyką i tworzeniem się kondensacji na danych wysokościach w Troposferze!

  Często patrzycie w niebo i nie widzicie nic oprócz białej plamki która przedstawia samolot, i nie wiecie co to jest, dlaczego tak leci! Bazujecie na zwykłych domysłach które rozmijają się z prawdą… dlatego jesteście uważani za „paranoików”.. a możecie takiej opinii zapobiec, odstawiać YT i zagłębić się w tematykę lotnictwa, fizyki i meteorologii, górnych warstw atmosfery (Troposfery).

 9. Przecież to nie nasze zdjęcie, tylko podane z linka – to po pierwsze, a co do pseudo dowodów to my zwyczajnie patrzymy w niebo często i nie wierzymy władzom, ot tak sobie…

 10. dziennikarz pisze:

  Co wy chcecie osiągnąć, prezentując sfałszowane zdjęcie wnętrza samolotu ? Tu jest oryginał, pajace! -> http://www.airliners.net/photo/Boeing/Boeing-777-240-LR/0855967/L/

  Myślicie że ludzie są tak naiwni, że nie widzą że wy jedyne co potraficie to fałszować pseudo dowody ?

  Nie macie nic, a w taki sposób okazujecie swoją bezkresną głupotę!

 11. Eve pisze:

  Wysłałam do radia maila takiej treści:

  Witam

  W internecie znany jest temat smug chemicznych, którego media nie chcą
  podejmować, sprawa ta jest bardzo niepokojąca gdyż na całym świecie
  nad większymi miastami obserwowane są smugi samolotowe unoszące sie w
  powietrzu przez wiele godzin.
  Chciałabym aby Państwo rzetelnie zbadali sprawę, dotarli do sedna i
  wyjasnili kto i co rozpyla nad naszymi głowami, jest to sprawa niezwykle
  ważna poniewaz chodzi o życie i zdrowie nas wszystkich, społeczeństwo
  ma prawo wiedzieć czym są te smugi i z jakiego powodu istnieją!
  Przeprowadźcie dziennikarskie śledztwo w tej sprawie, zachowajcie się
  przyzwoicie, miejcie odwagę nie ugiąć sie przed naciskami mającymi na
  celu odwieść Was od odkrycia prawdy.

  Wielu ludzi Was poprze jak tylko poważnie tę sprawe poruszycie
  publicznie. Umożliwijcie ludziom wypowiedzenie się w tej sprawie na żywo
  na antenie. Pozostaje z nadzieją, że tej sprawy nie zbagatelizujecie, bo
  chodzi o nasze życie.

  z poważaniem

  zaniepokojona słuchaczka

 12. grawitacja44 pisze:

  OTO LIST WYSŁANY od (grawitacja44) DO REDAKCJI ”RMF” :

  „Witam redakcje. Ja i moje środowisko znajomych jesteśmy zaniepokojeni tak zwanymi śladami/smugami po samolotach. Badam to zjawisko od kilku lat i jak wynika z tego smugi te nie pochodzą z komercyjnych lini lotniczych ( pasażerskie). Geopogoda/modyfikacje/aktywność słoneczna/ + zaangażowanie w ten proceder firm biotechnologicznych… jak wynika z wielu filmów na YouTube. Dalczego i po co ? RMF jako jedna z poważniejszych stacji radiowych w Polsce powinna jakąś audycje wrzucić do „eteru” na ten temat . Jest moda na niby na jakieś teorie spiskowe , ale jednak zjawisko chemtrails jest faktem i coraz więcej mówi się na temat w środowisku internautów jak i ze znajomymi typu rodzina & sąsiedzi. W załączniku wysyłam zdjęcie zrobione z kabiny pilota od środka jak ta aparatura wygląda, warto na to uwage zwrócić i jakoś to logicznie wyjaśnić na wielkim forum publicznym audio jakim jest własnie radio RMF

  Namawiam was aby powysyłać podobne tego typu maile do komercyjnych stacji RADIOWO-TELEwIZYJNYCH w waszych regionach. Ciekawą alteratywą jest wydruk banera wielkoformatowego i zawieszeniu go w publicznej lokalizacji/przestrzeni jak napprzykład na płocie lub jakiejś elewacji budynku gdzie mase odbiorców sie przechadza… poniżej mail wysłany do RMF _____ róbcie to działajcie ….CIEKAWA SPRAWA

  Pomyślcie jak by jakaś komercyjna stacja dostała 500 lub 2 tysie takich maili i zaczeli by o tym dyskutować … !!!! ___ działajcie ludziska __- macie kompy neta / drukarki / firmy ktore drukują plakaty,banery,wizytówski ____ wart poświwecić tą „głupią zieloną stowke” i się wychylić ….

 13. Lukasz pisze:

  Też o tym słyszałem. Mam nadzieje że temat będzie dalej poruszany

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s