Uwaga: Nowe forum już aktywne – zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy nasze nowe forum skupiające wiele stron i portali alternatywnych zjednoczonych w celu działania! Gwarantujemy na nim nie tylko wysoki poziom merytoryczny ale i możliwość wspólnego, konkretnego działania na rzecz zmian obecnej sytuacji.

http://wolnaludzkosc.pl/forum/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Dzialalność publ.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Uwaga: Nowe forum już aktywne – zapraszamy!

 1. Karakal pisze:

  Nareszcie Mikolaj zainteresował się (albo tylko pozornie) wszechobecnym problemem kontroli umysłu .. Niejednokrotnie próbowałem o tym pisać ale zawsze byłem ignorowany a casem odpowiadano mi ogólnikowo i wymijająco …

 2. Charbela pisze:

  SVEN,
  dziękuję ,że podjąłeś ten temat kontroli umysłu.Przykro jest,że jest kolejna ofiara
  tych nieludzkich eksperymentów.Te sprawy są bardzo dla mnie istotne,więc jak
  możesz napisz do mnie na maila, który mam nadzieję udostępni Ci Mikołaj.

 3. Sven pisze:

  USA: samobójstwo ofiary tajnego programu rządowego.

  Pam Anderson, ofiara programów kontroli umysłu, w tym MK Ultra, 8 września popełniła samobójstwo. Pam miała 53 lata. Była córką naukowca z NASA. Już jako małe dziecko stała się obiektem tajnych eksperymentów CIA. Z tego co wiadomo, przez całe swoje życie cierpiała z tego powodu. Nigdy nie zaprzestano eksperymentowania na niej, a w gruncie rzeczy bestialskiego znęcania się nad nią. W ostatnich latach swojego życia przede wszystkim była celem ataków bronią elektroniczną, co zwykle określa się jako Electronic Harasssment.

  Pam Anderson była aktywnie zaangażowana w działalność organizacji stawiających sobie za cel informowanie społeczeństwa o rozpowszechnionych na całym świecie tajnych programach rządowych, które z tysięcy niewinnych obywateli czynią zwierzątka doświadczalne. Dążenie do doprowadzenia do zaprzestania przeprowadzania takich eksperymentów okazuje się być mało skuteczne, ponieważ nikt z urzędników rządowych ani z wojska nie przyznaje, że takie programy rzeczywiście mają obecnie miejsce.
  Pam niedawno weszła w skład zarządu jednej z najbardziej znanych organizacji działających na rzecz ofiar zorganizowanego osaczania i elektronicznego nękania (Freedom From Covert Harassment and Surveillance).

  Pam Anderson jest już którąś z kolei osobą z grona ofiar kontroli umysłu, która nie mogąc dłużej znieść tego cierpienia, z rozpaczy i bezradności odebrała sobie życie. Zastrzeliła się.
  Pamiętajmy o Pam i zróbmy coś, by podobnych ofiar było jak najmniej.

  The Suicide of a Secret Government Program Victim
  http://www.prweb.com/releases/2011/9/prweb8796832.htm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s