„Show must go on” – przesłanie moje i prośba o wsparcie

W skrócie: czas refleksji i podsumowań. Wspomnienia oraz podziękowania.
Drodzy czytelnicy!
Jak zapewne już wiecie w związku z próbą cenzurowania mnie w Radiu Bez Cenzury (heh – parodia normalnie!) oraz szykanami, obelgami i insynuacjami na temat mojej osoby zostałem zmuszony zaprzestać nadawać mój autorski program „Czas Przebudzenia”. Bardzo mi przykro z tego powodu, ale w takiej sytuacji nie dało się inaczej postąpić, tym bardziej, że nawet moja próba pojednania i apel o rozsądek nie poskutkowały.Więcej o szczegółach tej sytuacji i kulisach tych rozgrywek napiszę za jakiś czas. Na razie jednak zmęczony tą chorą sytuacją muszę sobie zrobić jakiś czas spokoju i odpoczynku.
Zatem zaczynam nowy rozdział mojej działalności.
Ale stoję przed dylematem – nie mam obecnie wsparcia finansowego, a moje obecne dochody nie starczają na skuteczną działalność.
Zwracam się zatem z prośbą do wszystkich tych, dla których to co robiłem i robię jest ważne i potrzebne o wsparcie – i materialne i finansowe, w celu kontynuowania tej pracy. Chodzi tutaj o zwyczajne regularne nawet niewielkie kwoty w postaci darowizny lub innego rodzaju pomoc – wszystko, co pomogłoby mi działać. To oczywiście tylko mała prośba, próba rozwiązania problemu jaki obecnie mam.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny – na stronie wszystko jest podane.
A ja się regeneruję tymczasem:)
Pozdrowionka
Mikołaj Rozbicki
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „„Show must go on” – przesłanie moje i prośba o wsparcie

 1. Tangerine pisze:

  Mikołaju, bardzo podoba mi się kadr, który wybrałeś jako ‚okładkę’ tego filmiku. aż się łezka w oku kręci 😀

 2. Pawel pisze:

  Co cię nie zabije to cię wzmocni. Mikołaju poukładaj sobie w głowie to wszystko co się wydarzyło, nabierz dystansu, złap drugi oddech i wracaj szybko.

 3. admin pisze:

  Jak już odpoczniesz to zapraszamy ponownie do Niezależnej Telewizji 🙂

 4. Alex pisze:

  Mikołaju, rozumiem, że chodzi o radio. Można:
  1) mieć serwer radiowy na własnym kompie. Maksymalną liczbę odbiorców,do których równocześnie można wyemitować audycje radiową można obliczyć dzieląc szerokość dostępnego łącza[np128kb/s] przez pasmo które przeznaczymy dla pojedynczego słuchacza[np.24kb/s]
  http://eksakomp.website.pl/zrobtosam/radio.php
  2) opłacać serwer radiowy. Stronka http://voscast.com/plans/ oferuje serwer radiowy od $6.95 / miesiąc (unlimited listeners and unmetered bandwidth).
  3) prymitywna forma przez Skype (http://www.wikihow.com/Use-Skype-as-a-Radio-Channel-for-Your-Friends)

  W przypadku dwóch pierwszych punktów, gdy mamy swoje radio, nie jest problemem gadanie przez mikrofon i puszczanie muzyki, bo postępuje się według http://voscast.com/resources/?t=getting_started
  Jednak nie wiem jak emitować telekonferencję.

 5. Nr konta podaję zawsze w mailu jak ktoś prywatnie do mnie napisze z chęcią wsparcia?:)

 6. OlO pisze:

  Słowa otuchy
  Nie Czytaj, Jeśli Nie Jesteś Gotowy na Prawdę
  W twoim sercu rodzą się wszechświaty. Z faktu ich urodzenia czerpiesz tajemnice o rzeczywistościach przekraczających twoje zrozumienie. Twoim zrozumieniem budujesz pałace twoich tęsknot. Nie szukaj. Bądź! Nie usiłuj. Stwarzaj! Nie tęsknij! JESTEŚ. Istniejesz z gwiazd w niebiosach poprzez przestrzeń i czas, który przestał istnieć, żebyś ty, odnowiony mógł się narodzić. Istniejesz w świetle wiecznej Prawdy, ktόra jest świadomością Siebie.

  W ciemności jesteś światłem, w pustce radością, a w katastrofie jesteś pochodnią dla wszystkich pokoleń. Świat mόwi: KATASTROFA, ty mów: OŚWIECENIE. Świat mόwi: ŚMIERĆ, ty mów: WIECZNOŚĆ. Świat mόwi: CIERPIENIE, ty mów: UZDRAWIANIE. Świat mόwi: PŁACZ, ty mów: RZEKA RADOŚCI.

  Na serca mężczyzn i kobiet i na wszystkie dzieci z nich poczęte i na największe świątynie wszechświata, dopόki ciała niebieskie są w ruchu i na powiernikόw mądrości i na odrodzone światło tysiąca słońc, powiedz, że to już czas na Zmianę, ale czy wstaniesz? Czy podejmiesz się zadania? Czy podejmiesz się swojej Prawdy? Czy wypowiesz Ją publicznie? Czy wykrzyczysz Ją do nieba. Czy jesteś gotowy? Czy możesz stać się gotowy? Czy jesteś skłonny? Czy nim będziesz?

  Czy nie w cieniu internetu bywasz i w ciemności anonimowości walczysz? Kto spośród was wystąpi z tłumu uniesie znak i z dna płuc wykrzyczy: “Jestem miłością! Kocham was wszystkich!”.
  Kto z was ma taką odwagę? Kto z was porzuci ego? Kto z was odda wszystko co posiada, aby pewnego dnia mόwić prawdę wszystkim dzieciom na świecie?
  Proś siebie i to jest to, czego szukasz. Jeśli tylko bawisz się w oświecenie, skończ tę zabawę. Jeśli bawisz się w bogόw, nie baw się więcej. Jeśli zabawiasz się w mistrza, skończ z tym. Ponieważ nadszedł CZAS. Nie taki czas, jaki sobie wyobrażasz, ktόry wizualizujesz, ale potężna, bardziej dynamiczna ekspresja istnienia.

  Świat rozpada się, ludzie lamentują, twoi bracia i siostry umierają. Jeśli nie teraz, to kiedy? Jeśli nie ty, to kto? Zapytaj siebie: “Jakie masz przekonania?”. Wypowiadanie słόw, za ktόrymi nie ma akcji. Chowanie sie w komforcie, gdy świat kruszy się w podstawach dookoła ciebie. Czy możesz być jak Mistrz Jezus. Czy możesz być jak Kriszna, jak Gandi, jak Martin Luther King, jak Budda? Czy masz taką moc, czy tylko bawisz się w posiadanie mocy? Czy jesteś nieustraszony, czy bawisz sie w nieustraszoność? Czy jesteś skłonny porzucić wszystko? Czy wciąż się czegoś kurczowo trzymasz?

  Głos Prawdy jest w Tobie. Nie owijaj w bawełnę, nie osładzaj, mόw śmiało i nie staraj się nikogo udobruchać. Jeśli jesteś naprawdę tym, kim mόwisz, że jesteś, WTEDY MUSISZ TYM BYĆ. I jeśli zależy ci, tak bardzo jak mόwisz, to zacznij działać! A jeśli kochasz, tak mocno jak mόwisz, działaj. Żadna dbająca i kochająca osoba nie tkwi bezczynnie w takim stanie miłości. Podobnie żadna odważna i wspόłczująca istota nie siedzi cicho pośród przemocy i nienawiści!

  Żadne nowe iluzje nie będą ci ofiarowane, żaden welon nie zasłoni ci oczu. Byliście dziećmi i zachowywaliście się jak dzieci. Zniszczyliście świat i zabiliście swoje serca, ale możecie to zmienić. Macie moc, żeby to uczynić! Walcz, oślepiającym mieczem i czystością Ducha i Prawdy, aby przynieść Miłość i Radość wszystkim istotom. Natomiast tym, ktόrzy siedzą w komforcie sofy, powiedz: “NIE ODZYWAJ SIĘ DO MNIE!”. Ci, ktόrzy śpią pośrόd świadomości: “NIE ODZYWAJCIE SIĘ DO MNIE!”. Ci, ktόrzy mόwią o Prawdzie, ale odmawiają działania: “NIE ODZYWAJCIE SIĘ DO MNIE!”.
  BĄDŹ ZMIANĄ.
  Nie ZNISZCZENIE. Nie ŚMIERĆ. Nie STRACH. ALE ODWAGA, SIŁA, WSPÓŁCZUCIE, PRAWDA.
  Odważysz się? Czy znasz siebie? Czy będziesz niemy przez wieczność?
  OŚMIEL SIĘ I PRZEŁAM SIĘ!

 7. partyzant pisze:

  Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. pozdrawiam i wysyłam wiązkę pozytywnej energii

 8. Lawenda pisze:

  Mikołaju, w kontakcie przydałby się jeszcze numer konta do wpłacania dobrowolnych datków na funkcjonowanie tej strony 🙂

 9. petra pisze:

  Jeśli nie radio, proszę nie zaprzestawać pisania.Ma Pan jeszcze dużo do powiedzenia. Jest wiele tematów do poruszenia. Chociażby temat dzieci nowej ery ( mój syn jest autystykiem). Szkoda, że w ludziach jest tak mało tolerancji. A niepełnosprawność uczy naprawdę pokory i spojrzenia na świat innymi oczami. Lepszy świat to szansa też dla takich właśnie dzieciaków, Pozdrawiam i życzę dużo powodzenia

 10. OlO pisze:

  Dług Polski wynosi już 3 BILIONY zł !!!
  http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350

 11. Nie, nie rozbiło się o 600 żlotych bo mnóstwo osób chciało dac pieniądze – rozbiło się o EGO wielkości empire state building naszego właściciela, który zarządał 100.000 złotych za radio… Ale spoko – radio przecie zapewne będzie jakoś działać…. 🙂

 12. Planista pisze:

  Kurde, ja jednego nie kumam. Czy rzeczywiście wszystko się rozpadło przez 600zł ?? Nie wierzę, że nie da się tego zebrać! Nie można np. zrobić licznika na stronie pieniędzy których jeszcze brakuje i trzeba dozbierać tak, żeby ludzie mogli świadomie wspomagać Radio ??

 13. Hanna pisze:

  Serdecznie dziękuję Mikołaju! Twoja postawa pokazała nam,że możemy coś zrobić,że los nas samych i Planety jest w naszych rękach. Musimy się tylko odważyć !!!

 14. ronin pisze:

  nie sądzę ,aby tak się to zakończyło
  powodzenia

 15. Aga pisze:

  Dzieki Mikołaju za wszystko!!!!za ciekawe audycje , przemyslenia, za zaangażowanie i za to że Ci sie chciało. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam!

 16. Sabrina pisze:

  Super Mikołaju 🙂 Jesteś niesamowity 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s