Mama wyboru Hopi – wskazówki dla ludzkości na czas transformacji

Podczas jednej z moich audycji „Czas Przebudzenia” w Radiu BC cytowałem fragment książki Gregga Bradena „Czas Fraktalny – sekret roku 2012 i Ery Nowego Świata”. Jakiś już czas temu czytałem ją z wielkim zaciekawieniem, ale dopiero podczas audycji zwróciłem uwagę na jeden istotny element, który zdaje się łączyć z innymi…
Zanim przejdziemy do tego fragmentu książki przypomnę dwie osoby, które opisują jak zjawisko transformacji i fali 2012 będzie się objawiać tu na Ziemi. Michał Papierski z Fioletowego Płomienia zwrócił opisał to swoimi słowami, mówiąc, że w czasie transformacji podczas swego rodzaju „resetu” systemu w naszym polu elektromagnetycznym Ziemi część ludzi, których percepcja siebie została ograniczona jedynie do „klatki ciała” i materii straci niemal dosłownie swój umysł, gdyż ich programy na których operowali do tej pory zostaną wyłączone a oni nie będą w stanie zrozumieć co się dzieje. Podobnie opisuje to Joanna Rajska, która twierdzi, że podczas fali umysły o najniższym poziomie świadomości będą systematycznie odłączane – co już się dzieje zresztą według niej. Objawy? Utrata logicznego myślenia, agresja, coś w rodzaju demencji starczej, nieobliczalne zachowania – coś jak Zombie… Kulminacja ma nastąpić w marcu 2012, a w połowie tego roku ok. 70% ludzkości zostanie tym dotknięta niestety.
Zapamiętajcie te słowa i opisy, a teraz przejdźmy do fragmentu książki Gregga Bradena:
(Czytaj więcej)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Mama wyboru Hopi – wskazówki dla ludzkości na czas transformacji

 1. OlO pisze:

  może mają w swoich informacjach co tak naprawdę się stanie?
  Oni doskonałe mają pojęcie co tu będzie, teraz robią się tzw. pokrętne wiadomości i to z wzmożoną siłą aby namieszać ludziom w głowie.

 2. Zobaczymy, zobaczymy…. Apokalipsa może i nie, ale znak Hopi czerwona katchina – może być – skoro ma się rozpaść – jak kometa holmes w 2007 roku (dała wielkie niebieskie światło) to może tez być widoczna na ziemi jako np. czerwona… A skoro to wkrętka to po co już teraz władze to dezawuują zamiast trzymać w napięciu do samego końca…?

 3. OlO pisze:

  To, co się działo w sieci w ostatnich miesiącach w związku z kometą Elenin było nie tylko paranoją, ale też masowym WIRUSEM, wkrętem, na który dało się nabrać wielu skądinąd myślących ludzi. Elenin stała się symbolem apokalipsy, choć w zależności od strony internetowej, przybierała różne postaci, z planetą X vel Nibiru włącznie. Tymczasem najświeższe jej obserwacje wskazują na to, że nie doleci ona nawet w pobliże Ziemi, ale rozpadnie się w trakcie peryhelium – największego zbliżenia się do Słońca, a więc 11 września br.

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=947:kometa-elenin-totalna-paranoja&catid=44:swoje&Itemid=125

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s