„Niepokojąca hipoteza: kosmici zniszczą Ziemię” – kolejny akt w spektaklu straszenia obcymi

Oto kolejny element straszenia obcymi: 
„Kosmici będą mogli łatwiej odnaleźć Ziemię dzięki zachodzącym w jej atmosferze zmianom, spowodowanym zwiększeniem emisji gazów cieplarnianych i – widząc szybki rozwój naszej cywilizacji – mogą podjąć decyzję o jej zniszczeniu, by zlikwidować groźbę ekspansji – taką hipotezę przedstawiają w czasopismie „Acta Astronautica” naukowcy z Uniwersytetu w Pensylwanii w USA. O sprawie pisze serwis korrespondent.net.
Zdaniem badaczy, mieszkańcy pozaziemskich cywilizacji mogą dojść do wniosku, że ludzie chcą podbić „inne światy” w poszukiwaniu zasobów.
– Taki scenariusz jest mało prawdopodobny. Nie mówimy, że tak to będzie wyglądać. Jednak taka możliwość istnieje – mówi jeden z autorów analizy Jacob Haqq-Misra.
Jak mówi, „naukowcy na Ziemi również wykorzystują metodę analizy promieniowania w badaniach innych planet”. – Astronomowie mogą zanotować spektralne zmiany światła, pochodzącego od większych planet, leżących w odległości nie większej niż 200 lat świetlnych od Ziemi. (…) Jednak bardziej rozwinięte cywilizacje prawdopodobnie mogą „widzieć” znacznie dalej – tłumaczy.
Autorzy artykułu zaznaczają, że to tylko jeden ze scenariuszy możliwego kontaktu mieszkańców Ziemi z kosmitami. – Być może obcy okażą się całkiem pokojowymi istotami i nawet zechcą nam pomóc. Lecz może być i tak, że nie spodoba im się, jak dysponujemy naszymi zasobami i się rozgniewają – przekonuje Jacob Haqq-Misra.”
(Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/niepokojaca-hipoteza-kosmici-zniszcza-ziemie,1,4826445,wiadomosc.html)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „„Niepokojąca hipoteza: kosmici zniszczą Ziemię” – kolejny akt w spektaklu straszenia obcymi

 1. OlO pisze:

  Takie teksty to tylko na http://wielkarzeczpospolita.net/

 2. Eve pisze:

  ci ‚naukowcy’ pewnie nie robią tego celowo, wygląda że są po prostu ignorantami i pionkami systemu o zaprogramowanej, dziecinnej z punktu widzenia innych cywilizacji mentalności, ich umysły nie obejmują kwestii, których nie zostały wyuczone, typowe racjonalistyczne chłopki roztropki, którym w głowie nie postało, że kosmici już od dawna tu są, że asystowali nam od tysiącleci, że ten typ myślenia o rywalizacji jest bardzo prymitywny i ukierunkowany przez manipulację ludzkiej mentalności przez istoty tak samo prymitywne mentalnie.

 3. Holly R. pisze:

  Jak mówi, „naukowcy na Ziemi również wykorzystują metodę analizy promieniowania w badaniach innych planet”.Aha!i przekazują do centrali,np.”na Proxima Centauri odkryto złoża gazu łupkowego”.No i upieczone.Centralna agencja analizuje,jak tam na Proxima z prawami człowieka?czy jest opozycja?Prześladowana?Z teleskopu w Puerto Rico zaczyna nadawanie radio „Wolna Proxima Centauri”.Występuje przewodniczący Parlamentu Europejskiego pan Jerzy Buzek,dzieli się wspomnieniami o swojej drodze do wolności.W audycjach o ekonomii występuje Leszek Balcerowicz.W ramach pomocy międzyplanetarnej ONZ wysyła koce zarażone ptasią grypą,chorobą wściekłych krów i świńską cholerą.Proximocentaurończycy nie znają chorób i to powinno się tam dobrze przyjąć.Naukowcy z Pensylvania Universyti dokonują kolejnego,wstrząsającego odkrycia,Proximocentaurończycy posiadają broń masowej zagłady!!!Używają jej powszechnie,wszyscy,codziennie!-palą tytoń.Głos zabiera laureat Pokojowej Nagrody Nobla,przywódca wolnych narodów Ziemi,tej Ziemi!Domaga się rzucenia zgubnego nałogu.(europejska minister spraw zagranicznych, nie jest tak stanowcza w rządaniach,ogranicza się do wyznaczenia stref dla palaczy).Potwierdzają się związki PC-urian z Al -kaidą.Hugo Chavez zaprasza do siebie delegację innoplanetian.O zgrozo!!!na Białorusi ,przy polskiej granicy,vis a vis Kiejkut odbywaja się wspólne manewry pod kryptonimem „Zapad 2012″.Polski MSZ oświadcza”…nie oddamy ani guzika od munduru…”.itd.itd. Najlepsze pozdrowienia,to jest świetna strona Mikołaju!

 4. OlO pisze:

  Takie pieprzenie w matrixowych portalach u nie którym powoduje bardzo duży gniew. Nie może i nie stanie nic takiego aby coś zagroziło Ziemi i jej życiu. Bardzo dużo ludzi się budzi i to byłoby nie normalne, aby to zniszczyć. Jest na planecie pełno istot i przybywają wciąż nowe które służą życiu i pracują na pełnych obrotach. Absolutnie nie może być żadnego zniszczenia, będą wyjątki w tych miejscach gdzie ludzie i ich świadomość się nie obudzi, nastanie to co sobie wymyślą. Każdy ma swoją Ziemię i powinien o nią dbać w każdym zakresie, w każdej przestrzeni, w każdym wymiarze.

  Jesteśmy mieszkańcami Ziemi i uczymy się od siebie, od natury, od gwiazd i od obłoków na niebie. .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s