Kim jesteśmy i jaki jest cel naszego życia? – „Czas Przebudzenia” już w ten czwartek

W tym tygodniu oprócz garści codziennych alternatywnych informacji  ze świata i kwestii UFO oraz roku 2012 spróbujemy zbadać najważniejszy temat: sens naszej egzystencji tu na tym „ziemskim padole”.
Czym jest dusza, czym jest świadomość, dokąd zmierzamy po śmierci – po co to wszystko? Te pytania od setek lat zadawały sobie miliardy istot ludzkich tonących w lawinach domysłów i religijnych przesądów. Dziś wielu astralnych podróżników odkrywa przed nami prawdziwe zasady życia i mechanizmy rozwoju świadomości.
Oprócz tego ponownie będziemy rozmawiać z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim o genezie i interpretacji wizji.
Zapraszam na „Czas Przebudzenia” – jak zawsze w czwartek o 20.00
(Słuchaj tutaj)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Kim jesteśmy i jaki jest cel naszego życia? – „Czas Przebudzenia” już w ten czwartek

 1. ada pisze:

  Czemu nie.
  Temat jest bardzo ciekawy i daje do myślenia.
  To kolejny puzel w naszej wspólnej układance: Kim Jestem?
  Mikołaju jeśli go trochę „oszlifujesz” na pewno wyjdzie z tego artykuł.
  Pozdrawiam

 2. Eve pisze:

  nie zawracaj głowy swoim fanatycznym, religijnym bełkotem, ja się pytam ludzi światła a nie opanowanych przez niskie astralne byty nieszczęśników jak Ty, kiedy wreszcie pojmiesz jak bardzo Cie zmanipulowano?

 3. A może dam to w formie artykułu?

 4. neni 17 pisze:

  szanowny p. Mikolaju dzieki za rozmowy z p. jackowskim, to naprawde bardzo interesujace.
  Do nastepnego czwartku i pozdrawiam.

 5. ada pisze:

  Po przeczytaniu przekazów od Andromedan przekazanych przez Alexa Coliera
  zaczęłm się poważnie zastanawiać KIM JESTEŚMY i dlaczego tutaj w trzeciej gęstości?
  Andromedzi podają bardzo ciekawą teorię,którą według mnie potwierdza Michał Papierski.
  Cytuję:
  „Andromedzi twierdzą ,że nasz wszechświat, składający się ze wszystkiego co znamy i czego nie znamy, jest hologramem o wieku 21 bilionów lat.. Powiedzieli też, że wszystkie rzeczy pojawiające się w naszym wszechświecie pochodzą z czarnych dziur. Według nich, w pobliżu każdej galaktyki znajduje się czarna dziura, z której wszystko przedostaje się do naszej przestrzeni. Tak jak to opisują, wszechświat, ewoluował (kiedy Andromedanie mówią ewoluował; mają na myśli to, że wibracja wszechświata wciąż się doskonali). W procesie tej ewolucji, pewne energie nie chciały się rozwijać lub chciały się cofnąć w rozwoju ponieważ były pełne strachu przed przybraniem na wadze;. Te energie, które zawierały w sobie świadomość, uformowały worki;, które stawały się cięższe;. Kiedy wibracja wszechświata wzrastała (kolor i dźwięk), pakiety oporu pękły i eksplodowały. Ten scenariusz najwyraźniej zaczyna się powtarzać teraz w naszym wszechświecie, 21 bilionów lat po jego powstaniu.
  Wszystko w naszym wszechświecie, włączając w to nas, wyemanowało z czarnej dziury. Andromedanie mówią, że nie mamy wieku. Jesteśmy nieskończeni.

  Możecie to rozumieć tak jak zechcecie. Według Vissaseusa i Morenae, 23 marca 1994 pewna specyficzna wibracja koloru i dźwięku zaczęła emanować ze wszystkich czarnych dziur w znanym nam wszechświecie. Według ich nauki, która jest bardzo stara, coś takiego wydarzyło się po raz pierwszy. Ta energia i częstotliwość wytwarza projekcję holograficzną poprzez wszystkie poziomy wymiarowe, których według nich jest ich 11; 11 kreatywnych gęstości. Ta nowa projekcja holograficzna otrzymała 12 gęstość. Andromedanie powiedzieli, że ma ona tylko jedną częstotliwość ; taką, która nie niesie wewnętrznej dualności.
  Ta częstotliwość podciąga w górę wszystkie poziomy wymiarowe leżące poniżej. Andromedanie przekazali, że w grudniu 2013 trzecia gęstość, taka jaką teraz znamy, przestanie istnieć. Kiedy wszystko zostanie przesunięte, zapadnie się sama w sobie. Ci z 11 poziomu przejdą na 12. My przypuszczalnie przejdziemy do czwartej, a potem do piątej gęstości. Z punktu widzenia Andromedan, czwartą gęstością jest świadomość. Na tym poziomie wszystkie istoty stają się telepatyczne, każdy jest świadomy każdego, każdy wyczuwa każdego ; wszyscy są jednym umysłem, ale wciąż oddzielnymi osobami. Piąta gęstość jest tym, co uznalibyśmy z poziomu trzeciej gęstości za bycie światłem. Powiedzieli, bazując na swojej nauce, że to wszystko nas spotka nie później, niż do 2013 roku. Czy uważam, że mają rację? Dowiem się wtedy, kiedy i wy się dowiecie, ale jak dotąd Andromedanie jeszcze się nie pomylili.

  Zatem istnieją indywidualne świadomości, które pojawiły się w tej 12 gęstości świadomości holograficznej. Pojawiły się jako coś nigdy wcześniej nieznanego. Andromedanie nie wiedzą kim są te istoty, nawet nie potrafią ich opisać. Ale podobno te 12 wymiarowe istoty mają zdolność WIDZENIA poprzez wszystkie wymiary i dostrzegania wszystkiego co w nich się dzieje. To jest wszystko, co wiem na ten temat. Dlaczego tak się dzieje?

  Jest tak dlatego, że pewne istoty zaczynają przybierać na wadzer1; ponieważ przesunięcie częstotliwości rpodciąga wszytko w góręr1;. Te energie, które są regresywne rzaczynają się wkurzać;.

  Według Andromedan, każdy z nas na planecie Ziemi oraz na planetach 21 innych systemów gwiezdnych faktycznie należy do grupy istot, indywidualnych świadomości, które faktycznie ewoluowały biliony lat temu do 11 gęstości.

  Istoty te zaplanowały eksperyment. Postanowiły zejść w dół, do poziomu czasu, poeksperymentować z myślami, stwarzającymi materię fizyczną. Andromedanie mówią, że widocznie jakaś duża grupa zeszła w 3 gęstość i znalazła tam specyficzną rasę z bardzo szczególnym kodem genetycznym, wymagającym 22 różnych ras istot pozaziemskich. Całe życie na Ziemi zostało przyniesione tutaj

  Alfa Draconianie są gadzią rasą mistrzów inżynierii genetycznej, eksperymentujących z życiem ; które z ich punktu widzenia istnieje po prostu jako jeden z zasobów naturalnych. Alfa Draconianie obserwują organizmy żywe, które przedtem stworzyli lub zmanipulowali. Jak widać Alfa Draconianie stworzyli główną rasę, która najpierw została przeniesiona na Marsa, a potem na Ziemię. Główna rasa powstała poprzez manipulacje na innych 21 rasach, w rezultacie czego była modyfikowana 22 razy. Ta główna rasa stała się Homo Sapiens Sapiens r11; tym, kim obecnie jesteśmy na poziomie fizycznym. Pierwotnie mieliśmy 12 włókien DNA. Dziesięć włókien zostało usuniętych przez grupę z Oriona w celu kontroli i ograniczenia naszej rasy. Dlaczego mieliby chcieć nas ubezwłasnowolnić?

  Powodem tego, że grupa Oriona pragnęła to zrobić było to, że odkryli kim byliśmy na poziomie duchowym. Jeszcze raz, według Andromedan, my ludzie, jesteśmy częścią grupy energii, które oni znają jako Paa Taal. Powodem tego, że Andromedanie używają słowa Paa Taal (tak przy okazji, to jest termin Draconian) jest to, że Draconianie mają legendy o walkach z rasą która stworzyła ludzkie organizmy i miała filozofię przeciwstawną filozofii Draconian. Paa Taal tworzyli organizmy żywe mogące rozwijać się na swój własny sposób. Przeciwnie do nich, Draconianie tworzyli rasy mające pełnić rolę naturalnych zasobów, dla ich przyjemności. Zatem macie tutaj dwie różne filozofie.

  Grupa Oriona odkryła kim jesteśmy poprzez zaobserwowanie ekstremalnego zakresu naszych emocji. My naprawdę bardzo różnimy się od innych ras. Nawet Andromedanie nie rozumieją, jak możemy nienawidzić w jednej minucie, a 5 minut później być kochającymi i przytulać się.

  Ludzie mają zdolność do tworzenia bez użycia technologii

  Mamy taką zdolność, każdy z nas, (chociaż możemy o tym nie wiedzieć), na duchowym poziomie, do podróżowania w czasie, do tworzenia czegokolwiek tylko zechcemy, bez użycia technologii. Powodem tego, że to potrafimy jest to, kim jesteśmy oraz skrajności naszych emocji. Według Andromedan, istnieje męski aspekt nas samych, który tworzy myśli i żeński aspekt, tworzący rzeczy poprzez emocje i uczucia. Trzecia gęstość jest niewiarygodnie ciężka i wiele ras pozaziemskich nie lubi spędzać tu czasu. Najlepszym przykładem jaki mógłbym wam dać jeśli chodzi o opory gęstości, jest przesuwanie dłoni wewnątrz wanny wypełnionej galaretą. Tak właśnie trzecia gęstość jest widziana przez istoty spoza niej. Andromedanie mówią, że dowodem na to, jak bardzo ludzie wzbudzają respekt jest fakt, że możemy dosłownie tworzyć trzecią gęstość. To dzięki naszej intencji można tutaj stworzyć wszystko, z taką bezwładnością, jak jest to możliwe tylko w 3 gęstości. Andromedanie tego nie potrafią beż użycia technologii. Każdy z nas pomaga tworzyć ten świat, w którym żyjemy. Tworzymy to miejsce. A oni nie są w stanie zrozumieć jak moglibyśmy chcieć go zniszczyć.

  Alex Collier: Nie wiem za wiele o rasie Paa Taal, z wyjątkiem tego, że Andromedanie powiedzieli, że my jesteśmy Paa Taal, którzy cofnęli się z 11 gęstości aby pobawić się 3 gęstością, i ten ruch zaangażował 21 innych systemów gwiezdnych. Nasza własna galaktyka jest najwyraźniej blisko centrum naszego rświadomego wszechświatar1;, takiego jaki był. To właśnie dlatego wydaje się nam wszystkim, że rzostaliśmy wrzuceni do jednego workar1;. Najwyraźniej spadliśmy do konceptu czasu, przed 21 miliardami lat temu, kiedy 3 gęstość fizyczna jeszcze nie istniała.

  To właśnie Paa Taal stworzyli 3 gęstość w celu zagrania w tę grę. Nie mam pojęcia czyj to był pomysł, ale następnym razem możecie zrobić to beze mnie. To jest to, co mi powiedzieli, nie mam sposobu żeby to zweryfikować.

  Kiedy ten wszechświat trzeciej gęstości był dopiero co tworzony, byliśmy wtedy w 5 gęstości, po wyewoluowaniu do 11 gęstości. To oznacza, że mamy wewnątrz nas dostęp do tych wszystkich wymiarów. Powiedziano nam, że wszystko jest w jakiś sposób połączone. Cóż, jeśli ewoluowaliśmy z 5 gęstości do 11 i wtedy powróciliśmy w dół do trzeciej, wszystko co tutaj robimy wpływa na Całość, przez całą drogę w górę i w dół. Ale ponieważ ta rzeczywistość była naszym pomysłem i naszym dziełem, istoty nam przyjazne mają trudności, aby skutecznie nam pomóc r11; ponieważ stworzyliśmy idee angażujące wolną wolę i samo-ekspresję.
  Oni nie chcą tu przyjść i pogorszyć naszego problemu, ponieważ jeśli by to zrobili, skończyłoby się na tym, że wpłynęło by to też na nich, i wtedy to byłby także ich rproblemr1;. Zatem to właśnie dlatego tak wiele komunikuje się z ludźmi, ludzie stają się jednostkami przyjmującymi channelingi, i wszyscy przekazują nam tą samą podstawową wiadomość:

  „To jest wasz pomysł, a my pragniemy, żebyście się przebudzili!”;.

  http://andromeda2012.wordpress.com/publikacje/publikacje-w-jezyku-polskim/wyklad-1-the-global-et-connections-grudzien-1995/

  To co mówią Andromedzi jest bardzo ciekawe,fakt ,że trudno to zweryfikować,ale zobaczcie
  co można przeczytać na stonie Fioletowy Płomień:
  Cytuję:

  „O nie! Tak nie będzie zawsze!
  Część tych istot właśnie się budzi!
  Budzą się ukryte świetlne helisy ich boskiego kodu. Istoty te budzą się gwałtownie i patrzą na to co po przebudzeniu ujrzą z niedowierzaniem.

  Tymczasem nie dalej jak wczoraj odwiedził nasz dom jeden ze znanych nam rStrażników Kluczyr1;. Opowiadał o swoim wglądzie w przeszłość
  .
  Kiedy ziemski świat zapadał się w odizolowany, czasoprzestrzenny bąbel, a ziemskie życie było odcinane od swoich wielowymiarowych źródeł, wraz z grupą podobnych mu istot rzucił się w ten kurczący się bąbel. Wiedział, że robi to po to, aby kiedyś móc ten świat uratować. Natychmiast po dostaniu się w sferę ściśniętych wymiarów poczuł że się dusi i chciał się gwałtownie wydostać. Było już jednak za późno, bramy zostały zamknięte…
  Pora spojrzeć prawdzie w oczy:
  Kim naprawdę jesteśmy?
  Jesteśmy Mistrzami Stwórcami!
  To my stwarzamy wszechświaty!
  To my stworzyliśmy kiedyś również ten świat.

  Dlaczego dziś tego nie czujemy?
  Naprawdę trudno być sobą będąc wprasowanym w ciasną puszkę trójwymiarowego, śmiertelnego ciała.
  Proszę się sobie nie dziwić…
  Odcięcie wymiarów, podobnie jak odcięcie wyższych helis nie odbyło się na skutek laboratoryjnych mutacji. Takie rzeczy programuje się na poziomach znacznie wyższych niż fizyczny. To również nie na poziomie fizycznym nastąpi przywrócenie harmonii.
  Jest coś, czego nasi obecni prześladowcy panicznie się boją. Istoty, które nazwaliśmy demonami lub obcymi bogami są mistrzami iluzji. Potrafią w sposób mistrzowski manipulować rzeczywistością już istniejącą. Wiedzą jak zakrzywiać przestrzenie, stwarzać iluzje i bariery. Ich możliwości są jednak ograniczone. Żaden z nich jednak nie potrafi rzeczywistości tworzyć! ”

  http://www.fioletowyplomien.com/

  Ciekawe,wygląda na to ,że jeszcze wiele zaskakujących odkryć przed nami.
  Pozdrawiam

 6. No w sensie takim, że nie wiadomo, czy się zjawi:)

 7. Eve pisze:

  ja myślę, że już dosyć pana Jackowskiego, ja bym najchętniej posłuchała rozmowy z panem Michałem Papierskim i żeby opowiedział co nowego dzieje się z planem przebudzenia, żeby więcej opowiedział o tych statkach, które są gotowe do ewentualnej ewakuacji i czy nastąpi w końcu Ujawnienie?

 8. Zimny144k pisze:

  „ciężko z Panem Krzysztofem cokolwiek ustalić i mieć pewność…:)”
  Hahaha. Dobre! 😀

 9. Z panem Jackowskim jak słyszeliście – nigdy nic nie wiadomo, dlatego nie mogę niczego obiecać ani już więcej zapowiadać ponieważ ciężko z Panem Krzysztofem cokolwiek ustalić i mieć pewność…:)

 10. Michał Czyż pisze:

  A nie miał być czasem znów Pan Jackowski i geneza jasnowidzenia ??

  Pozdr.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s