„Błędne programy myślenia. Jak uwolnić umysł?”

Fragment mojej książki „Nowy Porządek Świata – wszystko rozgrywa się w naszych umysłach”
Umysł przeciętnego człowieka w dzisiejszych czasach tkwi w całkowitym odrętwieniu, jest zablokowany i uśpiony. Żeby stać się prawdziwie wolną istotą należy rozwijać swoją świadomość, a to z kolei wymaga odrzucenia automatycznych schematów myślenia zaimplementowanych w naszym umyśle, które nas ograniczają, podczas gdy nawet sobie tego nie uświadamiamy.
Warunkiem prawdziwej wolności jest otwarty umysł zbierający i analizujący wszelkie dostępne informacje samodzielnie bez programów filtrujących i odrzucających automatycznie to, co nie pasuje do jakiegoś „wgranego” wcześniej schematu. To właśnie te programy powodują to, że całe masy ludzkości żyją obecnie w swoistym więzieniu dla umysłu i dlatego są tak łatwo rządzone z ukrycia przez globalną elitę. Nazwałem je „błędnymi programami myślenia”.
Są to programy zaimplementowane w naszych umysłach przez konspiratorów, bądź wzmacniane przez nich, mające na celu ograniczenie naszego umysłu, ograniczenie wiedzy, świadomości i rozwoju duchowego, przez co ułatwiające manipulacje i kontrolę nad nami jako ludzkością. Programy te powodują, że na informacje pewnego typu reagujemy w sposób automatyczny, odruchowy – czyli zachowujemy się dokładnie tak jak nas do tego celowo „zaprogramowano”. Poniżej programy umysłu jakie wyodrębniłem w toku moich obserwacji i przemyśleń.
(Czytaj)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s