Za kometą Elenin poruszają się jakieś obiekty ?

W internecie pojawiło się interesujące wideo przedstawiające najnowsze obserwacje komety Elenin. Dawno wyśmiana teoria, że za tym ciałem niebieskim coś podąża nabiera nowego wymiaru.
Okazuje się, że faktycznie są obiekty o takiej samej lub zbliżonej prędkości i podążają wraz z kometą. Jeden z obiektów jest nieznacznie szybszy, co może przeczyć teorii o możliwym rozpadzie komety na fragmenty.
Poniższe animacje pochodzą ze witryny http://6888comete.free.fr/fr/imageC2010X1eleninfrance.htm i przedstawiają sytuację w obrębie kilku dni. Zachęcam do analizy i wyciągania własnych wniosków.
Zdjęcia z 2011-01-05
Od razu oczywiście odżyły teorie astronoma z Argentyny, Sergio Toscano, który twierdził, że w warkoczu komety Elenin przybywa flota UFO. Rewelacje pana Toscano zostały skwitowane w prasie, jako niezrozumienie idei prima aprilis, które to święto nie jest obchodzone w Argentynie a jest w Chinach i to na chińskich doniesieniach o rzekomym „ładunku” w warkoczu komety.
Teraz te teorie odżyją o ile nie pojawi się racjonalne wytłumaczenie zaobserwowanych obiektów.
(Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wideo/za-kometa-elenin-poruszaja-sie-jakies-obiekty)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Za kometą Elenin poruszają się jakieś obiekty ?

 1. Dla tych co twierdzą, że elektryczny model wszechświata i komet nie potwierdza, że coś może być na rzeczy…

 2. redmuluc pisze:

  Chodzi o te zdjęcia, robi się coraz ciekawiej, o ile sama kometa wg mnie znaczy tyle co nic to zdjęcia już są konkretem, warto prześledzić ten wątek. Choć sama idea lotu obiektów za kometą wydaje się bezsensowna.

  Tak zwany spóźniony „prima aprilis” 29 kwietnia…;-)

  Sergio Toscano, kierownik Centrum Badań Astronomicznych w prowincji AMEA w Argentynie, na konferencji 29 kwietnia, powiedział , że kometa zachowuje się tak jak by była sztucznym pozaziemskim ciałem. ”W warkoczu komety możemy zobaczyć coś , co naukowcy nazywają” gronem “albo „unią” kilku jednorodnych elementów tego obiektu – albo być może są to obce statki kosmiczne” – zacytował naukowiec zgodnie z opublikowanymi danymi z Chińskiej Narodowej Agencji Przestrzeni Kosmicznej, która ma obserwować komety, we współpracy z nowym kierownikiem programu kosmicznego NASA , biologiem Rosie Redfield’em. ”Ale kiedy NASA zrobiło obliczenia w celu zaprojektowania orbity komety Elenin , zdali sobie wtedy sprawę , że coś zrobili źle i wtedy pierwszą rzecz jaką zrobili było usunięcie tych danych z witryny internetowej.

 3. Sabrina pisze:

  Tu też jest coś na temat Elenin 😉
  http://krystal28.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s