Krzysztof Jackowski na żywo w Radiu BC 11 sierpnia!

Takiego gościa jeszcze nie mieliśmy na naszej antenie. W najbliższym czwartkowym programie „Czas Przebudzenia” o godz. 20.00 w Radiu Bez Cenzury porozmawiamy na żywo z najbardziej znanym polskim jasnowidzem – Krzysztofem Jackowskim.
Z naszym gościem porozmawiamy o tym, kiedy i w jaki sposób objawiły się jego niesamowite zdolności, jak odbiera się i odczuwa wizje przyszłości oraz jak to wpływa na jego codzienne życie. Nie omieszkamy oczywiście zapytać także Pana Jackowskiego o przyszłość Polski i Świata, a więc sprawy polityczne, wojenne, finansowe – a wszystko w kontekście roku 2012.
Krzysztof Jackowski (ur. 1 czerwca 1963 r.) zajmuje się jasnowidzeniem od ponad 20 lat. Pomagając policji z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych. Potwierdzają to liczne dokumenty.
Do tej pory Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.
Krzysztof Jackowski znany jest również z udziału w Eksperymencie Jasnowidz emitowanym w telewizji Polsat w 2001 roku, gdzie udowadniał swoje niezwykłe umiejętności, a także przybliżał swoje metody działań. Podczas programu realizowanego przez japońską telewizję, Krzysztof Jackowski brał udział w „pojedynku” jasnowidzów – został uznany przez Japończyków najlepszym jasnowidzem na świecie. Jasnowidz występował również w innych programach i audycjach. Stał się bohaterem licznych artykułów prasowych. Obecnie mieszka w Człuchowie i tam przyjmuje klientów.
Uwaga: zachęcam do uczestniczenia w dyskusji na naszym  radiowym czacie podczas audycji – będzie można zadać tam pytanie naszemu gościowi. Zachęcam też do umieszczania pytań w komentarzach pod tym artykułem – najciekawsze zostaną wykorzystane podczas wywiadu.
(Słuchaj tutaj)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Krzysztof Jackowski na żywo w Radiu BC 11 sierpnia!

 1. XY pisze:

  http://biznes.interia.pl/raport/euro_w_polsce/news/unia-europejska-zostanie-podzielona-na-dwie-czesci,1689741
  ue zaczyna się rozpadać – nowy potencjalny traktat ją rozmontuje na 2 części: kraje z euro i kraje bez euro
  P. Jackowski twierdził że jeszcze na to poczekamy a tu mamy już pierwszy DOBITNY zwiastun podziału UE na 2 części… na razie podział gospodarczy będzie a dalej polityczny – to tylko kwestia czasu

 2. Sabrina pisze:

  Oj, dziękuję Mikołaju 🙂

 3. Sabrina pisze:

  Mikołaju, a gdzie jest archiwum RBC. Kiedyś było, ale w ogóle go nie wiedzę…

 4. Już niebawem – śledźcie archiwum na radiobc.pl

 5. lodek pisze:

  Kiedy będzie można odsłuchać wywiadu ?

 6. markiz pisze:

  Ja mam parę pytań do Pana Krzysztofa:
  1. W co warto teraz inwestować ?
  2. Czy złoto pójdzie do góry i do jakiej kwoty?
  3. Czy frank zostanie w takiej cenie jak jest, pójdzie do góry czy spadnie?
  4. Czy Prawo Przyciągania działa i co Pan myśli na ten temat?
  5. Czy cała ekonomiczna sytuacja świata jest kreowana sztucznie po to by
  podsunąć ludziom nowy porządek świata jako lekarstwo na złą sytuacje gospodarki?
  6. Kiedy obecna sytuacja gospodarki się poprawi?
  7. Czy po roku 2012 obudzą się w ludziach jakieś paranormalne zdolności lub dojdzie do uaktywnienia
  lub rozwoju jakichś części DNA?
  8. Jeśli miała by być wojna z powodu złej sytuacji ekonomicznej świata to czy dotknie ona Polskę i
  gdzie ta wojna się zacznie (w jakim rejonie), co będzie punktem zapalnym ?
  9. Kiedy cały świat w końcu zmieni się na lepsze?

  Będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę, przede wszystkim dużo zdrowia. Dziękuję 🙂

 7. markiz pisze:

  Ja mam pytanie do Pana Krzysztofa odnośnie gospodarki. W co opłaca się teraz inwestować i czy złoto pójdzie do góry, do jakiej kwoty , czy frank pójdzie jeszcze też do góry,spadnie czy pozostanie w takiej cenie jak jest? Aha, jak Pan sądzi czy prawo przyciągania działa i co pan myśli na ten temat?

 8. Sven pisze:

  Chyba ten mój wczorajszy komentarz podziałał na Andrzeja Leppera jak zaproszenie. Jeszcze przed godziną 21 usłyszałem jego głos. Powiedział: „Zostałem zamordowany”. Po tych słowach komunikacja uległa zakłóceniu. Ja sam też nie byłem za bardzo gotowy na taki kontakt. Już mniej wyraźnie usłyszałem jeszcze tylko: „Dobra, przyjdę jutro”. Z przebiegu tego krótkiego telepatycznego kontaktu wnioskuję, że pan Lepper właściwie wciąż jest człowiekiem, tyle że pozbawionym ciała fizycznego. W zasadzie jego pojmowanie świata i sposób bycia nie uległy jakimś większym zmianom. Wciąż kręci się wśród ludzi i chyba nie myśli teraz o tym, by udać się w daleką podróż do świata duchowego.

  Żeby mógł się on komunikować z ludźmi posiadającymi cechy medium, potrzeba mu siły życiowej, czyli czegoś, co w różnych kulturach określa się jako mana, prana lub chi. Sam chyba nie nauczył się pozyskiwać tej energii. Obecnie może mu jej dostarczyć szczera modlitwa za niego, życzliwe myślenie o nim lub też intencjonalny przekaz takiej energii przez osobę o bardziej zaawansowanym rozwoju duchowym.

  Próbując zachować dystans do tego rodzaju kontaktów, zastanawiałem się, czy pan Lepper może teraz kłamać. Pewnie tak, ale dlaczego miałby to robić. Nie wykluczam też, że jakiś inny duch może się podszywać pod ducha Andrzeja Leppera. Jednak w czasie wczorajszego kontaktu doświadczyłem tak wielu charakterystycznych cech tembru głosu, sposobu mówienia i zachowania pana Leppera, że nie sądzę, by był to ktoś inny.

  Jestem pewien, że dzisiaj jeszcze niejedna osoba w swoim umyśle odbierze autentyczną wiadomość z zaświatów wprost od człowieka bez ciała fizycznego, którego znaliśmy jako przewodniczącego „Samoobrony”.

 9. Yarek pisze:

  Czy Pan Jackowski przewiduje jakieś POZYTYWNE wydarzenia dla Polski? ( nie wiem, może kultura, sztuka, albo sport) w najbliższym czasie.
  Pozdrawiam Yarek

 10. ada pisze:

  Czy wizja przyszłości (jakiegoś konkretnego zdarzenia) jaką widzi jasnowidz jest tylko prawdopodobieństem zdarzenia,które ma dużą możliwość zrealizować się w świecie fizycznym,
  czy wiedząc co może się wydarzyć możemy jednak wpłynąć na bieg wydarzeń , aby uniknąć zdarzenia z wizjii i zmienić je zupełnie.
  Czy p.Krzysztof ma jakieś doświadczenia na potwierdzenie tej tezy?

 11. daniel893_prisonerofmind pisze:

  5. Kiedy po raz pierwszy zaczął pan otrzymywać wizje jasnowidzenia, to w jaki sposób potrafił pan dostrzec wyjątkowość tejże jednej wyjątkowej myśli w głowie spośród setek tysięcy, które dzienne zaprzątają ludzki umysł. Czy jest pan w stanei opisać emocje towarzyszące panu podczas tych ułamków sekund.

 12. Sven pisze:

  Pan Jackowski już dwa lata temu mówił, że coraz silniej przeczuwa swoją śmierć. Opisywał nawet wizję, która pokazywała, w jaki sposób umrze. Według tej wizji w jakimś stopniu do jego śmierci przyczynią się lekarze, bo postawią złą diagnozę.

  Może pan Krzysztof zechciałby nam powiedzieć, czy wciąż przeczuwa bliskość swojej śmierci, a jeżeli tak, to co przede wszystkim chciałby zdążyć zrobić, zanim przeniesie się do innego wymiaru rzeczywistości. Czy będąc już tam, po drugiej stronie, czy sądzi, że wciąż będzie mógł ludziom żyjącym na ziemi pomagać odnajdywać zaginionych i zmarłych?

  Teraz pan Jackowski twierdzi, że Andrzej Lepper żyje. Chodzi po prostu o to, że nasz słynny jasnowidz nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że ludzie po swojej fizycznej śmierci wciąż żyją jako istoty duchowe i mają świadomość prawie taką samą jak w czasie życia na ziemi.

  Jasnowidz Krzysztof Jackowski o kontaktach ze zmarłymi – nagranie 4.04.2011

  Ja sam także nie mam wątpliwości, że życie trwa nadal, a sama śmierć cielesna stanowi tylko pewną zmianę warunków doświadczania życia. Zaobserwowałem też, że zaraz po pogrzebie, można niejednokrotnie telepatycznie odebrać słowa człowieka, który właśnie został pochowany. Przypuszczam, że i jutrzejszego dnia ktoś z nas usłyszy coś od Andrzeja Leppera. Może pomoże to wyjaśnić wątpliwości co do okoliczności jego śmierci.

  Ciekawe, czy i pan Jackowski odbierze jutro taką wiadomość albo wizję.

 13. daniel893_prisonerofmind pisze:

  3. Zbliża się rok 2012, rozglądając się dookoła nie myśli Pan, że właśnie nadszedł wyczekiwany chaos przed odrodzeniem, który jest nieunikniony, gdy pędzi się w odwrotnym kierunku, niż ten, który powinien wzbogacać nasz rozwój świadomości? Czy dla Pana rok 2012 nie powinien byc interpretowany jako zmiana naszej świadomości, jak określony cykl ewolucyjny, bez którego nie zdołalibyśmy osiągnąc znacznych postępów w rozwoju nas samych jak i technologicznym, ponieważ idąc śladami jedynie rozwoju technologicznego bez rozwoju duchowego skazani jesteśmy na samodestrukcję.

 14. daniel893 pisze:

  1. Czy nie wydaję się Panu, że obecne zawirowania gospodarcze, społeczne, geologiczne są wynikiem naszych wewnętrznych konfliktów pomiędzy światem duchowym a materialnym, przez co nasza duchowa natura, która powinna rozwijać się w kierunku harmonii z naszymi wyższymi wartościami, buntuje się dając nam w ten sposób znać byśmy zaczęli iść w stronę prawdziwego pojmowania tego kim jesteśmy, co tu robimy i że celem naszego życia jest wzbogacać się wewnętrznie a nie materialnie niosąc za tym korzyść dla wszystkich i wszystkiego co nas otacza?
  2. Czy wg Pana obecny ogólnoświatowy system, który obowiązuje w naszym codziennym życiu, jest tak naprawdę sprytnie zoorganizowaną machiną, która ma za zadanie trzymać nas w słynnym matrixie, np poprzez religie,politykę,pieniądz,wojny itp wgrywając nam w ten sposób świat iluzji postrzegania rzeczywistości i sensu tej gry zwanej życiem, przy czym ludzie nie zdając sobie z tego sprawy zostali zamienieni w więźniów własnego umysłu, w symboliczne bateryjki chodzące po Ziemi i ładując ten chory system, chodzą w kółko nie posuwając się do przodu, krocząc tym samym w odgórnie wydeptanych szlakach nie poznając przez sensu i znaczenia życia.

 15. Karmel pisze:

  Żeby się chłop nie załamał jak mu wypalicie o Galaktycznej Federacji. 😉

 16. Oczywiścei że tak! wystarczy że wejdziesz na strony radia – radiobc.pl – i wciśniesz „Słuchaj radia”

 17. suter pisze:

  Alexandra,
  Pisze ze Szwajcarii i chcialabym dowiedziec sie czy audycje mozna sluchac za granica i jezeli tak, na jakich falach ?
  Pozdrawiam

 18. Hanna pisze:

  Ja chciałam zapytać Pana Krzysztofa o jego zdanie na temat pochodzenia ludzkości.

 19. skyszaman pisze:

  witam, ja mam pytania z innej „parafii”
  1.Czy wierzy Pan w wędrówkę dusz czyli dusze wcielające sie w materialne ciała w celu doskonalenia duchowego na naszej ale też na innych planetach?
  2.Często widzę Pana jakby zamyślonego na zdjęciach – czy zastanawia się Pan nad myślami i obrazami pojawiającymi się w pańskiej głowie, które nie należą do Pana?

 20. Hipokrates pisze:

  Mikołaju, z tego co pamiętam Krzysztof Jackowski , zaraz po zamachu Smoleńskim, mówił, że zginie ktoś sławny w Polsce ” dziś prawopodobnie został zamordowany- takie mam subiektywne odczucie, Andru Lepper” – a po tym bedzie wojna Światowa. Czy ktoś to pamięta ?

 21. Shinuka pisze:

  Ciekawe czy pan Krzysztof Jackowski przewidział rzekome samobójstwo Andrzeja Leppera, może coś wie więcej na ten temat. W końcu pan Lepper podobno pana Jackowskiego często odwiedzał.

 22. ArO pisze:

  Głos nowego pokolenia
  Znużonym niedomówieniami i dezinformacją przedstawiam przejrzysty, relatywny opis rzeczywistości.Artykuł podzielony jest na pięć części, z których każdy znajdzie coś dla siebie.
  http://www.eioba.pl/a/36tf/glos-nowego-pokolenia

 23. fighter pisze:

  fantastycznie panie Mikołaju , najlepszy jasnowidz na świecie w radiu ” BC ” juz nie moge się doczekać…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s