Drugie dno zamachu w Norwegii – zbliża się koniec wolnego internetu!!!

Scenariusz jest prosty – wszystkich ludzi widzących i demaskujących nadużycia władzy lokalnej jak i światowej, kontestujących system i obnażających kłamstwa elit oskarżyć o „mowę nienawiści”, podżeganie do agresji i zakneblować usta, a może nawet zamknąć w więzieniu. Nadchodzi cenzura internetu. 
Przeczytajcie sobie poniższy tekst opisujący słowa naszego wspaniałego Ministra Radosława Sikorskiego odnośnie wydarzeń z Norwegii i ich konsekwencji:
Sikorski: w Polsce jest wielu Breivików
W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Anders Behring Breivik, który strzelał do rodaków, by obalić rząd, ponieważ uważa, że jest on pozbawiony prawnego i politycznego tytułu do rządzenia – powiedział szef polskiego MSZ Radosław Sikorski.
W Londynie minister Sikorski spotkał się z szefem brytyjskiego MSZ Williamem Hague’em w ramach regularnych konsultacji polsko-brytyjskich.
– W Polsce też mamy środowiska, które uważają, że demokratycznie wybrany prezydent czy rząd to zdrajcy, którzy naprawdę nie interesują Polską i Polakami. To są bardzo niebezpieczne emocje i ich podsycanie może prowadzić do takich nieobliczalnych skutków – przestrzegł na spotkaniu z dziennikarzami.
Sikorski zauważył, że z takimi poglądami stara się walczyć we własnym zakresie. Przypomniał swoje zawiadomienie o przestępstwie, które złożył w prokuraturze, dotyczące niektórych portali. – Mowa nienawiści w internecie, pisanie karygodnych bzdur, takich jak „Żydzi do gazu” czy innych tego typu treści nawołujących do przemocy w internecie, uzmysławiają na przykładzie norweskim, jak blisko może być od słów do czynów – zaznaczył.
– Internet to kloaka, w której różni frustraci wylewają swoją żółć. Zniesławiania, nawoływania do nienawiści, do przemocy nie są objęte immunitetem prawnym. Prawo obowiązuje w internecie tak samo jak gdzie indziej – dodał.
Według niego winni wpisów nadużywających wolności słowa muszą brać odpowiedzialność za to, co piszą, tak samo, jak właściciele mediów, którzy rozprowadzają ich wpisy. Sikorski uważa, że internet wymaga regulacji tak samo jak inne media.
Zamach w Norwegii skomplikował – jego zdaniem – wstępne rządowe prace nad projektem ustawy o usługach internetowych, ponieważ na nieprzejrzyste uregulowania prawne nałożył się dodatkowy element bezpieczeństwa publicznego.
Minister liczy, że sprawa, którą wytoczył portalom, umożliwi sądowi rozstrzygnięcie, która ustawa reguluje działalność forów internetowych: czy jest to ustawa o usługach internetowych (hostingu internetowym), czy też prawo prasowe.
Sikorski zapewnił, że w sprawie piątkowych ataków w Norwegii polskie służby od pierwszych chwil współpracują ze służbami innych państw.
– W sprawie zamachowca w Norwegii są niestety wątki polskie, zarówno ideologiczne – terrorysta z aprobatą wyrażał się o niektórych partiach politycznych w Polsce – jak też niestety również wątki logistyczne. Atak pokazuje, jak bardzo potrzebna jest paneuropejska współpraca wymiany danych o podejrzanych transakcjach – wskazał.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szokujace-slowa-Sikorskiego-w-Polsce-jest-wielu-Breivikow,wid,13635389,wiadomosc.html
Tak więc korzystajmy ile się da, drukujmy artykuły i materiały, zgrywajmy filmy, żeby można było za ich pomocą jeszcze chociaż trochę ludzi ostrzec i uświadomić co się dzieje.
To dziwne uczucie – tyle o tym mówiliśmy, zapowiadaliśmy, a to realizuje się na naszych oczach z precyzyjnością zegarmistrzowską. Żeby tylko ludzie na czas otworzyli oczy…
(Więcej alternatywnych informacji o zamachu w Norwegii, ukrywanych faktów i dowodów znajdziecie w na forum davidicke.pl w tym wątku tutaj.)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Drugie dno zamachu w Norwegii – zbliża się koniec wolnego internetu!!!

 1. stufka pisze:

  Lepiej zamiast płakać jak to politycy próbują cenzurować internet pokażcie im środkowy palec. politycy mają to do siebie, że nie nadążają i nie nadążą nad rozwojem technologii. Jest coś takiego jak sieć TOR i służy ona do używania internetu bez możliwości namierzenia użytkownika. Powstał również open sourceowy projekt namecoin, którego celem jest stworzenie zdecentralizowanej infrastruktury DNS. Projekt oparty jest na protokole p2p. Pogooglajcie i propagujcie. A i jest jeszcze waluta Bitcoin. Pierwszy cios wydany bezpośrednio w przyczynę wszystkich nieszczęść. Pieniądz.

 2. Neo pisze:

  czlowieku, ci ludzie mieli dosc niewoli, woleli lepiej zginąc niż dalej klękac przed szwabami, ja ich rozumiem, a Sikorski do tego jest od dyplomacji, i takie wypowiedzi to skandal, bo z dyplomacją nie mają nic wspolnego, szczególnie w dniu rocznicy

 3. Karmel pisze:

  No a nie były? Bezsensowna rzeź setek patriotów którą na dodatek się świętuje. Te powstania były tak sterowane jak te tłiterowe rewolucje, szkoda ludzi. Można prowadzić skuteczniejszą walkę.

 4. Neo pisze:

  Hanno, zeby tylko…

 5. Neo pisze:

  ten sie odezwal, dla ktorego polskie powstania to katastrofy narodowe, kaczynski wiedzial co robi wywalajac go na zbity pysk.

 6. Hanna pisze:

  czyżby autorem ” Orędzia satanisty” był papcio Benedykt ? 🙂

 7. hehe pisze:

  I o to chodziło,ja się tak zastanawiam czy ten gość z Norwegi nie jest podstawiony po to by mieć jawny pretekst do kontrolowania internetu.Pomyślcie” otwiera to wiele dróg do kontrolowania internetu na szeroką skalę.Podobny numer jak z WTC by się dobrać do Iraku,tyle że tu chodzi o internet

 8. ArO pisze:

  Homegrown Revolution – Ścieżka do Wolności
  Dwa krótkie filmiki przedstawiające pewną amerykańską rodzinę, która w proteście przeciwko genetycznie modyfikowanej i chemicznej żywności zalewającej rynek spożywczy zamieniła swój malutki miejski dom z kawałkiem trawnika w prawdziwą organiczną farmę produkującą rocznie prawie 3 tony zdrowego jedzenia. Państwo Dervaes w swojej posiadłości o powierzchni 20 na 40 metrów spożytkowali każdy centymetr kwadratowy ogrodu, zainwestowali też w ogniwa fotowoltaiczne i inne urządzenia zmniejszające zużycie energii, dzięki czemu niemal całkowicie uniezależnili się od świata zewnętrznego.

  „W naszym społeczeństwie samodzielna uprawa żywności stała się jednym z najbardziej radykalnych działań.
  Jest to jedyny skuteczny sposób na protest, który obali potęgi korporacyjne.
  Podczas pracy w harmonii z naturą, robimy rzecz najbardziej konieczną by zmienić świat…
  …zmieniamy samych siebie!”
  Cz. 1 http://youtu.be/JmwZEq6RL3Y
  Cz. 2 http://youtu.be/tZf9hjNNElI

 9. Sven pisze:

  28 lipca zamknięto znanego dziennikarza i blogera Bogdana Goczyńskiego. Policja aresztowała go, kiedy samochodem podjeżdżał do swojego domu w Nadarzynie pod Warszawą. Podobno skazano go na 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dużo więcej na ten temat na stronie Monitora Polskiego: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/29/zamknieto-znanego-dziennikarza-i-blogera-bogdana-goczynskiego/

  Jak się okazuje, Sikorski nie jest gołosłowny.

 10. ArO pisze:

  oni próbują zaorać pole plonów razem z chwastami i plewami, ciekawe czy mają już włączone narzędzia i czy mają pojęcie czym to grozi i dla nich?

 11. Sabrina pisze:

  No nie, nie pozwólmy na to. Trzeba się temu przeciwstawiać!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s