Czy coś dziwnego dzieje się z naszym Ksieżycem?

W internecie co jakiś czas napotykam na materiały mówiące o nietypowym położeniu i oświetleniu księżyca, co ma świadczyć albo o przebiegunowaniu, albo zmianie rotacji naszej planety. To pierwsze raczej odrzucam, ale czy faktycznie nie mamy do czynienia z jakimś zjawiskiem zmieniającym ruch obrotowy Ziemi? Jeśli tak, to co jest tego powodem?
Z góry zaznaczam, że nie jestem astronomem i nie znam się na tym kompletnie, aby to jakoś w miarę merytorycznie zweryfikować, choć filmy te robią wrażenie. Dlatego zwracam się z prośbą do Was: jeśli macie wiedzę w tej dziedzinie potwierdźcie lub zaprzeczcie tezom poniżej zawartym.
W poniższym filmie widnieje taki oto zapis:
Video które publikujemy dzisiaj ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Gdy kilka miesięcy odkryliśmy przekazy/channelingi ze Źródła Bytów byliśmy sami niedowiarkami w tym względzie. Staraliśmy trzymać się gdzieś pośrodku i rozważać każdą informację dotyczącą Transformacji Ziemi. Jednak intuicja podpowiadała nam, że zmiany o których była mowa w przekazach a które miały nastąpić są bardzo istotne. W przekazach mówiono zarówno o przesunięciu osi Ziemi jak i pozycji Ziemi w stosunku do pozycji Centralnego Słońca Galaktyki. W ten sposób miały być widoczne zmiany na samym nieboskłonie: zmiana układu konstelacji, położenia planet co niesie za sobą również konieczne, przyszłe zmiany w obliczeniach astronomicznych i astrologicznych.
Odkryliśmy jeszcze coś, co jest bardziej istotne niż te zmiany. Mistrzowie Wniebowzięci przekazują codziennie informacje o zmianach które zachodzą, ale przede wszystkim podają wskazówki które pomogą nam te zmiany zrozumieć, zaufać i zaakceptować fakt, że zachodzą one niezależnie od tego czy tego chce nasze EGO czy nie. Przekazują naszym Sercom drogowskazy JAK najlepiej przejść ten Czas który nastąpi. Nie szukamy potwierdzeń przekazów, aczkolwiek ten film jest może malutkim budzikiem w 3D dla tych którzy jeszcze śpią. Być może uda nam się ich wybudziś ze snu. Dla tych co wiedzą że nadchodzi 5D, Złoty Wiek, jest to informacja o dużym znaczeniu.
Przekazy Mistrzów Wniebowziętych znajdziecie tutaj:
http://wolnaplaneta.pl/terra/category/channeling/
PS: zauważyliśmy pewną prawidłowość, że przekazywane wydarzenia zawsze następują z pewnym opóźnieniem ze względu na nasz czas linearny.
(Więcej filmów o tym znajdziecie szukając na You Tube, poszperajcie)
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Czy coś dziwnego dzieje się z naszym Ksieżycem?

 1. Ola z Iłzy - zamek pisze:

  Sobota 3 listopada 2012 godz.21.00 Księżyc wysoko nad wschodnim widnokręgiem 30′.
  Niedziela 4 listopada 2012 godz.09.00 Księżyc wysoko nad zachodnim widnokręgiem 30′
  Obserwacja nocna wykazała przejście Księżyca niemal pionowo nad głową ok godz. 2.30
  Proszę o naukowe wyjaśnienie: Księżyc typowo powinien znajdować się po przeciwnej stronie globu co 12 godzin i mniej więcej w tym samym miejscu co 24 godz. + dobowe przesunięcie ok 1/29 kąta pełnego w kierunku wschodnim. TAK czy NIE?

 2. Karolina pisze:

  Potem księzyc robił sie stopniowo pomarańczowy i powoli tak jak by zachodzil . Potem byl bardzo czerwony i znikl . Naprawde nas to zastanawia co takiego powoduje aby ksiezyc wogole znikl.?!

 3. Karolina pisze:

  U nas na Mazurach w Giżycko to jest 100 km od Olsztyna zaobserwowaliśmy że ksieyc jest po drugiej stronie domu niz byl kiedys i nad nim jest gwiazda polarna nigdy takiego czegos nie bylo .? Prosimy was abyscie nam to wyjasnili dlaczego teraz znajduje sie w innym miejscu niz jest .?

 4. Przemo pisze:

  Wczoraj 26.02.2012 około godz.21 widzieliśmy wraz z małżonką księżyc obrócony brzuchem rogala do dołu. Oprócz tego dwie bardzo jasne gwiazdy, jedna nad księżycem, druga pod nim, przy czym ta druga bardzo szybko ( w ciągu 30 min. ) znikła za horyzontem.

 5. Marqus pisze:

  dzis znowu to samo księżyc jest oświetlony od dołu

  czym to jest spowodowane ???

 6. jacek pisze:

  14 stycznia 2012
  nietypowosc polega na :
  -zmianie oswietlenia ksiezyca .u nas zawsze byl obserwowalny oswietlony z boku -lewo ,prawo.
  teraz jest oswietlony od dolu-zmiana o ok 90 stopni. nie malo
  -sam ksiezyc jest obrocony wzgledem swego srodka o ok 90 stopni przeciwnie do ruchu wskazowek zegara.porownajcie mape z faktycznym wygladem

 7. Sabrina pisze:

  Zaobserwowałam dzisiaj nasz księżyc i muszę przyznać, że faktycznie jest nietypowy…

 8. Sabrina pisze:

  W którym rejonie świata zaobserwowano nietypowy księżyc? Bo ja obserwują go i podobnych „nietypowości” nie zauważyłam. U mnie księżyc jest taki jak od wieków, czyli normalny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s