Integrujmy się i organizujmy!

Kochani! Powiedzenie, że żyjemy w bardzo ciekawych czasach to w zasadzie banał, ale te ciekawe czasy wymagają od nas nie lada mądrości i spokoju, by wytrwać czas nadchodzącej burzy. Ta burza jest potrzebna ludzkości, by oczyścić świat ze złogów karmicznych, nierównowagi i dysharmonii w jaką wpadliśmy dawno temu. dlatego tym bardziej ważne, by w  tym okresie wszyscy ludzie świadomi trzymali się razem i integrowali.  
Uważam, że jest to niezmiernie ważne. A ponieważ Wiem z wielu maili i rozmów, że wielu ludzi czuje się samotnych z tą wiedzą (a jest to nie lada bagaż!) i czuje się wyizolowanych, postanowiłem wyjść z inicjatywą ułatwienia odnajdywania takich ludzi w Waszych okolicach. Na tej stronie po prawej stronie będzie stały odnośnik do tej strony ze zdjęciem jak wyżej, żebyście wpisywali tutaj w postaci komentarza Wasze dane kontaktowe, imiona bądź ksywy, wraz z jakimś kontaktem: telefonem, mailem, nr Skype, GG abyście mogli nawiązać ze sobą kontakt, spotkać się i organizować. Fajnie także, gdybyście – jeśli uda Wam się spotkac i coś razem zrobić – przysyłali relacje, zdjęcia z takich inicjatyw, byśmy w ten sposób pokazywali innym, co można zrobić.
Zachęcam również do organizowania wspólnych medytacji, szczególnie z intencjami dotyczącymi pokojowej transformacji Ziemi i przebudzenia ludzi. To także jest niezmiernie ważne!!!
Róbcie tyle ile można. Odnajdujcie się i integrujcie. Razem zawsze można zdziałać więcej i łatwiej przez to przejść.
Powodzenia!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Integrujmy się i organizujmy!

  1. Ettasian pisze:

    gg:2183373
    kacperasek@onet.eu
    kom.784746182

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s