„Będziecie mile zaskoczeni prędkością zmian” – ciekawy channeling o nadchodzących zmianach

Zawsze, gdy czyta się o transformacji Ziemi i nadchodzących wielkich zmianach zadaje się sobie i innym jedno fundamentalne pytanie: kiedy w końcu to nastąpi! Tyle już o tym czytaliśmy, tyle słuchaliśmy, ale nadal to wszystko nie objawia się przed naszymi oczami. I to pytanie jest jak najbardziej słuszne. Uważam, że w końcu przyjdzie czas weryfikacji wszystkiego i wystarczy cierpliwie poczekać nadal studiując temat. Poniżej kolejny ciekawy przekaz mówiący o sytuacji bieżącej i wizji na przyszłość.
Wspominaliśmy już o pewnych ograniczeniach w naszych działaniach dotyczących was.  Zawsze istniały, jak byście to określili “wyższe autorytety”, którymi dla nas są Istoty Światła nadzorujące cały Wszechświat.  Wiemy, że niektórzy z was zastanawiają  się dlaczego pozwala się tym należącym do ciemności ingerować w wasze życie.  Dzieje się tak, poniewaz dualność jest walką pomiędzy ciemnością i Światłem o panowanie na waszej planecie. Istnieją jednak granice, a jako przykład możemy odnieść się do dekretu Boskiego, według którego żadna siła militarna nie będzie mogła użyć broni atomowej albo rozpocząć Trzecią Wojnę Światową.
Ponadto, dzięki osiągnięciu wyższego poziomu świadomości uzyskaliście prawo do awansowania bez przeszkód w kierunku osiągnięcia Wzniesienia.  Dzięki Boskiemu dekretowi ustanowionemu bezpośrednio przez Boga waszego Wszechświata udało się uniknąć zniszczenia Ziemi przez Ciemnych. Mogli oni doprowadzić do wydarzeń, które w ostatnich czasach spowodowałyby całkowitą destrukcję, co więcej, nie była to jedyna okoliczność, w której groźba tego kalibru została udaremniona.
Widzicie Kochani, że walka nie jest jednostronna i balans przeważył się na stronę Światła.  Jest tylko sprawą czasu zanim Światło przetransformuje niskie energie i ta przemiana się dopełni wraz z nastaniem Wzniesienia.  W związku z tym nie potrzebujecie się zbytnio niepokoić z powodu pogłosek na temat katastrof albo przerażających wydarzeń.  Dostrzegamy wasze nieustające wysiłki w sprowadzaniu więcej Światła na planetę, co staje się waszą rękojmią bezpiecznej i pełnej sukcesu drogi do końca tego cyklu. Z pewnością nastąpią wydarzenia, które doprowadzą do zmian fizycznych oraz oczyszczania  się Matki Ziemi, które jednak w miarę możliwości będą przez nas minimalizowane.
Chcielibyśmy teraz być świadkami szybszego wzrostu świadomości, co przyspieszyłoby zaprowadzenie  pokoju na planecie.  Możecie to osiągnąć jeśli się skoncentrujecie jedynie na przyszłości i nie będziecie zużywać waszej energii na rozpatrywanie negatywnych sytuacji, które ostatecznie mogą nigdy nie nastąpić.  W rzeczywistości macie możliwość pozbawić  mocy tych należących do ciemności odpierając niskie energie, którymi oni się odżywiają. Często nadmieniamy, abyście zrozumieli, że strach jest tym, co oni pragną generować.  Uniemożliwicie im osiągnięcie tego celu będąc spokojni i skoncentrowani wewnętrznie, nie pozwalając, aby inni odebrali wam zdolność do bycia Jednością ze Wszystkim Tym Co Jest.  To jest waszym celem w waszej ewolucji i przygotowywaniu się do wspaniałego i cudownego życia w wyższych wymiarach.  Nikt nie może zrobić tego za was, więc dołóżcie starań do spełnienia tego zadania wiedząc, że otrzymujecie wielką pomoc.
Wielu z was będących już oświeconymi napotyka na trudności czując się osamotnieni w gronie rodzinnym i być może także między przyjaciółmi.  Z powodu waszych wierzeń możecie nawet być odrzucani przez tych, którzy powinni jednoczyć się z wam w miłości.  Jednak pozostajecie wierni wewnętrznej wiedzy, która pochodzi z serca.  Oczywiście, prowadząc takie samotne życie możecie tęsknić za kimś, z kim moglibyście podzielić się waszą wiedzą.  Zastanawialiście się, czy nie jest zbiegiem okoliczności, że znajdujecie się w takiej sytuacji?  Ponieważ pewnym jest, że waszym przeznaczeniem jest być katalizatorem dla tych, którzy akurat znajdują się w waszym otoczeniu.
Gdy  wkrótce nastąpi Ujawnienie będziecie potrzebni, gdyż ludzie zaczną się zastanawiać czy  mogą w to uwierzyć, szczególnie odnośnie niezaprzeczalnej obecności statków kosmicznych, co spowoduje zadawanie pytań na temat ich pasażerów.  Kiedy ostatecznie zostanie udowodniona łączność między tymi Istotami i  Ludzką Rasą, pojawi się wielu sceptyków, którzy w dalszym ciągu będą odrzucać tę koncepcję.  Pracownicy Światła i wiele innych osób o otwartym umyśle ujawnią się, aby udzielić odpowiedzi w sposób łagodny lecz zdecydowany.  Jest przed wami wiele pracy, jednak powinniście być zdolni znieść to wszystko z łatwością będąc dobrze przygotowani na taką okazję.
Zawsze podkreślaliśmy, że część ujawnienia będzie polegać na coraz częstszym pojawianiu się naszych statków na niebie oraz zwróceniu waszej uwagi przelatując nad ważniejszymi miastami.  Widzimy to jako sposób na zrelaksowanie umysłów ludzkich i to pozwoli wam oswoić się z naszymi statkami.  Byliśmy dotychczas bardzo ostrożni, aby nasze pokazywanie się nie było obezwładniające i aby nasze statki nie zostały potraktowane jako zagrożenie dla was.  Jednak ostatnio obserwujemy entuzjazm wśród wielu obserwujących, gdy wiele statków ukazuje się równocześnie.
Warunki na Ziemi pogarszają się na wielu poziomach i pomimo waszych własnych konkluzji na temat poważnych szkód  dokonanych w ekologii z powodu wyrębu lasów, ten stan nadal wzrasta.  Człowiek ignoruje potrzeby Przyrody oraz wielu gatunków, których przetrwanie  zależy od zdrowego środowiska. W konsekwencji tego Przyroda utraciła równowagę  i niektóre gatunki mogą zniknąć na zawsze.  Dlatego z pewnością wraz z naszym przybyciem będziemy mogli położyć kres tej tak niszczycielskiej akcji. Rozumiemy, że niektórzy musieli uciec się do niepożądanych praktyk z powodu trudnych warunków życia.  Te problemy zostaną  szybko rozwiązane,  gdyż obfitość wymaga, aby bogactwo świata było jednakowo rozdzielone na wszystkich.  Te plany są już przygotowane i zaawansowane w takim stopniu, że już zaczęto wprowadzać je w życie.
Rozumiemy powody waszych problemów i wiele z nich są wynikiem polityki Iluminatów.  Utrzymywanie was w stanie niezaspokojonych potrzeb życiowych daje im możliwość trzymania was pod kontrolą, lecz to się zmieni i wszystkie wasze potrzeby będą zaspokojone.  Życie będzie wolne od wszystkiego co powodowało nieszczęścia i nędzę w jakiej obecnie wielu się znajduje.  Wszystko postępuje według planu i gdy tylko uregulujemy te problemy, będziecie mile zaskoczeni prędkością zmian.  Mamy miliony statków do naszej dyspozycji, jak również kierujący nimi personel, więc żadne zadanie nie jest dla nas zbyt trudne.  Technologia naszego zaawansowanego sprzętu jest o wiele wyższa od każdej znanej przez was dotychczas, chociaż niektórzy z waszych naukowców mają już znakomite idee, jednak nie mogą jeszcze udowodnić, ze one są sprawdzone.
Jestem SaLuSa  z Syriusza i nasze przesłania będą się nasilać, ponieważ znajdujecie się bardzo blisko od wydarzeń, które automatycznie doprowadzą do Ujawnienia.  Oczekujemy z nadzieją  i pragniemy realizacji naszych pierwszych otwartych kontaktów z wami.
Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
SaLuSa
Przekazał Mike Quinsey, 27 czerwca, 2011
Przetłumaczyła z hiszpańskiego: Ludmiła
Edytowała według angielskiego: Krystal
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „„Będziecie mile zaskoczeni prędkością zmian” – ciekawy channeling o nadchodzących zmianach

 1. Marek pisze:

  Bardzo jestem zaskoczony prędkością tych zmian .Nie mogę się pozbierać. Co za bzdury .

 2. kopernikus pisze:

  Od kilku lat dzięki znanej egzorcystce/ nie mogę podać żadnych danych tej osoby/ zdobywam informacje z różnych dziedzin,najczęściej,elektronika ,chemia,budowa wszechświata i praw w nim obowiązujacych ,cywilizacjii itp. Nie wielu w to uwierzy. Nie odbywa się to na zasadzie chanelingu.Jest to rozmowa podobna do rozmowy osób siedzacych przy stole z tym że nie widzę ostoty która ze mną rozmawia chociaż często znajduje się obok.Moje zmysły nie odbierają jej fizycznie tylko,czasami wyczuwam wzrost wibracjii w pobliżu siebie.Dlatego potrzebny jest przekażnik w postaci tej pani.Największym problemem w tych rozmowach jest różnica poziomów wiedzy pomiędzy mną a tym który chce mi ją przekazać.Chociaż man sporą wiedzę w wielu dziedzinach często się dziwią,Nie wiesz? przecież to takie proste.Po tych kilku latach kontaktów zdałem sobie sprawę na jak niskim poziomie rozwoju jesteśmy,i kto za tym stoi żeby utrzymać ten status na Ziemi….Kilka dni temu zapytałem Federacji czemu nic nie robią żeby ratować Ziemię i dlaczego się oficjalnie nie pokazują ,odpowiedzieli mi że na Ziemi jest ich cała masa tylko my tego nie widzimy i nie zdajemy sobie z tego sprawy że próbują nam pomódz i obudzić.Nie chcieli dokładnie niczego powiedzeć /domyślam się o co chodzi/ .Powiedzieli tylko że jeszcze w tym roku coś ciekawego się wydarzy i żebym spokojnie i cierpliwie czekał a będę mile zaskoczony. Od kilku lat nie otrzymałem takiej odpowiedz.Zawsze były to wyczerpujące i ścisłe odpowiedzi. Nigdy nie mieli żadnych tajemnic tylko,czasami odpowiadali że mój umysł nie jest w stanie tego zrozumieć.Jestem zaskoczony ale mogę tylko czekać na wydarzenia które nastąpią..Pozdrawiam Kopernikus

 3. ArO pisze:

  A. Dugin :O Nowym Światowym Nieporządku

 4. Karmel pisze:

  Chyba to samo mówił 4 lata temu… 😉

 5. INSPEK pisze:

  Od 12:45 na temat artykułu. Zgadzam się z autorem 🙂

 6. INSPEK pisze:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s