Świat polityki i finansów się sypie na naszych oczach…

Grecja to dopiero początek. I mimo, iż żałośni politycy i przemądrzali finansiści starają się nam wmówić, że wszystko to jest normalne i będzie dobrze, a obecny system się sprawdza z małymi tylko problemami – wszystko to upadnie, bo musi. Stary świat odchodzi na naszych oczach.
Faktycznie, tak jak ktoś zauważył, że budynek Parlamentu Europejskiego jest jak wieża Babel – i ta wieża Babel zbudowana na kłamliwych i chorych fundamentach właśnie się wali. Nic tego nie zmieni. To jest właśnie objaw tej transformacji – stare wartości obecnego świata – jak polityka, finanse, religia – to wszystko się wali i będzie się walić. Do momentu zapalnego, aż nastąpi moment krytyczny. Jak ten czas będzie wyglądać możemy tylko spekulować, ale na pewno będzie spore zamieszanie, gdy to wszystko całkowicie tąpnie. Każdy z was ma zapewne swoje wyobrażenie, ale i tak życie zweryfikuje wszystko. 
Jak na razie upadek starego świata jest najbardziej widoczny na polu finansowym. Jednak nawet w Parlamencie Europejskim jak widać znajdują się głosy rozsądku w tej całej maskaradzie fałszu, głupoty i niekompetencji.
Miało to miejsce 28 czerwca 2011, gdy podczas Nadzwyczajnego posiedzenia Konferencji Przewodniczących zabrał głos poseł Nigel Farage, UKIP, współprzewodniczący z EFD w Parlamencie Europejskim (Europa Wolności i Demokracji). Prezydenci Rady Europejskiej debatowali nad wynikiem szczytu UE na spotkaniu liderów grup otwartym dla wszystkich posłów:
PS. Oczywiście porównania do wieży Babel są czysto symboliczne, nie nawiązujące wprost do religijnej wizji świata, od jakiej stronię mocno jak zapewne wiecie.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Świat polityki i finansów się sypie na naszych oczach…

  1. GośćGość pisze:

    Nigel Farage to człowiek, którego podziwami od dawna. Chyba nie muszę pisać dlaczego. Wystarczy obejrzeć pierwsze lepsze filmiku z jego wystąpieniami – jest ich multum.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s