OOBE-nauta o komecie Elenin i przepowiedni indian Hopi

Jak już zdążyliście zauważyć śledzę i rozpracowuję temat komety Elenin oraz przepowiedni Indian Hopi w kontekście transformacji i nadchodzącego Nowego Świata dość ostro. Zwróciłem się też do znajomego mi OOBE- nauty – Jonasza, o zapoznanie się z tematem i zbadanie  znaczenia dla Ziemi zbliżającej się do nas komety. Oto jego relacja:
Przeczytałem sobie Twoją wiadomość i przyznam że na początku miałem mizerne odczucia co do całej sprawy z kometą, jednak do czasu kiedy przeczytałem przepowiednie. Jeżeli została ona przetłumaczona na polski dosłownie, to znajduje w niej parę ciekawych rzeczy które skłoniły mnie do gromadzenia dalszych informacji.
Biorąc pod uwagę moją interpretację rzeczywistości, można doszukać się tutaj pewnych prawidłowości. Moją uwagę przykuły słowa :
*Niebieska Gwiazda – kolor niebieski odnosi się w energetyce do urzeczywistnienia, ekspresji w najczystszej formie. Niebieska gwiazda może symbolizować nadchodzące oczyszczenie, prowadzące do doskonałości. Myślę że każdy kto zagłębiał się w wiedzy na temat aur czy OOBE uzna moją interpretację za oczywistą. Mówi się o królestwie niebieskim, które z kolei ja interpretuje jako :
*Piąty świat – kolejne sformułowanie padające w przepowiedni, może odnosić się do piątego poziomu świata, piątej „gęstości” czy piątej częstotliwości, czyli miejsca w którym przebywają nasze wyższe jaźnie, doskonałe wersje nas samych. Częstotliwość energii z której ten poziom jest wytworzony, charakteryzuje się niebieskim kolorem. Manifestacja na tym poziomie jest natychmiastowa, o czymkolwiek się myśli, natychmiastowo staje to przed naszymi „oczami”. Kolejna teoria potwierdzająca to, że kometa jest symbolem dążenia do doskonałości.
*Dzień oczyszczenia – te słowa wydają się oczywiste, jednak pragnę podkreślić ich sens. Oczyszczenie nie oznacza końca świata,  tylko jego transformację. Zejdą z tego świata rzeczy, które nie będą „gotowe” „dopasowane” do transformacji. Uważam osobiście, że wzrost dynamiki energii całego świata jest naturalnym zjawiskiem, przewiduje że apogeum nastąpi 2012-2013 po czym w roku 2015 wrócimy do normy, wtedy skończy się „fala”.  Nie umiem chyba tego wytłumaczyć, ale po prostu słowo oczyszczenie bardzo pasuje do mojej interpretacji tego zjawiska, dlatego pragnę je tutaj podkreślić.
*Będzie alarmem dla nas mówiącym nam jak żyć i że nowy świat nadchodzi. – znam wiele istot które niosą nauki z 5 poziomu rzeczywistości tutaj, na ziemie, mówią nam jak żyć, aby osiągnąć doskonałość. Wiele się od nich nauczyłem i tutaj słowo alarm jest jak najbardziej adekwatne. Z „kolei nowy świat nadchodzi” wg mnie oznacza nieustanny proces dążenia istot żywych do doskonałości. Kometa ma więc być przypomnieniem, że istnieje siła, która prowadzi do doskonałości i że każdy tak naprawdę ją w sobie ma.
Pomyślisz, dlaczego czepiam się tej komety jako wiadomości dla wszystkich ludzi? Tak już zostałem nauczony, że świat daje znaki poprzez okoliczności i nie mówi słowami, ale wydarzeniami, obrazami. Prawda jest taka, że ze światem można się porozumiewać tu i teraz. Nie chce się w to zagłębiać, ma to związek z prawem przyciągania.
*Rozpalą w nas ogień. Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk i nie powrócimy do życia w pokoju.
—> nic dodać nic ująć, tak odczują transformacje osoby które nie są na nią gotowe. Dokładnie to samo wcześniej dowiadywałem się od przewodników czy nawet innych bytów. Myślę że to będzie główny czynnik powodujący zmiany na ziemi, który przyczyni się do szeregu zmian. Myślę że to są najważniejsze słowa, które powinni usłyszeć teraz ludzie. „pierwotne nauki” ja interpretuje jako wszystko to, co zostało zapisane na tablicy szmaragdowej a później ponownie w kybalionie (wiki – kybalion), to nauki prowadzące do szczęścia i oświecenia, esencja nauk piątego poziomu urzeczywistnienia.
*Czerwona Kachina, czerwone światło – w energetyce oznacza energię, którą można wiązać z bezpieczeństwem, zdrowiem, siłą, wytrzymałością, PRZETRWANIEM. Myśle że nastąpi swego rodzaju dobór naturalny i uważam że właśnie może temu towarzyszyć czerwona aura energetyczna.
          Kontakt z Kometą
Właśnie obudziłem się z OOBE dość wykończony. Udało się nawiązać kontakt z tą kruszyną a właściwie przelecieć równolegle obok niej. Wizja była nieczysta, byłem niedostrojony podczas procesu. Wytworzyłem wraz z 2 innymi bytami strumień na mentalnym, czwartym (o jeden wyżej od naszego) poziomie. Nie chciałem „lądować” zresztą miałbym z tym kłopoty bo w ciągu sekundy ta kometa pokonuje kilka swoich długości względem przestrzeni. W takich warunkach to niemożliwe. To tak jakbyś próbował uderzyć piórko unoszące się w powietrzu, gdzie piórko to twoje ciało astralne a pięść to kometa. Udało mi się objąć spory kawałek energetyki tego klocka, jednak nie całe jądro. Nie widziałem co się dzieje dookoła, skupiając uwagę na komecie. Przelot był bardzo krótki i mało udało mi się ustalić. Przelatywałem jakieś 40-80 km od skały, ale te dane są niepotwierdzone, to tylko szacowanie i to bardzo niedokładne. Towarzyszyła mi masa myślokształtów które zakłócały moją uwagę.
Energetyka komety jest niczym nie skażona, nie zawiera szczególnych śladów odciśniętych na elektrum (strukturze energetycznej), dlatego nie ma tam rozwiniętych form świadomości w jakiejkolwiek postaci. Jest bardzo słaba energetycznie, ziemia ma znacznie silniejsze oddziaływanie na ludzi, to świadczy o tym, że ma ona dość małą masę, prawdopodobnie dlatego struktura energetyczna jest taka „zwyczajna”. Może Ci się wydawać że całe zjawisko komety to coś niezwykłego i w sumie parę lat temu miałbyś rację, jednak przy obecnej, podwyższonej energetyce (fala) zjawisko nie wykazuje szczególnych cech. Za kometą, na ogonie zostanie skupiona uwaga wielu istot, w tym ludzi. Fizycznie nie ma tam nic specjalnego, jednak to co niewidoczne wydaje się znacznie bardziej interesujące. Kiedy ogląda się struktury energetyczne układu słonecznego można zauważyć pewne prawidłowości, ta kometa nie jest wyjątkiem. Jedna z „sieci” oplatających kometę rozciągała się wzdłuż mojego strumienia, prawdopodobnie prowadząc na ziemię. Być może ma to z wiązek z uwagą, jaką ludzie poświęcają temu zjawisku. Nie ma tam latających spodków jednak są obecne dziury, prowadzące prosto z 4 poziomu na 3. Czyli z wyższego, do naszego, obecnego. Na 4 poziomie, na którym tworzyłem strumień istnieją istoty które ludzie często nazywają właśnie obcymi, szarakami, reptilianami, są to istoty związane głęboko z naszą mentalnością a wszelkie porwania to można powiedzieć właśnie podróże astralne prowadzone przez te istoty, wtedy ludzie znajdują się w 4 gęstości, nie gotowi na to co ich tam czeka, niedostrojeni są narażeni na nieprzyjemne doświadczenia. Dziury które się tam znajdują to anomalie, podobne dziury znalazła Monika Rajska w Kalifornii, o której Ci mówiłem. Oddziaływania 4 i 5 poziomu świadczą o tym, że wszystko to z czym mamy doświadczenia pnie się jakby w górę, przeskakuje na wyższy poziom i ta kometa również jest związana z transformacją świadomości istot żywych na 3 (naszym) poziomie, bo znajdują się w jej przestrzeni takie właśnie anomalie. Mam nadzieje że zrozumiałeś trochę chociaż piszę tutaj tak fizycznie jak umiem..
 Jak widzisz poza oddziaływaniami 4 i 5 poziomu nie znalazłem dużo, gdyby nie moje blokady dowiedziałbym się więcej, nie ukrywam że jestem sam troche zawiedziony że nie udało się nic wygrzebać. Jednak postanowiłem skontaktować się z samymi „kosmitami” w tej sprawie :D. Nie cierpie jak ludzie nazywają ich obcymi, jednak to są te same istoty, które tworzą piktogramy na zborzu albo punkty świetlne śmigające po niebie, albo „orbs” które ludzie utożsamiają z duchami w domu. Te istoty to właśnie źródła tych zjawisk i zostali ochszczeni kosmitami, chociaż mało mają wspólnego z innymi fizycznymi planetami, wg mnie obce cywilizacje to cywilizacje duchowe, bez spodków 🙂 Zapytałem istotę o kometę, chciałem, aby odpowiedziała w same centrum mojego pytania, jednak ze względu na różnicę pomiędzy nami ukazała mi odpowiedź metaforycznie, wręczając mi, albo raczej wciskając w „głowę” rotę (kulke spakowanych informacji).
Otwierając rotę wyświetliła mi się projekcja wydarzenia, zobaczyłem atom, bardzo małe jądro w środku i kilka drobniutkich elektronów które jak chmurki krążyły po swoich orbitach. Potrafisz to sobie wyobrazić prawda? Jądro widziałem jako pomarańczową kulkę, a elektrony jako niebieskie punkty, były niewyobrażalnie małe do jądra, jak mucha do stadionu, ale dzięki postrzeganiu astralnemu byłem w stanie to dostrzec. Będąc w tym atomie czułem jego naturę, czułem oddziaływania. W pewnym momencie między elektronami pojawiła się mała, dziwna cząstka, jasna, biała. Powoli zbliżała się do jądra, a kiedy go dotknęła, rozbiła równowagę w całym atomie. Atom w ułamku sekundy przemienił się, zmieniła się natura energetyczna tego atomu, jądro stało się większe a w tym ułamku sekundy gdzieś obok zostało wyemitowane światło.  To była chwilka, błysk i został wprowadzony nowy porządek, stworzony został nowy atom.  Zupełnie jak to opowiadał mi nauczyciel na lekcji fizyki. Chyba neutron (teraz nie pamiętam czy neutron czy coś innego) uderza w jądro i dochodzi do rozpadu, tworzą się nowe atomy. Chwilę później kiedy dotarło do mnie co się stało jądro zaczęło świecić oślepiającym blaskiem, a elektrony zmieniły się w małe kulki.
Nagle zorientowałem się że cała sytuacja powtarza się na nowo, tylko że w innej scenerii – widziałem bowiem Układ Słoneczny. Tym razem słońce było jądrem, planety elektronami. I pojawiła się też kometa, okrążała słońce, co prawda nie rozbijała go, tak jak neutron jądro atomu, jednak prowadziła do zmian. Na poziomie fizycznym, te zmiany nie są widoczne w układzie słonecznym, ale na poziomie energetycznym zmiany są dokładnie takie same jak w jądrze podczas rozpadu. Kometa wpływa na nasz Układ Słoneczny, tak jak ten neutron rozbijający jądro, prowadzi do transformacji natury całej okolicy, zwiększając jej energetykę. Energetyka wzrosła gwałtownie w układzie słonecznym i chwile potem opadła, widać było „przenaturzenie” całego układu, odczuwało się zmiany w świadomości, w strukturze tej przestrzeni. Obserwowałem kometę, po czym doszło do kolejnej zmiany scenerii. Zamiast komety, wyświetlił mi się przed oczami plemnik, uderzający w komórkę jajową, po czym zobaczyłem krew i masę pulsujących, mikroskopijnych naczyń krwionośnych, zobaczyłem czerwoną sieć, która oplata komórki w ciele, dostarczając potrzebne substancje do komórek przez krew, po czym nagle nałożył mi się na to kolejny obraz, małe żyłki zamieniły się w ulice, komórki w domy i ujrzałem przed oczami miasto, pulsujące za dnia i w nocy ulice dostarczały ludzi do domów, jak substancje odżywcze do komórek, w całym tym pulsie, słyszałem bicie serca, skoncentrowany na tym wrażeniu zobaczyłem obracającą się ziemie, za każdym razem kiedy się okręciła dochodziło do uderzenia serca (odgłos bicia serca odpowiadający obrotom ziemi).

Być może dla Ciebie te informacje są niejasne, jednak dla mnie tworzą wielką całość. Świat przejawia się na różnych poziomach jednak zawsze działa na podobnych zasadach :
atom – układ słoneczny
miasto – organizm
puls – obroty ziemi
Istota starała mi się przekazać, że ta kometa jest na swoim miejscu teraz i że wszystko jest w idealnej harmonii, energia rośnie, świat się transformuje, a jednym z inicjatorów tych zmian jest właśnie ta kometa. I to jest przekaz, który otrzymałem od tzw. „kosmity”, – od istota, która  była właśnie na 4 poziomie i dużo energii kosztowało mnie to wszystko. Dane są jakie są, mam nadzieje że coś udało mi się Tobie przekazać.
Jonasz
Och – jasne stary – to jest cała kupa ważnych informacji! Wielkie dzięki za tak wspaniałe info. Jednym słowem przepowiednia Indian Hopi się sprawdza, a energetyczna zmiana na Ziemi będzie przebiegała pod wpływem także naszej kochanej Elenin.
Naprawdę wszystko zdaje się na to wskazywać. I tak zapewne będzie. Mimo tego, iż nie jestem w stanie do końca przewidzieć, jak wiele wyzwań w związku z tym nas czeka – i tak nie mogę się doczekać!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „OOBE-nauta o komecie Elenin i przepowiedni indian Hopi

 1. Tobiasz pisze:

  Charbela – wydaje mi się, że kontrola umysłu (czy to swojego czy wpływanie na innych, dobrymi lub negatywnymi intencjami) jest skutkiem, zrozumienia i zastosowania w praktyce praw hermetyzmu. Zawsze chodzi o kanał rzeczywistosci. A Mikołaj już dawno zajął się tym tematem (kontroli umysłu), zaczynając mówić głosno o NWO. Według mnie, to właśnie zagłębianie się w OOBE i postrzeganie wszechświata jako harmonijnej całości jest istotne. Tak jak napisałem, według mnie, kontrola umysłu jest skutkiem zrozumienia tego wszystkiego.
  Kontrola umysłu moze byc rozumiana jak wiele.. NWO, energetyczej budowy wszechswiata, NLP, OOBE. Poza tym, gdy przyswajamy sobie.. ze tak powiem.. informacje o negatywnej czestotliwosci, sami powoli wypełniamy swój kanał rzeczywistości tą sama negatywną częstotliwością.

  Bardzo fajną rzecz można zauważyć na blogu Mikołaja, gdy od dłuzszego czasu się go czyta regularnie.. na początku była walka z NWO, troche starch..ale zawsze motywacja ze musimy walczyc z elita.. a walczymy zawsze z jakims wrogiem. A gdy wroga nie ma? Może wróg jest tylko w naszym paradygmacie? Nwo rzeczywiscie istnieje.. jednak staja sie oni bez silni gdy człowiek sie przebudzi.. czyli zrozumie kim jest… ze jest bytem o nieskonczonej energi i sile.. i ze jedyne co go ogranicza to jego wlasna myśl. I prosze bardzo, nagle z tego punktu widzenia.. wróg przestaje istniec 😉 Był tylko w naszym paradygmacie.. Istnienie jest względne.
  Tak na marginesie.. do bardzo ciekwaych rzeczy można dojść kontemplując/medytujac nad symbolem ying i yang 😉

 2. alleksa pisze:

  Świetna strona i równie świetne ujęcie tak istotnej teraz tematyki.
  Relacja Jonasza jest wspaniała.
  Dziękuję!

 3. daniel893 pisze:

  Szósta przepowiednia Majów mówi, że w najbliższych latach pojawi się kometa, której trajektoria będzie zagrażać egzystencji samego człowieka. Majowie dostrzegali w kometach zwiastunów zmian, którzy przybywali by wprawić w ruch istniejącą równowagę, aby określone struktury przekształciły się, pozwalając tym samym na ewolucję świadomości zbiorowej. Wszystko ma swoje określone miejsce w każdej zachodzącej okoliczności, nawet te najbardziej niesprzyjające są doskonałe do zaistnienia poznania tajemnicy życia, dla rozwoju świadomości o istocie stworzenia. Dlatego człowiek ciągle miał do czynienia z sytuacjami nieoczekiwanymi, które powodowały cierpienie, co jest sposobem na skłonienie go do refleksji nad jego relacjami ze światem i z innymi ludźmi. I tak w ciągu wielu swoich istnień ludzkich dojdzie do poznania prawa Wszechświata – przyczyny stworzenia. Dla Majów Bóg jest obecnością życia, które przejawia się we wszystkich jego formach, a jego obecność jest nieskończona.

  Kometa, o której mówi szóste proroctwo została również zapowiedziana przez wiele religii i kultur. Na przykład w Piśmie Świętym w Księdze Objawienia pojawia się ona o imieniu Piołun. I jeśli kometa pojawi się, to możliwym jest, że jej orbita doprowadzi ją do zderzenia z Ziemią, lub też poprzez metody fizyczne albo psychologiczne zdołamy zmienić jej orbitę. Komety zawsze były nierozerwalną częścią Układu Słonecznego. Tysiące takich pozostałości okrąża, przecina, ociera się, cyklicznie przylatuje i odlatuje, a nawet zderza się z planetami, które zawsze spokojnie poruszają się po orbitach stałych wokół Słońca.

  Majowie zawsze badali i rejestrowali wydarzenia zachodzące na niebie. Celem ich ostrzeżenia było zapobiec niebezpieczeństwu grożącemu człowiekowi z powodu jego braku wiedzy o orbitach i czasach przelotów dużych pozostałości kosmicznych, których trajektorie przecinają się ze stałą trajektorią Ziemi. Wiedzieli, że dla współczesnego człowieka odkrycie tak dużej asteroidy – która mogłaby spowodować jego wyginięcie – z odpowiednim wyprzedzeniem, pozwalającym na zmianę jej kursu byłoby jednym z największych osiągnięć w historii ludzkości i kluczowym dla niej wydarzeniem, które zjednoczyłoby nas jako gatunek. W starożytności sfery niebieskie były domeną bogów. Nagłe pojawienie się nieznanego obiektu, który dominował w nocy był powodem do strachu i mistycznych doznań. Dlatego Majowie zbudowali obserwatoria służące do badania zjawisk „nadprzyrodzonych”. Chcieli zrozumieć nieprzewidywalne ruchy na niebie, zwłaszcza po ustaleniu przez nich pozycji planet i gwiazd. Nieuniknione zagrożenie, przed którym ostrzega nas szóste proroctwo zobowiązuje nas do podjęcia współpracy na poziomie międzynarodowym, w celu ustanowienia systemu dowodzenia i kontroli ponad poszczególnymi krajami oraz ze światową strukturą komunikacji, co byłoby jedynym sposobem, umożliwiającym wszystkim państwom pochylenie swoich suwerenności przed jedną tożsamością.

 4. pogromcaelit pisze:

  no nieźle, tylko czy faktycznie to prawda? Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Niestety…

 5. Charbela pisze:

  Mikołaj , wiem,ze są fascynujące te przepowienie, komety, magiczny 2012rok, ale myślę,że wcześniej
  czy póżniej zajmiesz się jednak tym problemem KONTROLI UMYSŁU. A,że jest to problem GLOBALNY
  poczytaj te linki :
  http://nowaatlantyda.com/2010/02/13/przesladowanie-elektroniczne/
  http://nowaatlantyda.com/2011/04/13/przesladowania-elektroniczne-2/

  http://www.globalnaswiadomosc.com/dlaczegomilczelismy.htm

  W Polsce są też osoby prześladowane w ten sposób , trzeba im jakoś pomóc. Przecież napisałeś
  w dziale „Czas Przebudzenia – o nas” takie znamienne słowa cytuję:
  (…)chcemy informować nasze społeczeństwo o wszystkim, co się dzieje na świecie, o tym co jest ukrywane, przemilczane, zakłamane: manipulowane,aby nas wszystkich trzymać w niewiedzy i ignorancji ,aby całkowicie kontrolować nasze życie, emocje.”
  Sam podjąłeś się takiej misji ….. dlatego ludzie pokładaja nadzieję ….

  Pozdrawiam

 6. ArO pisze:

  Ciekawe, to jest podobne do sesji na http://thelinked.pl/
  Fajnie było by robić takie relacje z podróży po za ciałem i wklejać je w postaci tekstowej albo plików dźwiękowych (mp3)

 7. didi pisze:

  Robisz kawał dobrej roboty:)

 8. Sabrina pisze:

  Mikołaju, ludzie są różni i nie wszystkim dogodzisz. Jeśli ktoś ma do Ciebie pretensje, to niech sam się zajmie podobną działalnością. Kto komu broni? Niestety, Polacy mają taką mentalność, sami nic nie zrobią, a na innych ganią. Na szczęście nie wszyscy 🙂 Trzymaj się, Mikołaju. Rób to co robisz, bo robisz to dobrze, a nawet bardzo dobrze 🙂

 9. Dzięki staram się:) Ale niektórzy strasznie na mnie narzekają – jak Irbis – że nudne tematy daję a unikam trudnych – zamiast tego powinienem pisać o kontroli umysłu. Jak widać zdania zawsze podzielone. Najgorsze jest jednak to, że oskarża się mnie o jakieś spiski! Och…

 10. Toshi00 pisze:

  Kolejny dobry artykuł. Już nie mogę się doczekać kolejnego. Pana strona jest niezwykle ciekawa 🙂

 11. ada pisze:

  Moje poszukiwania,dociekania zaczęły się właśnie od książek o OOBE.
  Po przeczytaniu trylogii Monroe i Bruca Moena zaciekawił mnie poruszony tam wątek
  WIELKICH ZMIAN NA ZIEMI.
  Wielkie dzięki dla Jonasza za informacje,które dają poczucie ,że wszystko dzieje się we właściwym miejscu i czasie:
  ” energia rośnie, świat się transformuje, a jednym z inicjatorów tych zmian jest właśnie ta kometa”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s