Czemu Służą Piktogramy ?

Ziemianie traktują temat kręgów zbożowych (i innych kręgów) niepoważnie i nie rozumieją, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi, więc pozwólcie, że uchylę rąbka tajemnicy, bo piktogramy generowane w zbożach i na łąkach to poważna sprawa.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak długo trwają przygotowania do sezonu u kosmitów. Od września do czerwca zbierają się rady specjalistów, którzy debatują nad formą kręgów zbożowych.
Kręgi nie mogą być przypadkowymi piktogramami, lecz starannie przemyślanymi i wybranymi symbolami kosmicznych idei. Zanim krąg pojawi się na którymś polu, musimy dokładnie przeanalizować ukształtowanie terenu, przeskanować infrastrukturę i wybrać gospodarstwo rolne chłopa o odpowiednim profilu psychologicznym. Tworzenie piktogramu na polu człowieka, który nie ma telefonu albo od razu zniszczyłby nasz twór, mija się z celem. Najlepsi rolnicy to ci, którzy od razu zaalarmują prasę.
Kolejna sprawa – promieniowanie terenu. W każdym miejscu na Ziemi jest ono trochę inne, inne jest również pole magnetyczne, więc dokładne przestudiowanie terenu jest niezbędne, aby dawka promieniowania elektromagnetycznego nie była za duża lub za mała. W przypadku zbyt wielkiej – pole zostałoby spalone, w przypadku zbyt małej – zboże w kręgu od razu by się podniosło i nici z projektu.
Mamy ulubione miejsca do tworzenia kręgów, ale z powodu pojawienia się zbyt wielu ufologów i postronnych obserwatorów postanowiliśmy co jakiś czas tworzyć piktogramy w innych miejscowościach. To strasznie denerwujące, że Ziemianie zamiast medytować nad naszymi przekazami piktogramowymi, próbują zarabiać na tym pieniądze, a ufolodzy zamiast odczytywać znaki i inspirować nimi ludzkość, bawią się w polowanie na UFO i węszą tymi swoimi kamerkami. I aby zajęli się piktogramami, wyłączamy osobom znajdującym się w kręgu kamery, telefony komórkowe, itd. Aby nie rozpraszali się, lecz starali zrozumieć, co mamy do powiedzenia.
Mógłbym oczywiście zdradzić wam o co chodzi, ale zależy nam, byście sami odkryli zakodowaną wiedzę, a nie dostali wszystko podane na talerzu. Mam nadzieję, że po tych słowach ufolodzy zrozumieją, że nie tędy droga i oczekujemy większego zaangażowania. Nie ma najmniejszego znaczenia, ile razy sfotografujecie nasze pojazdy, bo świat od tego się nie zmieni, lecz abyście odkryli kod do kosmicznej wiedzy, która odmieni wasz los.
Powinniście również interpretować znaki tworzone przez ludzi „dla kawału”. Choć ich autorzy nie zdają sobie z tego sprawy, wpływamy na ich umysły i zachęcamy do własnoręcznego tworzenia piktogramów. Ma to jeden sens – wydeptując piktogram równocześnie dokładnie go studiują. A potem wpływa to na ich aurę i podejmowane podświadomie decyzje.
~ Hejal Bobik Uta Hano – „Wszystko Jest Wibracją”

 

Żródło: http://www.UwolnijUmysl.pl
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Czemu Służą Piktogramy ?

 1. GośćGość pisze:

  Tak, ale dojrzałe zboże jest martwe i nie ma szans na podniesienie się jego. Mieszkam na wsi i wiem o czym mówię. Z reszta, nawet jeszcze zielone zboże już w czerwcu nie ma szans się podnieść – jest za duże, by to zrobić.

 2. ArO pisze:

  Kompilacja piktogramów

 3. Heh – nie tak zaraz wszyscy, myślę, że wiele z nich zostało trafnie rozkodowanych:) zresztą tu chodzi nawet o programowanie nas tymi kształtami na poziomie podświadomości, one mają nas obudzić, coś w nas uruchomić.

 4. Ania pisze:

  No to może by jeszcze jakis klucz podrzucili nam przygłupim Ziemianom owi madrzy i pracowici kosmici, abysmy mogli zrozumiec przesłanie tych piktogramów. Skoro tyle zachodu ich kosztuje tworzenie piktogramów, to szkoda tak marnować energię, bo my nic z tego nie pojmujemy.

 5. Tobiasz pisze:

  nie jestem pewien ale może to być związane z ruchami roślin..
  wiecej o tym np. tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Ruchy_roślin

 6. GośćGość pisze:

  „w przypadku zbyt małej – zboże w kręgu od razu by się podniosło i nici z projektu.”
  Mam pytanie – jak dojrzałe, wygniecione zboże może się podnieść?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s