Czy obecne wydarzenia, są przejawem zmian na Ziemi?

Arkturiane, Przekazała: Marilyn Raffaelle, 19 marzec, 2011
Przetłumaczyła: Marzena Nowak

Pozdrowienia moi drodzy,  powracamy, aby z wami porozmawiać  o wielu rzeczach, których doświadczacie i o tych, których będziecie wkrótce doświadczać.  Widzimy, że szybko poruszacie się w kierunku wyższych energii i z tego powodu będziecie obserwować o wiele więcej zmian na waszej drogiej planecie Ziemi. 
Jesteście świadkami energii przemian w waszych systemach finansowych; systemu , który jest pełen nierówności i fałszywych obietnic złożonych przez tych , którzy chcą abyście zmagali się w ciemności.  Widzimy jak zaczynacie wreszcie pojmować, że jest coś więcej niż życie w taki sposób w jaki zostaliście zmuszeni wierzyć.  Widzimy jak zaczynacie zdawać sobie sprawę, że wszyscy jesteście Jednością – jednym Życiem manifestującym się jako indywidualne życia; świadomością dokonującą koniecznych zmian na waszej planecie, aby wznieść siebie i ją samą ku nowej energii.  Widzimy jak budzicie się do idei prawdy; idei, które pozwalają szanować zarówno siebie jak i innych w sposób jaki nie był możliwy wcześniej na Ziemi.  To, co obserwujecie, ten chaos jest uwalnianiem starych i negatywnych energii.  Prosimy starajcie się nie wchodzić w tą energię strachu; to wszystko jest częścią tych, którzy to wybrali.
Bądźcie gotowi by przywitać waszych braci i siostry z wewnętrznej Ziemi i innych planet, albowiem oni oczekują na wasze powitanie i nie będą mogli wam pomóc dopóki nie zaakceptujecie ich jako prawdziwych i o to ich nie poprosicie.  Musicie zrozumieć, że ponieważ jesteście istotami wolnej woli,  nikt, nawet te wysoko rozwinięte istoty próbujące asystować ziemi nie mogą po prostu pojawić się i zmienić wasz świat ( to jest wasza robota) – nawet wtedy gdy wiedzą, co dokładnie jest jej potrzebne.  Ci z was, którzy wołają o pomoc, najpierw muszą zająć sami jakieś stanowisko.  To jest moment, który budzi was  do waszej własnej mocy, Kochani, budzi was do zdania sobie sprawy z tego, że skoro jesteście Boskością możecie też dostąpić prowadzenia z wnętrza własnej świadomości.  Nadszedł czas, aby zająć konkretne stanowisko w sprawie, która wiecie, że jest prawdą i wypowiadać się, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Widzimy wiele nadchodzących zmian w tym roku, ale zrozumcie, że wszystkie te zmiany to efekt  energii działających w danej chwili.  W związku z tym prognozy mogą często wydawać się błędne tylko dlatego, że energia zmieniła się od tego momentu, gdy taka prognoza została postawiona. Widzicie, tworzycie swój świat chwila po chwili.  Wy dokonujecie zmian, i to wy ludzie Ziemi jesteście tymi, którzy przybliżają Gaję do jej i waszego Wzniesienia. Wszystko przebiega zgodnie z planem, w rzeczywistości jeszcze szybciej niż wcześniej uważano, ponieważ wielu już się przebudziło i wielu zalewa świat światłem świadomości.
Wydarzenia z ostatnich miesięcy będą się nadal rozwijać, ponieważ tylko poprzez rozpuszczenie starych struktur energii można zbudować nowe.  Widzimy więcej doświadczeń ziemskiego chaosu   przez jakiś czas, ponieważ te wydarzenia wniosą potrzebne zmiany w jednostkach, grupach, kulturach,  strukturach sztywnych przekonań i Gai.  Gaja próbuje dostosować się w sposób, który umożliwia jej manifestowanie energii nowego wymiaru.  Próbuje ona wprowadzić te zmiany w możliwie najprostszy sposób, ale czasami po prostu nie ma innego sposobu, aby tego dokonać.  To, co wydaje się być chaosem jest zmianą.
Widzimy wasz świat świecący światłem transformacji, światłem odzwierciedlającym zmianę energii i światłem odzwierciedlającym prawdę.  To denerwuje tych, którzy utrzymują status quo, aby utrzymać was w ciemności, by tak rzec, ponieważ oni teraz tracą nad wami władzę.  Kiedy już przebudzicie się do własnej mocy, nie będzie już potrzeby zorganizowanych religii, kościołów, rządów i tzw. ekspertów mówiących wam co robić.  Propozycja ta często obraża tych, którzy machają swoimi flagami i krzyczą  z bezkrytycznym entuzjazmem „mój kraj, dobry czy zły”.  Jednakże świat nie może już dłużej grać w tę grę, bo teraz nadszedł czas na odebranie z powrotem swojej mocy.  Rząd  – tak, ale rząd dla ludzi i rządzony przez ludzi, a nie w stylu „dla nas poprzez waszą ciężką pracę”.  Kościoły – tak, ale kościoły, które uczą słuchać własnego wnętrza a nie głosić, że tylko ich przywódcy znają odpowiedzi, więc musicie za nimi podążać, a najlepiej przynosić im duże sumy pieniędzy.
Wiele tajnych spotkań ma miejsce w tych czasach odzwierciedlające element waszego świata, który ​​stara się utrzymać „domki z kart” w tym samym miejscu, albo poprzez swoją ignorancję albo egoistyczne zamiary.  Jednak to, z czego oni nie zdają sobie sprawy, to fakt, że energia, która utrzymuje wszystkie „domki z kart” na miejscu szybko ulatnia się i zmienia w nową i wyższą energię, co z kolei przejawia się w nowych i pozytywnych rozwiązaniach, które wspierają Boską indywidualność całego stworzenia.
Trzymajcie się mocno swoich kapeluszy, moi Drodzy, bo ostra jazda dopiero się zaczyna, ale zawsze wiedzcie, że wszystko przebiega zgodnie z planem Bożego oświecenia.  Nie bójcie się pozostawić za sobą wszystkich swoich starych pojęć i przekonań, jako że wszystko co prawdziwe, nigdy nie może zostać utracone.  To tylko to, co stare i nieprawdziwe kończy się.
Założyciele USA spisali konstytucję na wysokim poziomie świadomości.  Były to przebudzone istoty i były kierowane przez Światło.  Ta inspirowana Boskością konstytucja często była później wypaczana, by służyć żądzom tych, którzy chociaż inteligentni, nie byli tak oświeceni jak założyciele i manipulowali słowami i znaczeniami tak, by służyło to ich własnym interesom.  Jednak nie wszyscy liderzy są z tej energii.  Istnieją pewni mężowie stanu wśród polityków, których należy popierać i słuchać.  Oni też mają trudności ze znalezieniem odpowiedzi na wszystko, co obecnie  dzieje się w tych czasach.
Wasz prezydent (USA) jest rozwiniętą istotą, ale nie wolno mu przedstawiać jego światłych idei w tej chwili, ale będzie miał wkrótce taką możliwość.  Wysyłajcie mu Światło, moi Drodzy, bo jego sposób rozumienia i działania ma obecnie tak wiele przeszkód.
Właściwie jest to czas na radość, bo zaczynacie dostrzegać rozprzestrzeniającą się zmianę.  Trzymajcie się mocno prawdy pomimo wydarzeń na świecie i wiadomości w mediach.  Bądźcie otwarci na nowe urzeczywistnianie i powiedzcie swojej Wyższej Jaźni, że jesteście gotowi się Wznieść.  I trzymajcie się, moi Drodzy, ponieważ wszystko, co było wam drogie a jest w starej energii ulegnie zmianie.  Bez oporu, pozwalajcie, aby odeszło wszystko,  co jest skończone w waszym świecie, pozwalając odejść wszelkim konceptom opartym na dualności i separacji, abyście mogli unosić się na wiązce Światła i świadomości pełni radości i obfitości wszelkiego rodzaju.
Jesteście cali, kompletni, bezwarunkową miłością, teraz i zawsze, zawsze nią byliście i zawsze nią będziecie niezależnie od obecnej sytuacji lub od tego jak to pozornie wygląda.
Jesteśmy Grupą Arkturian
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Czy obecne wydarzenia, są przejawem zmian na Ziemi?

  1. Mirek pisze:

    Niestety, co do Obamy też mam spore wątpliwości…. Właśnie niedawno podpisał nowelizację konstytucji która w drastyczny sposób ogranicza wolność obywateli USA, nadając szereg bezprecedensowych uprawnień policji i służbom specjalnym o czym zwykli ludzie w USA nawet jeszcze nie wiedzą… (wczoraj o tym się dowiedziałem). No ale nie wiemy wszystkiego – może mylimy się co do niego… Pozdrawiam Mirek

  2. że Obama jest pozytywny wiele źródeł mówi = że ma odpalić w odpowiednim momencie i opowie się po naszej stronie. Ale ja też mam spore wątpliwości… Czas pokaże

  3. ppaL pisze:

    data jest taka , że raczej o Obamie . I tez mnie to zaskoczyło , bo dotąd czytałem o nim nie najlepsze opinie ..Czy to może być jakiś fake , a może ten channeling jest fałszywy i prowadzi do tego , aby oswoić się z elitami , którzy niby nas uratują ?

  4. Tobiasz pisze:

    „Wasz prezydent (USA) jest rozwiniętą istotą, ale nie wolno mu przedstawiać jego światłych idei w tej chwili, ale będzie miał wkrótce taką możliwość” – czy to mowa o Obamie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s