Czy NASA wie coś, czego my nie wiemy? Przygotowania do kryzysu

Na oficjalnej stronie NASA, administrator agencji, Charles F. Bolden wystąpił z bardzo dziwnym oświadczeniem. Dotyczy ono przygotowań do „niebezpieczeństwa” jakie może czekać członków „rodziny” NASA. Bolden powołuje się na niedawne ćwiczenia FEMA „Eagle Horizon”, podczas których dowiedział się o rzeczach, które dotyczą jego prywatnej osoby wraz z rodziną. Chodzi o zabezpieczenie się przed naschodzącym niebezpieczeństwem.
Bolden nie wyraził tego bezpośrednio, jednakże ton wypowiedzi wskazuje na to, że istnieje jakieś realne zagrożenie dla całego świata. „Jesteśmy jedyną agencją, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo ludzi nie tylko na Ziemi, ale także poza naszą planetą” (sic!) – stwierdził Bolden. Uważa on, że poziom przygotowań rodzin do niebezpieczeństwa nie jest wystarczający. Chodzi tu o całe stany, „czy to będzie Zachodnie Wybrzeże, Wschodnie Wybrzeże czy Wybrzeże Zatoki czy też Wielkie Jeziora – pomyślcie o naturalnych kataklizmach, które mogą się wydarzyć w waszej okolicy, pomyślcie o atakach terrorystycznych z zewnątrz, które mogą się wydarzyć tak jak to było 11 września, i przedyskutujcie w rodzinach o swojej pracy i o tym co należy zrobić by się przygotować do nieprzewidywalnego”. Dalej Bolden namawia do zabezpieczenia się w postaci zestawów bezpieczeństwa na wypadek huraganów i trzęsień ziemi, planów ewakuacji i miejsc spotkań z rodzinami i znajomymi gdy przestaną działać środki komunikacji i łączności. Apel do „rodzin NASA” ma na celu pewność, że jeśli coś się nagle wydarzy to pracownicy agencji będą spokojni, że rodziny były odpowiednio przygotowane.
Treść i ton wypowiedzi administratora NASA wskazuje na to, że ma on informacje o nadchodzącym niebezpieczeństwie, o którym nie może powiedzieć. Daje do zrozumienia, że dowiedział się o tym podczas ćwiczeń FEMA i że niebezpieczeństwo jest bardzo realne, czy też nawet nieuniknione. Daje też do zrozumienia, że niebezpieczeństwo może dotyczyć obszarów poza Ziemią! Czyżby chodziło o wybuch słoneczny, kometę czy zdalnie sterowanego asteroidę (sugestia z zamachem terrorystycznym)? Sprawa jest więc poważna – nie są to jakieś pogłoski – jest to oficjalne ostrzeżenie ze strony wysokiej rangi oficjela jednej z najważniejszych agencji Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo 10 czerwca, wśród pracowników NASA rozesłano wewnętrzny e-mail potwierdzający realność zagrożenia i przynaglający do szybkich przygotowań do nadchodzącego niebezpieczeństwa. jak się bronić przed atakiem zombie… … Warto też przytoczyć niedawne doniesienia innej amerykańskiej agencji – CDC (Centers for Disease Control and Prevention), która w maju b.r. ostrzegała atakami zombie! Chodzi o ludzi zarażonych wirusem / bakterią, którzy zachorują na tzw. „Ataxic Neurodegenerative Satiety Deficiency Syndrome” (może ktoś ze świata medycznego to przetłumaczy?) – chorobę atakującą układ nerwowy. Zastępca Chirurga Generalnego CDC, specjalista od bioterroryzmu, Ali Khan, na swoim blogu zalecał odpowiednie przygotowanie się i zabezpieczenie przed ewentualnymi ugryzieniami zombich. Takie ugryzienie oznaczałoby praktycznie śmierć. Być może był to chwyt psychologiczny, którego celem miało być zwrócenie uwagi na zagrożenie i skłonienie społeczeństwa do szybkich przygotowań – o jakich mówił też Bolden. Jeli to był chwyt, to okazał się skuteczny – blog Khana został zaatakowany taką ilością wejść, że się zawiesił.
NASA Family/Personal Preparedness
E-mail do wszystkich pracowników NASA
Rear Admiral Ali S. Khan, MD, MPH
CDC Advises on Zombie Apocalypse … and Other Emergencies CDC Warning On
Zombie Apocalypse — Really
http://monitorpolski.wordpress.com/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Czy NASA wie coś, czego my nie wiemy? Przygotowania do kryzysu

 1. Pitt pisze:

  akurat jestem kinomaniakiem i w ostatnim czasie jesteśmy dziwnym trafem zalewani wieloma mniej lub bardziej bzdetnymi produkcjami filmowymi o tematyce zombie…niektóre wręcz absurdalne…ale coś w tym jest;
  jest wiec duża szansa, że globalne zakażenie populacji ludzkiej załatwi kilka tematów za jednym zamachem…1 – zjednoczy ludzi w walce (co będzie idealnym pretekstem do wprowadzenia jednego globalnego rządu na świecie) 2 – wirus wyeliminuje sporą część populacji ludzkiej, co jest jednym z planów NWO i w końcu 3 – pomoże pozbyć się jak największej ilości niewygodnych świadomych ludzi (wymuszone zarażenia?)

 2. Tobiasz pisze:

  Aż się przypomina film „I Am Legend”.
  Wychodzi na to ze szykują nam się 2 rodzaje zombiaków.. tych odłaczonych od matrycy wszechświata i tych z EHEC. Ale z kolei musieli by umieścić tą bakterie w czymś co jedzą masy.. na całym świecie, jedna firma, jeden sklep, ta sama marka..
  Miejmy nadzieje, że telekomunikacja padnie po „ataku zmobiaków”.. bo ELENIN na pewno wpłynie na nasze satelity.

 3. Dorisel pisze:

  zaczyna to wygladać jak horror z kiepskiego filmu:)
  …szkoda tylko, ze może się zdarzyć w rzeczywistości , a aktorami będziemy wszyscy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s