Układ Słoneczny wleciał w międzygwiezdny obłok energii

NASA i Europejska Agencja Kosmiczna już od dwóch lat ostrzegają przed zjawiskami solarnymi, jakie mogą wystąpić pod koniec 2011 r. i przez 2012. Niewiele osób coś sobie z tego robi.Naukowcy zjawisko hiperaktywności słonecznej nazywają „burzą słoneczną, do której dochodzi raz w życiu, „ NASA ostrzega, że zabójcze rozbłyski słoneczne mogą uderzyć w Ziemię paraliżując infrastrukturę techniczną całej półkuli północnej i cofając wszystko z powrotem do poziomu z końca XIX wieku.
Również Rosja wyraziła zaniepokojenie zbliżającym się końcem cyklu. Wybitny astrofizyk, Aleksiej Dimitriew, twierdzi, że to, co się dzieje, jest gorsze, dużo gorsze niż to, co przyznały NASA i ESA. Nasz cały Układ Słoneczny wchodzi w ogromny, niebezpieczny, obłok energii.
To jest coś nieznanego. Jesteśmy wobec tego bezbronni. Nie posiadamy nawet odpowiednich możliwości obserwacji obszaru, w który wlatuje nasz układ gwiezdny. Jedyne możliwości wglądu w to, co się dzieje poza naszym sąsiedztwem pochodzą z sond Voyager i Pionier, ale technologia tych urządzeń pochodzi z przed ponad 30 lat i to ogranicza możliwość jej wykorzystania.
Naukowcy NASA dopiero 14 lipca 2010 r., odkryli, że nasz system przechodzi przez obłok energii. To bardzo pobudzony, naelektryzowany obłok gazu, jest niepokojący i zdaje się wpływać na nasze Słońce. W połączeniu z ziemskim osłabieniem i ruchem pola magnetycznego, świat staje się coraz bardziej bezbronny, w obliczu masowych rozbłysków słonecznych i intensywnego promieniowania.
NASA, ESA i National Academy of Science wydały bezprecedensowe ostrzeżenie przed burzą słoneczną w roku 2012. Ale to, co NASA ukrywa, według Dimitriewem to fakt, że Słońce i wszystko w naszym Układzie Słonecznym, pogrążyło się w nieznanej chmurze fotonów… to niebezpieczeństwo gdyż może wyzwolić gigantyczne rozbłyski słoneczne, anomalie magnetyczne, zmiany masy komet i destabilizację orbit niektórych planetoid.

Komentarz Globalblaster’a z forum davicicke.pl:
Myślę, ze powoli oswajają nas zagrożeniem kreując przy tym wizerunek godnych zaufania specjalistów. Nie mówią całej prawdy (z przyczyn ekonomicznych), choć jestem pewien, że sporo mimo wszystko o tym wiedzą. Wydaje mi się, że skala zagrożenia jest tak wielka, że nie ogarniają jej nawet niezrzeszeni z NASA teoretycy. Każdy kto choć trochę zagłębił się w rozumienie zjawisk zachodzących w gwiazdach rozumie, że energia jaka się tam wydziela jest po prostu poza skalą naszego współczesnego miernictwa, a wszelkie dotąd poznane metody badawcze nie obejmują tak wyjątkowych zjawisk jak przejście przez galaktyczny równik. Moim zdaniem wszelkie reakcje na słońcu są monitorowane również przez naszych kosmicznych braci (statki matki wokół słońca, które stabilizują siatki strukturalne), które mają również wpływ na przebieg tych zjawisk. Także wszyscy Ci, którzy tak jak ja z utęsknieniem czekają na przemiany na pewno się nie zawiodą, gdyż jednym z efektów fali będzie globalna świadomość katastroficznych przemian zachodzących na słońcu…
http://beforeitsnews.com/
http://zmianynaziemi.pl/
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Układ Słoneczny wleciał w międzygwiezdny obłok energii

 1. WILKOWICE BYSTRA pisze:

  Co ma być to będzie!
  Nic innego nam nie pozostało tylko dobrze się bawić i wykorzystać resztę czasu jaki nam pozostał w tym zjebanym świecie na wesoło.
  A co do NASA i reszty nie szczerych głąbów którzy tylko zajmują się matactwem to mam WYJEBANE.
  POZDRO DLA WSZYSTKICH

 2. Sabrina pisze:

  Pouczający przekaz. Dziękuję 🙂

 3. ArO pisze:

  (…)Transformacja stanowi proces zrozumienia i umiejętności przystosowania się do tego, by, przy waszej współpracy, okoliczności pokierowały wami oraz uaktywniły to, czym Już Jesteście i co macie zapisane w waszej Mapie Wewnętrznego Rozwoju. Zakorzeniły się w was wyobrażenia, że do zmiany i duchowego wzrastania niezbędny jest wielki wysiłek i skomplikowane metody. W rzeczywistości jest to znacznie prostsze niż myślicie. Wszystko jest kwestią waszej wiary w to, kim Jesteście, bo w zależności od tego będziecie myśleć i działać w określony sposób. Ważne jest, byście zrozumieli pojęcie Potęgi Woli, którą wszyscy posiadacie. Teraz nie używacie jej w sposób konstruktywny i harmonijny, co uzależnione jest od tego, za kogo się uważacie. Myślicie i działacie zgodnie z wiarą w to, kim jesteście. Wysiłek i spartańska samodyscyplina są bezowocne w kreowaniu prawdziwej przemiany wewnętrznej. Dlaczego? Świadomy Obserwator nie jest zsynchronizowany ze świadomym umysłem a to powoduje konflikt w Twórczej podświadomości rządzącej w rzeczywistości waszym istnieniem. (…)
  http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p97.htm

 4. Sabrina pisze:

  Ciekawy link.

 5. ada pisze:

  O pierścieniu światła od strony ezoterycznej:
  http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_pierscien_swiatla.html

 6. Sabrina pisze:

  Wiele wskazuje na to, że nas powoli oswajają z niebezpieczeństwem. I na pewno szykuję jakieś „rozwiązanie”, na które większość ludzi da się „złapać”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s