Wkrótce czeka nas globalny kataklizm. NASA doskonale o tym wie i ukrywa prawdę

Rychłe nadejście globalnej apokalipsy jest nieuniknione – alarmują czołowi naukowcy. Zdaniem przedstawicieli niektórych środowisk akademickich, w najbliższym czasie czeka nas fala katastrofalnych zjawisk, które zaprowadzą obecną cywilizację na skraj przepaści. Wg wstrząsających zapowiedzi, dorobek naukowy ostatnich dziesięcioleci zostanie zaprzepaszczony, a ludzkość – o ile ktoś przetrwa – zostanie cofnięta do punktu, w którym znajdowała się XIX w.
Za istną katastrofę, jaka może nas czekać w nadchodzącej przyszłości, odpowiedzialna ma być chmura tajemniczej, międzygwiezdnej energii. Z przecieków, które przedostały się do niszowych mediów wynika, że nie była ona wcześniej znana naukowcom. Z wielkiego zagrożenia rzekomo zdaje sobie sprawę NASA. Przedstawiciele amerykańskiej agencji, w obawie przed wywołaniem zbiorowej histerii na świecie, nie zabierają jednak na razie głosu – poinformował serwis unexplainable.net.

W sprawie potężnego, czyhającego na nas niebezpieczeństwa, stanowisko zajął rosyjski naukowiec dr Aleksiej Dmitriew z Rosyjskiej Akademii Nauk. Jego zdaniem, nieznana kosmiczna energia już teraz sieje spustoszenie w Układzie Słonecznym. Nękające naszą planetę kataklizmy; tajemnicze zjawiska, którym przypisuje się charakter paranormalny czy wreszcie coraz bardziej „niespokojne” Słońce – to wszystko jest efektem aktywności zagadkowego obłoku. Rosyjski ekspert na barki kosmicznego obiektu zrzucił odpowiedzialność m.in. za potężne huragany, które nawiedziły ostatnio Stany Zjednoczone; przypadki masowej zagłady zwierząt, których w tym roku specjaliści nie potrafią zliczyć; ocieplający się klimat; przemieszczające się bieguny czy wreszcie wybuchy słoneczne.

Badacz z Rosyjskiej Akademii Nauki uważa, że kulminacyjny punkt anomalii, które dają się we znaki mieszkańcom Ziemi już teraz i nękają cały Układ Słoneczny, będzie miał miejsce w chwili, kiedy wszystkie planety, jak i centralna gwiazda naszego Układu, znajdą się w strefie oddziaływania chmury.

Obserwatorzy, którzy śledzą rozmaite zjawiska zwiastujące potencjalny Armagedon oraz fascynują się końcem świata, zwracają uwagę, że obecne zapowiedzi naukowców zbiegają się w czasie z „przepowiedzianym” przez Majów schyłkiem, który ma nastąpić w 2012 r.

Pomimo tego, że znawcy tej cywilizacji sugerują, iż zapowiedziany przez Majów kolejny cykl w dziejach świata nadejdzie później (ze względu na błąd podczas procesu konwersji Długiej Rachuby), wiele osób wciąż wierzy w tragiczny przełom, który nastąpi właśnie 21 grudnia 2012 r.

Źródło: http://niewiarygodne.pl/
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s