Karta obcych przed nami…

Na całym świecie ilość obserwacji UFO oraz innych dziwnych zjawisk na naszym niebie wzrasta lawinowo. Czy to już przygotowania do zagrania „kartą obcych” przez NWO za pomocą Blue Beam-u, czy też faktycznie na Ziemi wzmaga się ruch przybyszów z kosmosu w związku z niedługim ich ujawnieniem się światu? A może jedno i drugie?
 W samym tylko maju ilość zarejestrowanych dziwnych obiektów na niebie jest niesamowita. Do tego dochodzą też doniesienia o dziwnych hałasach – grzmotach i wyładowaniach – których pochodzenie nie jest znane.
Czuję podskórnie, że moment zagrania kartą obcych jest bliski. Moje przeczucie łączy się także ze sprawą rzekomego, nagłego zabicia Osamy Bin Ladena. Dlaczego? Zastanawiałem się długi czas po co właściwie była ta cala akcja? Z jednej strony to oczywiście kilka punktów popularności dla Obamy i zwiększenie poparcia dla całej tej głupiej, fikcyjnej „walki z terroryzmem”. Ale nadal nurtowało mnie, czy to już wszystko? To jednak była ikona, wieczny wróg… Skoro się takiego usuwa, robi się miejsce dla czegoś nowego…. Nowego wroga!
Policzcie sobie ile w ostatnich 15 latach ( i dawniej) powstało filmów opowiadających o inwazji złych obcych na naszą piękną planetę? Ostatnio jest tego całe zatrzęsienie! Według mnie to celowe programowanie mas, że taka możliwość istnieje. Teraz wszystkim wydaje się, że to tylko fajne filmy, jednak jest to wgrywane już w masowy umysł a w odpowiednim momencie program zostanie przywołany i uruchomiony „Kurde – INWAZJA! Bójmy się! Trza walczyć o Ziemię z obcymi! Kto nas uratuje?! Kochane władze, zróbcie coś, ocalcie nas!!!”…
Wyobraźcie sobie taką oto scenę, że pewnego pięknego dnia Barracka Obama zapowiada historyczną konferencję prasową przed Białym Domem. Ogłasza tego dnia miliardom ludzi na całym świecie, że została potwierdzona obecność w okolicy Ziemi istot pozaziemskich, z których część przynajmniej stanowi zagrożenie dla ludzkości, gdyż mają wobec nas niecne zamiary.
Obama skruszony ujawni, że rząd USA wie już o obcych od kilkudziesięcioleci, jednak nie ujawniano tego, by nie wywoływać paniki, zresztą nie wiedzieli jeszcze wówczas o tym, jakie to zagrożenie. Okazało się jednak, ze wstrętni obcy potajemnie porywali ludzi, testowali na nich dziwne rzeczy, cały czas nas obserwowali, a nawet zdarzały się drobne starcia militarne tu i ówdzie. Rząd USA starał się rozeznać w sytuacji, zapobiec kryzysowi, nawiązać kontakt i negocjować pokojowo, jednak okazało się, że obcy nie mają zamiaru rozmawiać, że robili zwyczajną akcję wywiadowczą przed nadchodzącą inwazją, w celu zdobycia naszej planety.
Gdy już stały się jasne plany i zamiary naszych kosmicznych wrogów prezydent postanowił ujawnić światu całą prawdę, by zacząć wspólnie działać. Trzeba natychmiast powołać jeden światowy organ, który ma zająć się kryzysem – zaplanować, strategię działania, obronę itp…
A potem już pójdzie szybko – kontrola, inwigilacja, mikroczipy, zastraszanie – wszystko w pakiecie „wojny o naszą planetę”…
W rolę tych złych istot wcielą się Szaraki – najbardziej rozpowszechnione w naszej wyobraźni, nieczułe humanoidalne UFO-ki, które jak wiele wskazuje, są jedynie bezdusznymi robotami, lub wykonawcami czy biocybernetycznymi sondami gadoidów (wg. Channelingów – technologia nam nieznana – zdalnie sterowane przez gady) Kto wie, może potem pokażą się  w roli naszych zbawców, bogów, stwórców – reptiliańscy przyjaciele…?
 To tylko oczywiście hipotetyczny scenariusz, jaki obecnie wydaje się jedynie materiałem na niezły film science-fiction. Ale kto wie, kto wie…
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Karta obcych przed nami…

  1. Cały czas jesteśmy przyzwyczajani. Poza tym to nie jest widzimisie, że ok TERAZ ujawniamy, tylko oni są poniekąd zmuszeni do tego sytuacją

  2. Ksiaze pisze:

    mnostwo ludzi na tej planecie zyje jeszcze na poziomi ,,chama z bazaru,, a ty mowisz o przyzwyczajaniu mas do rzeczy kosmicznych.. jezeli cos takiego mialo by miec miejsce to napewno nie teraz,a za jakies 50 lat minimum..

  3. Sabrina pisze:

    Trudno powiedzieć, co Iluminatom chodzi po głowie. Ale tego scenariusza nie da się wykluczyć. Tym bardziej, że oni w kartach mają inwazję obcych itd.

  4. Karmel pisze:

    Ciekawie będzie, acz nie sądzę żeby ta cała Federacja o ile istnieje pozwoliła na psucie sobie opinii przez Illuminatów poprzez hologramy i szare kukły.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s