Niesamowity zlot w niesamowitych czasach

Harmonia Kosmosu to coroczne miejsce spotkań wolnych ludzi Nowego Świata. Wspaniała okolica, cudowna atmosfera i energia oraz wiele ciekawych wykładów i prezentacji z każdej dziedziny naszego życia widzianej z nowej perspektywy. Tam trzeba być!
Można by powiedzieć, że spotykają się tam ludzie Nowej Ery, ale to hasło z kolei zbyt wielu łączy z negatywnymi aspektami tzw. New Age’u, czyli jakichś sekciarskich organizacji. Choć faktycznie jakby się nad tym zastanowić i pominąć te ograniczające uprzedzenia i szufladki umysłu – tak, to miejsce dla ludzi Nowej Ery na naszej planecie.
Wszyscy jakoś tak intuicyjnie wyczuwają, że to będzie szczególna Harmonia Kosmosu. Coraz bliżej roku 2012, napięcie i oczekiwanie wyraźnie narasta, zaś czerwiec 2011 ma być wyjątkowy – zapowiada to wiele osób z różnych stron naszego ezoterycznego środowiska. Czy będzie to już odpalenie ostatniej prostej w całej tej batalii o naszą planetę i jej los?
Tego oczywiście nie wiem, choć wyczuwam to intuicyjnie. Wiem natomiast, że muszę tam być. Wy także bądźcie. Spotkajmy się tam razem, naładujmy akumulatory i budujmy nową świadomość, nową rzeczywistość.
Do zobaczenia!!!
(Szczegóły tutaj)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Niesamowity zlot w niesamowitych czasach

 1. Casey Woods pisze:

  Your points are really well formed and laid out. How would you more effectively communicate this idea to a group that have an opposing point of view? I will bookmark this website. I actually felt my brain grow when I browsed your page. Omg, you are blowing my mind. I am being serious! My reality is blown!

 2. Asynielpoas pisze:

  Ja jestem z bliskich okolic Krakowa i z checia wzielabym udzial w zlocie!

 3. Hatszepsut pisze:

  A ktoś z Krakowa lub okolic się wybiera? 😛

 4. Jan pisze:

  Jesli ktos nie moze byc fizycznie , trzeba laczyc sie duchowo . To polaczenie winno bac s t a l y m – jest konieczne celem realizacji i osiagniuciu celu ….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s