Elenin, Nibiru, Planeta X – co zbliża się ku Ziemi…?

Pojawia się coraz więcej publikacji na temat możliwego zagrożenia jakie niesie z sobą niedawno odkryta kometa Elenin. Nie można mieć wątpliwości, że wiele z nich są to albo nierzetelne spekulacje lub też czysta dezinformacja mająca na celu odwrócenie uwagi od ważniejszych spraw.
Sądzę jednak, że tematu nie można zignorować, że warto zbierać informacje na temat jej trajektorii, gdyż w najlepszym przypadku będziemy mieć na niebie niezwykły spektakl. W najgorszym – o rok wcześniej może się spełnić „przepowiednia” Majów z urwanym kalendarzem…
Na konspiracyjnej stronie www.abovetopsecret.org (http://www.abovetopsecret.com/forum/thread661855/pg1) podpisujący się pseudonimem Red Cloak podał ciekawe dane:
Kometa osiągnie peryhelium 9.11.11 czyli 11 września 2011 roku. 10 rocznica zamachu na WTC, plus te dwie 11-tki…
* Niezwykła nazwa komety. Pierwsze trzy litery nazwy ELE to skrót Extinction Level Event (wydarzenie o poziomie zagrożenia wymarciem, wyginięciem).
* Ogon komety minie Ziemię 11.11.11 – bardzo dziwna zbieżność dat czy fantazja „badaczy”? 11:11 jest ponoć ulubioną przez Illuminattów kombinacją liczb…
* Autor nawiązuje też do okultystycznych przesłanek, że prawdziwą datą narodzin Jezusa Chrystusa jest 11 września.
Obrazek
rzekoma trajektoria komety Elenin we wrześniu 2011
Powyższe dane nie znajdują jednak potwierdzenia w oficjalnych danych. Ciekawa jest natomiast nazwa komety. Na stronie http://articlesofinterest-kelley.blogsp … level.html przypomniano, że w filmie „The Deep Impact” z 1998 roku kometa miała podobną nazwę Ellie, w której był ukryty skrót ELE co oznaczało własnie Extinction Level Event. W filmie przedstawiono przygotowania do zniszczenia 7-milowej komety, która zagrażała zniszczeniem życia na Ziemi. Ciekawe jest to, że na skutek zagrożenia kometą ogłoszono na świecie ogólny stan wyjątkowy, a rządy przeniosły się do podziemnych schronów. W USA oprócz elit miejsce w schronach zostało zarezerwowane dla 200,000 naukowców oraz 800,000 wybranych w drodze loterii Amerykanów. Film kończy się szczęśliwie, udało się bowiem zniszczyć bombą termonuklearną większą część komety, mniejsza jednak uderza w ocean i powoduje potężną falę tsunami, która niszczy życie na sporym obszarze. Zaraz po „The Deep Impact” powstał równie kasowy film Armageddon, który dotyczył również zagłady ludzkości.
Mając wyobrażenie o symbolach Illuminatti i ich etyce, w której ważnym elementem jest zapowiadanie mających nastąpić wydarzeń, należałoby się zastanowić czy „kometa” nie stanowi realnego zagrożenia.
Może tu zajść kilka scenariuszy:
* mamy realne zagrożenie, a rządy do końca będą je minimalizować by uniknąć paniki i ocalić „swoich”
* wykorzystane będzie zjawisko astronomiczne do wprowadzenia „rządu światowego” i ogólnoplanetarnego zamordyzmu pod egidą satanistycznych Illuminattów. Lometa może być też tworem sztucznym, wytworzonym np. za pomocą technologii holograficznej.
* kometa stanowi odwrócenie uwagi od innych zjawisk czy wydarzeń (przelot wielkiej planety Nibiru, ogólnoświatowy krach finansowy, który spowoduje śmierć głodową wielu miliardów ludzi)
(…) W dalszym ciągu maila rzekomy naukowiec podaje ważną informacje na temat lokalizacji Planety X – jest ona widoczna na południowym Zachodzie oraz z Zachodniego Wybrzeża USA. Rząd usuwa z internetu wszelkie informacje na jej temat – zdjęcia, artykuły, nagrania wideo. D23K9 to oficjalna nazwa Planety X przyjęta przez rządy państw. Stwierdzono, że na tej planecie istnieje życie, choć nie takie jakie znamy z Ziemi. Są na niej istoty rozumne, z którymi rząd (-y) nawiązały już kontakt. Naukowiec dołączył do maila zdjęcie obiektu, które zostało wykonane z Zachodniego Wybrzeża USA. Przejęty swoją rolą Von Helton komentuje, że „zazwyczaj obiekt znajduje się po prawej stronie Słońca”. Dodaje, że aktywność sejsmiczna, która od jakiegoś czasu narasta może być wynikiem obecności dużego ciała niebieskiego w naszym Układzie.
Nastepna część artykułu:
Elenin to fikcja, Nibiru jest problemem:
Próby potwierdzenia istnienia komety Elenin na razie spaliły na panewce. Autor artykułu na stronie www.humansarefree.com posuwa się nawet do twierdzenia, że „ujawnienie” komety jest przykrywką do faktycznego zagrożenia ze strony Brązowego Karła (Brown Dwarf) i krążących wokół niego księżyców. Na poniższym filmiku pokazano symulację trajektorii Elenin, której perychelium w stosunku do Ziemi wynosi 0.42 jednostki astronomicznej (44.73 milionów mil), a to ma nastąpić 11 września 2011 roku (z trajektorii, do której link podaję poniżej wynika, że będzie to jednak 27-29 września, nie wiem skąd więc ta data). Będzie to dokładnie 10 lat od zamachu na World Trade Center. Jej rzekoma trajektoria przedstawiona jest tutaj: http://secchi.nrl.navy.mil/STEREOorbit/C2010_X1.html
Jednak oddziaływanie „komety” na Ziemię ma się rozpocząć już 4 marca gdy przejdzie ona przez płaszczyznę ekliptyki. 15 marca na skutek „rozrywania” Ziemi przez Słońce z jednej strony i to obce ciało z drugiej, może nastąpić tzw. pole-shift, czyli zmiana rozkładu pól geograficznych czy też magnetycznych Ziemi. Co jest interesujące, w tym właśnie dniu Uran, Saturn, Jowisz, Mars, Ziemia i Słońce leżą na jednej linii i to wtedy właśnie nastapi kumulacja sił grawitacyjnych. Autor uważa, że trajektoria nie dotyczy komety Elenin, która może być fikcją, a Brązowego Karła – wygasłej gwiazdy o sporej masie.
Położenie Brązowego Karła nie zgadza się ze zdjęciami, które rzekomo przedstawiają Nibiru. Zatem byłbym jeszcze ostrożny w ocenach co jest prawdą, a co nie. Poniższe materiały są jeszcze bardziej sensacyjne, jednak nie zdążyłem ich na razie opracować.
Źródło: http://monitorpolski.wordpress.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Elenin, Nibiru, Planeta X – co zbliża się ku Ziemi…?

 1. jola pisze:

  Tak oglądałam ten program i dokładnie słyszałam to samo co Ty

 2. zgadza się, to były pierwsze info na ten temat a dopiero później dokładnie wyliczono kiedy to nastąpi. zresztą to tylko jedna data bo druga to okolice 26 wrzesnia gdy elenin ustawi się w jednej linii z ziemią i ze słońcem (ona bedzie pomiędzy nami a słońcem)

  a co do źródeł – przecież są w tekście linki

 3. Blackhawk pisze:

  Nie wiem z kąd czerpiesz informacje ale na stronie NASA pisze że Elenin najbliżej ziemi będzie 16-17 pażdziernika

 4. Hanna pisze:

  Witam,
  06.10.2007 oglądałam w porannym programie TVN wywiad z M.Hermaszewskim.Przy okazji jego obecności w studio pokazano też krótki wywiad z rosyjskim kosmonautą z Moskwy ( nazwiska własnie nie pamiętam),ale był to starszy już pan. Ten kosmonauta powiedział wówczas,że w grudniu 2012 przyleci cywilizacja,która nas stworzyła i że wiedzą o tym wszyscy astronauci. W studiu powstała konsternacja, gdyż była to relacja na żywo. Prowadzącymi byli K. Rusin i M.Meller – próbowali oni ten temat obrócić w żart i zapytali M. Hermaszewskiego, czy wierzy w UFO. Nigdzie nie mogę tego wywiadu z tym astronautą znaleźć. Czy ktoś może to wtedy też oglądał?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s