Słońce zwiększa swą aktywność…

Po długim okresie nieomal wygaszenia aktywności naszej gwiazdy ponownie dochodzi do jej ożywienia. W tym roku przyzwyczailiśmy się już do erupcyjnych zachowań Słońca ale ostatnie tygodnie pod względem parametrów fizycznych zbliżały nas raczej do zachowania gwiazdy w minimum aktywności z 2008 roku. Od wczoraj sytuacja uległa zmianie.
Już od środy 25 maja sytuacja zaczęła się zmieniać i miało miejsce kilkanaście rozbłysków klasy B i C. Na tarczy oznaczono kolejny region plam, otrzymał numer 1222. Pozostaje w północnej hemisferze. Ta plama jednak raczej zostanie wkrótce wchłonięta. Szybko rośnie nowa plama w południowej hemisferze, jeszcze nie ma numeracji.
Wczorajsza i dzisiejsza aktywność Słońca została dostrzeżona przez krótkofalowców. Wraz z ostatnią aktywnością Słońce wyemitowało sporą ilość zakłóceń, które mogą skutkować zaburzeniami propagacji fal radiowych, w tym telefonii komórkowej. Może tez dojść do eskalacji zjawisk elektrostatycznych co zawsze stanowi podstawę do niepokoju o kondycję niezabezpieczonych sprzętów elektronicznych.
„Amerykańscy naukowcy z National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) twierdzą, że burze słoneczne stanowią coraz większe zagrożenie dla łączności satelitarnej i systemów nawigacji – informuje serwis huffingtonpost.com.
Kathryn Sullivan, asystentka sekretarza NOAA, dodaje, że intensywność burz słonecznych osiągnie swój szczyt w 2013 roku i świat powinien się przygotować na „potencjalnie katastrofalne efekty”.
Burze na Słońcu uwalniają cząsteczki, które mogą tymczasowo wyłączyć lub trwale zniszczyć kruche układy komputerów.
Sullivan, była astronautka NASA, która w 1984 roku jako pierwsza kobieta odbyła spacer w przestrzeni kosmicznej, powiedziała dzisiaj na konferencji ONZ w Genewie, że „nie jest kwestią, czy na Słońcu nastąpi poważny wybuch, który mógłby trafić na naszą planetę, lecz kiedy to się stanie”.
Źródła:
http://zmianynaziemi.pl/    oraz      http://wiadomosci.onet.pl/nauka/burze-sloneczne-przyniosa-katastrofalne-efekty,1,4325969,wiadomosc.html
Słówko ode mnie: uważam, że nasze Słońce da o sobie znać  nadchodzących latach, ba, nawet prawdopodobnie będzie głównym motorem zmian. Przechodzimy jako Układ Słoneczny przez płaszczyznę galaktyki (równik galaktyczny) i dochodzi do nas coraz większa ilość nowej energii, wibracji – właśnie poprzez Słońce dociera ona do naszej planety m.in. powodując podgrzewanie temperatur na wszystkich planetach, zmiany w ekosystemie (wymieranie gatunków), kataklizmy i anomalie pogodowe oraz oczywiście budzenie się ludzi. To ta energia daje nam paliwa do odkrywania tajemnic życia, do zaglądania za kurtynę matrixa. Słońce więc jest więc dla nas przekaźnikiem energii i na poziomie fizycznym objawem tego będzie zapewne jego zwiększona aktywność, co przeraża materialnie myślących twardogłowych naukowców i zwykłych ludzi. Ale nie ma się czego bać! Nic nie dzieje się przypadkiem, wszystko ma swój cel – to wszystko jest tylko objaw zmian – co ma nadejść nadejdzie, wszystko co się dzieje jest potrzebne.
Mało tego – w zasadzie, jeśli wziąć pod uwagę desperackie próby utrzymania władzy i kontroli przez obecny system pod postacią NWO (wliczając w to poziom ludzki oraz ich międzywymiarowych mocodawców próbujących utrzymać się na szczycie piramidy) i konstruowane każdego dnia więzienie, machinę zależności i inwigilacji opartej na elektronice – słoneczna aktywność może dla nas, wolnych ludzi – okazać się zbawienna! Gdy w okresie totalnego ataku NWO padną systemy monitoringu, nadzoru, inwigilacji, poprzez wybuchy na naszej gwieździe spali się elektronika, a więc upadną systemy finansowe oparte na cyfrowych danych, padną media piorące mózg codziennie globalnej populacji – to wszystko może być dla nas drogą do wolności, momentem gdy zaczniemy budować coś zupełnie nowego. Dodam jeszcze, że (zakładając, iż te plany zostaną zrealizowane) współczuję tym wszystkim nieświadomym, którzy przed tymi wydarzeniami ulegną propagandzie i presji, by wszczepić sobie mikroczipa… To może być nie tylko utratą wolności nad własnym umysłem i ciałem, ale podpisaniem wyroku śmierci, gdy urządzenie to przepali się w ich organizmie…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s