Świadomie kreuj swą rzeczywistość – piękny przekaz dla ludzi

Poniżej przedstawiam Wam fragmenty niezwykle inspirującego channelingu zatytułowanego „Manifestowanie Czekolady i innych Form Myślowych” – Ducha Wiatru (Przekazała Denise Laberge,  Światowa Fundacja Telos, 21 luty, 2011). Tekst ten świetnie ilustruje na czym polega nasza moc kreacji i jak nad nią zapanować. A więc do dzieła!
„Jesteś potężnym twórcą.  Jest to atrybut, który masz, ale nie zdajesz sobie jeszcze z tego sprawy.  To co cię czeka to zrozumienie że masz ten twórczy atrybut.  Tworzysz swoimi myślami, swoimi uczuciami, tym  kim jesteś.  Tworzysz to, co żyje w tobie i na zewnątrz, ponieważ to jest tym samym Światłem.  Jedyna różnica między światłem żyjącym w tobie i światłem wokół ciebie, jest taka, że masz moc określania Światła wokół ciebie poprzez wyobrażanie czegoś w sobie.
Podam ci przykład.  Powiedzmy, że chcesz spróbować kawałek czekolady i zacząłeś wyobrażać sobie ten kawałek czekolady.  Skąd bierze się to wyobrażenie?  Z wnętrza ciebie, nieprawdaż?  Twoje formy myślowe wyobrażają ten kawałek czekolady.  Pochodzą one z twojej świadomości, z twego prawdziwego Ja.  Wyobraź sobie ten kawałek czekolady: jego formę, kolor, smak, wielkość.  Drugim czynnikiem, podczas wizualizacji tego kawałka czekolady jest wiara.  Że nie ma wątpliwości w twoim myśleniu, w uczuciach, w całej twojej istocie, że ten kawałek czekolady zmaterializuje się.  Żadnych wątpliwości!  Jak otworzysz oczy, widzisz kogoś biegnącego do ciebie, oferującego kawałek czekolady.  I ten kawałek czekolady jest dokładnie tym, co wizualizowałeś wewnątrz siebie.
I ta gra, mówię ci,  jest rzeczywistością.  W taki sposób tworzysz to, co jest wokół ciebie i ta sama zasada dotyczy wszystkich poziomów twojego życia.  W tym szczególnym roku 2011, pewien procent ludzkości zauważy związek pomiędzy ich myślami, a tym co dzieje się poza nimi.  Zaczną rozumieć tę prostą zasadę tworzenia.  Zdolność ta została z was usunięta , ale w tym roku będzie wam zwrócona.  Zwracamy z powrotem każdemu człowiekowi jego własną moc twórcy.  Usuwamy wszystkie opóźnienia pomiędzy tym, co dzieje się wewnątrz i kreacją na zewnątrz.  W minionych czasach, często odwlekaliśmy kreację.  Niekiedy było to przesunięte na inne życie, a nawet na wiele żyć później.  Teraz usuwamy te przerwy.  Wszystko będzie natychmiastowo.  Oznacza to, że ci, którzy słuchają tych słów są na pierwszej linii, aby doświadczyć swoich mocy, aby doświadczyć, jaką władzę mają nad materią.  Powiedziałbym nawet, nad Światłem ukrytym w materii.
Tak!  Czym jest to Światło, w którym pływasz teraz?  To Światło jest świadomością Boga, Źródła, Wszystkiego Co Jest, i tego jesteś częścią.  Jesteś cząstką Boga chodzącą w tym wymiarze, uczącą się opanować swoje moce stwórcy.
A więc, witamy w świecie mistrzostwa twoich emocji i myśli, ponieważ wszystko, co tworzysz jest powiązane z myślami i emocjami.  Te dwa czynniki budują wizerunek wewnątrz ciebie.
Powróćmy do tego kawałka czekolady.  Wyobrażałeś sobie jego formę, kolor, rozmiar, ale w tym samym czasie było coś jeszcze w tobie, co utrzymywało ten obraz.  To było twoje poczucie smaku czekolady, twoje emocje dotyczące czekolady.  Te dwa składniki: obraz, budujący to wyobrażenie plus emocje, aby dostać czekoladę, dotknąć tej czekolady, poczuć ją, posmakować, aby jeść.  Więc wybudowałeś ten obraz wewnątrz siebie, ale to wyobrażenie nie było martwe, używając waszych słów, ono żyło poprzez emocje związane z obrazem.
Gdy te dwa składniki są silne w tobie, przyciągasz na zewnątrz siebie całą materię, która może wykreować i zamanifestować przed tobą tę czekoladę.  Ty wysyłasz promienie Światła, które są komendami dla stworzenia, aby dostarczyć ci tego kawałka czekolady.  Obecnie, ponieważ jesteś w otoczeniu, które wibruje na niskim poziomie, ktoś przyniesie ci tą czekoladę.  Wszechświat  użyje wszystkiego, co istnieje wokół ciebie; ludzi, fabryki czekolady, wszystkiego, aby dostarczyć ci tę czekoladę.  Ale za kilka lat od teraz, ludzkość będzie w stanie stworzyć kawałek czekolady bezpośrednio ze Światła.
Teraz jesteś w przedszkolu Wszechświata.  Wszystko co istnieje we Wszechświecie łączy siły razem,  aby zamanifestować to czego chcesz , stworzyć to i ci to dostarczyć.  Twoi przewodnicy, aniołowie, Archaniołowie, wszystkie te istoty światła widzą cię i będą używać całego światła wokół ciebie, aby przynieść to, co jest w tobie.  Będą ułatwiać manifestację i tworzenie tego, czego chcesz w swoim życiu. Tak więc, zapraszam cię do testowania tej nowej twórczej mocy, którą masz.  Zacznij od małych rzeczy. Rozpocznij od zbudowania w sobie obrazu tego, czego chcesz, ale wcześniej musimy ci dać ważne wskazówki.
Czy ten kawałek czekolady jest dla ciebie dobry?  Czy Wszechświat chce ci dać ten kawałek czekolady? Zawsze trzeba zadawać te pytania, po pierwsze dlatego, że jeśli nie jest to częścią wielkiego planu dla ciebie, aby mieć tę czekoladę, będziesz długo na nią czekać.  Wszechświat opóźni nadejście czekolady dla ciebie, jeśli to w ogóle nie jest dla ciebie dobre.  To przyjdzie któregoś dnia, ale może nie tak szybko, jakbyś chciał.  Kiedy otrzymasz „Tak” wewnątrz ciebie, możesz stworzyć swój własny kawałek czekolady wewnątrz i on zamanifestuje się przed tobą.
To jest ćwiczenie które dajemy ci tego wieczoru, ponieważ rok 2011 jest pierwszym krokiem nowej ery, nowa ziemia przybywa do ludzkości.  Ten pierwszy krok nazwany jest opanowaniem twoich myśli i opanowaniem twoich emocji.  Musisz stać się świadomy.   Jak możesz powiązać pomiędzy tym, co dzieje się w twoim życiu i tym co dzieje się wewnątrz ciebie, jeśli nawet nie jesteś świadomy tego, co myślisz? Czy znasz myśli, które miałeś dziś rano w pierwszej godzinie swojego przebudzenia?  Czy pamiętasz, co budowałeś w sobie?   Nad czym pracowałeś, aby zmienić lub przyciągnąć do swego życia?  Większość ludzi stwierdzi, że nie pamiętają. Nie zdają sobie nawet sprawy, co myślą, kiedy idą po chodniku, gdy jedzą, kiedy rozglądają się wokół, gdy pracują. Większość ludzi funkcjonuje jak zaprogramowany automat.
Jeśli naprawdę jesteś istotą świadomą, wiesz w każdej minucie co usiłujesz do siebie przyciągnąć, zmienić w swoim życiu.  Wiesz w każdej minucie, co starasz się wykreować dla siebie, dla ludzkości i dla tej planety.  Wiesz w każdej minucie, jaki rodzaj emocji jest w tobie.  To jest pierwszy krok, aby stać się twórcą.  Musisz wiedzieć, co dzieje się wewnątrz ciebie, bo te wyobrażenia, te uczucia tworzą.  One są żywe.  Przyciągają one ku tobie wydarzenia, w każdej minucie, w każdej sekundzie twojego życia.  Wszystko, co dostajesz  jest naprawdę odbiciem tego, co stworzyłeś w sobie.  Te same wibracje, te same uczucia, te same procesy myślowe, ciągle w kółko.
Więc praktykuj w tym tygodniu opanowanie swojego procesu myślowego i emocji.  Skoncentruj się na tym co chcesz zmienić w swoim życiu. Najpierw połącz się z twoją Wyższą Jaźnią i poproś o wskazówki. Następnie zadaj pytanie.  Na przykład: czy to jest dobre dla ciebie, aby zmienić pracę?  Jeśli otrzymasz – tak, wtedy zapytaj: czy to dobrze, aby zmienić rodzaj pracy?  Jeśli dostaniesz „tak” ze wszystkich stron, wiesz, co masz sobie wyobrazić wewnątrz siebie ze wszystkimi szczegółami.  I upewnij się, że nie masz wątpliwości, ponieważ wątpliwość jest emocją, która niszczy wszystko.  Wysyła energetycznie przeciwne wibracje do Wszechświata.  Gdy obraz jest jasny i wszystkie twoje emocje wspierają go, bez wątpliwości, kiedy osiągniesz ten punkt gruntowności w sobie, wtedy jesteś pewien, że wszechświat dostał polecenie, aby rozpocząć proces wprowadzenia tego w twoje życie.  Jeśli obraz jest niewyraźny, nieukończony, jeśli nie jesteś pewien kolorytu lub formy, nie wysyłaj polecenia do Wszechświata.  Nic nie może zostać utworzone.  Niczego nie dostaniesz.  I to prawo jest prawdziwe dla wszystkiego w twoim życiu.  Można nawet użyć tego procesu do przekształcenia siebie.
Powiedzmy, że chcesz być bardziej cierpliwy.  Najpierw zapytaj:  Czy cierpliwość jest dla mnie dobra?  To będzie prawdopodobnie bardzo rzadkie, aby otrzymać „nie”.  Kiedy wiesz, że ta cecha jest dobra dla ciebie, wyobraź sobie, że rośnie w tobie.  Zbuduj to wewnątrz.  Wyobraź sobie  jak mówisz, gdy jesteś cierpliwy, jak chodzisz, gdy jesteś cierpliwy, jak patrzysz na ludzi, gdy jesteś cierpliwy, jak spoglądasz na ruch na szosie, gdy jesteś cierpliwy.  Wyobraź sobie te wszystkie sytuacje, gdy jesteś cierpliwy i czujesz te wibracje.  Nie masz żadnych wątpliwości wewnątrz siebie, że jesteś cierpliwą osobą.  Więc, kiedy zrobisz to wszystko, przetransformujesz siebie, stworzysz siebie jako cierpliwą osobę.  Nie może nic być na zewnątrz, czego nie ma wewnątrz.
Ta zasada może być stosowana do przekształcenia całkowicie dowolnej części twego życia.  Możesz zakotwiczyć pożądane cechy poprzez utworzenie przestrzeni wewnątrz, gdzie to zasilasz, gdzie każdego dnia wyobrażasz sobie jak to się rozwija i stajesz się tym.  Czy rozumiesz to?  Jesteś twórcą.  Możesz zmienić swoje życie na wszystkich poziomach.  Po prostu musisz być świadomy tego, co chcesz zmienić,  czego pragniesz.

(…)

W tobie jest obraz całego Wszechświata, tak jak wewnątrz tej planety jest cały Wszechświat, tak jak wewnątrz słońca jest cały Wszechświat, ponieważ cały wszechświat jest tam.  Ty jesteś wszechświatem. Kropla wody jest oceanem, nie można oddzielić kropel wody w oceanie, a ocean nie może podzielić się i rozpaść na wszystkie krople wody.  To jest jeden ocean wody.  Więc kiedy wchodzisz do wnętrza swego serca, przenosisz swoją świadomość z powrotem do świadomości Boga, tam gdzie należy.  A gdy tworzysz coś w sobie, ponieważ jesteś umysłem Boga, praktykujesz swoje prawa twórcy.
Moc tworzenia została usunięta, ponieważ świadomość rodzaju ludzkiego była zbyt niebezpieczna.  Wibrowała na zbyt niskim poziomie, tworząc więcej zniekształceń, więcej cierpienia, więcej separacji.  Ale teraz, gdy wracacie do jedności, wracacie do jednego umysłu Boga wyrażającego Siebie poprzez tą planetę, poprzez ludzkie istoty, poprzez każde żyjące stworzenie w każdym królestwie. Człowiek stanie się jednością w świadomości ze wszystkim wokół jego własnej świątyni i ze wszystkim wewnątrz siebie samego.  Ponieważ zasłony opadną, dostajecie z powrotem autoryzację do tworzenia ponownie z prędkością światła.  Więc ja, wasz brat wieczności, przychodzę powiedzieć wam, że przestrzeń między myślami a tym, co jest wokół was zanika.  Wkrótce nie będzie już tam wogóle żadnej przestrzeni.  Oznacza to, że to co będzie wewnątrz was objawi się od razu na zewnątrz, a nie za rok od teraz, nie za  trzy godziny od teraz, ale za dwie sekundy.  Czy rozumiecie?
Przestrzeń w rzeczywistości nie istnieje.  Przestrzeń istnieje tylko w umyśle człowieka, ponieważ ocean światła jest w każdym miejscu.  Twoja stopa należy do twojego ciała, tak jak twoja ręka, twoja głowa, twoje palce.  One są częścią tego samego ciała.  One są jednym.  Przestrzeń nie istnieje, ciało jest ciałem.  Świadomość w twoim palcu jest świadoma świadomości w ramieniu.  Jest jedną świadomością.  Ludzkość składa się z wielu ludzi, ale w rzeczywistości istnieje jedna ludzkość, jedna świadomość, żyjąca poprzez każdą jedną z tych istot.  Wkrótce zdacie sobie z tego sprawę.  Wkrótce poczujecie wasze myśli, będziecie wiedzieć, co myśli, czuje, osoba przed wami.  Zrozumiecie, że wszyscy jesteście tym samym, ale to na kolejną lekcję.  Weźmy ponownie głęboki oddech.  Wiedzcie, że jesteście twórcami, wiedzcie, że wszystko jest la was możliwe.  Nic co  zrobiliście w tym życiu, lub jakimkolwiek innym życiu nie może odebrać wam tego prawa twórcy.  Świadomość umysłu Boga, Źródła, Obecności, którą jesteście, żyje w was i wokół was. Ono tylko zna świadomość miłości.  Nie ma nic do wybaczania, nic do zapominania.  Wszystko, co zrobiliście do tej pory w tym życiu i we wszystkich innych życiach to tylko doświadczenia, lekcje nauki, aby stać się tym, kim jesteście teraz, aby zamanifestować to, kim jesteście teraz, pięknie, doskonale.
Teraz, w tym życiu ćwiczysz się, aby manifestować poprzez swoją wyobraźnię, aby stać się twórcą.  Zaczniesz od wykreowania własnego życia w tym życiu.  Byłeś właścicielem tych praw przed wieloma  życiami, a teraz są one ci zwrócone.  Tak więc mówimy: praktykuj, bądź ufny, zagraj w gry życia, praktykuj zrozumienie związku pomiędzy tym co masz w sobie i tym, co jest wokół ciebie.
Jesteś twórcą tego co jest wewnątrz ciebie.  Aby wiedzieć, co jest w tobie jest bardzo proste, rozejrzyj się dookoła siebie.  Jaki masz rodzaj życia?  Odpowiada to 200% tego co mieszka w tobie, te przekonania o sobie, o życiu, o społeczeństwie, o twoim kraju, o tej planecie, o wszystkim.  Jest to idealne dopasowanie pomiędzy światem który istnieje w tobie i światem, który jest wokół ciebie, idealnie dopasowane.
Więc, aby zmienić to, co jest wokół ciebie, wystarczy zmienić to, co jest wewnątrz ciebie.  Bądź świadomy tego, co karmisz wewnątrz siebie, dzień po dniu, minuta po minucie.  Stań się świadomy tego, co żyje wewnątrz ciebie i obudź się do swojej boskości, do swojej mocy, do swojej prawdziwej natury.  Stań się twórcą.  To jest moje przesłanie dla was dziś wieczorem.
W prostych słowach, ja znam wasze myśli.  Jestem wszędzie wokół was, wokół tej planety.  W moim sercu są obecne wszystkie myśli wszystkich istot ludzkich.  Wiem, wszystko co jest w twoich  myślach. Wszystkie te myśli które teraz żyją w tobie, są też we mnie.  Jeśli potrzebujesz wyjaśnień o sobie, jeśli zapomniałeś, jakie myśli są w tobie, zawołaj mnie, a ja cię zainspiruję.  Znajdę te zapomniane myśli i umieszczę je przed tobą.
Jestem waszym pokornym sługą i przybyłem w ten wieczór, aby zaoferować wam moje usługi.  Błogosławię was, moi bracia i siostry.  Dobranoc!”
Przetłumaczyła Akacja – Daria
Edycja Krystal
Źródło: http://krystal28.wordpress.com/2011/05/20/manifestowanie-czekolady-i-innych-form-myslowych/


Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Świadomie kreuj swą rzeczywistość – piękny przekaz dla ludzi

 1. Anonim pisze:

  Skoro nasza wyobraznia tworzy rzeczy to czy mogę przyciągnąć do mojego życia kucyki i smoki xD (pytam na serio)

 2. Witajcie, od wielu lat szukalam odpowiedzi na pytanie co wlasciwie dzieje sie z moim zyciem. kreacja byla az nazbyt widoczna. Znalazlam odpowiedzi i teraz czytam ten artykul. Od jakiegos czasu mowie ludziom – kreuj swoja rzeczywistosc. Nie wszyscy rozumieja. Jezeli czyims przeznaczeniem jest przeczytac to co pisze i chcialby podzielic sie swoimi wlasnymi doswiadczeniami i myslami to niech napisze. megan777@o2.pl

 3. Kama pisze:

  ot,uniwersalne prawo PRZYCZYNY I SKUTKU,od zarania wpajane nam i przez nas odrzucane.
  Nie chcemy sie przyznac,do tego ,ze nie dajemy sobie prawa by byc kochanym lub zaslugiwac na obfitosc.
  W to miejsce wybieramy cierpienie…
  Coz,nie kazdy jest gotow od razu na pelnie.
  Mysle ,ze na przestrzeni dziejow,nasze prawo do bogactwa zdegradowalo sie cokolwiek.
  Teraz musimy dochodzic do niego malutkimi kroczkami.
  Najwazniejsze,ze idziemy…

 4. Dora pisze:

  Rzeczywistość jest odzwierciedleniem naszych dotychczasowych myśli.
  Analizowałam moje życie, moje myśli… tej samej analizie poddałam bliskie mi osoby.
  Świat w którym żyję, tworzę sama. Moje zachcianki spełniam wiarą i marzeniami.
  Doświadczyłam również wiele przykrości, zawdzięczam to tylko moim myślom, ilekroć przewidziałam jakieś złe wydarzenie w pełni wyobrażając sobie jego skutki, ono nadciągało, urzeczywistniając się z każdym detalem. Dla mnie to był szok! Niby już rozumiałam o co chodzi z tymi myślami ale jeszcze nie byłam tego pewna… bałam się tej okrutnej prawdy. Okazuje się, że własne myśli często mogą być nawet przekleństwem.
  Sytuacja w jakiej obecnie jestem też odzwierciedla dawne marzenia, przemyślenia. Co do szczegółu, widzę jak wszystko przyciągam, jak magnes. Myśli materializują się momentalnie. Do tego stopnia, że aż zaczęłam się ich bać.
  Ludzie, których znam żyją tak jak to widzą, czują, od lat kreują swój świat myślami… Mają to, co dokładnie chcieli mieć.
  A ja wciąż tworzę mój świat na nowo 🙂 czytając artykuł zamarzyły mi się czekoladowe ciasteczka i o takich jakich pomyślałam, takie właśnie zjadłam 🙂

  Należy wystrzegać się negatywnych myśli, odrzucać je od siebie i pod żadnym pozorem nie pozwolić by zawładnęły naszym umysłem. Pięknie marzyć, pozytywnie myśleć i od razu świat staje się niemal idealnym.
  Pozdrawiam

 5. Hatszepsut pisze:

  Tak, zgodzę się z Tobą, że doswiadczenia które nas spotykają są nam zawsze do czegoś potrzebne. Że tutaj nie ma przypadków. Jednak w szaleństwie tego świata zapomina się o tym i „walczy” z przeciwnościami losu, zamiast spojrzeć w głąb siebie i zapytać dlaczego to przyciągnełam? Gdy tak patrzę na swoje życie to dostrzegam, że dopiero w momentach gdy było naprawdę źle i nie wiedzialam co mam robić wtedy zaczynałam wsłuchiwać się w siebie i iść za głosem serca, wtedy następowały jakieś zmiany, zapadały decyzje, które odwlekałam.

 6. Musisz sobie zadac pytanie, co w Tobie sprawiło, że przyciagnełaś takie zdarzenia i emocje w życiu, osoby. Wszystko tkwi w nas, tylko nasze ego nie lubi tego faktu i woli w to nie wierzyć. Jeśli coś się wydarza, widocznie coś w nas to przyciąga, po coś to doświadczenie jest nam potrzebne, ma nam coś uświadomić. Jest to zatem świetny element ewolucji, bo pokazuje nam świat zewnetrzny co tkwi w nas samych a zatem pokazuje nam co mamy do przerobienia, z czym mamy się zmierzyć nim pójdziemy dalej

 7. Hatszepsut pisze:

  Faktycznie wspaniałe to przesłanie, czytam juz któryś raz. Pokrzepiające. Wciąż jednak nie bardzo do mnie dociera ze to ja wykreowałam sobie takie życie jakie mam, że to wszystko odpowiada 100 % moim myslom i przekonaniom. To by oznaczało że musiałabym przyznać że te przekonania i myśli (nieświadome) mam beznadziejne! 😀 Jednak najważniejsze jest to że jesteśmy twórcami i to co stworzyliśmy, a niekoniecznie nam pasuje, możemy też zmienić 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s