Czy Hiszpanie się przebudzili…?

W Hiszpanii od jakiegoś czasu trwają masowe protesty. W 50 miastach tysiące osób o różnych poglądach – od prawicy do lewicy, od katolików po niewierzących – demonstrowało na tydzień przed wyborami samorządowymi, brak zaufania do zawodowych polityków. Główne hasło wszystkich demonstracji brzmiało: „Nie głosuj na nich!”. Powstaje pytanie – czy to objaw masowego przebudzenia ludzi przeciw złodziejskiemu systemowi, czy może są to sterowane protesty mające dać pretekst do powstania NWO?
Fragment informacji prasowych: „Do demonstracji w Hiszpanii wezwały przez społecznościowe portale internetowe różne ugrupowania, takie jak „O Prawdziwą Demokrację”, „Młodzież bez Przyszłości”, „Ekolodzy w Akcji” oraz domagająca się wprowadzenia podatków od transakcji finansowych, międzynarodowa organizacja ATTAC. Według rzecznika „O Prawdziwą Demokrację”, Fabio Gandory, „ludzie żądają zmian politycznych i społecznych wobec nieefektywności obecnego systemu”. – Odrzucamy system, który traktuje obywateli jak towar w rękach polityków i bankierów – powiedział.
Zdaniem Gandory, „chociaż nie ma jawnie winnych obecnej sytuacji społeczno-politycznej, to trzeba odrzucić istniejący zafałszowany system wyborczy, który skazuje na dwupartyjność”. – Nadszedł czas, aby ludzie wyszli na ulice w Hiszpanii, po Francji i Islandii – dodał.”
Cóż, wśród plakatów i haseł na bannerach w telewizji dostrzegłem hasła anty New World Order! Chyba jednak ludzie świadomi są, kto stoi za ich coraz gorszą sytuacją materialną. Jednak jak zawsze przy takich okazjach pojawiają się głosy sceptyczne – oto głos jednego z internautów:
„Czy wy nie widzicie, że te tzw.”demonstracje” są prowokowane i sterowane?! Przecież oni powoli dążą do wprowadzenia NWO jednego rządu „sprawiedliwego i demokratycznego”!!!Tak sobie zaplanowali już ponad 50 lat temu! A teraz to realizują. O jakiej demokracji tu mowa, o jakim przebudzeniu? Ci, którzy sterują tym „przebudzeniem” dalecy są od demokracji. Ale ludzie są naprawdę ślepi, jak stado baranów.”
albo:
„Ale to się na pewno nie odbędzie w taki sposób. Przebudznie ale duchowe wewnątrz człowieka odbywa się w ciszy i skupieniu. Natomiast tu mamy do czynienia z ostatnią, chyba największą ich manipulacją na skalę już światową. Jednak zanim wprowadzą do ońca swój NWO doprowadzą właśnie w ten sposób do wielkich rozruchów jak w Afryce i poleje się krew. Redukacja ludzkości jest ich zamiarem.”
Pozwolę sobie nie do końca się z tym zgodzić. Otóż faktycznie – masowe rozruchy, wandalizm i agresja byłyby na rękę elitom tego świata, bo dawały by pretekst do ograniczania praw obywatelskich i wprowadzania stanów wyjątkowych w celu „przywrócenia ładu i porządku”, a poza tym była by to forma manipulacji znana powszechnie w naszym środowisku jako „Problem – reakcja – rozwiązanie” tj. tworzy się światowy problem ekonomiczno-polityczny, jest reakcja tłumów, więc wspaniałym rozwiązaniem okaże się Rząd Światowy, z jednym bankiem globalnym itp…
Jednak z tego co widzę, te protesty są pokojowe, pozytywnie nastawione! Ludzie integrują się, wychodzą z pracy, ze swoich domów – gdzie tkwią cały czas oddzieleni od siebie, odizolowani, programowani w samotności przez TV. Teraz zamiast tkwić w sztucznym stanie oddzielenia od reszty społeczeństwa, od reszty świata (co jest korzystne dla systemu – zasada „dziel i rządź”) ludzie integrują się, poznają, uśmiechają i zwyczajnie domagają się praw dla siebie! Czy to złe? W jaki sposób w takim razie pokazywać swój sprzeciw, w jaki sposób domagać się swych praw jako obywateli i ludzi? Siedzieć w domu i nic nie robić, czekać aż samo się COŚ stanie?
Ja osobiście widzę tutaj promyk nadziei. Nie można wszędzie widzieć tylko spisków i manipulacji, wszystko nie jest sterowane jeszcze na tym świecie, choć zapewne wiele. Ludzie na szczycie wiele planują i kontrolują, ale wszystkiego nie są w stanie. Ludzki duch ma naturę nieokiełznaną, spontaniczną – to może być dla nich nie do opanowania. Dopóki zatem wszystko odbywa się pokojowo i świadomie – uważam to ca coś wspaniałego.
Musimy stanowić jedność, musimy pokojowo powiedzieć „NIE” systemowi, oraz wyrazić dokładnie czego chcemy. Jak wpis poniżej – jesteśmy kreatorami naszej rzeczywistości – tak na poziomie indywidualnym jak i globalnym, zatem czas wziąć losy swego życia oraz naszej planety we własne ręce.

Ps. Ciekawe kiedy ludzie w Polsce obudzą się z letargu…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Czy Hiszpanie się przebudzili…?

 1. Karmel pisze:

  Czyżby zalążek Przebudzenia? Na Kwejku zainteresowali mnie swoją ulotką. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/103643-gosujinaczejpl.jpg
  http://www.glosujinaczej.pl/przekaz.html

 2. ArO pisze:

  Dobre wpadki polityków nie są złe, może to zaczyna jakiś proces…
  Wpadka ochrony Obamy 😀
  http://www.tvn24.pl/-1,1704099,0,1,wpadka-ochrony-obamy,wiadomosc.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s