Wspomóż Radio Bez Cenzury

Radio Bez Cenzury to projekt, który ma zintegrować nasze alternatywne środowisko i stanowić dla niego wolne medium wymiany informacji. Jest to dla nas wszystkich – pracujących dla radia –  zadanie bardzo czasochłonne i trudne, choć może wydawać się Wam, że nie ma w tym wielkiej filozofii.  
Jak już pisałem wyczułem w powietrzu niemal czas na wyciszenie i układanie spraw osobistych w naszym życiu. Nie chodzi o całkowitą bierność oczywiście, ale o spowolnienie tempa. Widać w życiu ludzi zwiększającą się apatię, zmęczenie, zrezygnowanie niekiedy, no i bagaż spraw osobistych jakie muszą być załatwione – także w związku z karmicznym oczyszczaniem planety i jej zbliżającą się transformacją jak sądzę.
To dlatego w pewnym momencie zastanawialiśmy się, czy jest sens prowadzenia dalej RBC. Dodatkowo pojawiły się także problemy finansowe. To dlatego poszło w sieć info o zakończeniu tegoż projektu…
Ale, jak się okazuje – Radio Bez Cenzury jest jednak nadal potrzebne komuś. Wkrótce po ujawnienia naszych zamiarów otrzymaliśmy masę maili, sms-ów i telefonów, oraz wpisów na forach – wspierających nas, zachęcających do dalszej działalności. To było bardzo miłe i pokazało, że warto jest kontynuować naszą prawie półroczną pracę, szczególnie w tak ważnym dla nas wszystkich momencie.
Było wiele ofert wsparcia finansowego. Mamy nadzieję, że nie były one bez pokrycia, gdyż z całą pewnością jeśli będziemy mogli opłacać nasze stałe koszty regularnie oraz będą środki na konieczne inwestycje i innowacje – projekt z zapałem będzie dalej kontynuowany.
Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wpłacanie datków na Radio Bez Cenzury za pomocą systemu PayPal – buton znajduje się na stronie radia, po prawej stronie. Jest to najlepszy i najsprawniejszy system wspierania nas. Prosimy nawet o niewielkie, lecz stałe datki miesięczne, gdyż to pozwoli na spokojne planowanie inwestycji i wydatków.
Jeśli leży Ci na sercu dalsza działalność Radia BC – wspomóż nas w ten sposób
Dziękujemy i do usłyszenia na antenie radia!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s