Przejściowe Stany Świadomości – przekaz Hathorów

Hathorowie, 20 kwiecień, 2011
Przekazał Tom Kenyon
Tłumaczyła Dominika Daria Dudek
Definicje:  Chaotyczne Węzły –  są grupami chaotycznych wydarzeń.  Według Hathorów Ziemia wkroczyła w Chaotyczne Węzły i w rezultacie możemy spodziewać się wciąż wzrastającego poziomu chaosu – zawierającego, lecz nie ograniczonego do trzęsień ziemi, aktywności wulkanicznej, anormalnych wzorców pogodowych, nieszczęść ekologicznych, jak również ekonomicznych, społecznych, politycznych zawieruch.
Przejściowe stany świadomości –  są tym, co Hathorowie nazywają „miejscami pomiędzy”, gdzie zaistniała poważna strata i znaleźliśmy się tymczasowo zatrzymani pomiędzy starą rzeczywistością, która odeszła i nową, która jeszcze w pełni się nie uformowała.
Znaczniki percepcyjne –  są terminem, którymi Hathorowie opisują jak nadajemy sens naszemu światu i nawigujemy przez nasze życia używając naszych pięciu zmysłów.
Przekaz:
Poprzez ich szczególną naturę Chaotyczne Węzły zdolne są do generowania przejściowych stanów świadomości, które pojawiają się, gdy znaczniki percepcyjne znikają.  Gdy to występuje, wkraczacie w strefę zero, w której wasza stara rzeczywistość już dłużej nie istnieje lub zmienia się radykalnie, a wasza nowa rzeczywistość jeszcze nie weszła w życie. Z powodu faktu, iż wkroczyliście w jeszcze bardziej intensywną fazę Chaotycznego Węzła, chcielibyśmy przekazać wam nasz sposób widzenia stanów przejściowych w nadziei, że będziecie zdolni użyć tej wiedzy dla własnej korzyści.
Do naszych celów możemy podzielić stany przejściowe na trzy podstawowe kategorie: 1) osobiste stany przejściowe, 2) kolektywne stany przejściowe oraz 3) śmierć fizyczna.
Osobiste stany przejściowe
Pozwólcie nam zwrócić waszą uwagę najpierw na osobiste stany przejściowe, ponieważ dla waszej osobistej percepcji jest to zasadniczy punkt, wokół którego wasza postrzegana rzeczywistość funkcjonuje. Wasze postrzeganie rzeczywistości jest  w gruncie osobistą kreacją.  Wpływa na nią wasza kolektywna percepcja waszej kultury, czasu, miejsca oraz okoliczności, jednak zasadniczo wasza percepcja tego co jest prawdziwe, a co nie, jest kreacją – waszą kreacją.
Wasza percepcja rzeczywistości zależy od zwyczajów percepcyjnych, jeśli jesteście tacy, jak większość osób.  Macie w zwyczaju doświadczać określonych rzeczywistości w swoim życiu, a te mówią wam gdzie jesteście, można powiedzieć.  Budzicie się rano i patrzycie na zegarek i zbiorowa percepcja czasu jest natychmiast przed wami.  Wasz wybór angażowania się w tę iluzję lub nie, jest sprawą osobistą.  W istocie, jednym ze znaków duchowego mistrzostwa jest umiejętność skutecznego nawigowania pomiędzy kulturowymi iluzjami z czystym zrozumieniem ich natury.
Kiedy sytuacja w waszym życiu zmienia się dramatycznie,  znaczniki percepcyjne mają tendencję do zanikania albo reorganizowania się.
Pozwól nam zaprezentować jeden możliwy scenariusz.  Jeśli pracowałeś przez wiele lat w jednym zawodzie, wybudowałeś swoje życie wokół wymagań tego stanowiska.  Jesz lunch w tym samym czasie, wracasz do domu o tej samej porze.  Masz interakcję z innymi w specyficzny sposób dopasowany do wymagań twojego zawodu.
Gdyby ta praca została nagle usunięta niespodziewanie, te percepcyjne znaczniki zniknęłyby.  Nie trzeba by było wstawać o tym samym czasie, jeść o tych samych porach, wracać do domu o określonej godzinie i ludzie, z którymi miałeś interakcje w ciągu dnia, nie byliby już dla ciebie osiągalni.  Taka sytuacja jest z natury całkowicie dezorientująca dla większości ludzi, gdy percepcyjne znaczniki znikają.
Ten sam fenomen występuje, gdy w waszym życiu ma miejsce jakakolwiek gwałtowna zmiana.  Jeśli związek, który jest dla was ważny nagle kończy się, percepcyjne znaczniki tej relacji znikają i wkraczacie w przejściowe stany świadomości.
Jeśli macie kryzys zdrowotny i ma to znaczący wpływ na wasze fizyczne życie, wasze percepcyjne znaczniki znikają i to może być dezorganizujące.  Wkroczyliście w przejściowy stan świadomości.
Gdy Chaotyczne Węzły wzmagają swoją intensywność, coraz więcej osób będzie doświadczać wibracji szoku, gdy ich stara rzeczywistość się przed nimi rozsypie.  To co było pewne w ich życiu teraz jest niepewne.  Co było solidnym gruntem, jest  widziane jako niesolidne.  Mamy na myśli zarówno znaczenie symboliczne jak i dosłowne.
Jest jeszcze inna fala przejściowych stanów, wyłaniająca się z tego Chaotycznego Węzła.  Już ona teraz wpływa na wiele osób, ale jej wpływ rozprzestrzeni się w świadomości jak tsunami.
Ten konkretny stan przejściowy ma zawalić kolektywne kłamstwa waszej kultury.  Coraz więcej z was dostrzeże ukrytą grę; wyczujecie władców marionetek i chociaż ich tożsamości wam umkną, będziecie dostrzegać coraz bardziej realnie, że aspekty waszej kultury są manipulacją, ograniczaniem i w wielu przypadkach całkowitymi kłamstwami.  Kłamstwo o jakim mówimy to nie kłamstwo o ekonomii, kłamstwo o wojnach, czy kłamstwo ograniczających religii, ale kłamstwo o waszej tożsamości – kłamstwo, który zapewnia wasze uwięzienie.
Rozpoznanie tego kłamstwa jest zwiastunem osobistej wolności, lecz w swoim początkowym stadium może być to dość dezorientujące.  Tak jest, ponieważ wielowymiarowe doświadczenia są tak bardzo różne od waszych ziemskich codziennych doświadczeń.  Jeśli znajdziecie się odizolowani pomiędzy swoim ziemskim i wielowymiarowym życiem, wkroczycie w przejściowy stan świadomości.
Naszym zamiarem w przekazaniu tej informacji jest zasugerowanie praktycznego kierunku działań podczas przejściowych stanów świadomości.
Kiedy osobiście wkraczacie w silny stan przejściowy , możecie tak jak  wiele ludzi, utknąć w uczuciu przytłoczenia.  Wiele osób dozna  szoku, gdy uświadomią sobie zniknięcie ich znaczników percepcyjnych wraz z rzeczywistością jaką przyjęli za prawdziwą.
Ze względu na fakt, iż czas przyspiesza – a przez to rozumiemy, że więcej wydarzeń ma miejsce w krótszym czasie – pozostawanie w stanie szoku lub przytłoczenia jest psychologiczną mrzonką, na który nie możecie sobie pozwolić.  Najważniejszą myślą jaką chcemy wam tu przekazać jest to, że niezależnie od natury stanu przejściowego, czy jest on osobisty w swojej naturze, dotyczący waszego życia czy z powodu rozpoznania waszej kulturowej manipulacji –  wy jesteście twórcami swojej  rzeczywistości.
Możecie mieć historie wyjaśniające, dlaczego nagle wasze życie zostało czegoś pozbawione, ale to są tylko historie.  Możecie obwiniać inne osoby, sytuacje albo instytucje za swój problem,ale ta odpowiedzialność zostanie źle umieszczona.  Wasze historie mogą być prawdziwe i mogą być jeszcze inne osoby, sytuacje, instytucje do obwiniania, ale gdy wkroczyliście w przejściowy stan świadomości jesteście w centralnym wirze potężnego, twórczego procesu.  Nie ma żadnej potrzeby lub powodu do płakania nad „rozlanym mlekiem” – jak mówi jedno z waszych przysłów ludowych.  Co jest stracone, jest stracone. Co odeszło, to odeszło.  Teraz nasuwa się kluczowe pytanie: „Co zrobicie?”  Czy będziecie w stanie oszołomienia, zaszokowani, przytłoczeni, źli albo smutni?  Czy wybierzecie tożsamość twórców swojego życia?  Dla tych z was, którzy wybiorą niższe stany świadomości, nie mamy uwag.  Nasze komentarze są dla tych z was wystarczająco odważnych i wystarczająco śmiałych by wstąpić w tożsamość twórców.  Jeśli jesteś jednym z nich, tutaj są nasze sugestie.
Kiedy wszystko znika, tzn. znaczniki percepcyjne waszej poprzedniej rzeczywistości, zrozumcie, że wkroczyliście w Punkt Próżni.
Punkt Próżni jest krytycznym przejściem pomiędzy waszą starą rzeczywistością i nową.  To co było, zostało zakończone.  Zamiast żałować utraconego, zaakceptujcie próżnię.  To jest dla wielu osób wymagające przedsięwzięcie, gdyż w Punkcie Próżni nie ma niczego do zrobienia.  Musicie po prostu być  świadkami tego i  siebie, ponieważ na tym bezludnym lądzie nie ma znaczników percepcyjnych.
Uważajcie na to, jaki tu nowy znacznik wstawicie, ponieważ te idee i wierzenia będą gwiazdami na nowym niebie waszego umysłu, a wy będziecie nawigować swoją drogą do tych nowych czasów, kierując się tym, co umieściliście w niebiosach swojej własnej świadomości. Więc bądźcie ostrożni, gdy zajmiecie się tworzeniem nowych gwiazd, naszych wspólnych nawigatorów tego Misterium.  cdn
http://tomkenyon.com/transition-states-of-consciousness
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Przejściowe Stany Świadomości – przekaz Hathorów

  1. Etilia pisze:

    Witam wszystkich, którzy trafili na tę stronę. Jesli zainteresowali Ciebie Hathorowie i ich wiedza, szczerze polecam książkę ” Cywilizacja Hathorów”, wlasnie skończylam ją czytać i jestem pod wrażeniem ich mądrości i trafności przekazu. Z pozdrowieniami dla wszystkich. E.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s