2012: Przesłanie Nadziei

Rok 2012 u jednych budzi prawdziwą grozę i lęk przed totalnym kataklizmem, u innych zaś jest wspaniała przygodą, przeżywaniem niesamowitych zmian na skalę globalną. Zmiany te są przez wielu wyczekiwane z nadzieją a czasem nawet niecierpliwością. Także i przeze mnie:).
Oczywiście przed nami – jako ludzkością – wiele wyzwań i zagrożeń i chyba każda świadoma istota na tej planecie wie doskonale, że transformacja nie oznacza tylko manny z nieba, ale jest okresem testu na naszą duchową dojrzałość. Zatem czasem może boleć, ale to dla naszego dobra. Rozpad iluzji, może być bolesny dla tych nie przygotowanych, nieświadomych, pełnych leku i destrukcyjnych programów instalowanych im przez władców tego systemu.
Ale bezsprzecznie żyjemy w tak niesamowicie pięknych czasach, gdy rodzi się Nowe. Jest to wspaniała przygoda w istocie i tak to traktujmy. Wszystko co się dzieje i co ma się wydarzyć – ma właśnie nastąpić. jest to potrzebne i konieczne. nie walczmy ze zmianami, nie idźmy pod prąd, ale płyńmy wraz z falą zmian. Wówczas będzie to wspaniałe doświadczenie.
Zapraszam na wspaniały i inspirujący film w temacie 2012:
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja Świadomości Globalnej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „2012: Przesłanie Nadziei

  1. Damciu90 pisze:

    Piękny przekaz:) Damian Pozdrawiam

  2. Karmel pisze:

    Piękne. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s