Drugie dno Tuskowej walki z kibolami…

Twardy premier Tusk (szkoda, że nie jest takim twardzielem przed Putinem w sprawie Smoleńska) tupnął nogą i zarządził walkę z chuliganami poprzez zamykanie stadionów. Ale tylko ludzie ograniczający swą wiedzę do mediów głównego nurtu są przekonani, że to już jest cała historia. W tle tej kampanii walki kryją się niezwykle ciekawe wątki…
Nie wiem czy warto już w ogóle wspominać o tym, że samo zamykanie stadionów jako sposób na walkę z chuliganami jest czystej wody debilizmem, mającym tylko na celu uzyskanie poklasku tłumów. Co to da? Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej w XXI wieku – niezłe, niezłe. Kibice wandale śmieją się w głos, a normalny kibic chcący iść na mecz oglądać swą drużynę został ukarany. Cóż za sukces!
Ale nie o to tak naprawdę toczy się ta gra. Otóż naszych wspaniałomyślnie w imieniu globalistów rządzących zdenerwowały tak naprawdę akty przedziwnej kibicowskiej solidarności (pomimo ostrych animozji) zorganizowanej przeciwko władzy! Kibice nie tylko jawnie wyśmiewają się z rządu i krytykują jego totalne zakłamanie i oszustwa, ale i dostrzegają perfidną medialną ochronkę chłopców Tuska… Dostało się Gazecie Wyborczej mocno, a to już wielki grzech. Czyżby to zaczątki czegoś wielkiego? Czyżby naród powoli zaczynał rozumieć, gdzie jest nasz „wróg”, gdzie leży prawdziwa przyczyna naszych problemów jako państwa? Takie akty solidarności pomiędzy podziałami atakującymi fundamenty tej władzy nad krajem są dla systemu bardzo niebezpieczne… Stąd szybka i ostra reakcja. 
Tutaj zapis video z akcji kiboli w Warszawie.Skandowali hasła:
„Donald matole – twój rząd obalą kibole”, „Tusk = Kononowicz –  nie bedzie niczego!”, „Zdelegalizować wszystko”, „Donald – zamknij Mira i Zbycha, nie stadiony”, „Otwórzyć stadiony, zamknąć wojewodów”, „Kibole donka – ziemniaczana stonka.”  Niezłe:)
Poniżej wpis jednego z internautów i materiał filmowy pokazujący drugie dno „walki z chuliganami”:
Zamknięcie stadionów Lecha i Legii, to zemsta Tuska za prawdę wypowiadaną przez kibiców o rządzie.
Działanie rządu Tuska jest sprzeczne z prawem:
– art. 34 ust 3 i art. 54 ust. 1 Konstytucji RP;  
– art. 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka;  
– art. 10 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka;
– art. 11 Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej;  
– art. 6-7 Traktatu o Unii Europejskiej;
– art. 19 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej
Obejrzysz i przekonaj się jak obłudny jest Tusk:


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Drugie dno Tuskowej walki z kibolami…

 1. beryl9 pisze:

  Juz maja dziala dzwiekowe.Jak je nazwala policja „megafony” ta bron jest nielegalna.Ale przeciez zawsze mozna do nowych zabawek zmienic prawo.Aby byly legalne.Tusk sra w gacie wiec trzeba sie zbroic na ewentualne zamieszki.On latwo wladzy nie odda.A bylem za nim i glosowalem na PO. Przejzalem na oczy.

 2. Alex pisze:

  Z jednej strony dobrze że się postawili, i wyszli na ulice, może coś sie wkońcu ruszy i ludzie zrozumieją kto nami rządzi .
  A z drugiej, no cóż, bardziej by się przydały tak liczne manifestacje w sprawie GMO czy codexu A., no ale to zawsze coś.

  Ps. Skoro kibice tak nie lubią rządu i Donalda to może przyłączą się też do innych protestów (w końcu one też nie są przeciw rządowi, a taka pokaźna suma ludzi, robi już wrazenie i nie przejdzie bez echa)

 3. warez pisze:

  Tusk od początku kłamał… media, gazety, wszyscy są zakłamani, a Gazeta WYborcza cały czas działa przeciwko Polsce. Dzisiejszy rząd umożliwia starym komuchom robienie brudnów interesów i okradanie Polski do cna… ludzie otwórzcie oczy! Bo niedługo będziemy mieli znowu wszystkie wybory fałszowane. Polska to już jest Białoruś, a będzie coraz gorzej…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s