MATRYCE ŚWIADOMOŚCI – praca z polami informacyjnymi we wtorek 10 maja w RBC

MATRYCE ŚWIADOMOŚCI – praca z polami informacyjnymi, identyfikacja i rekonfiguracja własnych jak i dziedziczonych wzorców informacyjnych (chorób, traum, lęków, predyspozycji, talentów, sił witalnych) Praktyczne aplikacje w rozszerzeniu odnoszące się do materiału prezentowanego na kongresie 8.05.2011 FILOZOFIA WOLNOŚCI w Warszawie.
Materiał specjalnie przygotowany dla słuchaczy Radia BEZ CENZURY, jako wsparcie z podziękowaniem za ich regularną skuteczną pracę. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu zajęć udostępnianych za pośrednictwem Radia BC – stanowiących kompleksowe laboratorium poprawy jakości naszego życia.

============================================================

Zajęcia prowadzi: Seweryn Ebertowski
 Wykładowca, terapeuta, praktyk – specjalizujący się w tai chi, chi kung i zajęciach rozwijających umysł, praktyce duchowej. Adept zen. Tanatoterapeuta – pracujący z umierającymi i lękiem przed śmiercią.
Wiceprezes stowarzyszenia Projekt Pełni Szczęścia. Trener Dojrzewalni Róż. Absolwent studiów magisterskich (o specjalności trenerskiej) i doktoranckich przy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Autor książki i publikacji z zakresu tai chi i medytacji prezentowanych podczas międzynarodowych konferencji naukowych. Zawodowo-profesjonalnie zajmuje się rozwojem umysłu na uczelniach, uniwersytetach oraz w firmach. Prywatnie – stale także pogłębia wiedzę i doświadczenie wraz z podobnymi pasjonatami z całego świata…
Zapraszamy we wtorek 10 maja na godzinę 18.00 do Radia Bez Cenzury!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s