Odrabianie zadania domowego – zmiany w naszym życiu

Tak samo jak na poziomie globalnym, tak i na poziomie indywidualnym zmiany przyspieszają. Nasze życie ulega transformacji, coraz częściej i mocniej jesteśmy konfrontowani z naszymi wewnętrznymi strachami, stajemy w oko w oko z problemami i kwestiami, jakich dotychczas staraliśmy się uniknąć. Ucieczki jednak nie ma. Przyspieszająca energia wszechświata wymusza na nas oczyszczenie na każdym poziomie istnienia.
Mimo, iż czasami to boli i wydaje nam się, że wkraczamy w  zupełnie nieznaną nam krainę pełną strachu i niepewności – nie ma innego wyjścia – trzeba swoje sprawy pozałatwiać. Upadają wszelkie iluzje, stare systemy oparte na fałszu i nieszczerości rozsypują się tworząc przestrzeń dla powstania Nowego – czegoś szczerego, autentycznego i zgodnego w pełni z nami samymi.
Tak właśnie dzieje się obecnie w moim życiu.
Nie ma od tego ucieczki, a próba chowania głowy w piasek i unikania konfrontacji z tak naprawdę projekcją naszych wewnętrznych niezałatwionych spraw może w ostateczności skończyć się jedynie autodestrukcją.Trzeba więc zakasać rękawy, odważnie i odpowiedzialnie zajrzeć w  swoje wnętrze, uporządkować swoje życie. „Jak na górze, tak na dole” – zasada fraktalności naszej rzeczywistości mówi nam, że wraz ze mianami na poziomie globalnym, zmieniać się także będzie bardzo dynamicznie nasze indywidualne życie. To przyspieszenie może czasem przyprawiać o zawrót głowy niemniej… nie ma innej drogi.
W związku z poważnymi zmianami w moim życiu na jakiś czas ten blog jak i moja działalność spowolni się. Są rzeczy ważniejsze. Mam nadzieję, że to zrozumiecie.
Odważnie, bez strachu, lecz z pokorą – działajmy, by zmienić ten świat na lepsze. Zmieniając siebie promieniujemy na innych, zmieniamy ten świat.
…REWOLUCJA JEST TERAZ!!!
Pozdrawiam bardzo gorąco wszystkich czytających tę stronę, dziękuję za wszelkie dobre słowo jak i konstruktywną krytykę oraz i życzę Wam pozytywnych zmian także w Waszym życiu.
Mikołaj Rozbicki
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Odrabianie zadania domowego – zmiany w naszym życiu

 1. Irbis pisze:

  Mikołaj sie nie wycofuje ale che spojrzeć na to wszystko z dystansu … na siebie także … Życzę mu wiele bardzo dobrego i wiele wytrwalosci .. bo jestem mu (choc mnie nie zna osobiscie ale może pozna wkrakowie 15 maja na Sympozjium, bo mam zamiar przyjechac buspotkac sie z nim i zamienic parę ważnych słów – o ilezechce ze mną rozmawiac … :-)) – osobą bardzo życzliwą i wspierającą … Mikołaju – trzymaj sie ! nasze myśloksztalty bedą cie wspierać …

 2. Charbela pisze:

  Mikołaju – dla Ciebie i dla nas wszystkich…..

 3. Sabrina pisze:

  Dorisel, przecież Mikołaj nie rezygnuje ze swojej działalności 🙂

 4. Karmel pisze:

  Miłego odrabiania zadania domowego Mikołaj. 😉 Mogę Cię pocieszyć, że jako wielbiciel channelingów od Mistrzów powoli dochodzę do wniosków, że całe to gadanie „musicie wyjaśnić swoją istotę bo jak nie…!” to takie trochę straszenie. Coś jak zachowanie dobrotliwego nauczyciela który straszy, że sprawdzian będzie trudny i niewielu zda, a gdy przychodzi co do czego to test okazuje się prosty a nauczyciel dodatkowo pomaga. 😉 Wydaje mi się, że przejdzie każdy kto ma pod znakiem zapytania wszystkie swoje trzeciowymiarowe przyzwyczajenia, że wystarczy w gruncie rzeczy wyrazić chęć zmian no i oczywiście iśc w tym kierunku, a wszystko praktycznie robi się samo. 🙂 Przykładowo w ostatnim przekazie od Saint Germain powiedziano, że niektórzy będą się trzymać starych przyzwyczajeń aż do… 2026 roku! Czyli do czasu kiedy cały ten proces wyniesienia się zakończy. Życzę Wam i sobie szybkiego i bezbolesnego wyjaśnienia Przyjaciele. 😉

 5. Dorisel pisze:

  Mnie osobiście będzie brakować Twojego trzeźwego spojrzenia na obraz naszej rzeczywistości, ale skoro tak czujesz to rób to, co nakazuje Ci wewnętrzny głos…
  i życzę Ci wszelkiej pomyślności w każdym działaniu jakie postanowisz zrealizować. Pozdrowionka:)

 6. czodrup pisze:

  Polecam kilkudniową medytację Poła, która jest biletem do Czystej Krainy Dełaczen, czyli stanu wolnego od ego. Medytacja jest bardzo intensywna, a potwierdzeniem powodzenia jest charakterystyczny znak, który sprawdza się po jej zakończeniu – jest to mała dziurka w głowie (przez kości, mięśnie i skórę), dokładnie w odległości grubości ośmiu palców od oryginalnej linii włosów. Medytację praktykuje się po to, by w chwili śmierci umysł osiągnął ten stan „na automatycznym pilocie”, jak również, co oczywiste, uwalnia od całego bagażu obciążeń karmicznych. Dlatego właśnie ta medytacja nazywa się medytacją świadomego umierania. Ale jej najcenniejszym rezultatem dla jakości obecnego życia, jest to, że te cztery (najczęściej) dni uwalniają umysł od wszystkich neuroz, co np. na kozetce u psychoanalityka trwa minimum 10 lat, kosztuje fortunę i zazwyczaj jest zupełnie nieskuteczne. Tutaj, w tej medytacji, gwarancja wynosi 100%. A nie muszę dodawać, jak efektywny w działaniu staje umysł, który jest wolny od wszystkich przeszkadzających mu, wirusowych programów. Po Poła dysponujemy więc nie tylko umysłem wolnym od przeszkód, ale też umysłem urzeczywistnionym w swojej naturze, czyli umysłem promieniującym nieprzemijającym szczęściem.

  Pod spodem jest notka reklamująca jakieś spotkanie z uczniem Namkai Norbu. Namkai to mistrz dzogczen, a dzogczen to klejnot ningmapy. Połe natomiat najlepiej zrobić w Kagyu, a konkretnie na kursie z lamą Ole (Nydahl). Ole jest w tej chwili jednym z najwyżej urzeczywistnionych mistrzów mahamudry, która jest odpowiednikiem dzogczen w linii kagyu. Ponieważ jesteś osobą, która próbuje utrzymać otwarty umysł i nie kieruje się pochopnymi sądami, ocenami i uprzedzeniami, to ufam, że zechcesz zweryfikować moją opinię o Ole samodzielnie i przez własne doświadczenie. Piszę to mimochodem, bo życiu nie zetknąłem się z taką ilością kompletnych ignorantów, jak w przypadku istniejących w obiegu opinii na temat pracy Ole (ale to są akurat wątki, w których masz już spore doświadczenie).

  W tym roku Poły w Polsce nie będzie, ale w połowie lipca będzie w czeskich Tenovicach. Bez względu na twoje dalsze wybory i duchową orientację, sądzę, że nie ma równie cennej rzeczy, jak przekaz tej medytacji, który możesz otrzymać od prawdziwego i urzeczywistnionego mistrza.

  Powodzenia! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s