„Filozofia wolności” – kongres w Warszawie

„Niektórzy ludzie spędzają całe swoje życie przygotowując się do praktyki. Potem nadchodzi kres ich życia a oni wciąż się przygotowują. W ten sposób rozpoczynają następne życie, nie ukończywszy nawet wszystkich tych przygotowań!”
Drakpa Gjalcen, wielki mistrz ze szkoły sakjapa
cytat z książki Namkhaia Norbu „Kryształ i ścieżka światła”

____________________________________________________

Zatrzymaj się na chwilę i odpowiedz sobie; czy warto zyskać cały świat lecz stracić swoją duszę, wolność, sens istnienia?… Czy zdążysz spełnić swoje wszystkie pragnienia i nacieszyć się nimi zanim śmierć nadejdzie? Skąd wiesz, że nie spotkasz jej już dziś czy jutro? Czego się spodziewasz po drugiej stronie życia; że samą śmiercią zasłużysz sobie na wieczny odpoczynek? A może w kole reinkarnacji będziesz ponawiać próby ostatecznego wyzwolenia z upadku, cierpienia i zniewolenia iluzjami, za którymi tak pędzisz? Jeśli czytasz dalej te słowa to gratuluję Ci ze szczerego serca wejścia na drogę poznania prowadzącą do najważniejszego celu; stanu doskonałości samej w sobie.
Podczas kongresu, które odbędzie się 8 maja 2011 r. w Warszawie zaprezentowane zostaną najbardziej esencjonalne propozycje skutecznego osiągnięcia oświecenia w ciągu obecnego życia; którą ze ścieżek wybierzesz to już zależy tylko od Ciebie…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s