Obudź się Ameryko!

Ameryka przeżywa kolejny rok przekształcania swojego pięknego Wolnego Kraju w Orwellowskie państwo policyjne. Nie relacjonuję tego zazwyczaj, tak jak nie relacjonuję zazwyczaj świadectw krzywdy, jeżeli nie widzę w tym innej wartości, niż epatowanie przemocą. Tę rolę niestety nazbyt gorliwie spełniają media głównego nurtu. Tym razem jednak postanowiłem coś o tym napisać, by jakkolwiek uhonorować ludzi, którzy mają odwagę z tym publicznie walczyć.
Jesse Ventura jest on jednym z tych, którzy zaskarżyli do sądu procedurę postępowania TSA (Transport Security Agency) wobec wszystkich obywateli, która jest realizacją Orwellowskiej doktryny i polega na bardzo inwazyjnej kontroli każdego, kto zamierza wsiąść do samolotu. Inwazyjna, czyli bazująca na bardzo szczegółowej i agresywnej kontroli osobistej oraz nakazie przechodzenia przez skanery, o których nawet oficjalne środowisko medyczne pisze, że są rakotwórcze i nawet jednorazowo zaaplikowane mogą być szczególnie niebezpieczna dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących i małych dzieci.
W ostatnim tygodniu Ameryką wstrząsnęło nagranie urzędnika TSA poddającego takiej inwazyjnej i agresywnej kontroli osobistej 6-io letnią dziewczynkę. Należy wyjaśnić, że NIKT z rodzicami włącznie nie ma prawa się przeciwstawić decyzji TSA, zaś ci, którzy tego próbowali zostawali natychmiast poddawani procedurze aresztu i przesłuchania w charakterze podejrzanych o terroryzm.
Jest szansa, że cierpienie tego dziecka i jego rodziców tym razem nie pójdzie na marne. Temat się wydostał poza internet i został nagłośniony przez media głównego nurtu. Najpierw w postaci wywiadu, którego udzielili rodzice dziewczynki w znanym show Good Morning America, a następnie w postaci poniższego wystąpienia Sędziego Andrew Napolitano we Freedom Watch w Fox News TV.
Sędzia Andrew Napolitano jest jednym z popularniejszych obecnie prezenterów TV w USA, zastępującym właśnie dotychczasową ikonę konserwatywnych komentatorów Glenna Becka. Jest autorem kilku bestsellerów ukazujących korupcję amerykańskiego systemu prawnego. Jest też człowiekiem kwestionującym oficjalną wersję zamachów 9/11 – co się nie zdarza często wśród tych amerykańskich prezenterów, których popularność sięga aż tak daleko. Jego głos ma szansę dotarcia do serc wielu sióstr i braci Amerykanów.
Trzy cytaty z Sędziego:
„Prawda jest taka, że terroryści wygrali tę wojnę i dlatego ta dziewczynka musi doświadczać takiego traktowania…”
„Zachowanie tego urzędnika jest moralnie zdeprawowane, bezprawne, niepotrzebne i ma charakter napaści na tle seksualnym…”
„Taki tryb postępowania wobec tej dziewczynki wymaga osobnego postanowienia sędziego, które nakazuje tak postąpić i wynika to zapisów amerykańskiej konstytucji…”
Występujący w programie Sędziego Senator Michael Doherty ze stanu New Jersey potwierdza jednoznacznie kryminalny charakter działania TSA i deklaruje podjęcie działań prawnych – przynajmniej na terenie swojego stanu. Jak mówi: „Jeżeli rząd federalny nie jest w stanie stanąć w obronie swoich obywateli, to stanowi twórcy prawa mają obowiązek to zrobić występując w obronie praw konstytucyjnych.
Senator mówi też o pracy zespołu prawników różnych stanów mającej na celu uświadomienie zarówno społeczeństwu, jak i rządowi, że „konstytucja jest świętością i że rząd nie ma prawa z nią robić, co chce w imię tak zwanej wojny z terroryzmem”.
Na pytanie Sędziego, jak Senator by postąpił, gdyby to dotyczyło jego dziecka, ten odpowiada: „nadszedł czas na akty obywatelskiego  nieposłuszeństwa…”
Nie jest to pierwszy przypadek takiego potraktowania małego dziecka przez TSA, ale jeden z pierwszych, który ma szansę poruszyć zaklętą machinę strachu i obojętności wobec ograniczania wolności osobistej Ameryki. Ja zaś mam silne przekonanie, że rewolta obalająca obecny „porządek świata” zacznie się w Ameryce. Tak więc Ameryko, czas się obudzić!
Źródło:http://www.schodamidonieba.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s